ویزای کار کویت

کار در کویت ویزای کار کویت

مشاوره تخصصی و تماس فوری

  فرم مشاوره تخصصی

  شما عزیزان جهت مشاوره تخصصی می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  و یا این فرم را تکمیل کنید تا مشاورین و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  در این مقاله که به همت مشاورین موسسه حقوقی میرداماد نگارش شده است به شرایط کار در کویت ویزای کار کویت اشاره کرده ایم. ساعات کاری در کویت می تواند بین 40 تا 48 ساعت در هفته باشد، در ماه های خاص در طول سال می تواند این ساعات کاری متغیر باشد. برای کسب اطلاعات کامل تر ادامه مقاله را مطالعه کنید.

  شرایط و وضعیت کار در کویت

  حقوق افراد در کویت معمولا شبیه یا بیشتر از افراد در کشورهای غربی می باشد، اما چون در این کشور مالیات بر درامد شخصی پرداخت نمی شود، معمولا درآمد خالص بسیار بیشتر است که این یکی از مهمترین جاذبه های کار در کویت می باشد. در گذشته بسته پاداش و حقوق به عوامل مختلی تقسیم می شد از جمله : حقوق اولیه، کمک هزینه خودرو، کمک هزینه مسکن، بیمه درمانی، تحصیل کودکان و بلیط هواپیما برای دیدار خانواده.

  امروزه، کارفرمایان تمایل دارند فقط حقوق و دستمزد را پرداخت کنند که تمام این هزینه ها را پوشش می دهد، گرچه در بعضی موارد پاداش های دیگری وجود دارد. علاوه بر حقوق و دستمزد، به کارگران قراردادی در پایان قرارداد سنوات داده می شود. این سنوات معمولا بر اساس حقوق و دستمزد پایه، بدون در نظر گرفتن پاداش می باشد. اگر مدت زمان طولانی در کویت مشغول به کار باشید، این مبلغ قابل توجه خواهد بود. لازم به ذکر است که پرداخت حقوق در برخی از شرکت های عربی به تاخیر می افتد و در این شرایط چاره ای ندارید جز اینکه صبر کنید.

  ساعت کاری در کویت با توجه به سیاست های خاص هر شرکت، بین 40 تا 48 ساعت در هفته متغیر است. ساعت اداری معمولا از 8:30 یا 9:00 صبح تا 5:30 یا 6:00 بعد از ظهر می باشد. تفاوت زمانی بین تابستان و زمستان وجود ندارد. در ماه رمضان، ساعت کاری به شش ساعت در روز می رسد و باید به طور قانونی برای همه کارکنان اعمال شود، اما بسیاری از شرکت ها این قانون را فقط برای مسلمانانی که روزه می گیرند، اعمال می کنند. جمعه روز تعطیلی و استراحت مسلمانان است و اگر شرکت دارای یک هفته کاری پنج روزه باشد، روز تعطیل بعدی احتمالا پنج شنبه یا شنبه خواهد بود. اکثر شركت هاي بين المللي روز شنبه و برخی دیگر روز پنج شنبه را انتخاب می کنند.

  شرایط اخذ ویزای کاری کویت

  ویزا کار برای کارکنان بخش خصوصی و دولتی ارائه می شودو تحت ماده 17 و 18 قوانین مهاجرت اعمال می گردد. کارمند پیشنهاد شده ابتدا بایستی برای دریافت ویزا کار پذیرفته شود. کارفرمای اسپانسر کویتی نیز باید باید از طریق اداره مهاجرت و اداره کار مجوز دریافت کند. الزامات ویزا کار کشور کویت داشتن گذرنامه کارمند و گواهی عدم سوء پیشینه فرد می باشد.

  اداره امور مهاجرت در کویت یک نسخه از مجوز کار را برای سفارت کویت در کشوری که کارمند در آنجا زندگی می کند، ارسال می نماید. حامی یا کارمند نیز باید یک نسخه از مجوز کار را برای کارفرما ارسال نمایند. کارفرمایان بخش خصوصی برای دریافت ویزا کار کارمند خارجی خود، نیاز به NOC و یک نسخه از امضاء تایید شده کارمند برای هدف تجاری خود دارند. اگر سفارت کویت در کشوری که کارمند (کارگر) زندگی می کند وجود ندارد، اسپانسر بایستی ویزا کار و NOC را به وزارت کشور ارسال کند.

  شرایط اخذ ویزای کاری کویت

  در صورتیکه کارمند برای پذیرش استخدام visit visa کشور کویت را دریافت کرده باشد، بایستی ابتدا کشور کویت را ترک کند و سپس مجددا با ویزا جدید وارد این کشور شود. پس از انجام مراحل فوق، شما بایستی برای مجوز اقامت خود در کشور کویت اقدام کنید.در این مرحله درخواست مجوز اقامت ارسال و نتیجه آن را دریافت خواهید کرد. در مرحله بعد شما می توانید با توجه به قوانین برای همسر و فرزندان خود اقدام به دریافت ویزا کنید.

  بطور خلاصه زن می تواند توسط همسر خود مورد حمایت قرار بگیرد ، اما برای فرزندان باید شرایط سنی آنها 21 سال باشد. اسپانسر باید حداقل 250 دینار کویت در ماه درآمد داشته باشد. هر فرد مقیم نیز بایستی یک کارت شناسایی شهروندی داشته باشد. شما باید این کارت را ظرف مدت 30 روز از زمان دریافت مجوز اقامت خود تحویل بگیرید.

   فرم مشاوره تخصصی

    فرم مشاوره تخصصی

    مدارک مورد نیاز ویزای کار کویت

    مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کار کشور کویت:

    • گذرنامه معتبر با حداقل دو سال تاریخ انقضاء
    • یک برگ فرم درخواست ویزا تکمیل شده و تایید شده توسط سازمان مهاجرت امور خارجه.
    • یک قطعه عکس گذرنامه
    • آزمایش HIV ( آزمایش AIDS)
    • گواهی سلامت : گواهی تایید شده توسط پزشک عمومی که نشان دهد متقاضی از سلامت کامل جسمی برخوردار است. تست های آزمایشگاهی برای بیماری های ذکر شده نیز ضروری است: هپاتیت نوع B و C، مالاریا، فلیاریوز، سیفلیس و اشعه ایکس از قفسه سینه برای تشخیص بیماری سل.
    • گواهی عدم سوء پیشینه: که از دفتر تحقیقات فدرال دریافت می شود، و به مدت 3 ماه از تاریخ دریافت اعتبار دارد.
    • مجوز کار ( اصل قرارداد کاری)

    مراحل دریافت ویزا کار کویت معمولا بیش از 3 هفته زمان نیاز دارد.

    دستمزد و‌ حقوق کار در کویت

    حقوق کاری در کویت شبیه یا بیشتر از کشورهای غربی هستند. اما با توجه به این واقعیت که هیچ مالیات شخصی در کویت وجود ندارد، درآمد خالص معمولا عالی است و این یکی از مزایای عمده کار در کویت است. پیش از این، حقوق های پایه صرف خودرو، مسکن، پوشش پزشکی، آموزش برای کودکان و بلیط های هواپیما برای سفرها تقسیم می شدند. اما اکنون کارفرمایان تقریبا فقط حقوق می گیرند تا تمام این هزینه ها را پوشش دهند، اگرچه برخی از آن ها ممکن است شامل پاداش عملکرد باشند.

    دستمزد و حقوق کار در کویت

    عوامل متعددی وجود دارند که باید برای در نظر گرفتن حقوق مورد توجه قرار گیرند و بنابراین ،میزان دقیق حقوق های عادی در کویت ممکن است متفاوت باشد. علاوه بر این حقوق، بسته به شرکت هایی که انتخاب شده اند، متفاوت است. چهار نوع شرکت در کویت وجود دارد، W.L.L.(با مسئولیت محدود – بدون مالیات)، K.S.C (شرکت Shareholding Kuwait)، مالیات زکات و KFAS)، K.S. C)، شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار کویت (پرداخت مالیات زکات، حمایت از مالیات بر کار ملی و صندوق کویت برای پیشبرد علوم) و شرکت های بین المللی با شرکای کویتی (مالیات بر درآمد) می باشند.

    مزایا بسته به اینکه شما برای بخش دولتی یا بخش خصوصی کار می کنید، به اندازه قراردادها، تعداد کارمندان، تجربه کاری تان، سن، رقابت در بازار کار، نوع کار، مدت قرارداد و گاهی ملیت تان متفاوت است.زمانی که حقوق را در نظر بگیرید، باید اجاره و هزینه های زندگی را مدنظر قرار دهید. برخی از شرکت ها حقوق خوبی نسبت به بقیه ارائه می کنند، در حالی که برخی دیگرمزایای بهتری مانند مسکن، خودرو، حمل و نقل، سوخت، تلفن و غیره ارائه می دهند.

    پیدا کردن کار و موسسات کاریابی در کویت

    کشور کویت دارای ثروت فراوان و اقتصادی فعال است. هر چند که سختی های زیادی برای یافتن شغل در کویت وجود دارد اما همچنان به دلیل پرداخت حقوق های مناسب بدون پرداخت هیچ گونه مالیات شخصی مورد توجه مهاجران زیادی به خصوص از کشورهای آسیایی و خاور دور است. یافتن کار در کویت بدون در نظر گرفتن ملیت کاملا به تحصیلات و تجربه شما بستگی دارد. کسانی که برای کسب و کار در کویت اقدام می کنند در ابتدا باید یک فرد یا یک شرکت را به عنوان کار فرمای خود معرفی کنند.

    بعد از پیدا کردن کارفرما شما میتوانید برای ویزا اقدام کنید. در ابتدا به شما ویزای موقت داده می شود و در صورت ادامه کار ویزای شما تمدید می شود. برای پیدا کردن یک کارفرما بهتر است یک (curriculum vitea) دو یا چند صفحه ای با خلاصه اطلاعاتی در مورد اطلاعات تماس، تجربه حرفه ای، گواهینامه و دیپلم ها، زبان و مهارت های رایانه ای را پر کنید تا کار فرما بهتر بتوانند شما را تایید کنند. لیست شرکت های کاریابی کویت:

    • Baytkuwait
    • Workcircle kuwait
    • Sos hr solution
    • Mackenzie jones
    • Hrinvest
    • Caneer-hunter
    • Michael page
    • International employment agacies
    • Actionrecruitment and management
    • barclaysimpson me

    در این مقاله جزئیات و شرایط مهاجرت کاری به کویت توسط مشاورین مجرب موسسه میرداماد در دفاتر تهران و شیراز با هدف معرفی مقصدی مناسب برای مشتاقان مهاجرت کاری مورد بررسی قرار گرفت، امیدواریم اطلاعات این مقاله مفید واقع شده باشد.

     فرم مشاوره تخصصی

      فرم مشاوره تخصصی

      101 دیدگاه برای “ویزای کار کویت

      1. آکو گفت:

       سلام اطلاعات خوبی بود ممنون.ببخشید آیا راهی هست برای رفتن به کویت به قصد کار .اگر هست ممنون راهنمایی کنید و آدرس بدید برای پیگیری ممنون

       1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

        سلام وقت بخیر
        جهت کار در کشورهایی مثل کویت باید یک پیشنهاد کاری معتبر از این کشور داشته باشید، شماره های تلفن موسسه جهت کسب اطلاعات بیشتر در آخر وب سایت موجود می باشد.

      2. علی گفت:

       سلام وقت بخیر . من طراح سه بعدی طلا و جواهر هستم و با نرم افزار های طراحی کار میکنم همچنین زبان انگلیسی هم تقریبا اوکی ام ک کاملا میتونم مکالمه کنم میخاستم بدونم چطوری میتونم توی کویت کار پیدا کنم و اینکه ایا با توجه به تخصص من کشور دیگه ای هست واسه کار که بهتر از کویت باشه؟

       1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

        سلام شما از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری جهت بهبود وضعیت اقتصادی می توانید در حوزه ی خلیج فارس بدون احتساب از پرداخت مالیات بر اساس فیلد مورد نظرتان پایه ریزی اقتصادی مطلوبی را پیش بگیرید.

      3. علیرضا توکلی گفت:

       سلام وقت بخیر
       من دارای مدرک فوق دیپلم ماشین افزار ودارای 14 سال سابقه قالب سازی و کار در خط تولید خودرو دارم ایا میتونم در کشور کویت کار میدا کنم؟

       1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

        سلام از طریق دریافت آفر های مرتبط از منابع دولتی معتبر در این کشور ضمن توجیه اقتصادی اقامت را دریافت نمائید.

      4. محمد گفت:

       با سلام من الان در بازرسی کارگران ساختمانی تامین اجتماعی مشغول به کار هستم ایا میتوان در کویت کاری پیدا کنم با مدرک دیپلم و همچین چندین سال در کار ساختمان مشغول بودم

       1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

        سلام شما می بایستی یک دعوتنامه کاری از منابع مرتبط دولتی با تاییدیه رسمی سفارت این کشور دریافت نمائید که در حال حاضر آفر دولتی نیازمند رزومه کامل می باشد از جمله مدارک تحصیلی ممتاز و بالا.

      5. Saeed گفت:

       سلام
       من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسی مکانیک ( دانشگاه فردوسی مشهد) هستم. در زمینه طراحی سیستم های تهویه مطبوع تخصص دارم و مسلط به نرم افزار های طراحی (Revit Mep) و… می باشم.

       چگونه میتوانم با یک کارفرما در کویت ارتباط برقرار کنم؟
       با تشکر

       1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

        سلام بهترین شرایط در حوزه خلیج فترسدریافت آفر های اقتصادی مطلوب از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری با معرفی کفیل و گردش سرمایه می باشد.

      6. عبدالصاحب گفت:

       من مهندس مكانيك هستم پانزده سال در بخش نيروگاههاي گازي كار مي كنم دوازده سال در كشور عراق بوده در بخش نفت وگاز هم تبحر دارم زبان عربي كاملا مسلط ودنبال كار فعلا هستم

       1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

        سلام با ویزای جاب سیکر و جستجوی کار می توانید برای کشور آلمان اقدام نمائید و ضمن توجیه مطلوب اقتصادی اقامت را دریافت کنید.

        1. Mahdi._.asghari گفت:

         سلام. من میخوام از ایران برم تو فکر خودم میخوام برم ترکیه چون زبان ماهم ترک هست ولی ب دلیل اینکه پولش فقط هزار تومن از ما بیشتره و درامد چندانی نداره کدوم کشورو ب من پیشنهاد میدی در ضمن دیپلم برق هستم فرق هم نمیکنه چه کاری باشع شغل اصلی من مغازه گلفروشی دارم و گلخونه دارم

         1. مهدی کیوانی گفت:

          با سلام و عرض ادب
          برای ارائه مشاوره بهتر نیاز به کسب اطلاعات بیشتری است. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

      7. F.s گفت:

       سلام من دانشجوی مهندسی صنایع هستم امسال فارغ تحصیل میشم
       ایا بعدازاتمام درسم شانسی برای پیدا کردن کاردر کویت دارم؟
       چجوری باید اقدام کنم؟
       میش کامل توضیح بدیدلطفا؟

       1. مشاور مهاجرتی گفت:

        سلام
        بهتر است هدف خود را از انتخاب کشور کویت دقیق تر بفرمایید تا کاملا شما را راهنمایی کنیم.

        1. النا گفت:

         سلام من دانشجوی مقطع کارشناسی رشته ی شیمی کاربردی هستم میخوام برای ارشد به کویت مهاجرت کنم ، چه دانشگاهایی رشته ی شیمی دارویی رو دارند؟ و شرایط بورس چطوریه برای کارشناسی ارشد؟

         1. مهدی کیوانی گفت:

          با سلام
          برای دریافت بورسیه تحصیلی و پذیرش از دانشگاه های کویت بسته به رزومه علمی شما دارد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

      8. سام گفت:

       با سلام با مدرک لیسانس داروسازی از دانشگاهی معتبر و رنکینگ خوب از هندوستان امکان دریافت ویزا کار در کویت هست؟ ضمن اینکه دعوتنامه کاری هم از طرف کارفرمای کویتی داشته باشم
       باتوجه به سخت بودن گرفتن اقامت کویت چقد شانس دارم با این شرایط؟؟؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        برای کار در کویت در ابتدا باید در آزمون تایید مدارک خود شرکت نمایید.

      9. رحیمی گفت:

       سلام خسته نباشین
       من لیسانس معماری هستم خواستم بدونم اگه بخوام در خواست کار در کویت بدم باید چیکار کنم؟ آیا میشه با شماره ای ک گذاشتین تماس بگیریم و بیشتر اطلاعات بگیریم
       تشکر میکنم اگر راهنمایی کنین

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روز بخیر
        بله از طریق شماره های ذکر شده در سایت می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

      10. حامد گفت:

       باسلام ایا موسسه کاریابی شما برای اتباع کشور افغانستان هم میتواند مشاوره کاریابی و ویزای کار بدهد یاخیر

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام و وقت بخیر
        موسسه ما متاسفانه موسسه کاریابی نمی باشد؛ اما در روند دریافت ویزای کاری می تواند به شما کمک کند.

      11. ناهید گفت:

       سلام من پدرم ازصفرتاصدشناوردریایی روبلده مثل برشکاری وجوشکاری ومنتاژکاری وco2وجوشکاری بابرق وزیرپودری وکلاهرچی تخصص مربوط ب شناورهای دریایی روکااااملابلده وخیلی ساله سابقه داره میشه گفت بیشترازبیست سال وعربی هم بلده بنظرتون شرایطش مناسبه؟؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام و عرض ادب
        برای دریافت ویزای کاری کویت شما باید یک پیشنهاد شغلی پیدا کرده و به سفارت ارائه دهید.

      12. Mahdi._.asghari گفت:

       سلام. من میخوام از ایران برم تو فکر خودم میخوام برم ترکیه چون زبان ماهم ترک هست ولی ب دلیل اینکه پولش فقط هزار تومن از ما بیشتره و درامد چندانی نداره کدوم کشورو ب من پیشنهاد میدی در ضمن دیپلم برق هستم فرق هم نمیکنه چه کاری باشع شغل اصلی من مغازه گلفروشی دارم و گلخونه دارم

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام و عرض ادب
        لطفا برای کسب اطلاعات دقیق تر با مشاورین ما تماس برقرار نمایید.

      13. فرشته گفت:

       سلام
       من مترجمی و آموزش زبان انگلیسی خوندم و 27 سال سن دارم آیا می تونم به کویت برای کار مهاجرت کنم؟
       زبان عربی هم بلدم.

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام و عرض ادب
        در صورت یافتن کارفرما و ارائه قرارداد کاری به کویت می توانید به این کشور مهاجرت نمایید.

      14. ناصر شعبانی گفت:

       سلام من اشپز هستم سه سال دبی یک سال عمان کار کرده ام احتیاج به کار دارم

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام
        برای کار در کویت باید پیشنهاد شغلی داشته باشید.

      15. ناصر گفت:

       سلام کفیل پدر بنده در کویت شرکت تولید حلویات داره ایشون شیرازی هستند آیا میتونه ویزا حالا به هر شکلی برای من بگیرا

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام
        دریافت ویزای کویت بسته به شرایط شما دارد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در ارتباط باشید.

      16. علیرضا گفت:

       سلام.بنده مهندس عمران. به چه شکل میتونم برای کار به کویت برم.

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام
        برای کار در کویت باید در ابتدا ویزای کاری این کشور را دریافت نمایید که برای اخد ویزای کار یاین کشور باید در ابتدا یک افر کاری پیدا کنید.

      17. مها گفت:

       سلام من کارشناس معماری و مسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای مکس، رویت، کد، راینو، مایا و… در زمینه معماری و شبیه سازی هستم چگونه میتونم از طریق کار اقدام به مهاجرت کنم
       و اینکه آیا از طریق تحصیل اقدام کنم بهتر یا از طریق کار
       ممنون از پاسخگویی‌تون

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام
        برای کار در کویت باید یک قرارداد کاری و یا پیشنهاد شغلی بیابید و به سفارت ارائه دهید.

      18. مها گفت:

       سلام من کارشناس معماری و مسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای مکس، رویت، کد، راینو، مایا و… در زمینه معماری و شبیه سازی هستم چگونه میتونم از طریق کار اقدام به مهاجرت کنم
       و اینکه آیا از طریق تحصیل اقدام کنم بهتر یا از طریق کار
       ممنون از پاسخگویی‌تون

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        برای کار کردن در کویت نیاز به پیدا کردن یک پیشنهاد شغلی و ارائه قرارداد کاری به سفارت است.

      19. سامان گفت:

       سلام. میخواستم ببینم چجوری یه راه خوب برای کار در کویت یا ارتباط با یه کار فرما چجوری است لطفاً کمکم کنید

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        می توانید از طریق سفر به این کشور با کارفرما ارتباط مستقیم پیدا کنید.

      20. قاسم گفت:

       سلام خسته نباشید من برق کار ساختمانم مدرک فنی حرفه ای برق ساختمان دارم ایادر کویت کار برای من هست اگه هست میشه راهنمایی کنید ممنون

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        شما می توانید از طریق ارتباط مستقیم با کارفرما و یا سایت های کاریابی شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

      21. محمد گفت:

       سلام.نن مهندس عمرانم میتونم اقامت کویت رو بگیرم.

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام و احترام
        روش های اخذ اقامت کویت متفاوت است و با توجه به شرایط شما می باشد. لطفا با ما در تماس باشید تا شما را به طور کامل راهنمایی نماییم.

      22. مهدی گفت:

       سلام من خانمم آرایشگر حرفه ای از کویت یه پیشنهاد داشتیم خواستم ببینم چطور میشه قبول کرد و واقعا میتونن اونجا واسمون کاری انجام بدن کسی که اونجاست میتونه ویزا برامون بگیره ممنون

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        شما می توانید از طریق ایشان برای دریافت ویزای کاری اقدام نمایید.قرارداد کاری را از کارفرمای خود دریافت کرده و به سفارت ارائه دهید.

      23. راحیل گفت:

       سلام من کارشناس ارشد روانشناسی عمومی هستم، چه جوری میتونم در کویت یا کشوری دیگه اقامه بگیرم؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        متاسفانه شرایط اخذ ویزای کاری کویت بسیار سخت است. به شما توصیه می کنیم کشور های دیگری را انتخاب نمایید.

      24. مهسا گفت:

       سلام من آرایشگر هستم و یک سالن کویتی به پیج کاری من در پیشنهاد کار داده و میگه که برات دعوتنامه میفرستیم و بعد اگر اکی بود ویزای کاری ۲ یا ۳ ساله میگیری ، باتوجه به این که من مجردم به نظرتون کویت برای یک دختر تنها امن هست؟ و آیا حقوق کارگر و کارفرما به درستی رعایت میشه؟ حقوق ها برای مشاغل خدماتی مثل کار من از قبل مشخص شده هست یا باید باید خودمون به توافق برسیم؟؟؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        معمولا شرایط حقوقی را با کارفرما مشخص می کنید. کشور کویت سعی کرده است امنیت را برای مهاجران فراهم نماید.

      25. جواد گفت:

       سلام، بنده لیسانس مکانیزاسیون کشاورزی هستم،و سابقه کاری در دهیاری رادارم،مدرک کامپیوتردارم،میخواستم ببینم در کویت میتونم کار پیداکنم

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        برای کار در کویت و کشور های حوزه خلیج فارس باید یک پیشنهاد شغلی و یا قرارداد کاری را ارائه دهید.

      26. حمود گفت:

       سلام ممنون از نكات مفيد و خوب شما
       بنده يه سوال داشتم براي دريافت ويزاي در همان تهران بايد ازمايش داد يا در شهر خودمان ميشه اقدام كرد؟؟ و ازمايش شامل چه ازمايشي هست ممنون

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام و احترام
        سفارت کویت مراکز مورد تایید خود را اعلام کرده است که می توانید در آن مراکز آزمایش مورد نیاز را دهید.

      27. بنیامین گفت:

       با سلام خدمت شما برادر بنده به مدت ۱۹ سال تعمیرکار خودرو سبک هستم (جلوبندی ساز ) با مدرک فنی و حرفه ای از نظر شما در کدام کشور اروپایی یا حوزه خلیج میتونم ویزای کار رو راحت تر دریافت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام وقتتون بخیر
        با توجه به شرایط سنی و مدرک تحصیلی خود امکان اقدام برای کشور های اروپایی وجود دارد.

      28. امیر حیدرابادی گفت:

       سلام کارشناس آزمایشگاه پزشکی با12 سال سابقه می باشم مهارت در بخش میکروبیولوژی -هماتولوژی- بیوشیمی – نمونه گیری بسیار علاقه به کار در کشورهای عربی می باشم.

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام وقتتون بخیر
        برای کار در کویت باید یک پیشنهاد شغلی پیدا کنید و ارائه دهید.

      29. r.a گفت:

       سلام همسرم پرستار با 12 سال سابقه
       برای کشورهای عرب چه چوری باید اقدام کنیم

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام و عرض ادب
        برای کار در کویت در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را تایید کنید و سپس یک پیشنهاد شغلی ارائه دهید.

      30. الهه گفت:

       سلام من دختر۲۷ ساله هستم لیسانس حسابداری دارم و مدرک فنی و حرفه ای خیاطی دارم برای کدوم از مدرک های بالا میتونم در کویت اقدام کنم ؟ایا میتونم با ارشد مدیریت بازرگانی اقدام کنم ؟میشه خواهشا راهنمایی بفرمایید .

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        برای تحصیل در کویت با توجه به شرایط سختی مانند محدودیت سنی که دارد، بهتر است برای کشور دیگری را انتخاب نمایید.

      31. مریم پورمحمدی گفت:

       سلام کارشناسی ارشد پرستاری هستم. با این مدرک می تونم کار مناسبی در یک بیمارستان و یا کلینیک در کویت پیدا کنم؟ چگونه اقدام نمایم؟ زبان باید در چه حدی باشد و نیاز به مدرک آیتلس هست؟ ممنون از راهنماییتون؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        شما می توانید از طریق کارفرما در کویت اقدام نمایید. با توجه به شرایط سخت ارائه ویزای کویت به شما توصیه میکنیم کشور های اروپایی را انتخاب نمایید.

      32. فراز گفت:

       سلام وقت بخير
       من خانمي ٣٠ ساله هستم
       داراي مدرك كارشناسي مديريت دولتي
       در حوزه خدمات آرايشگري
       و خدمات زيبايي پزشكي مانند تزريق ژل و بوتاكس و كارهاي پوستي مهارت بالا دارم
       و مسلط به خدمات شيريني و دسر
       ضمنا دوستاني در كويت هم دارم
       آشنايي با زبان انگليسي هم دارم
       ميتونم ويزا كار بگيرم؟! يا با توجه به مهارت هايم جذب شوم ؟!
       لطفا راهنمايي كنيد

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام
        برای کار در کویت باید حتما از طریق یک کارفرما اقدام نمایید.

      33. ehsan گفت:

       سلام آیا کار در کویت برای افغانی پیدا میشه و چه کارهای هست

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام وقتتون بخیر
        شرایط اخذ ویزای کاری در کویت بسته به اقلیت نمی باشد. شما می توایند برای دریافت ویزای کاری کویت اقدام نمایید.

      34. مهدی خزایی گفت:

       با سلام من مدرک غواصی صنعتی دارم چطور میتونم برای کار در کویت وگرفتن ویزای کاری اقدام کنم
       باتشکر

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        در صورت پیدا کردن یک کارفرما و ارائه قرارداد کاری می توانید اقدام نمایید.

      35. محمد گفت:

       سلام. من دنبال کار در کویت هست حتی کارگری.

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام و احترام
        متاسفانه موسسه ما در زمینه کاریابی اقدامی انجام نمی دهد.

      36. baran گفت:

       سلام ممنون از مطالب خوبتون
       من فوق دیپلم برق دارم
       چطوری میتونم قبل رفتن به کویت کار پیدا کنم؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام و احترام
        می توانید از طریق دفاتر کاریابی و یا سایت های مربوطه اقدام نمایید.

      37. مانى گفت:

       سلام من كارفرما در كويت دارم ك برايم ويزا و اقامت درمياورد ولى ٧هزار دينار ميخواد خواستم راهنمايي كنيد آيا اين مبلغ را پرداخت كنم آيا درآمد آنجا براى يك كارمند ب اين مبلغ مي ارزد؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        متاسفانه موسسه ما در زمینه کاریابی اقدامی انجام نمی دهد و اطلاعی در رابطه با کاریابی و شرایط آن نداریم.

      38. بهزاد گفت:

       سلام
       من دیپلم اعمیر لوازم خانگی و فوق دیپلم تعمیر و نهداری ماشینهای الکتریکی دارم و رتبه اول مسابقات علمی کاربردی در رشته تعمیر لوازم خانگی در سال ۸۹ رو دارم و چندین ساله که مغازه تعمیرات دارم
       ایا اینا امتیازی حساب میشه که من بتونم اقامت بگیرم؟
       و سوال دوم اینکه اونجا حتما زیر نظر شرکتی باید کارکنم؟ یا میتونم برای خودم مغازه بزنم

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        در ابتدا برای کتر در کویت باید از تحت عنوان ویزای کار و از طریق کارفرما اقدام نمایید.

        1. رستم گفت:

         سلام برادر عزیز من افغانستان زنده گی میکنم ،میخام ویزا کاری کشور کویت رو بگیرم .چطوری مستقیم با کار فرما ارتباط بگیرم ؟؟

         1. مهدی کیوانی گفت:

          سلام روزتون بخیر
          برای ارتباط مستقیم با کارفرما می توانید به صورت حضوری به این کشور تشریف برده و یا از طریق دفاتر کاریابی اقدام نمایید.

      39. عبداله گفت:

       سلام. من کارشناس رادیولوژی هستم.چطور می تونم کارفرما برای دعوت به کار پیدا کنم ؟ با تشکر

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام و عرض ادب
        شما می توانید ارتباط مستقیم با کارفرما و یا سایت های کاریابی اقدام نمایید.

      40. بهار گفت:

       سلام کسی که خارج از ایران زندگی میکنه و تابعیت یک کشور اروپایی رو دارد شرایط کار در کویت به چه صورت میشه؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام
        دریافت ویزای کاری در کویت به صورت کلی از طریق یک کارفرما و قرارداد کاری انجام می پذیرد.

      41. پریناز گفت:

       سلام، من دانشجو داروسازی هستم و در هند درس میخوانم، میخواستم بدونم به چند سال سابقه کار نیاز هست؟ برای استخدام شدن چه امتحانی باید داد؟ حقوق ماهیانه چقدره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        مقدار حقوق دریافتی بسته به شغل دریافتی دارد. برای کار در کویت در ابتدا باید در آزمون تاییدیه مدرک تحصیلی خود شرکت نمایید.

      42. علی گفت:

       سلام.من در رشته مدیریت پروژه مقطع ارشد رو تمام کردم و الان دنبال رفتن به کویت هستم تا بتوانم دوسالی در انجا کار کنم.به نظر شما حداقل حوقی که به یک مدیر پروژه میدن چقده؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام وقتتون بخیر
        مقدار حقوق دریافتی بسته به قرارداد و کارفرمای شما دارد و متغییر است.

      43. رضا خانزاده گفت:

       سلام جهت کار جرثقیل در کشور کویت خواستم بدونم

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        برای کار در کویت باید در ابتدا ویزای کاری این کشور را دریافت نمایید.

      44. Masoum گفت:

       سلام ببخشید چطور میشه رفت کویت هم کار کرد هم درس خوند
       من الان ۱۶سالمه می‌خوام برم کویت رزمی کارم حدودا چند ماه دیگه مربی گریم رو میگیرم چطوری میتونم تو باشگاهاش رزمی یاد بدم

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        برای کار ورزشی در کویت باید حتما از طریق کمیسیون ورزشی و یا کارفرماهای این کشور اقدام نمایید.

      45. فرشته گفت:

       سلام من معلم هستم آیا شرایط شغلی برای من در کویت هست؟؟

       1. مهدی کیوانی گفت:

        با سلام
        بسته به تسلط زبان و رشته تحصیلی شما دارد.

      46. محمد گفت:

       سلام من یک دوست کویتی دارم آیا اون می‌تونه برام ویزا دربیاره جنسیتش اصل کویت

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        می توانید از طریق ایسان برای پیدا کردن کار اقدام نمایید و ویزای کاری این کشور را دریافت نمایید.

      47. کورش گفت:

       سلام من از ۶ سالگی در کویت بودم سال ۶۷ به ایران برگشتیم و به دلیل جنگ عراق و کویت در ایران ماندیم مدرک کارشناس رشته پرستاری دارم کارت ملی کویت رانیز دارم.امکان کار در انجا وجود دارد یا خیر.

       1. مهدی کیوانی گفت:

        سلام روزتون بخیر
        شایط دریافت ویزای کویت بسیار سخت شده است. با توجه به شرایط شما امکان اقدام وجود دارد.

      48. مهدی کیوانی گفت:

       سلام وقتتون بخیر
       برای اخذ ویزای کاری کویت می توانید از طریق دفاتر کاریابی و یا ارتباط مستقیم با کارفرما اقدام نمایید.

      دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.