مهاجرت سرمایه گذاری اسلواکی

حداقل سرمایه گذاری در اسلواکی

حداقل سرمایه گذاری در اسلواکی

سرمایه گذاران خارجی که جهت کار به کشور اسلواکی آمده اند باید مبلغ اولیه حداقل سرمایه گذاری در اسلواکی که مبلغ 5000 یورو می باشد را داشته باشند.

حداقل سرمایه گذاری در اسلواکی جهت ثبت شرکت

اسلواکی تعداد زیادی سرمایه گذار خارجی را جذب می کند همین امر باعث شده که هر ساله تعداد زیادی شرکت در این کشور باز شود . روش ثبت شرکت اسلواکی پیچیده نیست اما باید با شرایط لازم برای این کار آشنا باشید . قبل از شروع کسب و کارو ثبت شرکت در اسلواکی باید بدانید که برای این کار نیازمند کمک قانونی از یک شرکت حقوقی اسلواکی هستید، چون باعث می شود که زمان کمتری را صرف کنید و در اسرع وقت شروع به کار کنید.شرایط ثبت شرکت در اسلواکی به گونه ای هست که در زیر گفته شده :

  • همه شرکت ها نیاز به حداقل سرمایه ثابت دارند
  • همه شرکت ها نیاز به حداقل یک سهامدار و یک مدیر دارند

سرمایه سهام شرکت در اسلواکی

طبق قانون تجاری و کار در اسلواکی، سرمایه سهام توسط سهامداران یا مشترکان کسب و کار در برابر سهام شرکت تأمین می شود. سرمایه سهام صادر شده، ارزش کل سهام صادر شده توسط این شرکت است.

سرمایه سهام شرکت در اسلواکی

 سرمایه سهام یک شرکت اسلواکی را می توان با افزایش یا کاهش ارزش آن تغییر داد.برای سرمایه اسمی یک شرکت در اسلواکی دو نوع کسب و کار وجود دارد که نیاز به حداقل سرمایه ثابت دارند:

  • شرکت با مسئولیت محدود
  • شرکت سهامی مشترک

سرمایه ثابت برای ثبت شرکت در اسلواکی

سرمایه گذاران خارجی که می خواهند در اسلواکی در یک شرکت محدود سرمایه گذاری کنند باید مبلغ  5000 یورو را داشته باشند.در میان تمام این شرایط ، باید بدانید که برای ثبت شرکت و کسب و کار در اسلواکی چه مقدار هزینه نیاز هست ؟ با مشاورین ما در موسسه حقوقی میرداماد تماس بگیرید تا هزینه انجام هر کاری در اسلواکی و همچنین شرایط مهاجرت به اسلواکی را به شما بگوییم.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *