071-91009294  | 021-88724227  |

قرعه کشی PGP کانادا 2023

قرعه کشی PGP کانادا ۲۰۲۱

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

مهاجرت یکی از روش های خاص برای بهبود شرایط زندگی می باشد که بر مبنای روند زندگی فردی پیش می رود. مهاجرت به کانادا روز به روز در حال افزایش است و متقاضیان زیادی برای مهاجرت به این کشو اقدام می کنند. روش های بسیار زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که به واسطه آن مهاجران می توانند برای اقامت کانادا هم اقدام کنند. با این حال باید دقت داشته باشید که در سال جاری به دلیل همه گیری ویروس کرونا شرایط برای مهاجرت به این کشور سخت شده و تحت تاثیر این مسئله قرار گرفته است. در روز های گذشته خبری مبنی بر قرعه کشی PGP کانادا 2023 توسط دولت این کشور منتشر شذه است.

مطالعه بیشتر:

مهاجرت تحصیلی به کانادا

تحصیل پزشکی در کانادا

تحصیل در کانادا

قرعه کشی PGP کانادا 2023

کانادا یکی از کشور های فعال در زمینه مهاجرت است. با وجود همه گیری ویروس کرونا این کشور برنامه های زیادی را برای مهاجران در نظرگرفته است. مهاجرت تحصیلی به کانادا یا کار در کانادا و روش های دیگر مهاجرت به این کشور با این که تحت تاثیر شرایط ناشی از کرونا هستند اما با بهبود بیشتر مواجه شده اند. روش PGP کانادا روشی برای حضور اعضای خانواده یعنی پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ می باشد.

با اخباری که اعلام شده است، اداره مهاجرت کانادا بار دیگر از یک روش انتخاب تصادفی برای حمایت از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ در سال ۲۰۲۱ میلادی استفاده خواهد کرد. اداره مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) اعلام کرد کهدر این باره حمایت های مالی هم از متقاضیان صورت می گیرد. این در حالی است که دوره های پذیرش برای سال ۲۰۲۰ میلادی بسته شده است. در سال ۲۰۲۰ میلادی تعداد پذیرش ها در این زمینه حدود ۱۰ هزار مورد بوده است. البته باید دقت داشته باشید که پذیرش های ماه های فصل پاییز هم در سال ۲۰۲۱ میلادی مورد بررسی قرار می گیرند.

افزایش ظرفیت قرعه کشی PGP کانادا 2023

همان طور که اشاره کردیم برای مهاجرت به کانادا برنامه های بسیار زیادی مشخص شده است. هر کدام از این برنامه ها با روند مهاجرتی مربوط به همه گیری ویروس کرونا در سال جاری پیش می روند. اما در ادامه اخبار مربوط به موضوع افزایش ظرفیت قرعه کشی PGP کانادا 2023 نیز توسط دولت این کشور اعلام شده است. بر طبق اعلام دولت کانادا میزان افزایش ظرفیت برنامه PGP کانادا در سال جدید میلادی تا ۳۰ هزار نفر افزایش خواهد داشت. این در حالی است که طبق اشاره بخش قبل، در سال گذشته این تعداد تنها ۱۰ هزار نفر بوده است.

طبق برنامه PGP می توانید برای مهاجرت کانادا از پدر و مادر و مادربزرگ و پدربزرگ خود حمایت مالی کنید. مرکز IRCC در حال پردازش برنامه های حمایت مالی PGP است . با این حال باید دقت داشته باشید که تاریخ های اساسی مربوط به برنامه های سال 2023 میلادی مشخص نشده است. حامیان مالی نیز باید برنامه های خود را مشخص نمایند. از این رو طبق بررسی های صورت گرفته باید روند مهاجرتی خود را با قوانین جدید حضور در کانادا مورد بررسی قرار دهید.

اسکرول به بالا