مهاجرت سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا 2017

ویزای سرمایه گذاری کانادا 2017

افرادی که می خواهند ویزای سرمایه گذاری کانادا 2017 را بگیرند باید شرایط مالی خوبی جهت ایجاد یک تجارت در کانادا را داشته باشند برنامه ی سرمایه گذاری برای این چنین افراد می تواند بسیار ایده آل باشد.

دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا 2017

ویزای سرمایه گذاری کانادا اجباری 800000 دلاری (دلار کانادا) در شاخه هایی سرمایه گذاری می شود که مورد تایید و ضمانت دولت کبک است. بخشی از بهره ی این سرمایه گذاری یا آن پرداختی 240000 دلاری، صرف پرداخت هزینه ی واسطه ها و میانجی ها می شود؛ مثل دفترهای میانجی گری. مابقی این بهره به تجارت های محلی (وام های بدون بهره) داده می شود یا در دفاتر حامی پناهندگان و دیگر برنامه های اجتماعی مختص مهاجران صرف خواهد شد.بنابراین با سرمایه گذاری این پول، مهاجر سرمایه گذار پیش از ورود و ویزای کاری کانادا به پیشرفت اقتصادی آن کمک می کند و در تولید مشاغل در کبک و کانادا به شکل غیرمستقیم نقش خواهد داشت.

شهروندی کانادا

در ازای ویزای سرمایه گذاری در کانادا و مشارکت شما، کانادا و کبک به شما این فرصت را می دهند که اقامت کانادا را بگیرید؛ بدون اینکه نیازی به برآورده کردن شرایط لازم معمول برای مهاجرت داشته باشید. این می تواند بهترین سرمایه گذاری زندگی شما و بزرگ ترین هدیه به اعضای خانواده تان باشد.کانادا دقیق ترین و محبوب ترین برنامه ی مهاجرت سرمایه گذاری در جهان را ارائه می کند و با آن به فرد مهاجر امکان کسب اقامت دائم کانادا را می دهد.سیستم کنفدراسیون کانادایی دولت و ارزش های اجتماعی این کشور، سعی دارد برای کاپیتالیسم بی فکر ایالات متحده، “جایگزینی اروپایی” فراهم کند. کانادا مزایای اجتماعی زندگی به سبک اروپایی را همراه با برنامه های سطح بالای مالیاتی و کیفیت غیرموازی زندگی به ساکنان خود اعطا می کند.

شهروندی کانادا

زندگی در کانادا

در زندگی به سبک کانادایی، مهاجران تجاری می توانند از برنامه های ایده آل ملی سلامت بهره ببرند، از آموزش ارزان سطح بالا استفاده کنند و عضوی از سیستم ملی بازنشستگی باشند که درآمدی قابل توجه برای بازنشستگان فراهم می کند.مهاجرت به کانادا ترکیبی است از برنامه ی سرمایه گذاری کبک، برنامه ی کارفرمایی کبک، چندین برنامه ی کارفرمایی ایالتی، برنامه های کارآفرینی فدرال و کبک و برنامه ی فدرال استارت آپ ویزا. برخلاف برنامه های مختلف کارفرمایی و کارآفرینی که با هدف دادن ویزا صورت می گیرد به افرادی که با وجود شرایط مالی متوسط، تصمیم به ایجاد یک کار در کانادا هستند نیز صورت خواهد گرفت، برنامه ی سرمایه گذاری برای افرادی ایده آل است که شرایط مالی بسیار خوبی دارند و می خواهند سرمایه گذاری خوبی بدون هیچ اجباری برای شروع یک تجارت فعال، داشته باشند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر دریافت اقامت کانادا شما می توانید با کارشناسان مهاجرتی موسسه حقوقی میرداماد گفت و گو کنید تا با تجربه خود در این راستا بتوانند بهترین و آسان ترین راه را به شما معرفی کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *