مشاوره تخصصی و تماس فوری

شما عزیزان جهت مشاوره تخصصی می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در این مقاله به بررسی روش های مهاجرت به سوئد و بهترین شیوه اخذ اقامت کوتاه مدت و سپس بلند مدت در این کشور زیبا و پرطرفدار می پردازیم. سوئد از کشورهای حوزه اسکاندیناوی است و سالانه مورد انتخاب بسیاری برای مهاجرت به خارج از کشور بوده است. مهاجرت تحصیلی، کاری و حتی مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری را به صورت مختصر در این مقاله بررسی خواهیم کرد.

مزایای سوئد برای زندگی مهاجرین

مزایای مقدماتی:
افرادی که به تازگی به سوئد آمده اند واجد شرایط دریافت مزایای مقدماتی هستند. برای دریافت مزایای مقدماتی باید به ” خدمات استخدامی دولتی” تقاضا داد که در آنجا نسبت به مزایای مقدماتی و میزان آن تصمیم گرفته می شود. Försäkringskassan مزایای مقدماتی را زمانی که مهاجر تازه وارد طرحی مقدماتی را در “خدمات استخدامی دولتی” ثبت می کند، پرداخت می کند.
افرادی که موفق به دریافت مزایای مقدماتی می شوند ، می توانند مزایای مقدماتی تکمیلی و مزایای مقدماتی برای مسکن را نیز دریافت کنند. Försäkringskassan برای پرداخت این مزایا تصمیم گیری می کند.

مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد

مزایای مقدماتی تکمیلی: 
کسانی که با فرزندان خود در خانه زندگی می کنند، امکان دریافت مزایای مقدماتی تکمیلی را دارند.
مبلغ مزایای مقدماتی تکمیلی به تعداد و سن فرزندان بستگی دارد. متقاضی برای هر فرزند کمتر از 11 سال 1500 کرون و برای هر کودک 11 ساله و بالاتر ، 800 کرون دریافت می کند.
مزایای معرفی تکمیلی برای حداکثر سه فرزند پرداخت می شود. اگر متقاضی دارای بیش از سه فرزند باشد، فرزندان ارشد شمارش می شوند و هر خانواده حداکثر 4500 کرون مزایای مقدماتی تکمیلی در هر دریافت می کند.

مزایای مقدماتی برای مسکن:
کسانی که به تنهایی در منزل خود زندگی می کنند و در” ثبت جمعیت ” نام نویسی کرده اند ، می توانند مزایای مقدماتی برای مسکن را دریافت کنند. منظور از مالک مسکن می تواند این موارد باشد: مالکیت یک خانه، مالکیت آپارتمان مشترک یا مالکیت یک آپارتمان با حق اجاره.
شما می توانید مزایای مقدماتی برای مسکن را ، حتی در صورتی که مسکن شما اجاره ای است دریافت کنید .( در صورت تایید اجاره نامه توسط صاحب خانه و انجمن مالک –مستاجر). اگر شما در منزل خود مستاجر دارید و یا با کسی زندگی میکنید، حق استفاده از مزایای مقدماتی برای مسکن را نخواهید داشت.
مزایای مقدماتی برای مسکن ممکن است برای هزینه های مسکنی که از 1800 کرون در ماه فراتر می رود، پرداخت شود. اگر هزینه مسکن بیش از 5700 کرون در هر ماه شود، شما حقی برای جبران هزینه های اضافه را نخواهید داشت. مزایای مقدماتی برای مسکن ممکن است تا حداکثر 3900 کرون پرداخت شود. برای درخواست مزایای مقدماتی برای مسکن باید فرم FK 6703 را تکمیل نمایید.

Försäkringskassan مزایای مقدماتی، مزایای معرفی تکمیلی و مزایای مقدماتی برای مسکن را ماهانه پرداخت می کند.

شرایط و راه های مهاجرت به سوئد

سوئد از جمله کشورهایی است که بسیار مورد استقبال ایرانی ها بوده است، هم اکنون نیز افراد زیادی تمایل به مهاجرت به سوئد را دارند، بیشترین ایرانیان اروپا هم اکنون در سوئد زندگی می کنند. ما در این مقاله به بررسی راه های تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری در این کشور می پردازیم، مشاورین موسسه میرداماد در دفاتر تهران و‌ شیراز آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه مهاجرت به این کشور هستند.

