مهاجرت و اقامت مجارستان

مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان

مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان

کشورهایی که اوراق قرضه با مهلت 5 ساله را دارند می توانند جهت مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان اقدام کنند حداقل سرمایه گذاری حدود 250.000 یورو می باشد.

اقامت و مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان

برنامه ی مهاجرت سرمایه گذاری مجارستانی به اتباع کشورهای ثالث اجازه می دهد (شهروندان غیر اتحادیه ی اروپا ) تا اقامت دائم مجارستان را از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه ی دولت مجارستان به دست آورند، به ویژه اوراق قرضه ای که دارای حداقل مهلت 5 ساله هستند و توسط دولت از طریق آژانس مدیریت بدهی های دولت  “AKK” صادر می شود.

صندوق ویژه ی بدهی دولت مجارستان در جزایر کیمن تحت قانون شرکت و صندوق های متقابل ثبت گردیده است، که تنها شرکت تایید شده توسط دولت مجارستان برای سرمایه گذاری است، به ویژه اوراق قرضه ی دولت مجارستان به نمایندگی از متقاضیان کشور های چین و ویتنام می باشد. مدیریت بدهی ویژه ی دولت مجارستان “HSSDML” تنها شرکت مجاز است که توسط صندوق به ارائه ی خدمات مشاوره مهاجرت به متقاضیان می پردازد.

سرمایه گذاری در مجارستان

مشاوران خدمات مهاجرت مستقر در چین که توسط HSSDML انتخاب شده اند که برای این متقاضیان، خدمات ویژه ی اضافی مربوط به برنامه ارائه می دهند.متقاضیان ملزم به درخواست اولین تعهد برای سهام این صندوق مشترک با یک دوره ی محدود حداقل 5 ساله هستند. حداقل سرمایه گذاری اولیه توسط هر مشترک 250.000 یورو است. سهام 100٪ بعد از دوره ی محدود، قابل فک می باشد.

سرمایه گذاری در مجارستان

متقاضیان موفق، که در حال حاضر، چنین وضعیت اقامت دائم را یک بار به دست آورده اند، می توانند چنین وضعیتی را نگه دارند، حتی پس از خرید سهام خود از صندوق.  به طور خاص، متقاضی چنین وضعیت اقامت دائمی را پس از بازپرداخت به صندوق و بدون هیچ گونه نیاز به اشتراک دوباره ی سهام این صندوق، نگه می دارد.

صندوق بدهی مجارستان

برنامه صندوق بذهی،به صورت رسمی برای متقاضیان فرستاده شد و از کشور چین افتتاح شد، در 18 آوریل ، سال 2013 در سفارت مجارستان در پکن
روند درخواست و لیست اسناد آماده ارائه شد که جهت درخواست اسناد زیر را باید ارائه دهند:

  • مشترک شدن در سهام ویژه ی صندوق بدهی دوات مجارستان
  • درخواست برای اجازه ی اقامت اولیه ی 5 ساله “RP”
  • درخواست برای اجازه ی اقامت دائم

مشترک شدن در سهام ویژه ی صندوق بدهی دولت مجارستان:

  • EUR 250،000 انتقال یادداشت بانکی 2 ( کپی )
  • پر کردن صفحه ی از PPM ( کپی )
  • امضای توافقنامه ی اشتراک ( اصلی )
  • گذرنامه ی معتبر  ( نسخه ی گواهی شده )

کسانی که میخواهند جهت سرمایه گذاری در کشور مجارستان و همچنین تحصیل پزشکی مجارستان اقدام کنند می توانند با مشاورین ما در موسسه حقوقی میرداماد از طریق مشاور تلفنی رایگان مشاوره شوند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *