مهاجرت کاری فیلیپین

بازار کار فیلیپین

بازار کار فیلیپین

مهاجرت به فیلیپین و ورود به بازار کار فیلیپین قطعا فرصت بین المللی هیجان انگیز و ماجراجویی بین فرهنگی است که همراه می شود با بازدید از چشم اندازهایی مانند سواحل خلیج مانیل در فیلیپین.

وضعیت بازار کار فیلیپین

آیا شما اقامت فیلیپین را دوست دارید اما نمیخواهید به طور کامل به کشور خود بازگردید؟ یکی از گزینه های خوب این است که برای سفارت مادری خود کار کنید. شما ممکن است نوعی غوطه وری فرهنگی در محل کار را تجربه نکنید و به دنبال آن هستید، اما این شغل بصورتی است که اجاره بهای منزل شما را پرداخت خواهد کرد.

وضعیت بازار کار فیلیپین

خدمات اجتماعی در فیلیپین

هنگامی که خدمات اجتماعی در فیلیپین به میان می آید، کارکنان بخش خصوصی و همچنین کارگران خانگی و کارگران غیر انتفاعی تحت پوشش قرار می گیرند. امکان پوشش داوطلبانه برای افراد بیمه شده که دیگر واجد شرایط دریافت پوشش اجباری نیستند و برای خود و همسرانشان امکان پذیر است. کارمندان دولت و پرسنل نظامی دارای سیستم بیمه خود کارهستند.

مزایای خدمات اجتماعی در فیلیپین

سیستم تأمین اجتماعی در فیلیپین شامل مزایای ناتوانی و بازنشستگی، ازدواج زایمان، بیمار، بازماندگان و آسیب های مرتبط با کار است. علاوه بر این، شما همچنین می توانید بررسی کنید که آیا موافقت نامه های امنیتی اجتماعی بین فیلیپین و کشور اصلی شما وجود دارد یا خیر.

در ادامه لیستی از گزینه های شغلی سنتی و خلاقانه موجود برای خارجی ها را خواهید یافت.

عکاسی در فیلیپین

خوزه ریزال، قهرمان ملی کشور، یک بار اظهار داشت که “قلم من، تنها وسیله ای بود که من داشتم” در رابطه با قدرت کلمه نوشته شده بود. شما می توانید باور خود را ادامه دهید و تجربیات خاطره انگیز را با مجلات مسافرتی بین المللی یا وب سایت ها یا بسیاری از انتشارات سفر دیگر به اشتراک بگذارید.

مدل سازی در فیلیپین

اگر نگاهی به چاپ، باند، یا آگهی های تبلیغاتی دارید، آژانس های مدل سازی برای استخدام خارجی ها باز هستند و در بعضی موارد حتی ممکن است با کارهای کاغذی هم کمک کنند.این یک منبع خوب برای لیست ها و پیشنهادات کاری در فیلیپین است. سایر اطلاعات کاری و مهاجرت به فیلیپین و هزینه زندگی و تحصیل در فیلیپین را از مشاورین موسسه حقوقی میرداماد بخواهید تا شما را راهنمایی کنند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *