071-91009294  | 021-88724227  |

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

کشور انگلستان به دلیل موقعیت ویژه‌ای که دارد سالانه نظر مخاطبان زیادی را برای مهاجرت به خود جلب می‌کند. افراد با توجه به شرایط خود از روش‌های مختلفی جهت راه‌یابی به این کشور اقدام می‌کنند. مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری و ازدواج از جمله روش‌هایی هستند که می‌توانند افراد را به مقصد مورد نظر خود برسانند. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در انگلستان مسئله‌ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

چرا کشور انگلستان را برای سرمایه‌ گذاری انتخاب کنیم؟

ثبات اقتصادی مهم‌ترین مسئله‌ای است که سرمایه‌ گذاران باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. کشور انگلستان دارای یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای جهان است که از ثبات بسیار خوبی برخوردار می‌باشد. سرمایه‌گذاری در این کشور نه تنها ایمنی سرمایه شما را تأمین می‌کند بلکه موجبات گسترش سرمایه اصلی‌تان را نیز فراهم خواهد کرد.

اگر قصد سرمایه گذاری و گرفتن اقامت در انگلستان را دارید با کسب اطلاع از بازار کار و محیط تجاری، هزینه زندگی در انگلستان و همچنین شناسایی روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری می‌توانید صحیح‌ترین شیوه را در این خصوص انتخاب کنید. لازم به ذکر است که شما نمی‌توانید برای کسب اقامت انگلستان از طریق خرید ملک اقدام کنید.

مهاجرت سرمایه گذاری به انگلستان

نکات مهم قبل از سرمایه‌گذاری

نکته مهم دیگری که بهتر است قبل از سرمایه‌گذاری به آن توجه شود، اطلاع از نظام قضایی کشور است. کسب اطلاع از نظام قضایی کشور مقصد خیال شما را از ایمنی سرمایه‌تان راحت می‌کند و باعث می‌شود تا در صورت بروز مشکلات احتمالی امکان پیگیری و بازگشت سرمایه را داشته باشید. کشور انگلستان دارای نظام قضایی قدرتمند و مقتدری است که توانسته نرخ فساد و جرم را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. شرایط جدید مهاجرت و اخذ ویزای انگلستان در کرونا از دیگر نکاتی است که باید به صورت آنلاین و به‌روز از آن مطلع شوید.

ویزاهای اخذ شده

چگونگی سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه‌گذاری در این کشور از شیوه‌های مختلفی انجام می‌شود. مشارکت در سود اوراق قرضه انگلستان و خرید بیزینس در انگلیس از جمله روش‌های سرمایه‌گذاری می‌باشد. حداقل سرمایه برای سرمایه‌گذاری در انگلستان هر ساله دست خوش تغییراتی میشود. همچنین شما می‌توانید از طریق تأسیس یک شرکت و یا کار آفرینی برای سرمایه‌ گذاری در انگلستان اقدام کنید. در رابطه با جزئیات این روش باید گفت که ارائه طرحی نوآورانه و جالب توجه که مورد تایید کشور انگلستان قرار گیرد از اولین مراحل انجام این روش است.‌

پس از تایید ایده شما باید سرمایه ۵۰ الی ۱۰۰ هزار پوندی داشته باشید تا بتوانید طرح خود را راه اندازی کنید. ممکن است کشور انگلستان توضیحات تکمیلی و جزئی‌تری در این خصوص از شما طلب کند که در این صورت شما باید تسلط بسیار زیادی بر ایده خود داشته باشید تا بتوانید دولت انگلستان را قانع کنید. در ادامه توضیحات در خصوص تاسیس شرکت یا کار آفرینی باید گفت که تسلط شما به زبان انگلیسی مسئله دیگری است که مورد بررسی قرار می‌گیرد. شما باید توانایی برقراری ارتباط و صحبت کردن روان به این زبان را داشته باشید. همچنین باید مبلغی بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ پوند در حساب بانکی شما موجود باشد تا به نوعی تمکن مالی‌تان در این کشور را اثبات کند.

آیا می‌توان با سرمایه همسر جهت سرمایه گذاری در انگلستان اقدام کرد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت در صورتی که سند رسمی ازدواج و اجازه نامه کتبی همسر مبنی بر موافقت این سرمایه‌گذاری وجود داشته باشد سرمایه‌گذاری از این طریق بلامانع می‌باشد.

سرمایه‌گذاری ۲ میلیون پوندی

شما با داشتن سرمایه دو میلیون پوندی می‌توانید در این کشور اقدام به سرمایه‌گذاری کنید. لازمه اقدام از این طریق این است که سنی بالای ۱۸ سال داشته و از طریق قانونی اثبات مالکیت سرمایه خود را انجام دهید. از مزیت‌های سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی می‌توان به اعطای مجوز همراه کردن همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال و امکان کار یا تحصیل در کنار سرمایه‌گذاری اشاره کرد.

سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه‌گذاری برای اخذ اقامت کشور انگلستان

مدت زمان اقامت در کشور انگلستان بسته به میزان سرمایه‌گذاری شما متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال شما با سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون پوندی می‌توانید در مدت زمان تقریبی ۵ سال در کشور انگلستان اقامت داشته باشید.

اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

خرید ملک به عنوان یک سرمایه‌گذاری سودآور گزینه بسیار مناسبی است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار می‌گیرد. شما به عنوان یک فردی خارجی امکان خرید ملک در کشور انگلستان را دارید اما باید توجه داشته باشید که خرید ملک موجب کسب اقامت این کشور نخواهد شد.

برای خرید ملک پس از بررسی شرایط شما، امکان اعطای وام نیز وجود دارد. البته باید بدانید که وام‌های کشور انگلستان با شرایط خاص و درصد سود متفاوت به افراد تعلق می‌گیرد. اطلاع از نکات حقوقی، قیمت ملک، منطقه‌ای که در آن قرار است در آن برای خرید اقدام کنید از جمله مواردی هستند که باید قبل از سرمایه‌گذاری مورد بررسی دقیق قرار گیرند.

جمع‌بندی

به طور کلی سرمایه گذاری در انگلستان با مبالغ و شرایط مختلفی انجام می‌شود.‌ امنیت موجود در این کشور باعث شده تا افراد با خیالی آسوده جهت سرمایه‌گذاری اقدام کنند.‌ اگر قصد دارید تا از طریق سرمایه‌گذاری علاوه بر سودآوری، اقامت کشور انگلستان را نیز به دست‌ آوردید بهتر است بررسی کنید که چه روش‌هایی منجر به کسب اقامت شما در این کشور خواهد شد.‌ به عنوان‌ مثال سرمایه گذاری از طریق خرید ملک کسب اقامت را به دنبال ندارد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و تخصصی در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری با موسسه مهاجرتی میرداماد در ارتباط باشید. این موسسه با تسلط و آگاهی از شرایط بازار تجاری کشور انگلستان، چگونگی مهاجرت از این طریق، مبلغ مورد نیاز و بهترین مسیر را به شما معرفی می‌کند.

اخبار مرتبط

اسکرول به بالا