071-91009294  | 021-88724227  |

تحصیل در ایرلند

تحصیل در ایرلند

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

ایرلند یکی از کشورهای شمال غربی قاره اروپاست که به دلایلی همچون زبان انگلیسی، رشد تکنولوژی و سطح رفاه بالای زندگی یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت محسوب می شود. در سال های اخیر، تحصیل در ایرلند طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده زیرا این کشور کوچک از دانشگاه های سطح بالا به همراه اساتید برجسته جهانی برخوردار بوده و همچنین شرایط بسیار خوبی را برای دانشجویان بین المللی فراهم نموده است. کشور ایرلند جنوبی شرایط بسیار خوبی از نظر کار تحصیل و زندگی دارد و از این رو ما قصد داریم در این مقاله از بلاگ گروه وکلای میرداماد، شما را با شرایط تحصیل در ایرلند جنوبی، آشنا کنیم.

تحصیل پزشکی در ایرلند

همه چیز درباره تحصیل در ایرلند + بورسیه تحصیلی و هزینه ها

تنها کشورهای انگلیسی زبان در قاره اروپا ایرلند جنوبی و انگلستان هستند و همین موضوع یعنی عدم نیاز به یادگیری زبان سوم، باعث شده تا بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان تمایل داشته باشند برای تحصیل به ایرلند جنوبی سفر کنند. لازم به ذکر است که شرایط تحصیل در ایرلند جنوبی با ایرلند شمالی تفاوت بسیار زیادی دارد و در این مقاله ما قصد داریم شرایط ایرلند جنوبی را بررسی کنیم. لذا در هر کجای این نوشتار که نام ایرلند را مطرح می کنیم منظورمان کشور ایرلند جنوبی می باشد.

این کشور یکی از بزرگترین مراکز تکنولوژی و تجاری در اروپا و حتی جهان می باشد و جالب است که بدانید کسب و کارها و کمپانی های بزرگی همچون گوگل، فیسبوک و ebay در این کشور فعالیت می کنند. دانشگاه های کشور ایرلند نیز سطح علمی بسیار خوبی دارند و در لیست ۵۰۰ دانشگاه برتر دنیا، نام پنج دانشگاه ایرلندی مشاهده می شود. یکی از مزایای تحصیل در ایرلند، امکان استفاده از بورسیه های تحصیلی موجود در این کشور می باشد. متقاضیان در صورت داشتن شرایط لازم می توانند از بورسیه های مختلفی که دولت و نهادهای خصوصی در این کشور ارائه می دهند بهره مند شوند.

ویزاهای اخذ شده

از نظر هزینه نیز دانشگاه های کشور ایرلند مقرون به صرفه هستند و متقاضیان باید به طور میانگین بین 6 تا 12 هزار یورو در سال بپردازند. البته میزان شهریه دانشگاه تا حدود زیادی بسته به رشته و دانشگاه انتخابی فرد متفاوت می باشد. خوشبختانه دانشجویان این امکان را دارند تا در کنار تحصیل مشغول به کار شده و از این طریق بخش زیادی از هزینه های خود را پوشش دهند. این کشور زیبا حدود ۶ میلیون نفر جمعیت داشته و همانطور که گفتیم زبان رسمی آن انگلیسی می باشد.

ایرلند از بزرگترین مراکز تکنولوژی و تجاری در اروپا

شرایط تحصیل در ایرلند

افرادی که قصد دارند برای ادامه تحصیل به کشور ایرلند مهاجرت کنند، باید شرایط تحصیل در این کشور را بدانند. شرایط تحصیل در ایرلند بسته به مقطعی که انتخاب می کنید متفاوت می باشد. در جدول زیر مهمترین شرایط تحصیل در ایرلند جنوبی را مشاهده می کنید.

مقطع

شرایط

مدرسه

تسلط به زبان و ارائه ریز نمرات دوران مدرسه

لیسانس

آخرین مدرک تحصیلی، تمکن مالی، آیلتس 6.5، نامه پذیرش تحصیلی

فوق لیسانس

آیلتس ۶ و نیم تا ۷، پذیرش تحصیلی از دانشگاه در ایرلند، آخرین مدرک تحصیلی، تمکن مالی

دکترا

داشتن رزومه تحصیلی و پژوهشی قوی، آیلتس 6.5 تا ۷، سطح علمی قوی، تمکن مالی

تحصیل در ایرلند در مقطع کارشناسی

متقاضیان تحصیل در ایرلند جنوبی در مقطع کارشناسی، باید بدانند که دو مدرک کارشناسی در این کشور ارائه می شود. نوع اول به صورت معمولی بوده و نوع دوم مدرک کارشناسی افتخاری می باشد. چنانچه فردی متقاضی اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع لیسانس به صورت افتخاری باشد، شرایط سخت تری پیش روی او قرار دارد. همچنین لیسانس افتخاری حاوی دوره های کارآموزی متفاوتی می باشد که معمولاً در برنامه های تحصیلی کارشناسی معمولی وجود ندارد.

در کشور ایرلند نیز همچون دیگر کشورهای دنیا مقطع پیش دانشگاهی یا کالج با هدف آماده سازی دانشجویان برای ورود به دانشگاه وجود دارد. دانشجویان بین المللی نیز می توانند این دوره های پیش دانشگاهی را بگذرانند. سپری کردن این دوره ها باعث می شود تا علاوه بر آشنایی با زندگی دانشجویی و محیط، فرد شانس بیشتری برای پذیرش در مقطع لیسانس داشته باشد.

از جمله مواردی که در دوره های پیش دانشگاهی ایرلند به دانشجویان بین المللی آموزش داده می شود، زبان انگلیسی به صورت فشرده و مبانی رشته های دانشگاهی می باشد. دانشگاه های کشور ایرلند در زمینه رشته ها تنوع بسیار زیادی دارند. این دوره ها در ایرلند معمولاً سه الی چهار سال به طول می انجامد. از جمله رشته های محبوب و پرطرفدار در این کشور می توان به رشته هایی همچون روزنامه نگاری، تجارت، حقوق، مهندسی سازه، مهندسی کامپیوتر و هنرهای زیبا اشاره کرد. متقاضیان می توانند دوره های تحصیلی را به صورت تمام وقت یا نیمه وقت سپری کنند.

از جمله مزایای تحصیل در دانشگاه های ایرلند، برخورداری از آموزش با کیفیت بسیار بالا می باشد. چنانچه شما می خواهید برای تحصیل در دانشگاه های ایرلند جنوبی اقدام کنید باید در نظر داشته باشید که اغلب دانشگاه های این کشور به نمره مدرک زبان بین المللی با حداقل نمره آیلتس ۶.5 نیاز دارند. برخی از افراد که متقاضی تحصیل در ایرلند بدون مدرک زبان هستند، نیز این امکان را دارند تا از دانشگاه های خصوصی این کشور پذیرش تحصیلی دریافت کنند.

از نظر هزینه تحصیل نیز مقطع کارشناسی در این کشور بسیار مقرون به صرفه می باشد. هزینه ها بسته به نوع دانشگاه و رشته که انتخاب می کنید متفاوت است؛ اما اگر بخواهید در دانشگاه های دولتی این کشور به تحصیل بپردازید، تقریباً باید سالانه ۲ هزار یورو شهریه بدهید. بر اساس قوانین، چنانچه دانشجو سه سال از ۵ سال گذشته را در اتحادیه اروپا سپری کرده باشد، هزینه تحصیل وی در دانشگاه های ایرلند توسط اداره آموزش عالی پرداخت می شود.

تحصیل در رشته های پزشکی در ایرلند نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. چنانچه شما نیز می خواهید برای تحصیل پزشکی وارد ایرلند شوید باید در نظر داشته باشید که شهریه آن تقریباً ۴۵ هزار یورو در سال می باشد. مدارک لازم برای ورود به مقطع لیسانس و تحصیل در ایرلند جنوبی عبارت است از:

 • مدرک دیپلم
 • مدرک پیش دانشگاهی
 • مدرک زبان انگلیسی با حداقل نمره آیلتس ۶

تحصیل در ایرلند در مقطع کارشناسی ارشد

از دیگر مقاطع محبوب بین دانشجویان بین المللی، دوره کارشناسی ارشد می باشد. بسیاری از دانشجویان بعد از اتمام دوره لیسانس تصمیم می گیرند که ادامه تحصیل خود را در یک کشور دیگر سپری کنند. دوره کارشناسی ارشد در کشور ایرلند معمولاً دو سال به طول می انجامد. برای افرادی که به دنبال تحصیل در ایرلند بدون مدرک زبان هستند، نیز شرایط خوبی وجود دارد. این افراد می توانند بعد از ورود به ایرلند به مدت ۵ هفته دوره های زبان آموزی را سپری کرده و بعد از آن وارد دانشگاه شوند. هزینه سپری کردن این دوره فشرده آموزش زبان حدود ۱۲۰ یورو می باشد.

گرچه دوره های کارشناسی ارشد در ایرلند به هر دو زبان ایرلندی و انگلیسی ارائه می شود؛ اما اغلب دوره ها به زبان انگلیسی می باشد. به این ترتیب دانشجویان مهاجر، الزامی برای یادگیری زبان ایرلندی ندارند. چنانچه متقاضی بخواهند در رشته هایی که به زبان انگلیسی تدریس می شوند تحصیل کند، باید مدرک زبان با حداقل نمره آیلتس ۶ و نیم را ارائه دهد.

خوشبختانه روند اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کشور ایرلند در مقطع کارشناسی ارشد، به هیچ عنوان سخت نیست. دانشجو با ارسال سوابق تحصیلی و رزومه خود برای دانشگاه می تواند پذیرش تحصیلی دریافت کرده و در نهایت برای دریافت ویزا اقدام کند. سطح آموزش ها در این مقطع نیز بسیار بالا بوده و دانشجویان بین المللی در سال های گذشته از آموزش ها و کیفیت زندگی در ایرلند رضایت کافی داشته اند.

تحصیل در ایرلند در مقطع دکتری

مقطع دکترا یکی از از مقاطع محبوب برای تحصیل در ایرلند جنوبی باشد؛ اما شرایط تحصیل در ایرلند در مقطع دکترا چیست؟ اگر شما هم می خواهید برای تحصیل دکترا وارد کشور ایرلند شوید باید به این نکته توجه داشته باشید که تحصیل دکترا در این کشور، سه الی چهار سال به طول می انجامد که در این مدت زمان دانشجو باید تمرکز زیادی در زمینه تحقیق و نوشتن پایان نامه داشته باشد.

سال تحصیلی در اکثر دانشگاه ها و کالج های این کشور، از اواخر سپتامبر آغاز می شود. برای مقطع دکترا نیز لازم است تا فرد علاوه بر ارائه رزومه علمی و سوابق پژوهشی و تحقیقاتی قوی مدرک بین المللی زبان انگلیسی نیز ارائه دهد. چنانچه متقاضی دارای مقاله علمی و بین المللی باشد شانس وی برای اخذ پذیرش تحصیلی افزایش پیدا می کند.

همچنین هر چه میزان تسلط وی به زبان انگلیسی بیشتر باشد احتمال دریافت پذیرش تحصیلی بالاتر می رود. اگر شما هم علاقمند به تحصیل در ایرلند ایرلند هستید می توانید در تمامی زمینه ها با کارشناسان و وکلای با تجربه ما در موسسه مهاجرتی میرداماد تماس حاصل فرمایید. ما در تمامی مراحل دریافت پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای ایرلند در کنار شما هستیم .

تحصیل پزشکی در ایرلند

رشته های علوم پزشکی از جمله پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی همواره محبوبیت زیادی بین دانشجویان بین المللی داشته اند. با توجه به شرایط بسیار خوبی که دانشگاه های کشور ایرلند دارند، دانشجویان بین المللی نیز تمایل دارند تا برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی وارد دانشگاه های ایرلند شوند. شهریه تحصیل در رشته پزشکی در این کشور از ۴۵ هزار یورو آغاز شده و تا ۵۴ هزار یورو در سال نیز می رسد.

مدت زمان تحصیل در این رشته ها نیز همچون دیگر کشورهای دنیا حدود شش سال به طول می انجامد. در این دوره دانشجویان در ابتدا دروس علوم پایه را آموخته و در ادامه با حضور در کلینیک ها و بیمارستان های ایرلند، آموخته های تئوری خود را تثبیت می کنند. در این مقطع دانشجویان تحت نظر اساتید خود بیماران را معاینه کرده و از نزدیک با بیماری ها علائم آنها و روند تشخیص و درمان آشنا می شوند.

افراد برای این که از دانشگاه های کشور ایرلند در در رشته پزشکی پذیرش تحصیلی دریافت کنند، باید رزومه و انگیزه نامه خود را تهیه و برای دانشگاه مقصد ارسال نمایند. ریز نمرات دوران دبیرستان و نمرات درس هایی همچون زیست و شیمی در این زمینه اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین متقاضیان باید تسلط خوبی به زبان انگلیسی داشته باشند و به این منظور لازم است تا مدرک زبان بین المللی همچون آیلتس با حداقل نمره شش و نیم ارائه دهند.

تحصیل دندانپزشکی در ایرلند

افرادی که می خواهند برای تحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه های کشور ایرلند پذیرش تحصیلی دریافت کنند، باید بدانند که برنامه های آموزش دندانپزشکی در این کشور معمولاً ۴ تا ۵ ساله می باشد. همچنین برای ورود به رشته دندانپزشکی، متقاضیان باید در آزمون های ورودی شرکت کرده و دوره های پری مدیکال را سپری کنند. دوره های پری مدیکال دوره هایی هستند که برای افزایش آمادگی متقاضیان تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی ارائه می شود.

دانشجویان خارجی به مدت شش ماه در این دوره ها شرکت کرده و کلاس های تئوری و آزمایشگاهی را سپری می کنند و در نهایت نیز یک آزمون ورودی برگزار می شود. چنانچه متقاضی بتواند نمره حد نصاب را دریافت کند، این امکان وجود دارد که به تحصیل در رشته های دندانپزشکی یا پزشکی در ایرلند مشغول شود.

تحصیل داروسازی در ایرلند

رشته داروسازی نیز از جمله رشته های محبوب بوده و تعداد زیادی از متقاضیانی که ویزای تحصیلی ایرلند را دریافت می کنند، قصد دارند تا در دانشگاه های این کشور به تحصیل در رشته داروسازی مشغول شوند. برای ورود به رشته داروسازی نیز سپری کردن دوره های پری مدیکال و شرکت در آزمون ورودی دانشگاه ها الزامی می باشد. از دیگر الزامات برای ورود به دانشگاه های علوم پزشکی کشور ایرلند، تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مدرک زبان انگلیسی بین المللی می باشد.

متقاضیان لازم است که آیلتس با حداقل نمره 6.5 یا ۷ ارائه دهند. اگر شما هم علاقه دارید تا در رشته داروسازی در کشور ایرلند به تحصیل بپردازید توجه داشته باشید که نمرات دروسی همچون زیست شناسی، شیمی و فیزیک برای دانشگاه های این کشور اهمیت زیادی دارد. همچنین متقاضیان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم، از بورسیه های موجود در این کشور بهره مند شوند تا به این ترتیب هزینه های تحصیل آنها کاهش پیدا کند. از جمله مزایای تحصیل داروسازی در کشور ایرلند، می توان به معتبر بودن مدارک تحصیلی صادر شده از سوی دانشگاه های این کشور اشاره کرد. افرادی که مدرک خود را از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ایرلند دریافت می کنند می توانند در تمامی کشورهای دنیا مشغول به کار شوند.

تحصیل در مدارس و دبیرستان ایرلند

بخش زیادی از افرادی که برای تحصیل در ایرلند اقدام می کنند افراد زیر ۱۸ سال هستند. این افراد می توانند در مدارس و دبیرستان های ایرلند مشغول به تحصیل شوند.

سیستم آموزشی ایرلند

همچون بسیاری از کشورها، در ایرلند نیز مقطع ابتدایی برای تمامی افراد رایگان می باشد.

معمولاً آموزش ها در تمامی مقاطع به زبان ایرلندی بوده و چنانچه متقاضی به زبان ایرلندی مسلط نباشد، می تواند در مدارس بین المللی کشور مشغول به کار شود. ساعت کار مدارس در ایرلند از ۹ صبح تا ۳ بعد از ظهر است. دروسی همچون ریاضی، تاریخ، جغرافیا، تربیت بدنی، موسیقی و زبان های خارجه از جمله مطالبی هستند که دانش آموزان در مدارس ایرلند یاد می گیرند. بعد از گذراندن مقطع ابتدایی و متوسطه، در صورت تمایل متقاضیان می توانند در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل شوند.

چنانچه افراد بخواهند سریع تر وارد بازار کار شوند این امکان را دارند تا در مدارس فنی شرکت کرده و به این ترتیب یک حرفه یاد بگیرند. در نهایت نیز متقاضیان با سپری کردن کالج و آزمون ورودی این امکان را دارند تا تا وارد دانشگاه های ایرلند شوند. دانش آموزان هیچ محدودیتی برای ثبت نام در مدارس دولتی ایرلند ندارند. با این حال چنانچه دانش آموز به زبان ایرلندی مسلط نباشد می تواند در مدارس بین المللی ثبت نام کرده و آموزش ها را به زبان انگلیسی دریافت کند.

دانشگاه های برتر برای تحصیل در ایرلند

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای افرادی که به دنبال دریافت ویزای تحصیلی ایرلند هستند، انتخاب دانشگاه مناسب می باشد. دانشگاه های زیادی در این کشور وجود دارند که متقاضیان می توانند رزومه تحصیلی خود را برای آنها ارسال کرده و پذیرش تحصیلی دریافت کنند. با این حال یکی از مواردی که نقش مهمی در آینده تحصیلی و کاری افراد دارد، تحصیل در یک دانشگاه معتبر و با رنکینگ جهانی خوب می باشد.

در لیست زیر برترین دانشگاه های کشور ایرلند را به همراه رتبه جهانی آنها مشاهده می کنید. این دانشگاه ها تنوع بسیار زیادی در زمینه رشته ها دارند و شما می توانید بر اساس اهداف و علاقه خود رشته مورد نظرتان را انتخاب کرده و مشغول به تحصیل شوید.

نام دانشگاه

رنکینگ جهانی

دانشگاه ترینیتی

222

دانشگاه شهر دوبلین

592

دانشگاه لیمریک

618

دانشکده تکنولوژی دوبلین

1126

دانشکده  دوبلین

258

دانشگاه کورک

363

دانشگاه ملی ایرلند

529

انواع بورسیه برای تحصیل در ایرلند

در ایرلند بورسیه های زیادی برای مقاطع مختلف، از مدرسه تا دکترا وجود دارد. یکی از مهم ترین بورسیه های موجود در این کشور phd حقوق در دانشگاه ساترلند می باشد. این دانشکده یکی از مراکز بسیار قدرتمند و مهم در زمینه آموزش و تحقیقات حقوقی در کشور ایرلند است که در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا بورسیه های خوبی را برای دانشجویان در نظر گرفته است. هدف از این برنامه ها، حمایت از دانشجویان برای پیشبرد تحقیقات و توسعه و پژوهش می باشد.

بورسیه تحقیقاتی کشور ایرلند

 این بورسیه یک برنامه ۱۲ هفته ای ترکیبی است که در شهر لیمریک ایرلند برگزار می شود. هدف اصلی این بورسیه همانطور که از نامش پیداست، افزایش دانش و شناخت در زمینه موزه شناسی می باشد. افرادی که مسلط به زبان انگلیسی بوده و در رشته های هنر و علوم انسانی با معدل بالا فارغ التحصیل شده باشند، با ارائه رزومه و انگیزه نامه قوی می توانند این بورسیه را دریافت کنند.

در دیگر زمینه ها از جمله مهندسی برق نیز بورسیه هایی وجود دارد. بورس تحصیلی دانشگاه ماینوث با هدف حمایت از دانشجویان این رشته، در فضای پژوهشی با ارزش 9000  یورو اعطا می شود. برای دریافت این بورسیه علاوه بر داشتن معدل و ریز نمرات خوب، به تسلط بر زبان انگلیسی و ارائه دو توصیه نامه از سوی اساتید به نام در رشته های مرتبط، نیاز دارید.

کار پس از تحصیل در ایرلند

دانشجویانی که با هدف تحصیل در ایرلند وارد این کشور می شوند، اغلب تمایل دارند تا در حین تحصیل و پس از پایان آن مشغول به کار شوند. این افراد در هنگام تحصیل اجازه ۲۰ ساعت کار درهفته را دارند. همچنین متقاضیان بعد از پایان تحصیلات خود در کشور ایرلند، می توانند به مدت شش ماه در این کشور به کاریابی پرداخته و در صورت پیدا کردن شغل مناسب ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کنند. شرایط کاریابی در این کشور نیز مناسب می باشد و چنانچه فرد تخصص و مهارتی داشته باشد می تواند شغل مناسبی پیدا کند.

مدارک مورد نیاز برای ویزا تحصیل در ایرلند

افرادی که به دنبال بهره مندی از مزایای تحصیل در ایرلند جنوبی هستند، باید مدارک خود را به درستی تهیه کرده و برای سفارت این کشور ارسال نمایند. به این نکته توجه داشته باشید که بعد از دریافت نامه پذیرش تحصیلی برای این که بتوانید ویزای تحصیلی ایرلند را دریافت کنید، باید شهریه دانشگاه را پرداخت نموده باشید. از جمله مهم ترین مدارک برای دریافت ویزای تحصیلی کشور ایرلند را می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • پاسپورت معتبر
 • هزینه درخواست ویزا
 • نامه پذیرش از سوی دانشگاه یا کالج
 • بیمه نامه معتبر
 • رسید پرداخت شهریه دانشگاه
 • مدرک زبان معتبر بین المللی
 • نامه تمکن مالی برای یک سال
 • ترجمه مدارک هویتی
 • ریز نمرات و مدارک تحصیلی

مزایای تحصیل در ایرلند

از جمله مزایای تحصیل در کشور ایرلند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحصیل در دانشگاه های معتبر جهانی و بهره مندی از آموزش ها توسط اساتید برجسته جهانی
 • زندگی در یک کشور زیبا با آب و هوای فوق العاده
 • امکان درخواست ویزای همراه
 • امکان پیدا کردن کار و تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری
 • حضور در یک کشور عضو اتحادیه اروپا و رفت آمد آسان به دیگر کشورها

تابعیت و اقامت پس از تحصیل در ایرلند

 

آمارها نشان می دهد که مهاجران رضایت بالایی نسبت به کیفیت زندگی، کار و تحصیل خود در کشور ایرلند جنوبی دارند. از این رو بسیاری از افرادی که از طریق اقامت موقت وارد این کشور شده اند، تمایل دارند تا تابعیت و اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کنند.

سوالی که پیش می آید این است که چگونه می توان تابعیت و اقامت دائم ایرلند را دریافت کرد؟ متقاضیان به این منظور باید بعد از پایان تحصیلات خود ویزای کاری دریافت کرده و بعد از گذشت ۵ سال برای دریافت اقامت دائم درخواست دهند. بعد از دریافت اقامت دائم متقاضی می تواند برای اخذ تابعیت ایرلندی اقدام کند.

رضایت از کیفیت زندگی در کشور ایرلند

مشاوره برای تحصیل در ایرلند میرداماد

اطلاع از جدیدترین و آخرین قوانین و شرایط تحصیل در ایرلند، برای افرادی که قصد دارند در این کشور مشغول به تحصیل شوند اهمیت بسیار زیادی دارد. همچنین با توجه به این که قوانین مهاجرتی سالانه تغییر می کند، توصیه می کنیم در این زمینه از مشاوره و راهنمایی افراد متخصص کمک بگیرید. کارشناسان و وکلای با تجربه ما در موسسه میرداماد همواره آماده پاسخ به پرسش های شما و ارائه راهنمایی در زمینه روش ها و شرایط تحصیل در ایرلند جنوبی هستند.

سخن آخر

ما در این نوشتار تلاش کردیم تا شما را با تمامی شرایط و ابعاد تحصیل در کشور ایرلند آشنا کنیم. اگر می خواهید تحصیلات خود را در دانشگاه های معتبر جهانی و به زبان انگلیسی ادامه دهید، بدون شک کشور ایرلند جنوبی یکی از بهترین گزینه ها پیش روی شما می باشد. ما تمامی مراحل دریافت پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی ایرلند را برای شما انجام می دهیم. به این منظور تنها کافی ست با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول درباره تحصیل در ایرلند

زبان ایرلندی و انگلیسی از جمله زبان های رایج و متداول در این کشور می باشد.

تحصیلات در این کشور رایگان نیست اما متقاضیان می توانند از بورسیه های موجود در این کشور استفاده کنند.

متقاضیان بعد از پایان تحصیلات خود می توانند به مدت شش ماه در ایرلند به کاریابی پرداخته و شغل مناسب خود را پیدا کنند.

اخبار مرتبط