071-91009294  | 021-88724227  |

آمریکا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

اطلاعات کلی کشور آمریکا

 
  • پایتخت: واشنگتن دی سی
  • زبان ملی: انگلیسی
  • حکومت: مشروطه فدرال
  • جمعیت: حدود ۳۲۰ میلیون نفر
  • واحد پول: دلار آمریکا
  • پیش شماره: +۱

ویزای آمریکا

ویزای مهاجرتی: این ویزا به افرادی تعلق داده می شود که قصد ورود و اقامت در کشور آمریکا را دارند. به محض ورود به کشور آمریکا، فرد دارنده ویزای مهاجرتی می تواند جهت اخذ کارت اقامت دائم،کارت سبز یا گرین کارت و همچنین اقامت و گرین کارت برای پزشکان اقدام کنند. جهت مهاجرت فرد متقاضی باید دارای ویزای مهاجرت و یا ویزای dual (ویزایی است که نشان می دهد فرد متقاضی خواهان اخذ اقامت دائم از این کشور می باشد.) باشد.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا

دانشجویان بین المللی که دوست دارند به مردم کمک کنند و با تجربیات جدید و چالش برانگیز مواجه شوند، ممکن است بخواهند تحصیل پزشکی در آمریکا را انتخاب کنند. این پروسه مسیری طولانی و سخت دارد، اما پاداش برای آن دانش آموزانی که می خواهند به مطالعه پزشکی بپردازند، یک شغل امن و با ارزش است که آن ها می توانند به آن افتخار کنند. بر خلاف تحصیل در پزشکی در اروپا، مطالعه پزشکی در ایالات متحده به طور کلی پس از اتمام چهار سال تحصیل در مقطع کارشناسی که شامل رعایت الزامات دوره های پیش دانشگاهی و همچنین دریافت مدرک لیسانس (B.A) در هر موضوع است، شروع می شود.

سرمایه گذاری در آمریکا

برای تاسیس شرکت در آمریکا افراد میبایست اسنادی که به عنوان “ماده ثبت شرکت ” یا “گواهی ثبت شرکت ” شناخته می شود را ضمیمه پرونده کنند. نسخه LLC این اسناد “ماده ثبت شرکت ” یا “گواهی ثبت” شرکت خوانده می شود ( این اسناد با توجه به موضعی که شما انتخاب می نمایید معناهای مختلفی دارد.) بنابراین واژه ی نهاد برای تعریف تجارتی که فردی نیست و نیازمند ثبت شرکت یا LLC است به کار می رود.

موقعیت های مهاجرتی برتر

تابعیت و شهروندی آمریکا

دادگاه عالی امریکا تاکنون در مورد اطفالی که در خاک آمریکا از والدینی که بطور غیر قانونی در این کشور اقامت داشته متولد شده باشند اظهار نظری ننموده است، ولی به انها تابعیت امریکا را اعطا نموده است. وصدور گواهی تولد از طرف مقامات صلاحیتدار برای اطفالی که در امریکا متولد شده باشند دلیلی بر تابعیت امریکا می باشد و معمولاً این گواهی به عنوان مدرک مثبت تابعیت آمریکا محسوب می شود.

تحصیل پزشکی در آمریکا

دانشجوی بین المللی ای که به دانشکده های پزشکی آمریکا اپلای می کند باید به خاطر داشته باشد که متاسفانه نسبت به دانشجویان محلی در شرایط نابرابری قرار دارد چون دانشگاه هایی که به طور عمومی تامین بودجه می شوند می بایست بخشی یا همه بودجه ایالتی خود را صرف دانشجویانی کنند که ساکن همان ایالت می باشند.

اخبار های مرتبط

دانشگاه پرینستون

دانشگاه پرینستون

دانشگاه پرینستون دانشگاهی تحقیقاتی و خصوصی در پرینستون نیوجرسی می باشد. دانشگاه پرینستون که در سال 1746 در تحت عنوان

مشاهده
اسکرول به بالا