071-91009294  | 021-88724227  |

فرصت تحصیل در بهترین دانشگاه ایرلند را از دست ندهید!

بهترین دانشگاه ایرلند

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

با وجود موسسات دانشگاهی فراوان در کشور ایرلند تشخیص بهترین دانشگاه ایرلند کار سختی نخواهد بود؛ چرا که تعداد مراکز آموزشی سطح بالا و تنوع رشته‌های تحصیلی در این کشور پاسخگوی سلیقه‌های منحصر به فرد اشخاص خواهد بود. این کشور محبوب به دلیل ارائه خدمات آموزشی با کیفیت، بهره‌گیری از اساتید توانمند، فراهم کردن امکانات و لوازم تخصصی جهت طی کردن واحدهای عملی مورد توجه بسیاری از دانشجویان جهت قرار گرفته است.

فرصت تحصیل در سومین جزیره وسیع اروپا را از دست ندهید!

ایرلند از لحاظ مساحت به عنوان سومین جزیره بزرگ اروپا شناخته می‌شود. زندگی در این کشور ایمن از جذابیت‌ها و مزایای عیده‌ای برخوردار است‌ و رضایت عمومی شهروندان زیادی را به دنبال دارد.‌ ایرلند با فراهم کردن امکان اشتغال در کنار تحصیل مسئله پرداخت شهریه‌های دانشگاهی و هزینه زندگی مهاجرتی را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. در این میان از بررسی شرایط زندگی در ایرلند غافل نشوید.

پایتخت کشور اوکراین

عموماً در سراسر جهان تحصیل و زندگی در پایتخت از امکانات و موقعیت ویژه‌ای برخوردار است و نظر مهاجران تحصیلی بسیار زیادی را به خود جلب می‌کند. بدیهی است که هزینه‌های زندگی در پایتخت نسبت به سایر نقاط کشور بالاتر بوده و به تبع کیفیت زندگی نیز بالاتر خواهد. شهر دوبلین به عنوان پایتخت کشور ایرلند شناخته می‌شود و دارای دانشگاه‌های سطح بالایی بسیار زیادی می‌باشد.

بهترین دانشگاه ایرلند

بهترین دانشگاه های کشور ایرلند

کشور ایرلند دارای دانشگاه‌های متعدد در رشته‌های مختلف است و بی‌شک تحصیل در ایرلند آرزوی بسیاری از افراد می‌باشد؛ اما توجه داشته باشید که برترین دانشگاه‌های این کشور در پایتخت ایرلند بعنی دوبلین می‌باشد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

دانشگاه ترینتی دوبلین یکی از بهترین دانشگاه های ایرلند

سال تاسیس این دانشگاه بیانگر آن است که از قدمت بالایی برخوردار می‌باشد. کسب رنگینگ جهانی ۸۸ نشان از سطح علمی و کیفیت بالای ارائه مطالب آموزشی در این دانشگاه دارد. در حال حاضر بیش از ۱۷ هزار دانشجو در ترینیتی دوبلین حضور فعال داشته و در دانشکده مختلف این دانشگاه مشغول به تحصیل‌ هستند.

دانشگاه دوبلین در ایرلند

این دانشگاه پر مخاطب در حال حاضر پذیرای ۳۴ هزار دانشجو از سراسر جهان می‌باشد. دانشگاه دوبلین دارای ۳۴ دانشکده گوناگون بوده و از تنوع رشته بسیار بالایی برخوردار است. خالی از لطف نیست که بدانید بسیاری از چهره‌های مطرح جهان از جمله جیمز جویس و گابریل بیرن از فارغ التحصیلان این دانشگاه مطرح بوده‌اند.

دانشگاه دوبلین سیتی 

این دانشگاه از مراکز علمی نوپای کشور ایرلند به شمار می‌رود. هم اکنون بیش از ۱۲ هزار دانشجوی توانمند از سراسر جهان این دانشگاه را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کردند. رنکینگ‌جهانی دوبلین سیتی ۳۵۳ است و پیش‌بینی می‌شود که این عدد به زودی ارتقا پیدا کند. دانشگاه تکنولوژی دوبلین و کالج سلطنتی جراحان ایرلند از دیگر دانشگاه‌های معتبر و پرآوازه شهر دوبلین به حساب می‌آیند.

شهر ساحلی ایرلند

شهر گالوی دارای سواحل جذاب و زیبای بسیار زیادی است که سالانه به عنوان مقصد نهایی بسیاری از مهاجران جهت تفریح و گردش قرار می‌گیرد. گالوی با تلفیقی از سنت و مدرنیته به عنوان یکی از شهرهای پرمخاطب کشور ایرلند شناخته می‌شود. اگر فردی بشاش و سر زنده هستید انتخاب شهر گالوی می‌تواند شادی و نشاط شما را مضاعف کرده و شور و هیجان را به زندگی شما القا کند.

دانشگاه ملی ایرلند گالوی جزء یکی دیگر از بهترین دانشگاه‌ ایرلند به شمار می‌رود. در حال حاضر حدود ۱۷ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند و بسیاری از افراد تقاضای ورود به دانشگاه را ارسال می‌کنند. هم اکنون دانشگاه ملی ایرلند در جایگاه ۲۷۱ جهانی قرار دارد. تدوین برنامه‌های علمی آموزشی کارآمد و پیشرفته، همچنین تبادل اطلاعات با برترین مراکز علمی جهان نشان از اهمیت ارتقاء سطح این دانشگاه برای عوامل و دست اندرکاران اداره‌کننده ی‌آن دارد. از پرمخاطب‌ترین رشته‌های تحصیلی در این دانشگاه می‌توان به رشته‌های مهندسی و زیر شاخه‌های آن و رشته‌های ورزشی اشاره کرد.

کورک، دومین شهر بزرگ ایرلند

این شهر دارای دانشجویان بین‌المللی بسیار زیادی است و امکانات متفاوتی را در اختیار آنان قرار می‌دهد. کورک علاوه بر این که دومین شهر بزرگ ایرلند به شمار می‌رود، سومین شهر پرجمعیت این کشور نیز شناخته می‌شود. دانشگاه کورک از میان تمام دانشگاه‌های جهان رتبه ۲۳۲ را به دست آورده است. در حال حاضر بیش از دو هزار دانشجو با رشته‌ها و زیر شاخه‌های مختلف در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند. اهمیت به محیط زیست در این دانشگاه تا جایی ادامه پیدا کرده است که پرچم سبز بین‌المللی در خصوص حفاظت و نگهداری از محیط زیست را به دست آورده است.

بهترین دانشگاه ایرلند

تحصیل در رشته پرستاری در ایرلند

از میان زیر شاخه‌ها و زیر مجموعه‌های رشته پزشکی رشته پرستاری در کشور ایرلند از مخاطبان بسیار زیادی برخوردار است. علاوه بر ارائه تحصیل با کیفیت این رشته در ایرلند بازار کار بسیار مناسبی برای فارغ التحصیلان فراهم شده است. جالب است بدانید که دانشگاه UCC ایرلند رتبه سی و چهارم دنیا در خصوص ارائه رشته پرستاری را به دست آورده است. هزینه تحصیل در رشته پرستاری بسیار مقرون به صرفه بوده و همین مسئله سیل عظیمی از تقاضای دانشجویان در خصوص تحصیل در این رشته را به وجود آورده است. شما با دریافت بورسیه تحصیلی ایرلند می‌توانید به میزان قابل توجهی هزینه‌های خود را کاهش دهید.

کشور ایرلند برای پذیرش پرستاران و به کارگیری آنان در سیستم سلامت کشور خود، حقوق و مزایای ویژه‌ای را در نظر گفته است؛ بی‌تردید جذب پرستاران کارآمد و باتجربه، بیانگر اهمیت و تلاش برای ارتقا و بهبود مسئله سلامت در کشور ایرلند است.

جمع بندی

اگر قصد دارید تا برای سپری کردن فرایند تحصیل خود به خارج از کشور مهاجرت کنید کشور ایرلند را به عنوان یک گزینه طلایی مورد نقد و بررسی قرار دهید. این کشور سعی دارد تا با ارائه مطالب درسی بر اساس استانداردهای جهانی و با بهره‌گیری از نوین‌ترین روش‌های تدریس دانشجویان فارغ التحصیل خود را برای حضور موثر در بازار کار آماده کند.

توجه داشته باشید که حضور یک همراه با تجربه و مطلع فرآیند مهاجرت شما را تسهیل کرده و رسیدن به هدف مورد نظرتان را آسان‌تر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین دانشگاه ایرلند با کارشناسان متخصص و مجرب موسسه مهاجرتی میرداماد تماس حاصل کنید و از آخرین تغییرات اعمال شده در دانشگاه‌های این کشور، نحوه ی‌پذیرش و دیگر موارد کاربردی مربوطه اطلاعات لازم را به دست آوردید.

اسکرول به بالا