071-91009294  | 021-88724227  |

تحصیل در مالتا

تحصیل در مالتا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

تحصیل در کشور مالتا گزینه چشمگیر برای دانشجویان خارجی است که می خواهد به زبان انگلیسی با هزینه کم به تحصیل بپردازند همچنین که این کشور جزو اتحادیه اروپا است و شما می توانید برای ادامه تحصیل یا کار به راحتی وارد کشورهای دیگر شوید. در این مقاله که به کوشش موسسه میرداماد گردآوری شده به بررسی موارد زیر در ارتباط با تحصیل در مالتا پرداخته است:

  • بهترین موسسات آموزشی برای تحصیل در مالتا
  • تحصیل پزشکی در مالتا
  • مزایای تحصیل در مالتا

تحصیل پزشکی در مالتا

برای کسب اطلاعات بیشتر برای تحصیل در مالتا و اخذ پذیرش با مشاورین مجرب موسسه میرداماد تماس حاصل کنید.

بهترین موسسات آموزشی مالتا

موسسات آموزشی کشور مالتا در جایگاه مناسبی قرار داشته و برای تحصیل در مالتا هر ساله دانشجویان زیادی وارد این موسسات می شوند. در این بخش به معرفی بهترین دانشگاه ها می پردازیم:

MCAST

MCAST به معنی کالج هنر، علوم و فناوری مالت است. از زمان تأسیس در سال 2001، این مرکز اصلی آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای ملی بوده است. مؤسسات مختلف تحت MCAST تقریباً 200 برنامه آموزش کامل و حرفه ای را در سراسر کشور ارائه می دهند. 300 برنامه نیمه وقت نیز برای تسهیل آموزش برای دانشجویانی که مشغول به کار هستند ارائه می شود. برنامه های MCAST دانشجویان را برای مشاغل موجود در اقتصاد یا آموزش های بعدی آماده می کند. سطح مهارت آموزش ارائه شده از سطح ورود به بالا تا سطح شش متغیر است.MCAST با شرکت ها در ارتباط است تا اطمینان حاصل کند که سطح مهارت موجود و سطح مهارت ارائه شده مناسب و مکمل نیازهای روزافزون و در حال توسعه سیستم است. تلاش می کند نیاز دانشجویان خود را برآورده سازد. ارتباط این صنعت با عنوان مجله MCAST است. رنکینگ این دانشگاه برای تحصیل در مالتا در حدود 7050 می باشد.

دانشگاه مالتا

UM که در طول چهارراه مدیترانه واقع شده است، در طول تاریخ 400 ساله خود، مرکز مبادله دانشگاهی بین المللی در این جزیره بوده است. UM موسسه آموزش عالی پیشرو در مالت است و ساختارهای آن مطابق با فرآیند بولونیا و منطقه آموزش عالی اروپا است.در UM باید تحقیقات دانشگاهی را انجام داد و یک زمینه آموزش عالی پر جنب و جوش را در هنرها، علوم پایه و علوم انسانی در حد ضروری برای توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی مالت فراهم کرد. دوره ها به گونه ای طراحی شده است که متخصصان بسیار ماهر و متفاوتی در چندین رشته تولید کنند.

ویزاهای اخذ شده

 جامعه فارغ التحصیلان بطور چشمگیری در حال رشد است: سالانه بیش از 3500 دانشجو فارغ التحصیل رشته های مختلف می شوند.متعهد به استانداردهای بالای تحقیق وتدریس هستیم و هر یک از کارمندان UM نقش مهمی را ایفا می کنند و به یک تجربه برجسته دانشجویی کمک می کنند.امروز UM از چهارده دانشکده، تعدادی از انستیتوها و مراکز بین رشته ای، سه مدرسه و یک کالج جوان تشکیل شده است. علاوه برمحوطه اصلی دانشگاه، واقع در Msida، سه پردیس دیگر وجود دارد: Valletta ، Marsaxlokk ، Gozo. زبان آموزش انگلیسی است. رنکینگ دانشگاه مالتا برای تحصیل در جهان 601 است.

دانشگاه مالتا
دانشگاه مالتا

دانشگاه آمریکایی مالتا

دانشگاه آمریکایی مالت (AUM) یک کالج خصوصی، به سبک آمریکایی در سبک های آمریکایی در Cospicua، مالت است. آغاز به کار این موسسه آموزشی در ماه مه سال 2015 اعلام شد و این پروژه در ابتدا برای احیای جنوب مالت و ایجاد منطقه اقتصادی و اجتماعی به این منطقه گفته شده بود. از آنجا که این پیشنهاد اعلام شد، ساختمان اول در Cospicua برای پردیس انتخاب شد، در حالی که برنامه های افزودنی برای سایر سایت های Cospicua و qonqor ، Marsaskala در نظر گرفته شده. این مکان ها در 16 سپتامبر 2016 رسماً تأسیس شد و در سپتامبر 2017 افتتاح شد.

AUM از طریق دفتر تضمین کیفیت، مدیر تضمین کیفیت و مشارکت مشورتی تضمین کیفیت خود با دانشگاه Clemson در کارولینای جنوبی، رویه هایی را برای “ارزیابی نتایج یادگیری” و همچنین اشکال دیگر تضمین کیفیت در نظر گرفته است. ارزیابی نتایج یادگیری اساساً در مورد درک و بهبود یادگیری دانشجویان در همه سطوح است. این روند شامل:جمع آوری اطلاعات در مورد میزان دستیابی دانش آموزان به نتایج یادگیری، همانطور که برای هر برنامه درجه مشخص شده است.مرور و تأمل در مورد آن اطلاعات در مورد دانشجویایی که از معیارهای مطلوب پیروی می کنند ، بازبینی و تأمل می شود.استفاده از نتایج به منظور بهبود یادگیری از طریق تغییر در برنامه درسی ، برنامه درسی و یا رویکردهای آموزشی.رنکینگ دانشگاه آمریکایی مالتا برای تحصیل در دنیا 11000 است.

تحصیل پزشکی در مالتا

تحصیل رشته پزشکی در مالتا چیزی بیش از گرفتن مدرک MBBS و پزشک شدن است. پزشکی یک حرفه و یک روش زندگی است. این در مورد فکر کردن به دیگران و اولویت قرار دادن بیماران است. این یک دوره چالش برانگیز و خواستار است، شما باید کارهای زیادی برای انجام دادن و یادگیری زیادی انجام دهید که در برابر آن نیز پاداش خواهید یافت.برنامه پنج ساله منتهی به لیسانس پزشکی و لیسانس جراحی در مالتا می شود که به گونه ای طراحی شده است که دانش و درک صحیحی از اصول پزشکی، علمی و بالینی را به شما می دهد تا بتوانید آنها را در زمینه پیشگیری، درمان و تسکین بیماری بکار بگیرید.ویژگی های اصلی برنامه درسی پزشکی در مالتا شامل موارد زیر است:

  • رویکرد عملی: شما ماژول های یکپارچه مربوط به سیستم های بدن را مطالعه می کنید، به عنوان مثال قلبی عروقی، تنفسی و غیره.
  • تجربه بالینی اولیه: شما در اولین دوره با اولین بیمار خود ملاقات خواهید کرد.
  • تجربه بالینی گسترده ای در بیمارستان هایی در لندن و جنوب شرقی که از سال سه، شما یک سری از وظایف بالینی و GP را انجام می دهید.
  • تأکید بر مهارت های ارتباطی در طول برنامه.
  • انتخاب گسترده ای از مؤلفه های منتخب دانشجویی هر سال که می توانید علایق خود را دنبال کنید، به عنوان مثال: علوم پایه (آناتومی، فیزیولوژی، فارماکولوژی)، به تخصص های بالینی، سلامت جامعه و جامعه عمومی، اخلاق و قانون. بسیاری از دانشجویان SSC خود را در حوزه پزشکی یا علوم پزشکی ترتیب می دهند که مورد علاقه آنها باشد. هزینه تحصیل از 5000 دلار در سال تا 8500 دلار را باید پرداخت کنید.

مزایای تحصیل در مالتا

تحصیل در کشور مالتا مزایای متخلفی دارد که در این بخش به معرفی چند مزیت آن پرداخته ایم:

مزایای تحصیل در مالتا
مزایای تحصیل در مالتا

انگلیسی یک زبان رسمی ملی است

مجمع الجزایر مالتی تا سال 1974 مستعمره انگلیس بود و نفوذ امپراطوری انگلیس باعث شد این کشور انگلیسی را به عنوان یکی از زبان های رسمی خود مستقر کند. 400000 نفر از ساکنان آن به صورت دو زبانه و در میان بزرگترین جوامع بیگانگان ساکن در این جزیره انگلیس و ایتالیایی هستند در نتیجه برای تحصیل در مالتا و البته زندگی دغدغه زبان را نخواهید داشت. در حال حاضر مالت یکی از مکان های دیدنی برای یادگیری زبان انگلیسی و پیگیری یک برنامه آموزش عالی است.

عضو کشور اتحادیه اروپا

از سال 2004، مالت بخشی از اتحادیه اروپا بوده و بیشترین تعداد انگلیسی زبانان در خارج از انگلیس و ایرلند است. موقعیت استراتژیک آن در وسط دریای مدیترانه، این جزیره را تنها چند ساعت با شهرهای مهم اروپایی مانند رم، میلان، پاریس، مادرید، بارسلونا، استانبول و آتن فاصله می دهد. هنگام تحصیل در مالت می توانید آزادانه از طریق 28 کشور اتحادیه اروپا با قیمت های بسیار پایین سفر کنید.

یکی از آرام ترین و امن ترین مکان های جهان

مالتا یکی از امن ترین کشورها در جهان است. ساکنان آن در بیشتر موارد بسیار دوستانه، محترم و دارای تحصیلات عالی هستند که معنی محیطی پیشرفته برای تحصیل در مالتا است. میزان جرم در این جزیره یکی از پایین ترین سطح در اروپا است و علاوه بر آن، به عنوان یکی از مکان هایی که احتمال وقوع بلایای طبیعی نیز کمتر است، ذکر شده است.

بسیار اقتصادی

بر خلاف دیگر کشورهای انگلیسی زبان، مالت یکی از ارزان ترین برای زندگی و تحصیل است. قیمت اسکان و غذا مقرون به صرفه است و دانشجویان در رستوران ها، سالن های بدنسازی کارت های ویژه ای را کسب می کنند و قادر به شرکت در فعالیت های مختلف هستند. امکانات ویژه ای برای تحصیل در مالتا خواهید داشت. حمل و نقل عمومی همچنین برای کسانی که در برنامه های دانشگاهی با حداقل مدت زمان سه ماه ثبت نام کرده اند، نرخ های ویژه ای ارائه می دهد.

آموزش عالی

مالتا با افتخار به کیفیت برنامه های خود و حضور در موسسات آموزشی بین المللی مانند دانشکده بازرگانی لندن (LSC مالت) هجوم زیادی از دانشجویان از سراسر جهان دارد که علاوه بر ارائه برنامه های انگلیسی، مطالعات مرتبط با مدیریت کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار را با همکاری دانشگاه های معتبر جهانی بریتانیا ارائه می دهد و این موضوع باعث می شود تا کیفیت تحصیل در مالتا بالا برود.

با مطالعه مقاله بالا نسبت به بهترین دانشگاه های مالتا آشنایی پیدا کرده و درباره شرایط تحصیل پزشکی در مالتا و مزایای تحصیل در این کشور صحبت شد. برای بررسی شرایط تحصیل در مالتا و اخذ پذیرش با مشاورین مجرب موسسه میرداماد در شعب تهران و شیراز تماس برقرار کنید.

سوالات متداول در مورد تحصیل در مالتا

سوالات متداول درباره

هزینه تحصیل در مالتا براساس رشته های انتخابی از 3000 دلار تا 10000 دلار می تواند متغییر باشد.

برای هیچ رشته ای به جز پزشکی آزمون ورودی هنگام شروع تحصیل وجود ندارد.

زبان تحصیل در مالتا انگلیسی می باشد.

بله کشور مالتا علاقه زیادی به داشتن دانشجویان خارجی دارد و بورسیه های متعددی را ارائه داده است.

بله برای دانشگاه های پزشکی از شما می خواهند در آزمونMCAT شرکت کنید.

هزینه تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی در حدود سالیانه 5000 دلار تا 8000 دلار متغییر می باشد.

چندین دانشگاه در مالتا جزو برترین ها در جهان هستند.

بله بعضی از دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم ایران هستند.

بله، بعضی دانشگاه هایی که معتبر هستند، از شما می خواهند که مدرک زبان را برای اثبات مهارتتان ارائه دهید.

هزینه زندگی دانشجویی در این کشور بسته به نوع زندگیتان می توان از 500 دلار تا 1000 دلار باشد.

یکی از دانشگاه های مالتا در میان دانشگاه های خوب دنیا قرار دارند.

اخبار های مرتبط