مهاجرت سرمایه گذاری نروژ

اقامت سرمایه گذاری در نروژ

اقامت سرمایه گذاری در نروژ

انتظار می رود سطح فعالیت و اقامت سرمایه گذاری در نروژ در سال های آینده افزایش یابد. اپراتورها و صنعت خدمات و عرضه موفق به کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در چند سال گذشته شده اند، که منجر به ایجاد پروژه های سودآور حتی در قیمت های پایین نفت می شود. ده برنامه برای توسعه و عملیات به مقامات در سال 2018 تحویل داده شد.

شرایط اقامت سرمایه گذاری در نروژ

در سال 2017 هزینه های کلی در نروژ حدود 210 میلیارد دلار بود، سرمایه گذاری ها حدود 60٪ از این ها را تشکیل می دهند. سرمایه گذاری های عمده در زمینه های اکتشاف، توسعه زمین، زیرساخت های حمل و نقل و تاسیسات دریایی صورت گرفته است، زیرا فعالیت های نفتی در فلات قاره نروژ آغاز شده است. حوزه هایی که در حال جریان هستند همچنان به سطح قابل توجهی از سرمایه گذاری نیاز دارند. بخش عمده ای از فلات قاره نروژی در حال حاضر توسط شبکه وسیعی از تاسیسات، خطوط لوله و تاسیسات ساحلی تحت خدمت قرار می گیرند. این باعث افزایش سطح فعالیت و بهره برداری مؤثر منابع در فلات قاره در آینده خواهد شد.

هزینه زندگی در نروژ

پیش بینی هزینه ها بر اساس تعدادی از مفروضات مربوط به توسعه قیمت های نفت، روند هزینه ها و تصمیم گیری های سرمایه گذاری شرکت های نفتی است. سطح بالای سرمایه گذاری و فعالیت های اکتشافی، همراه با افزایش هزینه های عملیاتی، موجب کاهش هزینه های کلی در نروژ شد. توسعه منجر به کاهش چشمگیری در کل هزینه ها شده است، اما میزان هزینه ها از لحاظ تاریخی بسیار زیاد است.

حتما بخوانید:  خرید ملک در نروژ

هزینه زندگی در نروژ

سرمایه گذاری های عمده در زمینه توسعه، زیرساخت های حمل و نقل و تاسیسات دریایی در نروژ صورت گرفته است. سرمایه گذاری های اساسی همچنان در زمینه های تولید ادامه می یابند تا بهبود طول عمر مزرعه را افزایش دهند. این مورد، نیاز به چاه های جدید، اصلاح امکانات موجود و زیرساخت های جدید دارد.

سرمایه گذاری در نروژ

در سال 2017، سرمایه گذاری های غیرقانونی اکتشافی حدود 122 میلیارد دلار بود. انتظار می رود کل سرمایه گذاری ها به میزان تقریبا 124 میلیارد دلار در سال 2018 افزایش پیدا کند، یعنی سرمایه گذاری در بخش نفت، حدود 1/5 سرمایه گذاری کل در تولیدات نروژ را تشکیل می دهد، این بسیار بیشتر از هر صنعت دیگر در نروژ است. حتی کوچکترین پروژه های دریایی با بزرگترین سرمایه گذاری های صنعتی در سرزمین اصلی نروژ قابل مقایسه است.

سرمایه گذاری های عمده در زمینه های اکتشاف، توسعه زمین، زیرساخت های حمل و نقل و تاسیسات دریایی صورت گرفته اند، زیرا فعالیت های نفتی در فلات قاره نروژ آغاز شده است. حوزه هایی که در حال جریان هستند همچنان به سطح قابل توجهی از سرمایه گذاری نیاز دارند. پنج زمینه ی جدید تولید در سال 2018 در نروژ آغاز شده که به قرار زیر می باشد:

 • گینا کروگ
 • ماریا
 • فلیدر
 • سیندره
 • بردینگ

 در نهایت با مشاورین ما در موسسه حقوقی میرداماد در ارتباط باشید تا از بهترین شغل در نروژ و همچنین مشاغل مورد نیاز نروژ شما را آگاه سازند.

مطالب مرتبط

2 دیدگاه برای “اقامت سرمایه گذاری در نروژ

 1. Avatar شاپور گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید..برای مهاجرت با سرمایه گذاری چطور میشه اقامت نروژ را دریافت کرد.

  1. Avatar مهدی کیوانی گفت:

   با سلام و خسته نباشید
   سرمایه گذاری در نروژ یکی از روش های مهاجرت است که بسته به نوع سرمایه گذاری که انواع مختلفی نیز دارد، متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *