کره جنوبی واقع در شرق آسیا و کشوری بسیار پیشرفته و مدرن و البته پرجمعیت می باشد. کره جنوبی از نظر علمی پیشرفت های بسیاری داشته و دارای دانشگاه های معتبری در سطح بین المللی می باشد. آموزش و پرورش در کره جنوبی از اهمیت بسیاری برخوردار است و تحصیل در کره جنوبی بسیار رقابتی می باشد. تحصیل در کره جنوبی به دلیل اعتبار بین المللی و هزینه های تحصیلی پایین متقاضیان بسیاری در سراسر دنیا دارد. متقاضیان تحصیل و اعزام دانشجو به کره جنوبی می توانند با مراجعه به این موسسات اعزام دانشجو و موسسات حقوقی معتبر در کوتاه ترین زمان و به صورت تضمینی ویزای تحصیلی کره جنوبی را دریافت نمایند و در برترین دانشگاه های کره جنوبی به تحصیلات خود ادامه دهند.

یکی از راه ­های مهاجرت به کره جنوبی اقدام از طریق اقامت تحصیلی است. این روش در کنار روش­ های دیگر اعزام مثل سرمایه­ گذاری و اخذ ویزای کار کره جنوبی می­باشد. در همه روش­های فوق شخص پس از مهاجرت به کره جنوبی باید نسبت به اخذ اقامت و نهایتا تابعیت یا شهروندی کره جنوبی اقدام نماید.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در کره جنوبی

آموزش و پرورش در کره جنوبی بسیار رقابتی می باشد و این دلیلی برای ارائه خدمات آموزش و پرورش با کیفیتی بسیار بالا و جذب دانشجو از سراسر دنیا  می باشد. در مقایسه با کشورهای انگلیسی زبان همانند: آمریکا، کانادا و انگلستان تحصیل و زندگی در کره جنوبی بسیار ارزان می باشد و کمک هزینه های تحصیلی بسیاری در اختیار دانشجویان خارجی قرار می گیرد بنابراین دانشجویان خارجی بدون مانع اقتصادی و به راحتی می توانند مشغول تحصیل در کره جنوبی شوند.
تحصیل در کره جنوبی

شرایط تحصیل در کره جنوبی در مقطع لیسانس 4 سال به طول می انجامد و دروس به دو زبان کره ای و انگلیسی ارائه می شود. متقاضیان تحصیل در کره جنوبی در مقطع لیسانس میبایست در امتحان ورودی دانشگاه ها شرکت نمایند و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون می توانند وارد دانشگاه های کره جنوبی شوند و به تحصیلات خود ادامه دهند.

تحصیل در کره جنوبی در مقطع فوق لیسانس 2 تا 3 سال به طول می انجامد که دانشجویان میبایست 24 واحد درسی را پاس کنند. دانشجویان در این مقطه تحصیلی موظف به ارائه یک پایان نامه و دفاع از آن نزد هیئت علمی دانشگاه هستند.

تحصیل در مقطه دکترا در دانشگاه های کره جنوبی 2 تا 3 سال به طول می انجامد. دانشجویان مقطع دکترا در دانشگاه های کره جنوبی میبایست 36 واحد درسی را پاس کنند و یک پایان نامه علمی نیز ارائه دهند که پایان نامه باید توسط حداقل 5 محقق دانشگاه بررسی و تایید شود.

هزینه تحصیل و زندگی

هزینه تحصیل در کره جنوبی در هر ترم حدود 2000 تا 6000 دلار می باشد که با توجه به رشته و مقطع تحصیلی متفاوت می باشد. دانشجویان در طول تحصیل در کره جنوبی در ماه میبایست مبلغی حدود 20 دلار جهت استفاده از بیمه سلامت پرداخت نمایند. اغلب دانشگاه های کره جنوبی برای دانشجویان خارجی خوابگاه های دانشجویی با تمام امکانات در نظر گرفته اند که البته اقامت در خوابگاه های دانشجویی بسیار مقرون به صرفه می باشد. دانشجویانی که اقامت در خوابگاه های دانشجویی را انتخاب می کنند موظف به پرداخت مبلغی حدود 300 تا 1000 دلار در هر ترم می باشند که این مبلغ با توجه به تعداد افرادی که در خوابگاه اقامت دارند، تجهیزات، غذا و … متغیر می باشد. دانشجویان نیز می توانند به صورت شخصی منزلی را اجاره کنند که اجاره بهای منزل از 750 تا 18000 دلار در هر ماه می باشد که این مبلغ نیز با توجه به تجهیزات، منطقه، تعداد اتاق و… متفاوت می باشد. هزینه استفاده از اینترنت پرسرعت در کره جنوبی در هر ماه حدود 30 دلار می باشد. هزینه خوراک نیز حدود 250 تا 300 دلار در ماه می باشد.

بورسیه تحصیلی در کره جنوبی

دولت کره جنوبی برای آن دسته از دانشجویان بین المللی که سوابق تحصیلی عالی دارند بورس های تحصیلی در نظر گرفته است. بورسیه تحصیلی کره جنوبی هزینه های مربوط به بیمه درمانی، شهریه دانشگاه، هزینه دوره یکساله آموزش زبان، هزینه خوابگاه، هزینه های مربوط به پایان نامه را پوشش می دهد. بورس دولت كره جنوبي كه يكي از 10 بورس برتر دنيا می باشد که به هر دو مقطع ليسانس و تحصيلات تكميلي تعلق می گیرد. در بسیاری از دانشگاه های کره میتوان بورسیه تحصیلی برای پرداخت شهریه اخذ کرد. این امکان بستگی به شرایط تحصیلی دانشجو و همچنین بودجه دانشگاه مورد نظر دارد.

کار دانشجویی در کره جنوبی

متقاضیان تحصیل در کره جنوبی برای تامین بخشی از هزینه های مربوط به تحصیل و زندگی خود می توانند 20 ساعت در هفته را مشغول به کار شوند و حقوق خوبی نیز دریافت نمایند. دانشجویان می توانند در محیط دانشگاه، رستوران ها، فروشگاه ها و …. مشغول کار شوند.

زبان تدریس در دانشگاه های کره جنوبی

دروس در دانشگاه های کره جنوبی به دو زبان کره ای و انگلیسی ارائه می شود به همین دلیل متقاضیان تحصیل در کره جنوبی میبایست به یکی از دو زبان انگلیسی یا کره ای تسلط داشته باشند که البته اغلب متقاضیان زبان انگلیسی را انتخاب می کنند؛ البته دانشگاه های کره جنوبی برای آن دسته از متقاضیانی که مدرک زبان ندارند دوره های آموزشی زبان کره ای و انگلیسی برگذار می کند.

علاقه مندان به تحصیل در رشته های تحصیلی هنر می توانند به ادامه تحصیل در  دانشگاه کره Korea University در کالج هنرهای لیبرال و اخذ پذیرش در زمینه های زبان و ادبیات کره ای، فلسفه، تاریخ کره، تاریخ، روان شناسی، جامعه شناسی، چینی کلاسیک، زبان و ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات آلمانی، زبان و ادبیات فرانسه، زبان و ادبیات چینی، زبان و ادبیات روسی، زبان و ادبیات ژاپنی، زبان و ادبیات اسپانیایی، زبان شناسی به تحصیل بپردازند.

دوره های دکترا: در کره جنوبی در اکثر دانشگاه های این کشور سه تا چهار سال طول می کشد. زبان تدریس و تحصیل در اکثر دانشگاه های کره جنوبی در این مقطع انگلیسی است و تقریباً همه رشته های موجود را ارائه می دهند.

در اینجا به معرفی چند دانشگاه برتر کره جنوبی می پردازیم:

 • دانشگاه کره : یکی از قدیمی ترین و البته معتبرترین دانشگاه های کره جنوبی دانشگاه کره می باشد که به صورت خصوصی می باشد. دانشگاه کره دارای 1500 عضو هیئت علمی می باشد. متقاضیان تحصیل در دانشگاه کره طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی را پیش رو دارند و می توانند در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.
 • دانشگاه ملی سئول : یکی از برترین دانشگاه های جهان دانشگاه ملی سئول می باشد که دروس با کیفیتی بسیار بالا ارائه می شوند.
 • دانشگاه یونسی : یکی از برترین دانشگاه های کره جنوبی در زمینه تحقیقات دانشگاه یونسی می باشد که در سئول بنا شده است.
 • دانشگاه زنان سئول : از معتبر ترین دانشگاه های سئول که به صورت حصوصی و مختص بانوان می باشد دانشگاه زنان سئول می باشد که البته بزرگ ترین دانشگاه زنان در جهان می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای تحصیلی کره جنوبی عبارتند از:

 • پاسپورت معتبر
 • مدارک شناسایی شامل کارت ملی و شناسنامه
 • آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • گواهی سلامت
 • معرفی یک حساب بانکی معتبر با جودی برابر با هزینه یکسال زندگی در کره جنوبی
 • تایید مدارک توسط سفارت

سوالات متداول درباره تحصیل در کره جنوبی

دانشگاه های معتبر و مورد تایید وزارت علوم و بهداشت در کشور کره جنوبی کدام است؟

 • دانشگاه کره
 • دانشگاه ملی سئول 
 • دانشگاه یونسی 
 • دانشگاه زنان سئول

هزینه تحصیل کشور کره جنوبی چقدر است؟

هزینه تحصیل در کره جنوبی در هر ترم حدود 2000 تا 6000 دلار می باشد که با توجه به رشته و مقطع تحصیلی متفاوت می باشد.

آیا برای تحصیل در دانشگاه کره جنوبی نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی می باشد؟

 • برای تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه های کره جنوبی به زبان انگلیسی نیاز به ارائه مدرک زبان انگلیسی است که معادل ۵٫۵ آیلتس و یا ۸۰ تافل می باشد.
 • دانشجویان بین المللی به جهت تحصیل کارشناسی ارشد در کره جنوبی به زبان انگلیسی باید مدرک زبان با آیلتس ۶٫۵ ارائه نمایید. 
 • تحصیل در کره جنوبی در مقطع دکترا نیاز به ارائه مدرک زبان با آیلتس ۷ می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های کره جنوبی در مقطع کارشناسی ارشد چیست ؟

برای ثبت نام در دوره های کارشناسی ارشد در کره جنوبی باید مدرک لیسانس داشته باشید. دانشجویان باید مدارک هویتی، ریزنمرات سال‌های قبل، گواهی تمکن مالی، معرفی نامه از اساتید سال های قبل، ویزای تحصیلی، اصل پاسپورت را به دانشگاه ارائه دهند

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های کره جنوبی در مقطع کارشناسی چیست؟

دانشجویان باید مدارک هویتی به همراه ویزای تحصیلی، ریز نمرات سال‌های قبل، گذرنامه، گواهی تمکن مالی، گواهی شرکت در دوره های مهارتی و همچنین مدرک تحصیلی دیپلم را داشته باشند.

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی در کشور کره جنوبی کدام است؟

 • پاسپورت
 • کلیه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات و ترجمه رسمی آن
 • نامه تمکن مالی
 • انگیزه نامه
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • رسید فیش پرداختی ویزا
 • توصیه نامه
 • انگیزه نامه
 • مدارک هویتی شامل شناسنامه، کارت ملی و….
 • گواهی عدم سوء سابقه
 • نامه گواهی سلامت
 • نامه پذیرش از دانشگاه
 • عکس

هزینه زندگی دانشجویی در کشور کره جنوبی چقدر است؟

هزینه زندگی دانشجویی در کره جنوبی برای یک نفر بیش از ۱۰۰۰ دلار آمریکا در ماه می باشد.

شرایط کار دانشجویی در کشور کره جنوبی حین تحصیل چگونه است؟

دانشجویان خارجی که در یک دوره تحصیلی منظم ثبت نام کنند می توانند در طول ترم تحصیلی ۲۰ ساعت در هفته به صورت نیمه وقت کار کنند و در طول تعطیلات هم این دانشجویان براساس قانون کار نیمه وقت دانشجویان خارجی وزارت دادگستری ،اجازه کار تمام وقت را دارند. 

مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور کره جنوبی چند سال است؟

در مقطع لیسانس 4 سال به طول می انجامد.

مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کشور کره جنوبی چند سال است؟

تحصیل در کره جنوبی در مقطع فوق لیسانس 2 تا 3 سال به طول می انجامد که دانشجویان می بایست 24 واحد درسی را پاس کنند.

مدت زمان تحصیل در مقطع دکتری در کشور کره جنوبی چند سال است؟

تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه های کره جنوبی 2 تا 3 سال به طول می انجامد. دانشجویان مقطع دکترا در دانشگاه های کره جنوبی میبایست 36 واحد درسی را پاس کنند.

اگر شما هم یکی از متقاضیان تحصیل در کره جنوبی هستید می توانید با مراجعه به موسسه حقوقی معتبر در امر مهاجرت و اعزام دانشجو به کره جنوبی در کوتاه ترین زمان و به صورت تضمینی ویزای تحصیلی کره جنوبی را دریافت نمایید و در برترین دانشگاه های کره جنوبی به تحصیلات خود ادامه دهید.

63 دیدگاه برای “تحصیل در کره جنوبی

 1. Avatar سارا گفت:

  سلام خسته نباشین می شه به سوالم جواب بدین خیلی واسم مهمه . دانشجوی در حال تحصیل در دانشگاه پردیس بین الملل می تونه انتقالی بگیره به یکی از دانشگاه های کره ؟

  1. Avatar مشاور بخش تحصیل و اعزام دانشجو گفت:

   سلام و روز بخیر
   در صورتی که دانشگاه شما و دانشگاه مد نظرتان در کشور کره در بحث آموزش دارای هماهنگی و پیمان باشند می توانید انتقالی بگیرید.
   به عنوان مثال بسیاری از دانشگاه های کشور مجارستان با آلمان در مراوده دانشجو هم پیمان اند.

 2. Avatar سارا گفت:

  خیلی خیلی ممنون برای پاسخگوییتون خیلی لطف کردین بهم ، چندجا این سوال رو پرسیدم یا جواب ندادن یا نمی دونستن ولی شما جواب دادین . شرمنده که زیاد طولش می دم و باز سوال می پرسم … یعنی بنظورتون بین دانشگاه های پزشکی در کره که مورد تایید وزارت بهداشت باشن دانشگاه هم پیمان با ایران وجود داره ؟ باید پارتی داشت یا همینطور درخواست بدی می پذیرنت ؟ (دانشگاه الف یا ب یا ج مهم نیست)

  1. Avatar مشاور بخش تحصیل و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   شما بعد از گذراندن تعداد مشخصی از واحد های درسی، که بسته به رشته و دانشگاه و مقطع تحصیلی شماست، می توانید اقدام نمایید و تصمیم اینکه شما ادامه درس را در چه شهر و دانشگاهی بگذرانید، توسط وزارت علوم یا بهداشت گرفته میشود، که اکثر مواقع دانشگاه فردوسی مشهد معرفی میشود.
   چون دانشگاه شما در کشور کره مشخص نیست، نمی‌توانیم این مورد را بررسی کنیم و اطلاع دهیم.
   پیشنهاد میشود برای برنامه ریزی دقیق، حضورا مشاوره شوید.
   فراموش نشود برنامه ریزی مهاجرت و یا ادامه تحصیل در خارج از کشور، می بایست ماه ها قبل از اقدام، صورت گیرد.

 3. Avatar سارا گفت:

  واقعا متشکرم که وقت گذاشتین سوالاتم رو پاسخ دادین . همین که متوجه شدم امکان انتقالی هست عالیه . حتما وقتی قصد داشتم اقدام کنم به موسسه ی شما حضوری مراجعه می کنم .بازم ممنون از لطفتون

 4. Avatar آرام گفت:

  سلام. برای ثبت نام در دانشگاه های کره برای مقطع کارشناسی الزاما باید زیر ۲۵ سال بود یا این قانون فقط برای بورسیه است؟

  1. Avatar مشاور بخش تحصیل و اعزام دانشجو گفت:

   سلام و وقت بخیر
   این محدودیت سنی، برای تحصیل در کره جنوبی، اعمال میشود.

 5. Avatar Eln گفت:

  سلام خسته نباشین من رشته گرافیک طراحی دوخت میخونم من مدرک زبان دارم و ۳ هست که به کلاس های کره ای میرم میخواستم بدونم با این شرایط میتونم مهاجرت کنم

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   مانعی برای ادامه تحصیل وجود ندارد و فقط باید شرایط شما توسط متخصصین مهاجرت ما بررسی شود.

 6. Avatar عسل گفت:

  سلام.با تشکر ازشما بابت مقاله خوبتون.میخواستم بدونم حداقل هزینه کلی برای تحصیل در دانشگاه های کره در رشته روان شناسی چقدره؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   بررسی هزینه های تحصیلی بر عهده کارشناس مهاجرت ما می باشد و بر اساس دانشگاه و شرایط و مدارک، تعیین می گردد.
   پیشنهاد می کنیم از فرصت مشاوره رایگان تلفنی ما بهره مند شوید.

 7. Avatar reyhane گفت:

  سلام وقت بخیر خیلی ممنون میشم که به این سوالم پاسخ بدید
  من با مدرک کاردانی برای مقطع کارشناسی کره جنوبی اقدام کنم بهتره یا با همون نمرات مدرسه و دیپلمم؟
  مدرک کاردانی تاثیری تو دریافت بورسیه داره؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   برای اخذ بورسیه معمولا در مقاطع بالاتر، راحت تر می توانید اقدام کنید.
   مدرک شما هم بسته به میزان سواد تحصیلاتیتون داره و پیش نیاز های دانشگاه مقصد.

 8. Avatar Sara _ Namjoon گفت:

  یعنی کسی که بورس شده باشه و در حال تحصیل توی کره باشه بعد از 25 سالگی باید خودش هزینه های تحصیل و.. رو که موقع بورس خودشون میپرداختن رو بپردازه؟؟!!

 9. Avatar hana گفت:

  سلام خسته نباشید.
  دانشجوری رشته روانشناسی با معدل دیپلم 17 و مدرک بین المللی کمک پرستاری، میتونه توی یه دانشگاه خوب کره رشته پرستاری بخونه؟؟
  ممنون میشم جواب بدین
  و اینکه پذیرش دانشگاه ها اگه اسفند ماه باشه،چجوری باید ازمون ورودی داد؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   امکان ادامه تحصیل در هر کشور وجود دارد، و پذیرش نیز به صورت ترمی انجام می پذیرد و زمانی که شم ویزای ورود به کشور را گرفتید کارشناسان ما برای اخذ پذیرش و ثبت نام شما اقدامات تکمیلی را انجام می دهند.

 10. Avatar Behnz گفت:

  سلام خسته نباشید میشه یکم بیشتر درباره ی بورس هنر رد کره جنوبی توضیح بدین
  کدوم بورس واسه ی رشته های هنری هست؟
  ممنون

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   به صورت کلی اخذ بورسیه بیشتر در مقاطع دکترا قابل اعطا هستند و کشور های اندکی در مقاطع پایین تر بودجه بدین منظور اختصاص می دهند.
   اما ادامه تحصیل در کره جنوبی امکان پذیر و قابل انجام توسط موسسه میرداماد می باشد.

 11. Avatar صادق گفت:

  با سن 38 سال برای لیسانس در کره جنوبی میشود اقدام کرد؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   برای تحصیل در کشور کره جنوبی محدودیت سنی وجود ندارد و شما می توانید با ارائه مدارک خود به موسسه ما، اقدامات خود را آغاز کنید.

 12. Avatar M گفت:

  سلام ؛ آیا امکان تحصیل در کره جنوبی و اخذ بورسیه در رشته حقوق و زیرمجموعه های آن در مقطع فوق لیسانس و دکترا وجوددارد ؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدید

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   به صورت کلی اخذ بورسیه بیشتر در مقاطع دکترا قابل اعطا هستند و کشور های اندکی در مقاطع پایین تر بودجه بدین منظور اختصاص می دهند. در حال حاضر دانشگاه های بهتر از کره جنوبی هم وجود دارند برای ادامه تحصیل که کارشناسان ما می توانند مسئله را بررسی کنند.

 13. Avatar Reiko گفت:

  سلام.من دیپلم وپیش دانشگاهی رشته نظری تجربی رودارم و لیسانس زمین شناسی.میتونم برای تحصیل دوره کارشناسی تربیت بدنی کره دردانشگاه آیوا اقدام کنم بامدرک دبیرستان تجربی؟کارشناسی ارشد زمین شناسی چطور؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام برای اخذ پذیرش در دانشگاه مورد نظر مدارک و ملزوماتی خاصی وجود دارد، که شما بهتر است مدارک خود را به موسسه ارسال کرده تا بعد از پیگیری همکاران ما شرایط را برای شما آسان کنند و اقدامات لازم صورت گیرد.

 14. Avatar پریا گفت:

  سلام .خسته نباشید.
  بعداز سن 18 سالگی می توانیم به کره جنوبی مهاجرت و تحصیل کنیم؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   دوست عزيز بعد از اتمام دوازده سال تكميلی تحصيل می توانيد برای مهاجرت تحصيلی اقدام نماييد، در خصوص كره جنوبی معدل سال اخر و مدرک زبان حائز اهميت می باشد.

 15. Avatar m گفت:

  سلام خسته نباشین ی سوال..نمیشه بعده گرفتنه دیپلم بورس تحصیل تو دانشگاه هنر سئول رو بگیریم؟!
  یا حتما باید فوقه دیپلمو داشته باشیمو بعد اقدام کنیم؟!

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   بورسیه با توجه به رزومه علمی شما و همچنین مدارک، مقاله ها که به دانشگاه می فرستید ارائه می شود.

 16. Avatar sahar گفت:

  سلام
  من دانشجوی سال اول فیزیوتراپی ام برای ادامه تحصیل در کره میتونم بورسیه بگیرم ؟؟یا باید برای فوق لیسانس اقدام کنم ؟ برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی امکان بورس وجود داره ؟؟ رتبه کنکور تاثیری در گرفتن بورسیه داره؟؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   جهت دریافت بورسیه شما دوست عزیز باید مدارک، مقالات علمی و موارد دیگر از این قبیل را به دانشگاه مربوطه ارسال کنید، دانشگاه مربوطه پیگیری جهت بورسیه را انجام خواهد داد.
   بهتر است برای جزئیات بیشتر با مشاورین موسسه در ارتباط باشید.

 17. Avatar sr.t گفت:

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی سال سوم دندان پزشکی سراسری ام میتونم برای ادامه تحصیل در کره بورسیه بگیرم ؟ یا بعد گرفتن مدرک میتونم برای کار در کره اقدام کنم ؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   در خصوص دریافت بورسیه شما بهتر است که مدارک و مقالات علمی خود را به دانشگاه مورد نظر ارسال کنید، تا دانشگاه شرایط شما را سنجیده و جواب را به شما بازگو خواهند کرد.

 18. Avatar meli گفت:

  سلام ببخشید من کلاس دوازدهمم رشتم تجربیه برای کنکور میخونم مدرک زبان ندارم ولی انگلیسیم خوبه میخوام ببینم من میتونم بورسیه برای رشته گرافیک یا بازیگری بشم؟واینکه زمان ثبتنام این بورسیه ها کی هست؟فقط کشور کره جنوبی

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام دوست عزیز بورسیه ی تحصیلی در مقاطع لیسانس ارائه نمی گردد و کره جنوبی مدارک ممتاز و ویژه ای مد نظر قرار می دهد.

 19. Avatar sara گفت:

  سلام من دانشجو كارشناسي تربيت بدني هستم ميتونم واسه فوق ليسانس براي بورس كره اقدام كنم ؟ شما دانشگاه معتبر تربيت بدني در كره جنوبي ميشناسيد؟ و مدرك زبان كره اي و ايلتس الزامي است ؟؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام دوست عزیز در رابطه با درخواست بورسیه ی تحصیلی آیتم های مربوط به رشته ی درخواستی شما باید تکمیل باشد که شامل مقالات و توصیه نامه و مدرک زبان و نمرات مطلوبی می باشد علاوه بر این ها مدرک آیلتس بسته به مقطع ،حائز اهمیت در جهت پذیرش دانشگاه های کشور دکر شده می باشد.

 20. Avatar الهه نوروزی گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید تحصیل در کره به چه زبانیه ؟ ایا در کالج زبان کره ای اموزش میدن؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام تحصیل در دانشگاه های کره به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود و مستلزم ارائه آیلتس 6 به بالا بسته به مقطع در خواستی شما نیز دارد.

 21. Avatar سارا محمودی گفت:

  واسه خوندن رشته ی پزشکی تو دانشگاه کره جنوبی، آزمون ورودی یا کنکوری هست؟؟
  یعنی میشه بدون کنکور اونجا پزشکی خوند؟یا اینکه معدل مهمه؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام جهت پذیرش رشته ی پزشکی در کره جنوبی ارائه مدرک آیلتس 6 به بالا و معدل تحصیلی 18 به بالاضمن قبولی در آزمون ورودی ملاک واقع گردیده و پذیرش مستقیم غیربومی شرایط خاص و ویژه ای را بدنبال خواهد داشت.

 22. Avatar مهسا گفت:

  سلام روز بخیر
  من از دانشگاه چانگنام پذیرش دکتری گرفته ام اما باید فرزند سه ساله ام را با خود ببرم. دانشگاه ماهی ۱۱۰۰ دلار به من میدهد.ایا کفاف زندگی در آنجا را میدهد؟
  ممنون

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام ضمن اینکه شما ماهیانه کمک هزینه دریافت می کنید با مدیریت اصولی می توانید با آفر دانشجویی هزینه های خود را به اصولی ترین شکل مدیریت کنید.

 23. Avatar Taraneh گفت:

  سلام.من دانشجو ترم ۲ مترجمی زبان پیام هستم. با توجه به اینکه کره اعلام کرده از پیام نور هم دانشجو میپذیره آیا این رشته در کره جنوبی پذیرش داره؟
  ممنون

  1. Avatar مشاور مهاجرتی گفت:

   سلام
   مترجمی زبان انگلیسی به زبان فارسی طبیعتا در ایران فضای بهتری خواهد داشت نسبت به کشور کره ای زبان.

 24. Avatar زهرا گفت:

  سلام. ببخشید برای مقطع دکتری تو کره حتما قبل از پذیرش باید مدرک زبان داشت یا اینکه امکان اخذ پذیرش بدون مدرک زبان وجود داره؟ و اینکه چقدر احتمال داره این دوره یکساله زبان که بالا گفتین جزو بورس تحصیلی بشه و قبول کنن حداقل چندماه تو دوره زبان شرکت کنی؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام ضمن دریافت پذیرش تمامی آیتم های مورد نظر در خصوص مقطع دکتری بایست جامع باشد و رزومه ی مطلوبی از شما ارائه گردد که به تنهایی مدرک زبان را شامل نمی شود

 25. Avatar فاطمه گفت:

  سلام
  میبخشید شرایط پذیرش برای مقطع فوق لیسانس رشته حقوق چی هست؟؟؟ ایا نیاز به رزومه و …. هست؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام در خصوص مقاطع ارشد نیازمند ارائه رزومه ی تحصیلی از جمله مدرک زبان و GRE tGMAT و سایر مدارک تحصیلی ممتاز می باشید.

 26. Avatar مریم گفت:

  سلام , ببخشید من مدرک لیسانس رشته هنر دراما(تئاتر) دارم. میخواستم بدونم برای فوق لیسانس پذیرش برای رشته من هست؟ که نیاز به مدرک زبان نداشته باشه, اگر هست چه دانشگاهی هست؟ و چطور اقدام کنم.ممنون میشم اگر کمکم کنید.

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام اگر مد نظر بر اساس مقطع مورد نظر کشوری است که تحصیل رایگان را به دنبال داشته باشد می توانید بدون نیاز به مدرک زبان با گذراندن کورس زبان در فرانسه در بهترین داشنگاه ها با سطح علمی مطلوب بر اساس رشته مد نظرتان رایگان تحصیل نمائید.

 27. Avatar محمدحسین اسدی گفت:

  سلام خسته نباشید ببخشید از رشته تاسیسات میشه برای ادامه تحصیل به کره جنوبی رفت؟؟؟
  از چه مقتع تحصیلی رشته تاسیسات میشود برای ادامه تحصیل به کره رفت و شرایتش چیست؟؟؟
  ممنون میشم راهنمایم کنید

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام در خصوص پذیرش در دانشگاه های کره جنوبی معدل بالای 18 باشد ضمن اینکه مواردی همچون آیلتس منطبق با مقطع درخواستی بایستی ارائه گردد.

 28. Avatar Mohammad گفت:

  سلام من دیپلم تجربی دارم میخواستم بدونم بهترین رشته برای تحصیل در کره جنوبی چیست به غیر از رشته ی پزشکی و دندان چه برای تحصیل در لیسانس چه فوق لیسانس؟؟

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   سلام بهترین رشته ها بسته به هدف و نوع گرایش شما دارد کهع ضمن انطباق مدارک تحصیلی خود می توانید در خصوص این موارد اقدام نمائید.

 29. Avatar محمدحسین اسدی گفت:

  ببخشید رشته تاسیسات هم در کره وجود داره؟؟؟

 30. Avatar gsa گفت:

  سلام
  اول خیلی ممنون بابت سایت خوبتون
  چندتا سوال داشتم از خدمتتون:
  تو سایت سفارت کره جنوبی: مدارک سوء پیشینه و گواهی سلامت نوشته نشده، باید این مدارک رو هم آماده کنیم؟
  اما این مورد هست: “مدرک گواهی بورسیه یا نامه حمایت مالی خود متقاضی و یا والدین یا همسر وی بصورت محضری همراه با ترجمه انگلیسی بهمراه پرینت گردش حساب بانکی ( شش ماه اخیر) به زبان انگلیسی و کپی شناسنامه آنها (صفحه اول و دوم) با ترجمه انگلیسی ”
  این مدرک رو باید از کجا بگیریم؟

  و سوال آخر اینکه: برای دریافت بورسیه بعد از پذیرش باید اقدام کنیم؟ یا همزمان امکانش هست؟ و لازمه دریافت بورسیه مدرک زبان هم هست؟

  از وقتی که میگذارید بی نهایت سپاس گزارم

  1. مشاور بخش تحصیل و اعزام دانشجو مشاور بخش تحصیل و اعزام دانشجو گفت:

   سلام، وقت بخیر
   پاسخگویی به سوالات تخصصی در توان تیم آی تی نیست، باید مستقیما با مشاورین موسسه در ارتباط باشید.

   ممنون

 31. Avatar Kk گفت:

  سلام خسته نباشین . برای رشته تربیت بدنی در دانشگاه های کره بورسیه وجود داره؟اگه هست آیا شرطی برای مدرک زبان و معدل هست؟ممنون میشم پاسخ بدید

  1. Avatar مشاور مهاجرتی گفت:

   سلام
   بله می توانید اخذ بورسیه را در دانشگاه های کره درخواست دهید اما باید دقت کنید که ارائه بورسیه در مقاطع ارشد و دکترا ارائه می شود.

 32. Avatar mehrnoush_mf گفت:

  سلام خسته نباشید…بنده سوالی داشتم که امیدوارم پاسخ بدید.
  میخواستم بدونم ایامیشه با داشتن مدرک لیسانس بورسیه تحصیل برای فوق لیسانس گرفت؟

  1. Avatar مشاور مهاجرتی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله اکثر بورسیه های تحصیلی در اقصی نقاط جهان برای مقاطع ارشد و دکترا در نظر گرفته می شود که می توان با ارائه رزومه تحصیلی قوی، آن را درخواست نمود.

 33. Avatar پانته آ گفت:

  سلام خسته نباشين
  ببخشيد من يه سوْال داشتم
  اگه ليسانس حقوق بگيرم
  براي فوق بورسيه ميتونم بگيرم از يكي از دانشگاه هاي كره ؟
  لطفا جوابمو بدين خيلي ممنونم ازتون

  1. Avatar مشاور مهاجرتی گفت:

   سلام
   با توجه به این که شاخه های رشته حقوقی برای تحصیل، محدودیت های منطقه ای دارند شما ابتدا بایستی امکان ادامه تحصیل را در این کشور با دانش قبلی خود بسنجید که بعید می دانم مگر در موارد تحصیل حقوق بین الملل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *