ویزای کاری هلند

ویزای کاری هلند

مشاوره تخصصی و تماس فوری

شما عزیزان جهت مشاوره تخصصی می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اگر می خواهید در هلند کار کنید، وضعیت اقامت و ملیت شما نیاز به ویزای کاری هلند را مشخص می کند. کار در هلند و مجوز اقامت بسیار به هم مرتبط هستند، بنابراین دلیل شما برای رفتن به هلند به عنوان یک کارگر، کارمند، دانشجو یا عضو خانواده بسیار ماهر تعیین خواهد کرد که چه نوع مجوزی برای کار قانونی در هلند نیاز دارید.در ادامه به صورت مختصر به این موضوع پرداخته ایم.

دریافت ویزای کاری هلند

هلند دارای یکی از نیروهای کارآمد در سطح بین المللی، بسیار تحصیل کرده، باانگیزه و نیروی کار چند زبانه در جهان است و تقاضا برای کارگران با مهارت بالا همچنان در سطح بالایی قرار دارد. انگیزه هایی برای کارکنان بین المللی وجود دارد مانند یک طرح مالیات بر درآمد (30 درصد مالیات) و یک برنامه سریع مهاجرت تخصصی. برای دریافت مجوز کار قانونی و زندگی در هلند، چندین مجوز هلندی به عنوان مثال، اجازه مهاجرت افراد بسیار ماهر، اجازه انتقال درون شرکتی، اجازه سال تحصیلی برای فارغ التحصیلان خارجی یا مجوز کار عمومی وجود دارد.

اقامت در هلند

اقامت در هلند

برخی از اتباع خارجی مانند کارگران بسیار ماهر، دارندگان کارت آبی عضو شهروندی اتحادیه اروپا، افراد دارای شغل آزاد، دانشجویانی که اخیرا در یک سال تحصیلی فارغ التحصیل شده اند یا کسانی که به هلند می آیند برای پیوستن به خویشاوندی که اجازه کار دارد، می توانند اجازه اقامت را بدست آورند. آنها بدون نیاز به یک مجوز کار جداگانه و بدون تست بازار کار، شروع به کار می کنند.هرکس دیگری که مایل به کار در هلند است، علاوه بر مجوز اقامت هلندی، به مجوز کار مجزای TWV که به نام خودشان است نیاز دارد.

مهاجرت کاری به هلند

از 1 آپریل سال 2014، اتباع خارجی که عضو EEA و سوئیس نیستند، اگر قصد کار در هلند برای بیش از 3 ماه دارند، باید برای یک مجوز ترکیبی اقامت و کار (GVVA) درخواست دهند. یک مهاجر خارجی یا کارفرما باید خود به اداره خدمات مهاجرت و تابعیت (IND) برای دریافت مجوز زندگی و کار در هلند درخواست دهد.برخی از اتباع خارجی نیاز به درخواست برای GVVA ندارند. اما باید به اداره بیمه کارمندی (UWV) برای دریافت اجازه کار (TWV) درخواست دهند. این افراد شامل:

 • اتباع خارجی که قصد کار در هلند برای کمتر از 3 ماه دارند
 • کارگران فصلی
 • دانشجویان
 • پناهندگان
 • کارکنان یک شرکت بین المللی که به هلند فرستاده می شوند
 • مردم کشور کراوات

کار کارمند در هلند

برای کمتر از 90 روز، کارفرما می تواند برای یک مجوز کار کوتاه مدت برای شما درخواست دهد که می توانید آن را همراه با یک ویزای شنگن یا گذرنامه خود استفاده کنید.برای اقامت بیش از 90 روز،کارفرما می تواند برای یک مجوز(single gecombineerde vergunning voor verblijf en arbeid) به نام شما که شامل مجوز کار و اقامت هلندی در یک درخواست نامه از طریق IND درخواست کند.اگر از هزینه های زندگی در هلند اطلاع کافی ندارید، مشاورین ما در موسسه حقوقی میرداماد آماده راهنمایی به شما هستند.

8 دیدگاه برای “ویزای کاری هلند

 1. یاور سلیمی گفت:

  سلام 28 ساله وجوشکار هستم 9ساله با این شغل مشغولم آیا میتونم به کار در هلند امیدوار باشم

  1. مشاور بخش تحصیل و اعزام دانشجو گفت:

   سلام
   بله، ولی جهت اخذ ویزای کار به پیشنهاد شغلی از هلند نیاز دارید.

 2. حیدر گفت:

  سلام
  من چند سال در ایران در داروخانه کار کردم
  قرار ی دکتر که داروخانه در هلند داره برام دعوتنامه کاری بفرسته آیا امکان داره ??

  1. مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو گفت:

   با سلام
   اگر دعوت نامه معتبری از کشور مورد نظر دریافت کنید، بله امکان دریافت ویزا وجود دارد.

 3. صبا گفت:

  سلام
  رشته مدیریت توریسم دردانشگاه های هلند تدریس میشه

  1. مهدی کیوانی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   بله، شما می توانید برای رشته مدیریت توریسم هلند نیز اقدام نمایید.

 4. کورش گفت:

  باسلام
  من مدرک دانشگاهی ندارم ولی در زمینه IT دانش و تجربه بالایی دارم. من از چه طریقی میتوانم بروم؟؟؟

  1. مهدی کیوانی گفت:

   با سلام
   برای کار و یا ادامه تحصیل در هلند باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.