مهاجرت سرمایه گذاری هلند

خرید ملک در هلند

خرید ملک در هلند

خارجی ها مجاز به خرید ملک در هلند هستند و هیچ گونه محدودیتی در خرید اموال ، چه ساکن یا غیر ساکن، وجود ندارد حتی شما می توانید برای خود در این کشور نماینده ای را داشته باشید.

نماینده املاک جهت خرید ملک در هلند

همانطور که در اکثر کشورها یافتن اموال برای خرید مرسوم است،شما نیز می توانید جهت زندگی در هلند لیست املاک آنلاین را در روزنامه های محلی و مقالات املاک رایگان پیدا کنید. استفاده از یک نمایندگی املاک و مستغلات در هلند بسیار رایج است و مخصوصا برای افرادی که تازه وارد این کشور شده اند یا هنوز مشکلاتی دارند توصیه میشود.مؤسسات املاک هلندی مکلار نامیده می شوند.در هلند مرسوم است که هم نماینده خرید و هم نماینده فروش داشته باشید و هر یک از آنها در معامله نقش متفاوتی دارند و باید به صورت جداگانه دستمزد دریافت کنند

مزایا و معایب نماینده املاک هلندی

جهت خرید ملک در هلند انتظار می رود قرارداد را با نماینده خود امضا کنید،این اغلب انحصاری است.این بدان معنی است که شما ملزم به پرداخت دستمزد نماینده میباشید حتی اگر خودتان خانه ای پیدا کرده باشید و یا حتی از خرید منصرف شده باشید.

  • هزینه ها معمولا 1-2 درصد از قیمت خرید ملک است.
  • نمایندگان جستجو و شناسایی اولیه و همچنین هزینه های زندگی هلند را برای شما بازگو می کنند.
  • عامل فقط باید برای شما کار کند، نه برای فروشنده.
  • نمایندگان ممکن است در مورد بازار مناطق خاص اطلاعات داشته باشند.
  • نمایندگان ممکن است بتوانند در محیط های جانبی مانند محله ها، مدارس و حمل و نقل عمومی مشاوره دهند.
  • نماینده ممکن است بتواند برای شما ترجمه کند.
  • نمایندگان می توانند مذاکرات، نشست های دفتر اسناد رسمی و قرارداد فروش را ترتیب دهند.
  • نمایندگان باید بررسی اموال (و نه بررسی ساختاری) مربوط به مالکیت، ثبت زمین و قراردادهای قرارداد آپارتمانی را انجام دهند – این مهم است زیرا ممکن است یک ملک بدون داشتن حق زندگی در آن خریداری شود.

نگرانی در هنگام انتخاب یک آپارتمان در هلند

هنگامی که شما یک آپارتمان را خریداری می کنید، اگرچه شما صاحب ملک خود هستید، اما تنها مالک سهم یا اجاره ای در ساختمانی که در آن قرار دارید،هستید. درنتیجه، خرید یک آپارتمان می تواند پیچیده تر از خرید یک ملک مطلق باشد.در هلند، هر یک از آپارتمان ها توسط یک انجمن مالک به نام (Vereniging van Eigenaren،VvE) اداره می شود.

این انجمن مسئولیت تعمیرات و تعمیرات کلی را برعهده دارد و ممکن است به خوبی یا ضعیف اجرا شود یا حتی به بدهی برسد. به عنوان یک عضو، شما مسئول سهم خود از بدهی هستید، پس مهم است که قبل از خرید ملک در هلند به موسسه حقوقی میرداماد جهت مشورت با مشاورین ارشد و متخصص ما در این زمینه و حتی در زمینه ویزای سرمایه گذاری هلند و دیگر کشورها مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *