071-91009294  | 021-88724227  |

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

اگر شما علاقه مند به درخواست یکی از سیاست های سرمایه گذاری با مطلوب ترین شرایط زندگی در نیوزلند هستید، فرصت هایی که به کمک ما اخذ می کنید با معیارهای سرمایه گذاری قابل قبول  طبق قوانین مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری منطبق می باشد. به طور کلی، سرمایه گذاری قابل قبول می تواند به شرح زیر باشد که در ادامه توسط کارشناسان ما آورده شده است.

شرایط سرمایه گذاری در نیوزلند برای خارجی ها

سهام سرمایه گذاری مستقیم خارجی نیوزلند نسبت به تولید ناخالص ملی این کشور نشان از دو برابر ارقام آن در مقایسه با آمار مربوط به استرالیا و کانادا و اختلاف بیش از سه برابری با کشورهای حوزه اسکاندیناوی دارد. پس از به اوج رسیدن در سال 2013 (207 میلیارد دلار)، از سال 2014 تا 2015 سرمایه گذاری مستقیم خارجی افت شدیدی پیدا کرد. با این حال، بنا به گزارش سال 2018 UNCTAD در رابطه با سرمایه گذاری جهانی، در سال 2017 و با تجاوز از مرز 3.5 میلیارد دلار رکورد جدیدی به ثبت رسید.

اقتصاد نیوزیلند به سرمایه گذاری خارجی وابسته است، با این وجود به نظر می رسد که نخست وزیر جدید این کشور از مهاجران و سرمایه گذاری خارجی چندان استقبال نکند و به دنبال توسعه بیشتر بودجه باشد. سهام کلی سرمایه گذاری مستقیم خارجی در پایان سال 2017 رقم 76.4 میلیارد دلار (35% تولید ناخالص ملی) را نشان می داد (UNCTAD).

بیشتر جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی در نیوزلند از کانادا، استرالیا، هنگ کنگ ژاپن و جزایر کیمن می آید. نقاط قوت این کشور عبارت اند از اقتصاد باز و سازگار با تجارت، میزان پایین فساد، حفاظت مناسب از حقوق ملکی، استاندارد زندگی بالا، پایداری سیاسی و سیاست مالیاتی به صرفه. در سال 2018، همانند سال قبل از آن، در بین 190 کشور نیوزلند رتبه نخست را در گزارش تجاری منتشر شده توسط بانک جهانی داشت.

اطلاعات مربوط به ورود سرمایه گذاری مستقیم خارجی در این منطقه را می توان از طریق نمودارهای سرمایه گذاری جهانی منتشر شده توسط کنفرانس ملل متحد در رابطه با تجارت و توسعه (UNCTAD)، به دست آورد.

مقایسه کشور ها از لحاظ محافظت از سرمایه گذاران

مقایسه کشور ها از لحاظ محافظت از سرمایه گذاران
مقایسه کشور ها از لحاظ محافظت از سرمایه گذاران

توجه:

 1. * هرچه عدد شاخص بالاتر باشد وضعیت معاملات شفاف تر است.
 2. ** هرچه شاخص بالاتر باشد، مدیر شخصا مسئولیت پذیری بیشتری دارد.
 3. *** هرچه عدد شاخص بیشتر باشد پیگیری های قضایی برای سهامدار آسان تر است.
 4. **** هرچه عدد شاخص بیشتر باشد میزان حفاظت از سرمایه گذار بیشتر است.
 
مقایسه کشور ها از لحاظ محافظت از سرمایه گذاران
مقایسه کشور ها از لحاظ محافظت از سرمایه گذاران

توجه:

 1. * شاخص کارایی سرمایه گذاری مستقیم خارجی UNCTAD بر مبنای نسبت سهم کشور از ورود سرمایه گذاری مستقیم خارجی جهانی و سهم آن از تولید ناخالص داخلی جهانی بنا شده است.
 2. ** شاخص بالقوه سرمایه گذاری مستقیم خارجی ورودیUNCTAD بر اساس 12 متغیر ساختاری و اقتصادی نظیر تولید ناخالص ملی، تجارت خارجی، سرمایه گذاری مستقیم خارجی، زیرساخت ها، استفاده انرژی، تحقیق و توسعه، تحصیلات و ریسک کشور، تعریف می شود.
 3. *** سرمایه گذاری های گرین فیلد سرمایه گذاری های مستقیم خارجی ای هستند که در آن یک شرکت مادر از طریق ایجاد تجهیزات عملیاتی جدید از صفر، کسب و کار جدیدی را ایجاد می کند.
 4. **** تشکیل سرمایه ثابت ناخالص (GFCF) ارزش افزوده شده به دارایی های ثابت خریداری شده برای توسط شرکت، دولت و سهام دار منهای دارایی های ثابت فروخته شده یا اوراق شده را می سنجد.

برای سرمایه گذاری در نیوزلند چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

اقتصاد بازار محور و کارآمد نیوزلند برای سرمایه گذاران مزایای بیشماری نظیر پایداری کلی کسب و کار، توافقات تجاری آزاد متعدد و پشتیبانی فعال دولت برای سرمایه گذاری، را ایجاد کرده است. در سال 2018 بانک جهانی رتبه اول سهولت تجارت را به نیوزلند اعطا نمود.

نقاط قوت اصلی این کشور عبارت اند از:

 • رشد قوی و پایدار در سال 2017 (Coface، 2017)
 • محیطی امن و پایدار با زیرساخت های مدرن در حوزه های شبکه های ارتباطی، جاده ها، خطوط آهن، دریا و شبکه های انرژی قدرتمند و پیچیده.
 • نیروی کار کاملا آموزش دیده، انعطاف پذیر و همه فن حریف.
 • هزینه های مالکیتی که در ناحیه اقیانوس آرام کاملا توانایی رقابت را دارند.
 • جابجایی آسان سرمایه
 • سیستم مالیاتی جذاب و ساده برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی: برای مثال 100 درصد کاهش مالیات برای تحقیق و توسعه شرکت ها
 • یکی از پایین ترین نرخ های تعرفه های گمرکی در جهان
 • نزدیکی به بازار آسیا
 • برقراری تامین مالی عمومی

نقاط ضعف اصلی اقتصاد نیوزلند عبارت اند از:

 • انزوای جغرافیایی و آسیب پذیر بودن در برابر بلایای طبیعی.
 • بازار داخلی محدود (4692700 نفر جمعیت در سال 2018، بانک جهانی 2018) به میزان بیشتری توسط مقادیر بالای بدهی های خانگی و تجاری محدود شده است.
 • کمبود نیروی کار ماهر که به شکل ضعیفی توسط مهاجرت جبران شده است.
 • افزایش وابستگی به صادرات بخش کشاورزی
 • سرمایه گذاری پایین در تحقیق و توسعه

معیارهای دولت برای تشویق یا محدود کردن سرمایه گذاری مستقیم خارجی در نیوزلند

دولت باید مشوق های مالیاتی جدیدی را اجرا کند تا سرمایه گذاری مستقیم خارجی را تقویت نماید. قانون سال 2005 در رابطه با سرمایه گذاری خارجی تسهیل شد و اکنون دسترسی سرمایه گذاران خارجی به بازار داخلی را تسهیل کرده است. با این وجود دولت لایحه سرمایه گذاری خارجی سال 2008 را اصلاح کرده تا برخی جنبه های سرمایه گذاری خارجی در زیرساخت های استراتژیک را تعدیل کند.

در سال 2016 دولت سک استراتژی جهانی را در پیش گرفت تا سرمایه خارجی بیشتری را با سه هدف جذب نماید: جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی با ارزش افزوده بالاتر، ترغیب شرکت های چند ملیتی برای اجرای طرح های تحقیق و توسعه شان در کشور و راضی کردن سرمایه گذاران خصوصی و دیگر کارآفرین ها به اقامت در این کشور برای پشتیبانی از این استراتژی دولت برای مثال باید سیستم ویزای سرمایه گذاری در نیوزلند را از نو طراحی کند و امکان دسترسی به یارانه های عمومی را برای همکاری بین شرکت های داخلی و بین المللی فراهم آورد که پیش تراین امکان تنها برای شرکت هایی وجود داشت که صد درصد نیوزلندی بودند.

فرایندهای مربوط به سرمایه گذاری خارجی در نیوزلند
فرایندهای مربوط به سرمایه گذاری خارجی در نیوزلند

فرایندهای مربوط به سرمایه گذاری خارجی در نیوزلند

آزادی تاسیس تضمین شده است. حاکمیت دارایی ها. دریافت بخش اعظم سود دارایی یک شرکت محلی توسط سرمایه گذار خارجی در نیوزلند قانونی است. الزام اعلام سرمایه گذاری خارجی. قانون سال 2005 امکان مالکیت 25% یا بیشتر و یا کنترل سود در زمین های حساس نیوزلند و دارایی های تجاری زیاد (بیش از 50 میلیون یورو) را برای فرد خارجی به رسمیت می شناسد. برای اطلاعات بیشتر به قوانین نیوزلند مراجعه کنید.

درخواست مجوزهای خاص

بخش 10 قانون سرمایه گذاری خارجی بیان می کند که هرگونه معامله ای، اگر منجر به سرمایه گذاری خارجی در زمینی حساس و یا سرمایه گذاری خارجی در دارایی های تجاری عمده شود، نیاز به رضایت رسمی دارد. بند B57 قانون فیشریز در سال 1996 بیان می کند که معامله، اگر منتهی به سرمایه گذاری در بخش ماهیگیری شود، نیاز به رضایت دارد. بر روی وبسایت GlobalTrade.net، بخش ارائه دهندگان خدمات تجارت بین المللی، در رابطه با ارائه دهندگان خدمات سرمایه گذاری در نیوزلند می توانید اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

شرایط اخذ اقامت و مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

ویزای مهاجرت تجاری سرمایه گذاری برای سرمایه گذارانی است که می خواهند در نیوزلند اقامت کنند . ویزای سرمایه گذاری اگر شما قصد داشته باشید حداقل 3 میلیون دلار نیوزلند در طول یک دوره چهار ساله سرمایه گذاری کنید ، می تواند یک گزینه مناسب باشد . اگر می خواهید 10 میلیون دلار نیوزلند و یا بیشتر سرمایه گذاری کنید ، Investor Plus Visa می تواند گزینه بهتری باشد . در زیر تفاوت های اصلی بین این دو مورد وجود دارد :

تغییرات اخیر در سیاست های ویزای سرمایه گذاری برای شناسایی سطوح بالاتر تجربه کسب و کار ، مهارت های زبانی انگلیسی و در جهت رشد سرمایه گذاری اتخاذ شده است .

ویزای سرمایه گذاری 4 ساله:

حضور 146 روزه در 3 سال اخیر از یک دوره سرمایه گذاری 4 ساله یا حضور 438 روزه در یک دوره 4 ساله سرمایه گذاری در نیوزلند لازم می باشد .

 • حداقل 3 سال تجربه کسب و کار
 • درخواست برای زبان انگلیسی
 • اعضای خانواده باید دارای مهارت در زبان انگلیسی را همانند متقاضی اصلی داشته باشند و یا پیش پرداختی برای ESOL را داشته باشند
 • حداکثر سن متقاضی 65 سال است

ویزای سرمایه گذار 10 میلیون دلار نیوزلند 3 ساله:

حضور 44 روزه در 2 سال اخیر یک دوره سرمایه گذاری 3 ساله و یا حضور 88 روزه در طول مدت سه سال سرمایه گذاری احتیاج است . هیچ گونه الزامات اضافی برای این ویزا وجود ندارد .

پاداش برای رشد سرمایه گذاری :

اگر حداقل 25 % از سرمایه های سرمایه گذاری در اوراق قرضه و بشر دوستانه ( Bonds and Philanthropic Investment ) سرمایه گذاری شود ، دارندگان ویزای سرمایه گذار قادر خواهند بود زمان خود را با انعطاف پذیری در نیوزلند سپری نمایند ، سرمایه گذار شماره 2 ویزا ( Investor 2 visa ) به حضور 438 روزه در نیوزلند در دوره 4 ساله سرمایه گذاری و سرمایه گذار دارای Investor Plus visa به حضور 88 روزه در دوره 3 ساله سرمایه گذاری نیاز خواهند داشت .

سرمایه گذار دارای Investor 2 visa که حداقل 50% از سرمایه خود را به اوراق قرضه و بشر دوستانه ( Bonds and Philanthropic Investment ) اختصاص دهد ، برای کاهش 0.5 میلیون دلاری از مقدار سرمایه گذاری واجد شرایط می باشند . برای مثال ، اگر خواستار 3 میلیون دلار سرمایه گذاری هستید و 1.5 میلیون دلار ان را در اوراق قرضه و بشر دوستانه سرمایه گذاری کرده اید ، تنها باید یک میلیون دلار بیشتر برای برآورده کردن الزامات ویزا سرمایه گذاری نمایید .

سرمایه گذاری قابل قبول :

اگر برای درخواست یکی از سیاست های سرمایه گذاری ما علاقمند هستید ، فرصت هایی که اتخاذ می کنید باید با معیارهای سرمایه گذاری مورد قبول ما متناسب باشند . به طور کلی ، سرمایه گذاری قابل قبول می تواند :

سهام شرکت های خصوصی و یا عمومی نیوزلند باشد . یک سرمایه گذاری سهام می تواند فعال یا غیر فعال باشد و مستقیما یا از طریق بودجه های مدیریت شده ایجاد گردد ( تنها نسبت سرمایه ای که در نیوزلند قابل قبول باشد )

اوراق قرضه توسط دولت نیوزلند صادر می شوند ، به مقامات محلی نیوزلند ارجاع داده می شوند و بانک ها ، شرکت های مالی با آن موافقت می کنند . دارایی مسکونی جدید که برای استفاده شخصی سرمایه گذار نیست و برای ایجاد یک بازگشت تجاری در بازار آزاد طراحی شده است و تا 15 % از کل سرمایه گذاری می تواند به عنوان سرمایه گذاری بشردوستانه باشد.

به طور کلی ، برای این که سرمایه گذاری قابل قبول باشد ، یک سرمایه گذاری باید :

 1. در شرایط عادی قادر به بازگشت سرمایه باشد .
 2. در نیوزیلند و به واحد پول نیوزلند سرمایه گذاری شود .
 3. پتانسیل مشارکت در اقتصاد نیوزیلند را داشته باشد .
 4. برای استفاده شخصی از سرمایه گذاری نباشد .
 5. این فقط یک مرور کلی است و شرایط دیگری نیز وجود دارد که اعمال می شوند .

وجوه سرمایه گذاری :

شما می توانید ترکیبی از سرمایه و یا دارایی را برای سرمایه گذاری تعیین نمایید . آن ها باید معادل حداقل 3 میلیون دلار نیوزلند برای سرمایه گذار ( Investor ) و یا 10 میلیون دلار نیوزلند برای Investor Plus باشند ، با این حال شما ممکن است شما متقاضی سرمایه گذاری بیشتر باشید که به شرایط شما ( EOI ) بستگی دارد .

شما باید مدرکی را ارائه کنید که نشان می دهد سرمایه گذاری یا دارایی ها توسط شما و یا به طور مشترک توسط شما شریکتان یا فرزندان تحت تکفل شما صورت گرفته است البته در صورتی که در برنامه گنجانده شده باشند .همچنین باید شواهدی ارائه کنید که نشان می دهند صندوق های سرمایه گذاری مورد نظر شما:

 1. صرف نظر از حق بیمه ، حق حبس ، مطالبه دارای اعتبار می باشد ( چه عادلانه باشد یا نه ).
 2. به صورت قانونی به وجود آمده اند .
 3. در سیستم بانکی یا از طریق یک شرکت صرافی که از سیستم بانکی استفاده می کنند ، می باشد ( مهاجرت نیوزیلند قادر به تصویب برنامه شما نخواهد بود اگر شما قادر به انتقال وجوه به نیوزیلند از طریق سیستم بانکی نیستید ).

اگر محل اقامت شما در اصل مورد تایید قرار گیرد :

در هر دو دسته ، شما باید 12 ماه وقت داشته باشید تا سرمایه گذاری خود را برای سرمایه گذاری قابل قبول در نیوزیلند انتقال دهید . شما باید مدارک قابل قبولی را برای این که پولی که به نیوزلند انتقال می دهید از وجوه و یا دارایی هایی که شما می باشد ، ارائه کنید .

شما می توانید این بازه زمانی را درخواست کنید و همچنین می توانید درخواست ویزای کار کنید تا بتوانید به نیوزیلند سفر کنید تا به فرصت های سرمایه گذاری نگاهی بیندازید .

حداقل سرمایه گذاری در نیوزلند جهت اخذ اقامت

متقاضیان ویزای investor 1 resident که حداقل 2.5 دلار در نیوزلند سرمایه گذاری کنند، می توانند به طور کلی 88 روز طی دوره سه ساله سرمایه گذاری خود در این کشور اقامت داشته باشند.

معیارهای سرمایه گذاری قابل قبول عبارتند از :

 • بازده تجاری داشته باشد.
 • در نیوزیلند سرمایه گذاری شود.
 • با دلار نیوزیلند سرمایه گذاری شود.
 • در شرکت های قانونی یا صندوق های مالی معتبر سرمایه گذاری شود.
 • به اقتصاد نیوزیلند کمک شود.
 • برای استفاده شخصی خود و در اقلام شخصی مانند مسکن ، قایق یا ماشین سرمایه گذاری نشود.
حداقل سرمایه گذاری در نیوزلند جهت اخذ اقامت
حداقل سرمایه گذاری در نیوزلند جهت اخذ اقامت

سرمایه گذاری باید در یکی از موارد زیر انجام شود :

 • اوراق قرضه صادر شده توسط دولت نیوزیلند یا ادارات محلی،
 • اوراق قرضه صادر شده توسط شرکت های نیوزلندی در بازار اوراق بهادار نیوزلند (NZDX)،
 • اوراق قرضه صادر شده توسط شرکت های نیوزیلندی با حداقل امتیاز BBB یا معادل آن از آژانس های معتبر بین المللی مانند ” Standard” و ” Poor’s” ،
 • اوراق قرضه صادر شده توسط بانک های معتبر نیوزلند،
 • اوراق قرضه سهام شرکت های مالی نیوزلند، این اوراق می تواند سهام دولتی یا خصوصی بانک های معتبر نیوزلند باشد .
 • ساخت املاک مسکونی،
 • سرمایه گذاری پر ریسک در نیوزلند،
 • ملک تجاری،
 • سرمایه گذاری در کارهای بشر دوستانه،
 • سرمایه گذاری های ‘Angel funds یا networks” .

معیارهای انواع سرمایه گذاری های قابل قبول در نیوزلند

 • ساخت املاک مسکونی:

ساخت املاک مسکونی یک سرمایه گذاری قابل قبول است اگر تمام شرایط زیر رعایت شود :

این اقدام یک ساخت و ساز جدید باشد و بازسازی یا توسعه یک ملک موجود قابل قبول نمی باشد. ساخت و ساز جدید نیازمند تاییدیه ها و مجوزهایی است و هدف آن بازدهی تجاری در بازار آزاد است . این املاک برای مصارف شخصی سرمایه گذار، خانواده یا دوستان او نخواهد بود و سرمایه گذار نمی تواند هزینه های مجوز و یا تاییدیه ها را جز بودجه سرمایه گذاری حساب کند.

 • ملک تجاری:

در صورتی یک ملک تجاری ، سرمایه گذاری قابل قبول به حساب می آید که :

 • ملک یا املاک برای استفاده شخصی نباشد ،
 • ملک یا املاک برای اهداف بیزنسی مورد استفاده قرار گیرد، در این صورت بازده تجاری بوجود می آید.
 • به عنوان ملک بانک استفاده نشود.

هدف سرمایه گذاری در املاک، بازدهی تجاری در بازار آزاد است. شما ، اعضای خانواده ، خویشاوندانتان نمی توانند در این املاک اقامت داشته باشید. در صورت ساخت و ساز جدید ، املاک باید تایید شوند و مجوزهای لازم از ادارات و مقامات مربوطه دریافت شود. ملک تجاری می تواند یک زمین باشد ، اگر مجوز ساخت و ساز آن از طرف مقامات مربوطه صادر شده باشد.

مزایا و معایب سرمایه گذاری در نیوزلند

نیوزلند دارای اقتصادی پایدار و رقابتی در سطح جهان است. در 35 سال گذشته نیوزلند در طی 33 سال رشد اقتصادی مثبتی تجربه کرده است. تجارت یک عامل اصلی در رونق اقتصادی نیوزلند بوده است. صادرات کالاها و خدمات حدود 30 درصد از تولید ناخالص داخلی (GDP) را تشکیل میدهد. عواملی چون توافقنامه های تجاری زیاد ، سیستم مالیاتی کارآمد ، سیستم بازار آزاد باعث ایجاد اقتصاد رقابتی و کارآمد شده است.

سرمایه گذاری در نیوزلند آسان است. در نیوزلند سیستم مالیاتی مناسب و آسانی وجود دارد که از توسعه سرمایه، تحقیق و توسعه و سرمایه گذاری بین المللی حمایت میکند. علاوه بر این نیوزلند سیاستهای مهاجرتی انعطاف پذیری برای تشویق سرمایه گذاران ، کارآفرینان و مدیران کسب و کارها دارد. نیوزلند یک دولت فعال دارد که از سرمایه گذاران حمایت میکند. در سه دهه گذشته، اقتصاد نیوزلند در شاخص اقتصادهای کنترل شده OECD یکی از پایین ترین اقتصادهای کنترل شده را داشته است.

نیوزلند به خاطر درستکاری شهرت پیدا کرده است. در بخش شفافیت جهانی در مشاهده فساد در سال 2016 ، بخش دولتی نیوزلند کمترین فساد را در جهان داشته است. در مورد پولشویی مقررات سختی در نیوزلند وجود دارد که موسسات مالی و مکان های تفریحی برای جلوگیری از پولشویی و تامین مالی تروریسم باید آنها را انجام دهند.

اقتصاد پایدار و مطمئن:

نیوزلند به خاطر داشتن اقتصاد کلان استوار به خود می بالد. نیوزلند در بین 20 کشور مقتدر جهان قرار دارد. سازمان STANDARD & POORS ، به نیوزلند در رنکینگ ارز داخلی امتیاز AA+، در رنکینگ ارز خارجی امتیاز AA و در ارزیابی T&C امتیاز AAA داده است. نیوزلند در بیشتر از دو دهه ، یک محیط با تورم پایین،سیاست های پولی مستقل، ثبات قیمت، یک ارز شناور طولانی مدت و هیچگونه تغییری در کنترل یا محدودیت در بازپرداخت سرمایه را حفظ کرده است.

نیوزلند در مرکز قرار دارد.نیوزلند از طریق اقیانوس آرام در جنوب به سراسر جهان متصل است و یک کشور عالی برای صادرات جهانی است . نیوزلند به بازارهای اروپا، آمریکای شمالی و آسیا متصل است.نیوزلند توافقنامه های تجارت آزاد با تمام اقتصادهای کلان جهان برای توسعه تجارت آسان و سریع و کمک به جریان سرمایه گذاری منعقد کرده است.

نیوزلند به دلیل داشتن پهنای باند بالا یکی از سریع ترین اینترنتهای جهان را دارد. نیوزلند سیستم حمل و نقل عالی دارد و به تمام بازارهای بین المللی متصل است. به دلیل نزدیک بودن به آسیا حمل و نقل سریعتر از سیدنی یا بندر پرت استرالیا انجام میشود.

ارتباطات هوایی برای حمل و نقل و خدمات مسافرتی در حال پیشرفت است. اخیرا نیوزلند پذیرای QATAR AIRWAY بوده است که با خطوط هوایی EMURATES ،QANTAS، SINGAPORE، CUTHAY PACIFIC مشارکت می کند و نیوزلند را به جهان متصل میکند.

موافقتنامه های تجاری نیوزلند و موانع غیر تعرفه ای

 • کیفیت بالا و هزینه کم

آیا میخواهید در منطقه آسیا- اقیانوسیه کسب و کاری راه اندازی کنید؟ نیوزلند به طور قابل توجهی هزینه های کمتری را در بخشهایی مثل هزینه های صادرات و متوسط دستمزد دارد. هزینه های ساختمانی کمتر از کشور همسایه استرالیا است.

 • مرکز تامین غذا

نیوزلند به دلیل داشتن آب و هوای معتدل،باران زیاد،آب تمیز ، زمین حاصلخیز و جمعیت با تراکم پایین ، مکانی ایده آل برای تولید غذا ها و نوشیدنی های با کیفیت است . نیوزلند بزرگترین صادر کننده محصولات لبنی و گوشت بره است و یک سوم تجارت محصولات لبنی جهان را به خود اختصاص داده است. افرادی که در بخش غذا و نوشیدنی در نیوزلند سرمایه گذاری میکنند در بزرگترین بخش تولید این کشور سرمایه گذاری کرده اند. درآمد حاصل از صادرات غذا و نوشیدنی حدود 36 میلیارد دلار است که به سرعت در حال افزایش است.

 • فرصتهای سرمایه گذاری در بخش تکنولوژی

نیوزلند یک مکان عالی برای زندگی و پیشرفت است. موسسه LEGATUN که یک موسسه تحقیقاتی در لندن است این امر را تایید میکند.

بازار آزاد، مردم آزاد و یک جامعه قوی همه نشانگر این است که نیوزلند در شاخص رفاه به خوبی عمل کرده است. در ده سال گذشته ، برای 6 سال نیوزلند رتبه اول را در شاخص رفاه کسب کرده است.همچنین در شاخص کسب و کار در رتبه دوم قرار دارد. نقاط قوت اصلی شامل : اقتصاد با کیفیت، مخصوصا بازار کار آزاد و باز ،دولت ،آزادی فردی و سرمایه اجتماعی میشود.

نیوزلند از سرمایه گذاران استقبال میکند

نیوزلند شرکتهای زیادی دارد که مشتاق رشد زیاد هستند. این شرکتها یرای دستیابی به پتانسیل تجاری در سطح جهانی نیاز به سرمایه دارند. نیوزلند با طیف وسیعی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی با سرمایه های خالص شخصی از طریق سرمایه گذاری های خصوصی، موسسات با سرمایه های مشارکتی، صندوق های مستقل مالی و شرکتهای چند ملیتی ارتباط دارد.

نیوزلند به دنبال سرمایه برای کسب و کارهایی است که مناسب رشد امروز کشور است. دولت نیوزلند سرمایه گذاران را به آژانس ها و مشاوران وصل میکند تا در مورد سرمایه گذاری و کسب و کار در نیوزلند به آنها کمک کنند

بهترین فرصت های سرمایه گذاری ها در نیوزلند

طیف وسیعی از فرصتهای کاری در نیوزلند وجود دارد. اگر سرمایه و مهارت لازم را دارید می توانید برای ویزای سرمایه گذاری درخواست دهید که فرصتهای اقامت یا حداقل اقامت طولانی مدت نیوزلند را برای شما ایجاد میکند . شما میتوانید از کشور زیبای نیوزلند لذت ببرید . اینها بخشی از تعهدات نیوزلند برای استقبال از سرمایه گذاران خارج از کشور است.

بهترین فرصت های سرمایه گذاری ها در نیوزلند
بهترین فرصت های سرمایه گذاری ها در نیوزلند

راهنمایی در مورد سرمایه گذاری در نیوزلند

بعد از اینکه بررسی کردید که برنامه سرمایه گذاری شما برای ویزا مورد قبول است،راهنمایی های عملی در مورد سرمایه گذاری آنجل ( ANGEL INVESTMENT) را بررسی کنید. سرمایه گذاری آنجل برای آن دسته از سرمایه گذارانی است که تمایل دارند در شرکتهای استارت آپ نیوزلند سرمایه گذاری کنند.

در سرمایه گذاری آنجل، سرمایه گذاران به دنبال سود بیشتر از سرمایه گذاری های سنتی هستند( ریسک آن بالا است). معمولا سرمایه گذاران انجل، در نقطه ای که سطح بودجه سرمایه گذار در معرض خطر قرار میگیرد برای تامین وجه مورد نیاز از منابع مالی شخصی استفاده میکنند. تخمین های مالی متفاوت است اما معمولا از 150.000 تا 1.5 میلیون دلار متغیر است.

نیوزلند فرصتهای منحصر به فردی را در اختیار سرمایه گذاران انجل قرار میدهد که اعتبار نیوزلند برای موفقیت در صنایع با ارزش بالاست. این شامل بخشهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، بیوتکنولوژی، تولید صفحه نمایش، صنایع چوب و مرکز تماس میشود.

نیوزلند در بخش های ایجاد شده و بخش هایی که در حال ظهور هستند محیط مناسبی را فراهم کرده است تا سرمایه گذاران بتوانند موقعیتی برای توسعه ایده های خود، ذهن خلاق و تخصص های با ارزش خود داشته باشند. ICE HOUSE یک مرکز کسب و کار است و با همکاری دانشگاه اوکلند و سازمان های بزرگ نیوزلند ایجاد شده است.

بر اساس راهنمای کار و مهاجرت به نیوزلند که در وبسایت موسسه حقوقی میرداماد مطالعه نمودید؛ خرید یک کسب و کار یا حق استفاده از نام تجاری راه خوبی برای شروع کسب و کار در نیوزلند است. سرمایه گذاری در مدلهای کاری اثبات شده یا کسب و کارهایی که مشتریان و جریان مالی خود را دارند مزایایی نسبت به شروع یک کسب و کار از ابتدا را دارد.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری در نیوزلند

حداقل 3 میلیون دلار نیوزلند در طول یک دوره چهار ساله سرمایه گذاری کنید.

 • گذرنامه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • نامه بانکی اثبات تمکن مالی
 • ارائه مدرک زبان
 • در صورت تاهل ترجمه مدارک ازدواج

سرمایه گذاری به میزان 1.500.000 دلار نیوزیلند و یا به میزان 10.000.000 دلار نیوزیلند.

میزان سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در کشور نیوزلند 100 هزار دلار می باشد.

با سرمایه گذاری در بخش کارآفرینی ویزای ۳ ساله اخذ می گردد و چنانچه سرمایه گذاری سود آور و پایدار در نیوزلند باشد، پس از ۳ سال امکان اخذ اقامت دائم میسر خواهد بود.

 • سرمایه گذاری با حداقل صد هزار دلار نیوزلند
 • کسب ۱۲۰ امتیاز یا بالاتر
 • بیزینس پلان مشخص
 • سابقه کار
 • سلامت عقلی و روانی و جسمانی
 • سطح زبان خوب.

اخبار مرتبط

اخبار مرتبط

حقوق پزشکان و دندانپزشکان در روسیه