کشور اتریش جزو کشورهای واقع شده در اروپای مرکزی می باشد. این کشور زیبا و ثروتمند به دلایل مختلف از جمله داشتن امنیت بالا، امکان تحصیل رایگان، نرخ بیکاری پایین، وجود فرصت های شغلی بسیار و غیره، مورد توجه علاقمندان به مهاجرت می باشد. کارشناسان مجرب موسسه حقوقی مهاجرتی میرداماد، در این مقاله، توضیحات کاملی درباره مهاجرت به اتریش را در اختیار شما قرار داده اند که در آن با عناوین زیر آشنا خواهید شد:

 • مزایای مهاجرت به اتریش
 • روش ها وراه های مهاجرت به اتریش
 • مهاجرت به اتریش از طریق کارت قرمز – سفید – قرمز
 • گروه های واجد شرایط کارت قرمز – سفید – قرمز اتریش
 • مهاجرت تحصیلی به اتریش
 • مهاجرت به اتریش از طریق کار و تخصص
 • مهاجرت سرمایه گذاری به اتریش
 • مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی
 • شهروندی و تابعیت دوگانه در اتریش

اتریش از جمله کشورهایی است که از استانداردهای بالایی در زمینه های آموزش و کیفیت زندگی برخوردار است، ایرانی ها بیشتر تمایل دارند از طریق تحصیل و روش های خاصی مثل تمکن مالی نسبت به اخذ اقامت اتریش اقدام کنند. مشاورین‌موسسه حقوقی میرداماد در دفاتر تهران و‌ شیراز در زمینه مهاجرت به اتریش پاسخگوی شما هستند.

مزایای مهاجرت به اتریش

اتریش یک قطب اقتصادی بزرگ در قلب اروپا و یک مقصد بسیار شگفت انگیز برای شرکت ها و حرفه ای های سراسر جهان است.

شرایط مهاجرت به اتریش

شرایط مهاجرت به اتریش

در مقایسه با کشورهای دیگر از اتحادیه اروپا و یا در سطح جهانی، اتریش یکی از ثروتمندترین و پیشرفته ترین اقتصادهای ملی را دارد. بیش از 300 شرکت بین المللی از اتریش به عنوان قطب تولیدات اروپایی خود استفاده می کنند. با رونق اقتصادی این کشور، سیستم مراقب بهداشتی پیشرفته، ثبات و امنیت نیز در این کشور گسترده تر شد. اقامت در کشور اتریش، کیفیت بالای زندگی را در بر دارد و وین مرکز این کشور نسبت به کشورهای دیگر،دارای بالاترین رتبه از لحاظ شاخص زندگی می باشد.

ضمنا اتریش دارای شرایط زندگی فوق العاده است. این شرایط شامل موقعیت جغرافیایی عالی، آب و هوای معتدل، و وجود فعالیت های متعدد برای شهروندان این کشور می باشد.شما به هر فعالیتی علاقه مند باشید می توانید با بالاترین کیفیت در این کشور به آن دستیابی داشته باشید. علاوه بر شاخص کیفیت زندگی، فرصت های کاری در این کشور نیز بسیار فراوان است.

صنعت صادرات قوی، شرکت های بازرگانی و بین المللی، بیش از 400 مشاور بازار قوی و محققان خبره باعث شده اند تا فرصت های شغلی عالی در اختیار مهاجران و افراد با استعداد ساکن این کشور قرار بگیرد.

روش ها و راه های مهاجرت به اتریش

راه های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد، مهاجرت تحصیلی که در واقع شامل مراحل اخذ پذیرش و‌ ویزای تحصیلی می باشد از روش های بسیار پرطرفدار است. ویزای جستجوی کار اتریش، مهاجرت کاری از طریق تخصص، روش مهاجرت سرمایه گذاری، روش اقدام‌از طریق ازدواج و از طریق تمکن مالی از جمله راه های مهاجرت به این کشور است، در این قسمت به مشروح برخی روش ها می پردازیم.

روش ها و راه های مهاجرت به اتریش

روش ها و راه های مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق کارت قرمز – سفید – قرمز

اگر شما یک کارمند واجد شرایط و شهروند یک کشور سوم (یک کشور خارج از اتحادیه اروپا) هستید که مایل به زندگی و کار در اتریش هستید. برای انجام این کار، شما نیاز به کارت قرمز – سفید – قرمز دارید، که بر اساس یک مدل مبتنی بر معیار است . همچنین اعضای خانواده شما می توانند برای کارت قرمز – سفید – قرمز اتریش درخواست دهند.

برای دریافت کارت قرمز – سفید – قرمز باید دارای امتیاز کافی در زمینه های (به عنوان مثال برای تحصیل، تجربه حرفه ای، سن، مهارت های زبان) باشید. اگر برای کارت قرمز – سفید – قرمز درخواست دادید، اداره خدمات اشتغال دولتی اتریش (AMS) درخواست و مدارک ارائه شده را طبق معیارهای مربوطه ارزیابی می کند و امتیاز دهی می کند. این ارزیابی توسط AMS برای تمام مراحل بعدی تعیین کننده است.

کارت قرمز – سفید – قرمز برای مدت 24 ماه صادر می شود و به شما به عنوان دارنده آن حق حل و فصل و استخدام برای مدت ثابت توسط کارفرمایی که در درخواست شما تعریف شده است، می دهد.

گروه های واجد شرایط کارت قرمز – سفید – قرمز اتریش

 • کارگران بسیار کارآمد با مهارت بالا
 • کارگران ماهر در مشاغل با کمبود
 • دیگر کارگران کلیدی
 • فارغ التحصیلان دانشگاه های اتریش و کالج های تحصیلات عالی
 • کارگران اصلی خود اشتغال
 • بنیانگذاران مشاغل جدید

مهاجرت تحصیلی به اتریش

روش مهاجرت تحصیلی به عنوان یکی از مهم ترین روش های مهاجرتی اتریش تبدیل شده است، امکان تحصیل بدون مدرک زبان و به صورت رایگان از مزایای مهاجرت تحصیلی به اتریش است، در این مقاله به بررسی شرایط پذیرش و ویزای تحصیلی اتریش که همان پروسه مهاجرت تحصیلی اتریش محسوب می شود، توضیح می دهیم، مشاورین موسسه در دفاتر تهران و شیراز آمادگی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

به منظور درخواست تحصیل در کشور اتریش، شما بایستی فرم درخواست و مدارک مورد نیاز خود را به دانشگاه، دانشگاه های علمی کاربردی یا Fachhochschule / UAS ارسال کنید. درخواست ها ارسال شده به سازمان های نمایندگی اتریش به موسسات آموزشی ارسال مجدد می شوند. درخواست ها باید بموقع به دانشگاه ارسال شوند. بخاطر داشته باشید که ارسال آنها به دانشگاه به زمان نیاز دارد. بعضی از دانشگاهها سیستم دریافت درخواست آنلاین دارند و نتیجه آن را بصورت ایمیل برای شما ارسال می کنند.

مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش تحصیلی کشور اتریش

 • درخواست پذیرش- فرم درخواست دانشگاه (می توانید آن را از وب سایت دانشگاه مورد نظر دانلود کنید یا توسط خود دانشگاه ارسال شود). متقاضی بایستی رشته تحصیلی و برنامه تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کند.

 • اثبات ملیت به همراه نسخه ای از شناسنامه عکس دار یا سند مسافرتی معتبر
 • شرایط عمومی ورود به دانشگاه (نسخه های تایید شده برای دانشجویان بین المللی)برای تحصیلات مقطع لیسانس و دیپلم: مدرک تحصیلی تایید شده متوسطه یا معادل آنبرای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد: مدرک لیسانس یا معادل آنبرای تحصیل در مقطع دکتری: مدرک دیپلم، کارشناسی ارشد یا معادل آن
 • برای تایید در بسیاری از برنامه های تحصیلی داشتن مدرک زبان آلمانی یا دیپلم زبان ضروری است.

کلیه اسناد و مدارک بایستی به همراه نسخه اصلی ارائه شوند و قانونی باشند. کلیه مدارک باید به زبان آلمانی ترجمه شوند و مهر قانونی داشته باشند.

در صورتی که کلیه شرایط فوق به نحو احسنت ارائه شد، دانشگاه اعلامیه مربوط به پذیرش تحصیلی را به آدرس متقاضی ارسال می کند. دانشجویان ممکن است بعنوان دانشجو اعزام شوند یا بایستی در آزمون های تکمیلی، دوره های دانشگاهی یا بعنوان دانشجوی غیر حرفه ای در برنامه های آموزشی شرکت داده شوند.

مهاجرت به اتریش از طریق کار و تخصص

مهاجرت به اتریش از طریق کار و تخصص

مهاجرت به اتریش از طریق کار و تخصص

برای مهاجرت به اتریش از طریق کار و تخصص اسناد دقیقی که نیاز است با توجه به نوع ویزایی که انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود، همانطور که باید چگونگی دریافت امتیاز معیارهای مورد نیاز خود را در مقوله های مختلف اثبات نمایید. با این حال، برای تمامی برنامه های کاربردی به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

 • سند معتبر سفر
 • گواهی تولد
 • عکس پاسپورت
 • شواهد و مدارک مسکن برنامه ریزی شده
 • بیمه درمانی معتبر
 • اثبات حمایت مالی کافی

علاوه بر این ، شما باید شواهدی را برای هر ادعایی که به عنوان بخشی از محاسبات در نظر میگیرید ارائه نمایید. به عنوان مثال، شما باید مدارک تحصیلی، قبض های مالیاتی، گواهی نامه های تجربه و رزومه کاری و مدرکی دال براثبات مهارت های زبان خود را ارائه دهید. اسناد ذکر شده را می توان از یک انتخاب دقیق در وب سایت ارائه نمود.

بسته به نوع ویزایی که در حال برنامه ریزی برای گرفتن آن هستید، ممکن است برای کارت آبی اتحادیه اروپا نیز  بتوانید درخواست دهید. مانند کارت سبز آمریکا، کارت آبی به شما اجازه کار در اکثر کشورهای عضو اتحادیه اروپا را می دهد (به استثنای دانمارک، ایرلند و انگلستان). برای واجد شرایط بودن اخذ کارت آبی، باید از کشوری خارج از اتحادیه اروپا باشید، تخصص خاصی داشته باشید (به این معنی که شما یک مدرک لیسانس دارید یا دارای پنج سال تجربه حرفه ای ارشد می باشید)، و یا پیشنهاد شغلی و یا قرارداد کاری دارید.

در ارتباط با اتریش، اگر شما قبلا یک کارت آبی اتحادیه اروپا را دریافت کرده اید یا معیارهای مطلوب آن را داشته اید، می توانید کارت های قرمز-سفید/قرمز پلاس را که دارای شرایط مطلوب تری نسبت به یک ویزای کار عادی می باشند را دریافت نمایید.که این به این معناست که شما ممکن است واجد شرایط برای رفتن به اتریش به منظور جستجوی کار بدون تعریف و حمایت از کارفرمای تعریف شده باشید.

مهاجرت سرمایه گذاری به اتریش

هرساله گردشگران به اتریش سفر می کنند. اتریش مقصد مورد علاقه برای سرمایه گذاران خارجی است این کشور اخیرا رتبه ثروتمندترین کشور جهان را به خود اختصاص داده است و شهر پایتخت آن وین بهترین شهر دنیا را از نظر کیفیت زندگی دارا می باشد. اتریش دارای یک بازار سرمایه اجتماعی پرطرفدار همراه با یک سطح بالایی از زندگی است . صنعت گردشگری تقریبا 9 درصد از تولید ناخالص داخلی اتریش را با انرژی های آبی، انرژی بادی و انرژی خورشیدی که دیگر بخش های اصلی اقتصادی است را تشکیل می دهد.

علاوه بر مزایای مالی سرمایه گذاری در اتریش، این کشور نیز اخیرا قوانین مهاجرت خود را تغییر داده است تا یک برنامه ویزای مهاجرتی بسیار جذاب ایجاد کند تا شهروندان خارجی بیشتری را مجبور کند تا منابع خود را به کشور وارد کنند. این کشور در حال حاضر دارای برنامه شهروندی سریع است که در آن متقاضیان واجد شرایط می توانند یک گذرنامه اتریشی را به مدت کوتاهی به عنوان یک سال بدون نیاز به اولین اقامت دائم دریافت کنند.

برای تبدیل شدن به یک شهروند اتریشی، یک مهاجر خارجی باید به طور مستمر در کشور برای مدت ده سال اقامت داشته باشد. با این وجود، سرمایه گذاران خارجی واجد شرایط درخواست شهروندی اتریشی هستند که به موجب سهم اقتصادی قابل توجه امکان اقامت طولانی مدت را می یابند. اتباع خارجی نیز می توانند از روش شهروندی برخوردار شوند، اکثر سرمایه گذاران تحت شرایط اقتصادی واجد شرایط هستند.

مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی

در اتریش قانونی وجود دارد که مقرر می دارد اشخاصی که می خواهند اقامت اروپا ( اقامت اتریش ) را اخذ کنند اما احتیاجی به کار کردن در اروپا (اتریش) ندارند می توانند از این نوع اقامت بهره مند شوند. مطابق این روش شما باید نشان دهید که به اندازه کفایت از نظر مالی متمکن هستید و نیازی به کار کردن در این کشور ندارید. بر این اساس در قانون اتریش جدولی موجود است که نشان می دهد برای دریافت این نوع اقامت، هر نفر چقدر باید پول در حساب داشته باشد.

این مقدار برای نفرات همراه کمتر می باشد و متفاوت است. برای بدست آوردن اقامت اتریش، زمانبندی بر این مبنا است که شما در سال اول اقامت یک ساله را دریافت می کنید، سال دوم مجدد اقامت یک ساله و در سال سوم اقامت سه ساله خواهید داشت. سپس درسال پنجم به شما اقامت پنج ساله اعطا می گردد. در سال ششم و هفتم این امکان وجود دارد که بتوانید در خواست اقامت دائم خود را ارائه دهید. تمکن مالی اتریش بعنوان یکی از روشهای مهاجرت به اتریش برای افرادی است که دارای سرمایه مناسب هستند.

مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی

مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی

مدارک لازم جهت اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

 • مدارک تمکن مالی سرپرست خانواده (گواهی سود سپرده بانکی،اجاره نامه رسمی،حکم بازنشستگی و فیش حقوقی، گواهی سود سهام بورس)
 • پاسپورت کلیه اعضای خانواده
 • گواهی شغلی سرپرست خانواده
 • شش قطعه عکس از تمام اعضای خانواده
 • شناسنامه کلیه اعضای خانواده
 •  گواهی عدم سوء پیشینه کلیه اعضای خانوادهضمنا متقاضی با دریافت اقامت تمکن مالی، فقط از طریق ثبت شرکت در کشور اتریش حق کار کردن را دارد.

شهروندی و تابعیت دوگانه در اتریش

بر اساس قانون شهروندی اتریشی، به طور کلی متقاضی نیاز به ترک شهروندی خود به عنوان یک پیش شرط برای اعطای تابعیت اتریش می باشد. اما تحت مقررات قانون شهروندی، اجازه می دهد تا شهروندی شما حفظ شود. شما لازم نیست تا شهروندی قبلی خود را نقض کنید.

سوالات متداول در زمینه مهاجرت به اتریش و سایر شرایط آن

 1. 1- راه های مهاجرت به اتریش کدامند؟
  مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تمکن مالی و غیره
 2. کدام افراد واجد شرایط مهاجرت به اتریش از طریق کارت قرمز-سفید-قرمز اتریش هستند؟
  کارگران بسیار کارآمد با مهارت بالا، کارگران ماهر در مشاغل با کمبود نیرو، دیگر کارگران کلیدی، فارغ التحصیلان دانشگاه های اتریش و کالج های تحصیلات عالی، کارگران اصلی خود اشتغال، بنیانگذاران مشاغل جدید
 3. آیا از طریق ازدواج می توان به کشور اتریش مهاجرت کرد؟
  بله، در صورت صوری نبودن ازدواج می توانید به اتریش مهاجرت کرده و اقامت و تابعیت این کشور را اخذ نمایید. دقت داشته باشید صوری بودن ازدواج برای شما تبعات جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت.
 4. مهاجرت به اتریش از طریق کار از چه روش هایی امکان پذیر است؟
  مهاجرت کاری به اتریش از راه های پیشنهاد کار (Job Offer) و همچنین ویزای جستجوی کار امکان پذیر است.
 5. آیا مهاجرت به اتریش می تواند به اخذ تابعیت این کشور منجر می شود؟
  بله، پس از گذشت پنج سال زندگی مستمر در اتریش و در صورت داشتن شرایط لازم، متقاضیان می توانند جهت اخذ اقامت دائم و پس از گذشت 10 سال جهت اخذ تابعیت این کشور اقدام کنند.
 6. هزینه زندگی در اتریش چقدر است؟
  به طور میانگین و جهت یک خانواده چهار نفره، مبلغی در حدود 2,600 یورو خواهد بود. جهت یک فرد مجرد نیز، هزینه زندگی بدون در نظر گرفتن هزینه مسکن، مبلغی در حدود 700 یورو می باشد.
 7. میزان تمکن مالی جهت مهاجرت تحصیلی به اتریش، چقدر است؟
  حداقل مبلغ مورد نیاز 11,500 یورو می باشد.
 8. آیا از طریق مهاجرت سرمایه گذاری به اتریش، می توان تابعیت این کشور را اخذ کرد؟
  بله، با سرمایه گذاری در اتریش، پس از گذشت ۵ سال، به شخص اقامت دائم و پس از شش سال به وی تابعیت این کشور اهدا می‌شود.
 9. آیا جهت مهاجرت تحصیلی به اتریش، محدودیت سنی وجود دارد؟
  خیر، از مزایای مهاجرت تحصیلی به اتریش، نداشتن محدودیت سنی جهت تحصیل در این کشور می باشد.
 10. مزایای مهاجرت به اتریش کدامند؟
  بهره مند شدن از استاندارد های عالی زندگی، برخورداری از امنیت اجتماعی، زندگی در یک کشور آرام و به دور از تشنج، سفر آسان به کشورهای همسایه اروپایی و غیره
 11. معایب مهاجرت به اتریش کدامند؟
  گران بودن هزینه های مربوط به زندگی و اجاره مسکن، احتیاج به یادگیری زبان آلمانی و غیره

جهت اطلاعات بیشتر شرایط اخذ اقامت و قوانین جدید مهاجرت به اتریش می توانید با مشاورین موسسات حقوقی مهاجرتی میرداماد در شیراز و تهران تماس حاصل فرمایید.

8 دیدگاه برای “شرایط مهاجرت به اتریش

 1. ناصر آغاجریان گفت:

  با سلام
  و تشکر از اطلاعات شما
  ، اینجانب ناصر آغاجریان . مهندس صنایع . 58 ساله . بازنشسته هستم . حقوق بازنشستگی ام ماهانه حدود 6 میلیون تومان است . همسرم شاغل است وداردای دوفرزند پسر 26 ساله و 19 ساله هستم. بزرگه ترم سه دانشجوی ارشد دانشگاه تهران در رشته ژئوفیزیک است و کوچیکه امسال کنکور در رشته ریاضی داده است. دو آپارتمان در حال ساخت دارم که حدودا” 4 ماه دیگه تمام خواهند شد . امکان فروش یکی از آنها وجود دارد و مبلغ حدود 500 میلیون تومان برام میمونه . لطفا راه حلهای ممکن برای مهاجرت چهار نفرمان به اتریش را توضییح دهید . و اینکه آیا با شرایط من ، میشه زندگی قابل قبولی در اتریش داشته باشیم.مجددا از شما و ارائه اطلاعاتتون سپاسگزاری میکنم.

  1. مهدی کیوانی گفت:

   با سلام و احترام
   شما می توانید از طریق سرمایه گذاری اتریش و یا روش های دیگر کشور های دیگر اقدام نمایید. لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را به طور دقیق راهنمایی نمایند.

   1. Sogol گفت:

    سلام وقت بخیر
    من ۱۶ سالمه و کلاس دهم‌ تجربی هستم و قصد دارم برای ادامه تحصیل به اتریش برم و نمرم همه بالای ۱۸ هست و زبان انگليسيم خوبه و قصد یادگیری زبان آلمانی هم دارم ولی نه خودم اقامت دارم نه خانوادم.
    شانس اینکه در اتریش ادامه تحصیل بدم دارم یا نه؟
    با این شرایط که دارم کشوری هسن که بتونم برم؟

    1. مهدی کیوانی گفت:

     سلام وقتتون بخیر
     کشور اتریش یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت می باشند. تحصیل در این کشور آسانترین روش مهاجرتی است. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 2. حمید رضا جمالزهی گفت:

  سلام ، من یک شرکت در ایران دارم از سال 1372 ثبت کردم و حوزه فعالیت بیشتر من زیباسلزی بوده مثل طراحی فضاهای شهری که طراحی ها رو من انجام میدم و یک نفر مجسمه ساز در کارگاهم دارم که ایشون کارهای حجمی و المانهای شهری رو میسازد . سن من 55 سال هست و خانمم نیز یکی از اعضای شرکتم هست در ضمن خانمم یک سالن آرایش زنانه در تهران دارند و مشغول فعالیت هستند و سن ایشون 47 سال هست و یک دختر دارم 23 سال که دانشجوی رشته داروسازی دانشگاه شهید بهشتی تهران هست و ترم 6 هست و یک پسر دارم که 22 سال داشته که دانشجوی رشته مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران هست و یک ترم دیگه تموم میکنه (دوره لیسانس) حال تصمیم گرفتم به اتریش بیام تا سقف 200/000 یورو میتونم پول بیارم (البته از فروش دو تا از ملک هایم ) ولی اگر همه املاکم رو بفروشم میتونم 300/000 یورو بیارم. در ضمن من با توجه به اینکه در چند رشته مهارت دارم از قبیل طراحی با نرم افزار فتوشاپ وکارهایی با چوب (نجاری)و نقاشی ساختمان و نصب کاغذ دیواری و کشاورزی و دامداری ( چون اینها رو تجربی انجام دادم) . در ضمن مدت زمان آمدن و گرفتن ویزا رو هم برام اعلام بفرمایید .
  لذا منتظر نظر حضرتعالی جهت روش آمدن به اتریش هستم.
  با سپاس فراوان از محبت بی دریغ شما
  حمید رضا جمالزهی

  1. مهدی کیوانی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   شما می توانید از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید. لطفا با ما در تماس باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی نماییم.

 3. علی دلاوری فر گفت:

  سلام و خسته نباشید و تشکر از اینکه میتونیم با شما مشورت کنیم .
  من دارای سابقه کار 27 سال در دانشگاه علوم پزشکی می باشم وهم اکنون در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مشغول به کار می باشم .دارای یک مدرک لیسانس پرستاری و فوق دیپلم حسابداری و مدرک تکنسین امور دارویی می باشم و دارای 48 سال سن می باشم . مهارت زبان انگلیسی ام در سطح کم می باشد .ولی در کارشناس پرستاری تخصص خیلی خوبی دارم .همچنین با توجه به داشتن مدرک تکنسین دارویی دارای اطلاعات دارویی خیلی خوب می باشم دارای یک همسر 43 ساله مدرک دیپلم خانه دار و دوفرزند دختر 9ساله و 13 ساله می باشم که تسلط زبان انگلیسی شان درحد متوسط به بالا می باشد. ودرحال تحصیل می باشند.(اگر لازم باشه رزومه کاری رو براتون میفرستم چون با کارشناس پرستاری در بخش ها واتاق عمل ها و … خیلی کار کردم).لطفا راهنمای کنید چطور میتونم به اتریش مهاجرت کنم.متشکرم

  1. مهدی کیوانی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   متاسفانه در حال حاضر ارائه ویزا توسط اتریش با سخت گیری های بسیاری روبرو شده است. به شما توصیه می کنیم کشور دیگری مانند آلمان، سوئد و دانمارک را انتخاب نمایید. لطفا برای کسب الطاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *