071-91009294  | 021-88724227  |

بهترین رشته ها برای کار در سوئد

بهترین رشته ها برای کار در سوئد

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

کشور سوئد یکی از پرمخاطب‌ترین کشورها برای مهاجرت کاری است. این کشور بهترین کیفیت زندگی را به شهروندان خود ارائه می‌کند. افراد زیادی سوئد را برای اقامت خود انتخاب می‌کنند. بازار کار در این کشور برای ایرانیان بسیار مناسب است و این امر یک امتیاز محسوب می‌شود. در این مقاله ما بهترین رشته ها برای کار در سوئد را معرفی می‌کنیم.

بهترین رشته ها برای کار در سوئد

در بین کشورهای اروپایی، کارگران کشور سوئد از حقوق و مزایای بالایی برخوردار می‌باشند. افرادی که قصد مهاجرت کاری به کشور سوئد را دارند، باید از طریق موسسات کاریابی رشته‌های مورد نیاز اقدام نمایند. رشته‌های زیر جزء بهترین رشته ها برای کار در سوئد هستند که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.

رشته طراحی گرافیک و تبلیغات در سوئد

افرادی که در زمینه گرافیک و تبلیغات فعالیت دارند، باید از مهارت‌های خلاقانه‌‌ و دانش گسترده‌ای برای طراحی‌ برخوردار باشند. اگر می‌خواهید سریع‌تر به موفقیت کاری دست پیدا کنید، باید دارای تحصیلات آکادمیک در طراحی گرافیک، هنرهای زیبا و تایپوگرافی باشید. داشتن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در این رشته، یک امتیاز خوب برای ورود به بازار کار است. حقوق افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، 980 هزار کرون در سال می‌باشد.

پزشک هماتولوژی در سوئد

پزشکی یکی از بهترین رشته‌ها برای کار در این کشور است. رشته پزشکی هماتولوژی از لحاظ اقتصادی، جایگاه خوبی در سوئد دارد. حقوق یک پزشک هماتولوژی در کشور سوئد سالانه حدود 900 هزار کرون است. اخیرا افراد زیادی از اکثر نقاط جهان برای کار و تحصیل در رشته پزشکی، به کشور سوئد مهاجرت می‌کنند.

معماری، از بهترین رشته ها در سوئد

معماری یکی از رشته‌های مهم و کاربردی در زمینه‌ سازه‌های عمرانی این کشور است. وظیفه معماران در کشور سوئد، طراحی و پیاده‌سازی سازه‌ها می‌باشد. متقاضیان باید حداقل مدرک کارشناسی معماری و یا عمران را داشته باشند، تا بتوانند در این زمینه فعالیت کنند. حقوق یک مهندس معماری در این کشور، سالانه 880 هزار کرون است. تحصیل و کار در رشته معماری کشور سوئد، می‌تواند مسیر پیشرفت و ترقی علاقه‌مندان این حوزه باشد.

مدیریت کسب و کار در سوئد

وظیفه متخصصان مدیریت کسب و کار در یک سیستم کاری، نظارت و کنترل عملکرد یک شرکت است. افرادی که در این رشته فعالیت دارند باید با استراتژی‌های مختلف و برنامه‌های بازاریابی، به افزایش سودآوری یک شرکت کمک کنند. یکی دیگر از وظایف افراد در این زمینه، برقراری ارتباطات تجاری جدید برای توسعه شرکت می‌باشد.

برای اشتغال در این زمینه، داشتن تحصیلات کارشناسی مدیریت از ملزومات است. افرادی که لیسانس این رشته را ندارند، می‌توانند در یکی از بهترین دانشگاه‌های سوئد، به تحصیلات خود بپردازند. همچنین کسانی که کارشناسی ارشد این رشته را دارند، از یک امتیاز مثبت برخوردار هستند. حقوق مدیریت کسب و کار در این کشور، 800 هزار کرون در سال است.

مدیریت اجرایی، از بهترین رشته ها در سوئد

مسئولیت یک مدیر اجرایی در تکمیل برنامه‌های عملیاتی، بهره‌وری و اجرای تولید می‌باشد. این امور باید با توجه به استانداردهای خدماتی برای شناسایی و حل مشکلات، در جهت بهبود سیستم اجرایی انجام شوند. یک مدیر موفق می‌تواند با ارائه انتقادات عالی و حل مشکلات در کشور سوئد به پیشرفت‌های بسیاری دست یابد. کسانی که در این رشته از تجربه‌های زیادی برخوردار هستند، در اولویت کاری قرار می‌گیرند. حقوق یک مدیر اجرایی در این کشور، 775 هزار کرون در سال است.

رشته خلبانی( مدیریت پرواز) در سوئد

مدیریت پرواز، نظارت بر روی تعمیر و نگهداری هواپیماها، برنامه‌های پرواز و مدیریت کارکنان از مجموعه وظایف خلبانان است. علاقه‌مندان این رشته برای پیشرفت، باید توانایی رهبری تیم را داشته باشند. مدیریت پرواز یکی از بهترین رشته‌ها برای تحصیل و کار در کشور سوئد است و بدون شک مهاجرت کاری به قصد ورود به بازار کار خلبانی، راه روشنی در جهت پیشرفت متقاضیان قرار خواهد داد. حقوق این افراد نیز بین 750 تا 850 هزار کرون در سال است.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کاری سوئد

متقاضیان برای دریافت ویزای کاری کشور سوئد، باید قبل از مراجعه به سفارت مدارک زیر را آماده نمایند:

  • فرم درخواست ویزا
  • شناسنامه و مدارک هویتی
  • اصل گذرنامه و کپی از صفحات آن
  • عکس
  • قرارداد کاری از سمت کارفرما در سوئد
  • سند تمکن مالی

اخذ اقامت سوئد از طریق کار

افرادی که به مدت 4 سال تمام وقت در این کشور مشغول به کار قانونی باشند و از قوانین این کشور تبعیت کنند، می‌توانند شهروندی و تابعیت سوئد را دریافت نمایند.

کشور سوئد یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که سالانه پذیرای مهاجران زیادی از اکثر نقاط جهان می‌باشد. افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند می توانند از طریق تماس یا مراجعه به موسسه مهاجرتی میرداماد برای کسب اطلاعات و مشاوره رایگان اقدام نمایند.

اسکرول به بالا