071-91009294  | 021-88724227  |

وکیل و مشاوره مهاجرت آلمان

وکیل و مشاوره مهاجرت آلمان

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

کشور آلمان به دلیل داشتن امکانات و شرایط مناسب برای کار و تحصیل، همواره مورد توجه افراد زیادی در تمام دنیا بوده است و به همین دلیل از کشور های مورد علاقه متقاضیان در سراسر جهان برای مهاجرت به شمار می رود. از روش های مختلفی می توان به آلمان مهاجرت کرد و سپس اقامت گرفت. این روش ها عبارتند از: مهاجرت تحصیلی، کاری، مهاجرت از طریق ازدواج و سرمایه گذاری و … . اما آیا شما می دانید کدام روش مهاجرت برای شما مناسب است؟ آیا از چگونگی انجام امور حقوقی برای اخذ ویزا آگاهی دارید؟ ما در این مقاله در مورد وکیل مهاجرت به آلمان و خدماتی که برای مهاجرت ارائه می دهد صحبت خواهیم کرد و اطلاعاتی در مورد وکیل مهاجرتی آلمان در اختیار شما عزیزان خواهیم گذاشت. اگر نیاز به راهنمایی در مورد چگونگی مهاجرت به آلمان دارید، موسسه آی مهاجرت می تواند با بهره گیری از وکیلان خبره،  شما را در این مسئله یاری کند و اطلاعات مورد نیاز برای مهاجرت را در اختیار شما بزرگواران قرار دهد.

ویزاهای اخذ شده

وکیل مهاجرت به کشور آلمان

در سال های اخیر با بیشتر شدن مهاجرت به کشور های خارجی، نیاز به وکیل مهاجرت بیشتر احساس می شود. متقاضیانی که قصد مهاجرت دارند باید در انتخاب وکیل مهاجرت دقت کافی را داشته باشند. مهاجرت و اقامت در آلمان بدون داشتن راهنمایی که به تمام قوانین و مقررات این کشور آشنایی دارد، ممکن نخواهد بود. از آن جایی که گرفتن ویزا و مهاجرت به کشور دیگر کار ساده ای نیست و مراحل اداری و حقوقی زیادی دارد، لازم است تا یک مشاور خبره در کنار شما باشد. وکیل مهاجرت آلمان با بررسی شرایطی که شما دارید، کم هزینه ترین و بهترین روش مهاجرت را به شما پیشنهاد می دهد و تا رسیدن شما به هدفتان و گرفتن اقامت آلمان شما را یاری می کند.

پیشنهاد ویژه مطالعاتی

مشاوره مهاجرت به آلمان

متقاضیان برای مهاجرت به آلمان از روش های قانونی مانند تحصیل، کار و ازدواج و … باید به دنبال مشاوره جهت مهاجرت به آلمان با یک وکیل مهاجرت حرفه ای باشند تا بتواند آن ها را در این مسیر یاری کند. وکیل برای مهاجرت به آلمان می داند برای هر روش مهاجرتی باید از چه مسیری اقدام کند تا به نتیجه برسد. مشاور قبل از هر چیزی پرونده شما را بررسی می کند و در همان ابتدا متوجه می شود که شانس شما برای مهاجرت و دریافت ویزا تا چه حد بالا می باشد و با توجه به شانسی که دارید پرونده شما را به عهده می گیرد. با سپردن کارهای مهاجرت خود به مشاور و وکیل مهاجرت استرس و نگرانی شما هم از بین خواهد رفت.

هزینه وکیل مهاجرت به کشور آلمان

برای وکیل مهاجرت به آلمان نمی توان دستمزد دقیقی تعیین کرد، زیرا این هزینه با توجه به روش مهاجرت، شرایط متقاضی، رزومه و پرونده افراد، تعداد اعضای خانواده، خدمات وکیل و بسیاری از فاکتور های دیگر ممکن است کم و زیاد شود. علاوه بر هزینه های نام برده متقاضی باید یک سری هزینه دیگر برای بررسی پرونده و صدور ویزا نیز به دولت آلمان تقبل کند که البته بعضی از موسسات و وکیلان این مبلغ را خودشان پرداخت می کنند و در آخر با شما تسویه می کنند. برای اطلاع دقیق از هزینه وکیل برای مهاجرت به آلمان با یک موسسه مهاجرت به آلمان یا یک وکیل تماس بگیرید.

 

وکیل مهاجرت روند رسیدن به اخذ ویزا را برای افراد سرعت می بخشد

 

وکیل مهاجرت در شهر هامبورگ

افراد می توانند با برجسته ترین وکیل های ایرانی و خارجی مشاوره نمایند و اطلاعات لازم برای مهاجرت را کسب کنند. همچنین می توانند از جدید ترین اخبار و شرایط مهاجرتی مطلع شوند. وکیل مهاجرت در هامبورگ به دلیل داشتن اطلاعات به روز و تسلط کامل به زبان و همچنین شرایط حاکم می تواند کمک بسیاری به شما در زمینه مهاجرت ارائه کند.

وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان

برای مهاجرت تحصیلی به آلمان  بعد از دریافت پذیرش از دانشگاه، متقاضیان می توانند با وکیل مهاجرت ارتباط برقرار کنند. رایگان بودن تحصیل در آلمان سبب شده افراد زیادی برای تحصیل در این کشور درخواست دهند که این مسئله موجب شده افراد از وکیل، مشاوره برای مهاجرت به آلمان بگیرند تا از شرایط لازم برای مهاجرت آگاه شوند. وکیل امور مربوط به ویزای تحصیلی را انجام می دهد و با توجه به دانش و آگاهی ای که در زمینه قوانین مهاجرتی دارد می تواند به متقاضی کمک کند تا ویزای تحصیلی خود را اخذ کند. البته این گونه نیست که برای تحصیل در آلمان فرد حتما باید وکیل مهاجرتی داشته باشد، اما با داشتن وکیل افراد سریع تر به نتیجه مورد نظر می رسند.

مشاوره مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان یکی از پر تقاضا ترین روش های مهاجرت به شمار می رود چرا که نیروی کار در آلمان محدود بوده و فرصت شغلی زیاد است. برای پیدا کردن کار در آلمان دو روش وجود دارد. در روش اول افراد باید ویزای جاب سیکر داشته باشند که به متقاضی اجازه می دهد به مدت 6 ماه در آلمان اقامت داشته و دنبال شغل بگردد. در صورتی که فرد شغل مورد نظر را پیدا نکند باید به کشور خود برگردد.

روش دوم گرفتن ویزای جاب آفر می باشد که در آن متقاضی با یک کارفرما مصاحبه می کند و در صورت قبولی ویزای کاری دریافت می کند. در هر دو روش ذکر شده فرد نیاز به وکیل مهاجرت دارد، زیرا وکیل مهاجرت از تمام قوانین کاری در آلمان آگاه است و شما را از امور حقوقی مربوط به کار مطلع می کند. مشاور مهاجرت به آلمان تمامی اخبار و شرایط جدید کاری در آلمان را می داند و از آن جایی که صدور ویزای کاری از طرف آلمان سختی زیادی دارد، وکیل به شما کمک می کند ویزای کاریتان سریع تر به نتیجه برسد.

وکیل مهاجرت به کشور آلمان از طریق ازدواج

یکی از راه های اخذ اقامت آلمان، ازدواج با یک فرد آلمانی یا تبعه آلمان می باشد که با این روش متقاضیان می توانند تابعیت آلمان را نیز به دست آورند. با توجه به اینکه در سال های اخیر افراد زیادی از این قانون سوء استفاده می کنند و ازدواج غیر واقعی انجام می دهند، کشور آلمان سختگیری زیادی در این روش اعمال می کند. افراد باید حداقل 3 سال با یکدیگر زندگی کنند تا به دولت آلمان ثابت کنند که این ازدواج برای سوء استفاده از قانون تابعیت نمی باشد و واقعی است. وکیل مهاجرتی با داشتن آگاهی از قوانین مربوط به ازدواج رسمی در آلمان، می تواند به شما در گرفتن ویزا از طریق ازدواج کمک شایانی کند.

 

برای گرفتن ویزای آلمان از طریق ازدواج، زوج باید حداقل 3 سال با هم زندگی کنند

وکیل مهاجرت به کشور آلمان از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش هایی که می توان از طریق آن اقامت آلمان را اخذ کرد روش سرمایه گذاری می باشد. متقاضیان می توانند از طریق ثبت شرکت، راه اندازی کسب و کار و یا تاسیس شرکت با مسئولیت محدود، به آسانی اقامت این کشور را بگیرند. اما شاید افراد معمولی ندانند که برای سرمایه گذاری باید از طریق چه سازمانی اقدام نمایند و یا برای سرمایه گذاری در این کشور چگونه با دولت آلمان ارتباط برقرار کنند؟ مشاور مهاجرت به آلمان به شما در این راه کمک می کند و اطلاعات حقوقی لازم برای تاسیس شرکت و … را در اختیار شما گذاشته و به شما راهکار می دهد که چگونه  در این کشور سرمایه گذاری کنید. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان، مسائل حقوق بسیاری دارد که افراد به تنهایی از پس آن برنمی آیند و باید از یک وکیل ، مشاوره برای مهاجرت به آلمان بگیرند.

سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در آلمان حدود 25000 یورو می باشد. برای سرمایه گذاری در کشور های خارجی همواره باید مراقب باشید که سرمایه تان از دست نرود. در کل این روش با کمی نگرانی همراه است و اگر شما از شرایط اقتصادی کشور آلمان اطلاع نداشته باشید و بدون اطلاع اقدام به خرید ملک یا سهام نمایید، ممکن است در دریافت اقامت این کشور با مشکل مواجه شوید؛ چرا که با خرید ملک و سهام در آلمان، اقامت به افراد تعلق نمی گیرد.

وکیل مهاجرت به آلمان در تهران

پرونده هایی که در دادگاه شکست خورده اند و به نتیجه نرسیده اند، اغلب مربوط به کسانی می باشند که یا مدارک ارسالی آن ها ناقص بوده و یا مطابق استاندارد آن چه که سفارت خواسته نبوده است. با داشتن یک وکیل مهاجرتی، این مشکلات به وجود نخواهد آمد و پرونده ها با شکست مواجه نمی شوند و حتی در وقت و هزینه نیز صرفه جویی می شود.  متقاضیان نباید از افراد دیگر الگو برداری کنند و روش دیگران را در مهاجرت پیش بگیرند؛ چون شرایط هر کس فرق می کند. افراد از لحاظ تحصیلات، وضعیت مالی، سن، سابقه کاری و … با یکدیگر تفاوت دارند، پس یک روش نمی تواند برای همه آن ها موثر باشد. موسسه مهاجرتی آی مهاجرت با داشتن وکلای کار بلد و خبره در تهران، آماده ارائه هر گونه خدماتی در زمینه مهاجرت به آلمان به شما عزیزان می باشد.

بهترین وکیل مهاجرت به آلمان

وکیلی که با توجه به شرایط متقاضی، تمام راه ها را برای او تحلیل می کند تا بهترین روش را به فرد پیشنهاد دهد، وکیل خوبی است. همچنین وکیلی که ریز جزئیات قوانین و شرایط روز دیگر کشور ها را می داند و بدان آگاه است و دارای تحصیلات دانشگاهی معتبر می باشد، وکیل برتری می باشد. بهترین وکیل مهاجرت بایستی قبل از به دست گرفتن پرونده حقوقی موکل خود، با او صحبت کرده و تمام موانع پیش روی فرد را مطرح کند و بهترین مسیر رسیدن به مقصد را برای موکل خود ترسیم کند. وکیل با تجربه معمولا با سایر وکلای برتر ارتباط خوبی دارد، اما وکیل تازه کار معمولا رابطه خوبی با دیگر وکلای برتر ندارد. وکیل کارآزموده تمامی ریسک ها را در پرونده موکل خود لحاظ می کند و با در نظر گرفتن آن ها، کار فرد را جلو می برد. شما با مشاهده رزومه وکیل و ویزا هایی که تا کنون برای موکلانش دریافت کرده می توانید متوجه شوید تا چه حد حرفه ای است.

 

افراد از طریق خرید ملک یا سهام نمی توانند ویزای سرمایه گذاری آلمان را دریافت کنند

 

شماره تلفن وکیل مهاجرت به آلمان

روش های مختلف مهاجرت به آلمان هر کدام دارای حساسیت ها و سختی هایی هستند که بهتر است افراد پیگیری این امور را به دست وکیلان با تجربه بسپارند. وکیل مهاجرتی آلمان به دلیل داشتن اطلاعات در زمینه مهاجرت و تجربه کاری و همچنین آگاهی از اخبار بروز مهاجرتی، می تواند روند اخذ ویزا و اقامت را برای افراد، هموار تر کرده و سرعت بیشتری بخشد. در مجموعه مهاجرتی آی مهاجرت، افراد می توانند با وکیل های خبره در تماس باشند و از همان ابتدا شماره تماس وکیل مهاجرت به آلمان، در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد  و شما با خیال راحت می توانید امور حقوقی مهاجرت خود را به مجموعه ما بسپارید.

ویژگی های وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت در آلمان باید دارای یک سری ویژگی ها باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

 • تسلط کامل بر قوانین مهاجرتی آلمان
 • داشتن سابقه کار درخشان
 • ارتباط با وکیلان آلمانی
 • صادق و پیگیر بودن
 • شفاف بودن مشخصات و مجوز ها
 • ارائه خدمات آنلاین به موکلان
 • توانایی تحلیل موقعیت موکل و ارائه بهترین روش مهاجرت
 • آشنایی با فرهنگ و زبان آلمانی
 • داشتن اطلاعات بروز از اخبار مهاجرت
 • آشنایی با فرایند سرمایه گذاری در آلمان

از ویژگی های یک وکیل کارآزموده، ارتباط با دیگر وکلای با سابقه می باشد

مزایای گرفتن وکیل و مشاوره مهاجرت به آلمان

برای اخذ اقامت و مهاجرت به آلمان داشتن یک وکیل مهاجرت خبره کمک فراوانی به شما می کند و شما می توانید از وکیل خود،  مشاوره اقامت آلمان بگیرید. شما می توانید از طریق وکیل مهاجرتی آلمان، اطلاعاتی از قبیل وضعیت تحصیلی، اقتصادی و کاری کشور آلمان به دست آورید. همچنین از نحوه گرفتن اقامت دائم آلمان و راه های اخذ شهروندی اطلاعات کسب کنید. وکیل و مشاور مهاجرت به آلمان با دانش و تخصصی که در این زمینه دارد می تواند روند مهاجرت را تسهیل کرده و شما را زودتر به هدفتان برساند و دائما پیگیر پرونده شما خواهد بود. از دیگر مزایای داشتن وکیل در این زمینه، مهاجرت به صورت معتبر و قانونی می باشد که وکیل، بهترین روش مهاجرت را با توجه به شرایط شخصی، به شما پیشنهاد می دهد. شناسایی موارد ریسک پذیر در پرونده مهاجرتی افراد و حل یا حذف آن ها از مزایای دیگر داشتن وکیل مهاجرت آلمان محسوب می شود.

سخن پایانی

انتخاب وکیل مهاجرتی یکی از اصلی ترین دغدغه ها برای مهاجرت به آلمان می باشد. ما در این مقاله سعی کردیم ویژگی های یک وکیل خوب را بررسی کنیم و آگاهی های لازم در مورد انتخاب یک وکیل مهاجرتی مناسب را در اختیار شما گذاشتیم. اگر به دنبال یک وکیل کاربلد میگردید ما موسسه مهاجرتی آی مهاجرت را به شما پیشنهاد می دهیم. شما عزیزان می توانید امور حقوقی مهاجرت خود را به وکلای با تجربه ما بسپارید و با خیالی آسوده، به نتیجه دلخواهتان برسید.

 

سوالات متداول

 • آیا برای مهاجرت به آلمان حتما نیاز به وکیل داریم؟

خیر، لزومی ندارد شما حتما وکیل مهاجرت داشته باشید، اما با داشتن وکیل شانس اخذ ویزا برای شما بیشتر می شود.

 • چگونه می توان اعتبار وکیل مهاجرت را تشخیص داد؟

بررسی رزومه وکیل مهاجرتی و تعداد ویزاهای اخذ شده برای متقاضیان توسط وکیل مورد نظر (پرونده های موفق)

 • برای مهاجرت به آلمان چقدر سرمایه لازم است؟

این مسئله بستگی به روش مهاجرتی شما دارد ولی در حالت کلی مهاجرت کاری، کم هزینه ترین نوع مهاجرت می باشد.

 • چه مدت بعد از مهاجرت از طریق سرمایه گذاری افراد می توانند اقامت دائم بگیرند؟

در روش سرمایه گذاری در آلمان، پس از 3 سال اقامت در این کشور، می توان اقامت دائم گرفت و پس از 6 سال می توان به شهروندی این کشور دست یافت.

 • آیا برای پیدا کردن کار نیاز به ارتباط با وکیل مهاجرت در آلمان می باشد؟

بله وکیل مهاجرتی کار های حقوقی مربوط به ویزای کاری را انجام می دهد و اطلاعات لازم را به موکل خود ارائه می دهد.

اسکرول به بالا