مهاجرت به سوئد از طریق کار و تخصص

مهاجرت به سوئد از طریق کار و تخصص

مهاجرت به سوئد از طریق کار و تخصص

به طور کلی شهروندان کشورهای بیرون از اتحادیه اروپا باید برای اجازه کار در سوئد درخواست کنند. برای دریافت مجوز کار، شما باید یک پیشنهاد رسمی استخدام از طرف یک کارفرمای سوئدی دریافت کنید. این کار همچنین باید:

 • حداقل 10 روز در اتحادیه اروپا / EEA منتشر شده باشد.
 • ارائه شرایط اشتغال که مطابق با مجموعه قراردادهای جمعی سوئد است.
 • پرداخت حداقل حقوق ماهیانه به مبلغ 13000 کرون قبل از مالیات.
 • شما همچنین باید گذرنامه معتبر از کشور خود داشته باشید.

در صورتی که مجوز کار را به عنوان یک کارمند داشته باشید و در هفت سال گذشته به مدت چهار سال کار کرده باشید، این امکان وجود دارد که اجازه اقامت دائم به شما داده شود. شما باید برای کارفرما و حرفه ای که برای آن مجوز کار دریافت کرده اید، کار کرده باشید.
آژانس مهاجرت سوئد اقامت شما در سوئد و کار کردن شما در این کشور را در طول مجوز کار برای ضمانت بررسی می کند. شما همچنین باید شرایط لازم برای مجوز کار را در طول دوره مجوز بدست آورید.
آژانس مهاجرت بررسی می کند که شرایط اقامت مجوز کار در طول مدت اعتبار مجوز کار قبلی خود را از طریق بیانیه های درآمد و پرداخت های پرداختی که ارائه می کنید، برآورده شده است. آنها همچنین بررسی می کنند که در طول مدت مجوز شما تحت پوشش بیمه قرار گرفته اید.
حقوق شما و سایر شرایط استخدامی باید حداقل معادل آن چیزی باشد که در توافق نامه جمعی یا در حرفه شما ذکر شده است.

مهاجرت تحصیلی به سوئد

اقامت کمتر از سه ماه برای شهروندان کشورهای تابع غیر اروپایی 

اگر شما قصد اقامت کمتر از سه ماه در کشور سوئد را دارید، شما نیاز به اخذ ویزا با استفاده از پاسپورت خود را دارید به شرطی که پاسپورت شما جز لیست کشورهای this list باشد.

اقامت بیشتر از سه ماه 

اگر تحصیل شما در کشور سوئد بیش از سه ماه زمان لازم دارد، قبل از مهاجرت به سوئد بایستی ویزای این کشور را دریافت کنید. بنابراین شما باید ابتدا درخواست پذیر و نامه پذیرش از یک دانشگاه روزانه در سوئد را دریافت کنید و هزینه های تحصیل خود را بپردازید.

برای درخواست پذیرش تحصیلی سوئد مدارک زیر مورد نیاز می باشند:

 • اولین شهریه تحصیلی خود را پرداخت کنید.
 • مدارک حمایتی خود را آماده کنی. این اسناد شامل گذرنامه، نامه پذیرش و اثبات مالی خود مبنی بر اینکه می توانید در طول دوره تحصیل هزینه های خود را پرداخت نمایید، می باشد.
 • ثبت درخواست آنلاین
 • پرداخت هزینه درخواست

زمان انتظار برای دریافت مجوز تحصیل ، سه ماه یا بیشتر می باشد. بنابراین بلافاصله پس از پرداخت هزینه، درخواست و مدارک خود را ارائه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند پذیرش به مشاورین موسسه در دفاتر تهران و شیراز مراجعه کنید و سوالات خود را بصورت حضوری بپرسید.

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری سوئد

این نوعی برنامه است که به سرمایه گذاران ، ویزای سرمایه گذاری برای اقامت در سوئد بر اساس سرمایه داده می شود. اگر متقاضی واجد شرایط موارد زیر نباشد،مجوز اقامت دائم را دریافت نخواهد کرد.

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

راه هایی برای اخذ اقامت دائم سوئد

 • داشتن اقامت حداقل 5 سال در سوئد( یکی از گزینه های اجباری)
 • یکی از خویشاوندان در سوئد باشد.
 • کسی که در حال حاضر در حال تحصیل در سوئد باشد.
 • کسی که خود اشتغال است و قصد ادامه کسب و کار خود در سوئد را دارد.
 • کسی که برای پروژه تحقیقاتی به سوئد آمده باشد.

مهاجرت سرمایه گذار به سوئد

متقاضی باید واجد شرایط موارد زیر باشد:

 • کارکشتگی در زمینه تخصصی خود و سابقه کاری در راه اندازی کسب و کار.
 • توانایی صحبت به زبان سوئدی یا انگلیسی یک امتیاز مثبت به حساب می آید.
 • قادر به اثبات این که چگونه کالا یا خدمات شرکت های تجاری در سوئد فروخته می شود.
 • داشتن پول کافی برای حمایت از خود و خانواده در طول دو سال اول اقامت در سوئد.
 • ثابت کند که برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در سوئد مهاجرت کرده است و بتواند حداقل مالک نیمی از شرکت تجاری شود.

جزئیات مهاجرت تجاری به سوئد

ارائه هر گونه سند و مدرکی که مطابق با درخواست شما است که شامل موارد زیر است:

 • کپی از صفحات گذرنامه
  کپی صورت حساب بانکی متقاضی
 • قرارداد فروش. علاوه بر این، اگر متقاضی یک شرکت تجارتی موجود در سوئد را خریداری و یا قصد خرید آن را داشته باشد.
 • گواهی خرید در صورت تکمیل فروش، کپی قراردادها با مشتریان و یا تهیه کنندگان کالا و خدمات
 • کپی از مدارک آموزشی
 • نامه تأیید شغلی از کارفرمایان قبلی
 • کپی گواهی ثبت هر گونه شرکت (در داخل و خارج از سوئد)

مسائل مربوط به اخذ اقامت سوئد

توصیه می شود که متقاضیان در هنگام درخواست از اطلاعات دقیق استفاده کنند، زیرا اجازه اقامت ممکن است لغو شود.

مبانی لغو اجازه اقامت سوئد:

 • ارائه هویت غلط در پرونده درخواست
 • اتهام جرم یا قصد غیر قانونی
 • ارائه اطلاعات نادرست یا عدم ارائه اطلاعات در درخواست ویزا

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

اگر شما شهروند یک کشور غیراروپایی هستید و قصد اقامت به سوئد از طریق ازدواج را دارید، می توانید از طریق همسرتان اقامت را بدست آورید. خانواده ای که در سوئد زندگی می کنند باید تابعیت کشور سوئد را داشته باشند یا مجوز اقامت کشور سوئد را داشته باشند، یا کارت اقامت سوئد را داشته باشند.
فردی که شما با وی ازدواج کرده اید، بایستی قادر به حمایت مالی از شما و خود باشد. او باید مسکن برای زندگی در این کشور را داشته باشد.
شما بایستی هویت خود را اثبات کنید.
شما با استفاده از گذرنامه معتبر می توانید هویت خود را اثبات کنید و اقامت این کشور را بدست آورید، در صورتی که نتوانید این فرایند را اجرا کنید، بایستی آزمایشات بیولوژیکی را با مشارکت همسر خود انجام دهید، این روند برای افرادی است که فرزند دارند.
اگر شما با یک فرد سوئدی ازدواج کرده اید، همسر شما بایستی در سامانه Swedish Tax Agency ثبت نام کند.
فرم درخواست خود را پر کنید.
در فرم درخواست اطلاعاتی در مورد شما و همسرتان خواسته شده که باید آنها را تکمیل نمایید همچنین اسناد خواسته شده را ضمیمه فرمایید. علاوه بر آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل اعضای خانواده در سوئد، شما به مشخصات هویتی همسرتان نیاز دارید.

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

مدارک محرمانه
 • کپی از صفحات گذرنامه خود که اطلاعات شخصی شما، عکس، امضا (در صورت لزوم)، شماره گذرنامه، کشور صادر کننده گذرنامه می باشد.
 • اگر تاریخ انقضاء گذرنامه شما به پایان رسیده است، شما باید آن را تمدید کنید، زیرا نمی توانید مجوز با اعتبار بیشتر از تاریخ گذرنامه خود را دریافت کنید.

اگر شما همسر فردی هستید که در سوئد اقامت دارد و می خواهید مدارک خود را ارائه دهید، بایستی اسناد زیر را نیز ضمیمه کنید:

 • گواهی ازدواج یا معادل آن
 • هر سندی که نشان می دهد که ازدواج در کشور شما ثبت شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و اعزام دانشجو به سوئد می توانید به موسسه حقوقی میرداماد در دفاتر تهران و شیراز مراجعه نمایید. ما تمامی روش های مهاجرت به سوئد را برای شما شرح می دهیم.

56 دیدگاه برای “مهاجرت به سوئد

 1. اکبرزاده گفت:

  سلام خسته نباشید میشه راهنمایی کنید برا سوئد از چه طریق میشه مهاجرت کرد؟من 27سالمه لیسانس صنایع دارم و ایلتس 5 مجرد

  1. مشاور بخش تحصیل و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   روش های مهاجرت به سوئد از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری و پناهندگی است. طبق شرایط باید ببینید چه روشی برای شما امکانپذیر است.
   اگر با هزینه تحصیل مشکلی ندارید، مهاجرت تحصیلی به سوئد گزینه مناسبی برای شما می باشد.

 2. الهه بانویی گفت:

  همسر بنده لیسانس مهندسی دریانوردی دارند و ۱۸ سال سابقه کار مرتبط که هم عملیاتی و هم تحقیقاتیست . ۴۷ سال سنشونه و قصد مهاجرت از طریق کار داریم به سوئد یا کانادا .میخواستم راهنماییمون کنید لطفاا

  پاسخ

  1. hadminapp گفت:

   سلام و وقت خوش
   ایشان با توجه سن شان، شانس بسیار کمی در مهاجرت از روش کاری دارند.
   شمامی توانید از طریق تحصیل، خرید ملک، ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری مهاجرت نمایید.

 3. bahram nematollahi گفت:

  اینجانب فوق لیسانس آی تی از دانشگاه دولتی دارم 30 ساله هستم متاهل و یک فرزند دارم و 5 سال هم سابقه کار مرتبط دارم. زبان انگلیسی ام هم خوبه و تنها باید امتحان آیلتس را بدهم. سوالم اینه که من اقوامی در سوئد دارم که می توانند برای من دعوتنامه بفرستند آیا امکانش هست که من با این دعوتنامه به سوئد بروم و در آنجا دنبال کار بگردم و در صورت پیدا کردن کار ویزای کار و اقامت بگیرم؟ یا حتما باید از همین ایران درخواست کار به کارفرما بدم؟

  1. hadminapp گفت:

   سلام و روز بخیر
   روندی که فرمودید منجر به تایید ویزای شما نخواهد شد.سفارت سوئد بسیار سخت ویزای کار را تایید می کند.این که آشنایی که بتواند پشتیبانی مالی برای شما باشد،کمک به سزایی برای تایید ویزا می کند.
   در هر صورت فراموش نشود کاری که قرار است به نیروی کار خارجی داده شود باید قبل از آن سه ماه در کشور سوئد و سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی شده باشد و متقاضی نداشته باشد و یا فقط شما مطلوبیت داشته باشید.

 4. امیرمحمد گفت:

  با سلام وخسته نباشید.. بنده 36 ساله هستم و متآهل… سوالی دارم در خصوص مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری .. ایا میتوان با داشتن سرمایه 000 000 00 15 تومان در کشور سوئد ملکی رو خریداری کرده و به واسطه ان اقامت دائم دریافت کرد؟ ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید.

  1. hadminapp گفت:

   سلام و وقت بخیر
   با مبالغ کمتر هم می توانید اقامت سوئد را بگیرید.
   البته روش های مختلفی برای اخذ اقامت سوئد وجود دارد؛ مثل: ثبت شرکت.

 5. afshin گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید:بنده 33 سال سن دارم کارمند دفترخانه اسناد رسمی با 10 سال سابقه کار لطفا راهنمایی بفرمایید برای اخذ اقامت در سوئد با توجه به شغل مذکور از بابت اقامت کاری واجد شرایط هستم.با سپاس

  1. hadminapp گفت:

   سلام و وقت بخیر
   در مورد مهاجرت کاری به سوئد برنامه ریزی نکنید.
   شما می توانید از طریق شرکت در دوره زبان سوئدی و یا انگلیسی اقدام نمایید.

 6. خسروی گفت:

  سلام وقت شما بخیر خوبید من 28سالمه ارشد مهندسی برق دارم و تو این زمینه حرفه ای هستم ایا راهی وجود داره به عنوان نیروی کار منو بفرستید به سوئد؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   در خصوص نیروی کار شما دوست عزیز بهتر است که از کشور مربوطه پیشنهاد کاری معتبر داشته باشید تا بتوانید به راحتی مراحل ویزا را انجام دهید.

 7. مومنی گفت:

  درود برشما
  برای مهاجرت به کشور سوئد چطوری میتونید بنده را یاری کنید؟
  داخل مطالب کانال خوندم که نیروهای متخصص کاری نیاز داره این کشور
  تخصص من ورزش هست

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما می توانيد از طريق كورس زبان اقامت و ورک پرميت كشور مذكور را دريافت نماييد.

 8. فرخی گفت:

  سلام من مهد کودک دارم میتونم از طریق این به سوئد مهاجرت کنم؟ هزینه ثبت مهدکودک چقدره؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام در خصوص ثبت شرکت در سوئد شرایط خاص و ویژه ای لحاظ گردیده است، که شما می توانید در این خصوص مشاوره تکمیلی را با تماس با مشاورین بصورت رایگان دریافت نمایید.

 9. کاوه گفت:

  سلام وقتتون بخیر من 22 سالمه دیپلم ریاضی و پیش انسانی دارم با معدل 17 و 18 میخواستم بدونم برا سوئد پزشکی میشه اقدام کرد؟ ایا مدرک زبان هم باید داشته باشم ؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام کشور سوئد ۷۰ تا۸۰ درصد در خصوص پزشکی یا دندانپزشکی پذیرش غیربومی را ارائه نمی دهد.

 10. نیلو گفت:

  سلام. من 26 سالمه و ارشد کامپیوتر دارم.می خواستم واسه کار مهاجرت کنم به سوئد باید پیکار کنم،میشه لزفا راهنماییم کنید؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام با گذراندن کورس زبان ورک پرمیت، اقامت را می توانید دریافت کنید.

 11. Alireza گفت:

  سلام من ۱۶ سال سن دارم میخوام به سوعد مهاجرت کنم فقط قبل ۱۸ سالگی بعد من مدرک تعمیرات موبایل که مدرکم بین الملل هستش و یک مدرک ناجی گری دارم میخوام بدونم با این مرک ها و با این سن میتونم اونجا بعد از چند سال زندگی راحتی داشته باشم

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام وقت بخیر بدلیل نواقص تحصیلی ‌‌در خصوص اتمام دوره ی ۱۲ ساله دیپلم مورد پذیرش این کشور قرار نمی گیرید.

 12. ارسلان گفت:

  سلام خدمت شما
  ببخشید من راجبه شرایط کار و اقامت در امریکا از طریق شغل پرستاری سوال داشتم لطف میکنین راهنماییم کنین که منم سوالامو واضح تر بگم؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام جهت ویزای کار آمریکا مدرک تحصیلی شما در ابتدا معادل سازی میشود و رزومه تحصیلی وکاری شما باید کامل ارائه گردد که شامل مدرک زبان و سابقه کاری مطلوب و غیره می باشد و مراحل ویژه ای را برای شما به دنبال خواهد داشت.

 13. سمیرا گفت:

  سلام
  ایا نیروی کار به سوئد اعزام میکنید ؟ من 30 سالمه دکترای برق دارم مجرد با 5سال سابقه کار

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام شما می توانید با دریافت پذیرش در کورس زبان سوئد، اقامت و ورک پرمیت این کشور را دریافت کنید و ضمن قرار داد با کارفرما و توجیه اقتصادی اقامت را به دنبال داشته باشید.

 14. رسول گفت:

  سلام ببخشید من 41 سالمه و 12 ساله پرستارم شنیدم سوئد پرستار جذب میکنه. چطور باید اقدام کرد؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام برای در یافت کار آفرکاری نیازمند دعوتنامه ی معتبر از منابع اصلی و منطبق با این مقطع از کشور سوئد می باشید.

 15. اقبال گفت:

  با سلام من لیسانس پرستاری هستم ۱۲ سال سابقه کار دارم ۳۵ سالمه. آیا من میتونم برا سوئد ویزای کار بگیرم،؟ و اینکه بنظر شما از زمان خروجم از ایران تا زمانیکه یکسالی که قرار است در آنجا زبان سوئدی بخوانم و بعدش مدرکمو معادل کنم چند ماه زمان میخواد؟ و چند هزار دلار باید پول داشته باشم؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام شما می توانيد از طريق دريافت پذيرش كورس زبان، اقامت و ورک پرميت اين كشور را دريافت نماييد. هزینه بستگی به محل اقامت و دوره مورد نظر متفاوت می باشد.

 16. نسرین گفت:

  سلام
  من خانم 50 ساله-مجرد-کارشناس پرستاری و 25 سال سابقه هستم.بهترین راه برای مهاجرتم به سوئد کدام راه است.
  ممنون

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام از طریق سرمایه گذاری و یا گذراندن کورس زبان با دریافت ورک پرمیت می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید.

 17. فرخ گفت:

  سلام بنده 49سالمه و پزشک عمومی هستم از چه طریق میتونم اقامت سوئد بگیرم

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام با گذراندن یک یا دو سال کورس زبان سوئدی یا انگلیسی امکان اقامت و ورک پرمیت را خواهید داشت.

 18. بهرام گفت:

  درود بر شما.برای مهاجرت به کشور سوئد چطوری میتونید بنده را یاری کنید؟داخل مطالب کانال خوندم که نیروهای متخصص کاری نیاز داره این کشور.تخصص من ورزش هست.و مربی ورزشی چندین رشته.در حال حاضر معلم ورزش آموزش و پرورش هستم.ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام با ارائه ی مدرک آیلتس یا سطحی از زبان انگلیسی و سوئدی می توانید از طریق دوره ی یکساله یا دوساله ی کورس زبان اقامت و ورک پرمیت را دریافت نمائید در نظر داشته باشید که بعضی کالج ها و کورس های زبانی مجوز همراه (همسر و فرزند زیر 18 سال)را لحاظ می کنند.

 19. مریم گفت:

  سلام
  ویزای کار و یا تحصیلی برای رشته ی علوم آزمایشگاهی و بیوشیمی بالینی ( ارشد) میشه گرفت؟

  1. مشاور مهاجرتی گفت:

   سلام
   در صورتی که خودتان بتوانید مرکزی را پیدا گنید تا در رسته شغلی تان نیاز به نیروی خارجی داشته باشد، امکان پذیر است.

 20. زهرا گفت:

  سلام
  من کارشناس اتاق عمل هستم اگر از طریق کاری مهاجرت کنم
  و شهروند اونجا شم،میتونم اونجا پزشکی رایگان بخونم ؟ و اگه ممکنه لطفا بگین که کالج باید برم یا مستقیم میتونم وارد شم؟

  1. مهدی کیوانی گفت:

   با سلام و روزتون بخیر
   شما می توانید برای اخذ ویزای کاری گروه درمان سوئد اقدام نمایید که یکی از مطمین ترین و بهترین روش مهاجرت به سوئد است که به شما توصیه می کنیم.

 21. مجتبی اقاجانی گفت:

  سلام بنده مدرک دکتری اموزش زبان انگلیسی دارم و در دانشگاه تدریس میکنم ، 21 مقاله 8 کنفرانس و 4 کتاب تالیفی دارم. بنده 35 سال سن دارم. متقاضی کار (تدریس زبان انگلیسی در دانشگاه یا موسسات) در سوئد می باشم. بفرمایید چقد شانس برای ویزای کار دارم. با تشکر

  1. مهدی کیوانی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   برای مهاجرت کاری در سوئد باید در ابتدا یک آفر کاری ارائه داده و ویزای کاری دریافت نمایید.

 22. هدا گفت:

  سلام. من معلم هستم و آشنایی کامل با زبان انگلیسی دارم . آیا میتوانم برای پذیرش حرفه معلمی در سوئد اقدام کنم؟

  1. مهدی کیوانی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   برای کار در سوئد باید یک قرارداد کاری ارائه دهید.

 23. مهدی گفت:

  سلام من ۳۵ ساله هستم و متاهل دارای ۲ فرزند پسر ۶ ساله و کارم راننده خودرو نیمه سنگین. چه روشی برای اقامت و کار من تو سوئد بهتره. کمترین میزان سرمایه که بشه باهاش اقامت گرفت چقدره؟

  1. مهدی کیوانی گفت:

   با سلام و احترام
   روش های دریافت اقامت متفاوت هستند، که باید بر اساس شرایط خود انتخاب نمایید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

 24. امید گفت:

  سلام روزتون بخیر من میخوام اقامت سوئد رو بگیرم شما پناهندگی کار میکنید ؟ و میتونید برا من یه کیس مناسب جور کنید

  1. مهدی کیوانی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   خیر، موسسه ما در زمینه پناهندگی اقدامی انجام نمی دهیم.

 25. صدیقه گفت:

  سلام.خسته نباشید. در مورد نیروی کار فنی و مشاغل مورد نیاز در سوئد اطلاعاتی می خواستم. همسر من تحصيلات ديپلم هم ندارن اما فوق العاده فني هستن و مدرك فني حرفه اي در سه رشته جوشكاري،نجاري ، پكيج و رادياتور دارن.ميشه اقدامي كرد با شرايط ايشون؟

  1. مهدی کیوانی گفت:

   با سلام روزتون بخیر
   برای شروع کار در سوئد بهتر است حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی و مدرک زبان داشته باشید.

 26. سجاد گفت:

  سلام روز بخیر من دانشجوی دکترای تخصصی روانشناسی سلامت هستم و ۲ سال از درسم باقی مونده. متاهلم و دو فرزند دانشجو دارم.متولد ۱۶/۱۲/۱۳۴۶ هستم برای اقامت در سوئد بایستی چه بکنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. مهدی کیوانی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   شما می توانید از طری ویزای کاری دوره درمان اقدام نمایید. لطفا با در تماس باشید تا اطلاعات دقیق تر را در اختیار شما قرار دهند.

 27. محمود گفت:

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید اگه بتونیم جهت فرصت مطالعاتی از دانشگاه های سوئد پذیرش بگیریم می تونیم بعد اتمام این دوره ی فرصت مطالعاتی که معمولا 3 ساله هست واسه اقامت داعم اقدام کرد؟

  1. مهدی کیوانی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، پس از اقامت موقت از طریق فرصت مطالعاتی می توانید اقامت خود را تغییر داده و این نیز منجر به اقامت دائم می شود.

 28. سمیرا حکیمی‌ها گفت:

  سلام
  39 ساله هستم لیسانس گرافیک.15 ساله که دارم کار گرافیک میکنم. 10 ساله بیمه هنرمندان رو دارم.
  همسرم 41 ساله هست. لیسانس مترجمی زبان و 2 ساله که داره زبان انگلیسی تدریس میکنه. سابقه 10 سال نواختن کنترباس تو گروه موسیقی داره. بیشتر از 13 تا کشور رفتن برای اجرا. 3 سال سابقه هنرمندان داره.
  ما امکانی برای مهاجرت داریم؟

  1. مهدی کیوانی گفت:

   با سلام و عرض ادب
   روش های سرمایه گذاری و دوره های زبان برای شما بهترین گزینه برای مهاجرت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.