071-91009294  | 021-88724227  |

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در امریکا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

در این مقاله سعی شده است شما را با شرایط ثبت شرکت در آمریکا آشنا نماییم.

شرایط ثبت شرکت در آمریکا

قیمت ملک و هزینه زندگی بایستی ، قبل از شروع تجارت و کسب کار در آمریکا به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

اقامت و ثبت شرکت در خارج از کشور: ثبت شرکت در کشور های مختلف یکی از راه حل های اخذ اقامت و مهاجرت به آن کشور محسوب می شود.گاهی شما برای مهاجرت به یک کشور مثلا اروپایی باید اقدام به سرمایه گذاری نمائید ولی ممکن است با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر از طریق ثبت شرکت بتوانید برای خود و اعضای خانواده خود اقامت یک کشور را اخذ نمائید.

برای تاسیس شرکت در آمریکا افراد میبایست اسنادی که به عنوان “ماده ثبت شرکت ” یا “گواهی ثبت شرکت ” شناخته می شود را ضمیمه پرونده کنند. نسخه LLC این اسناد “ماده ثبت شرکت ” یا “گواهی ثبت” شرکت خوانده می شود ( این اسناد با توجه به موضعی که شما انتخاب می نمایید معناهای مختلفی دارد.) بنابراین واژه ی نهاد برای تعریف تجارتی که فردی نیست و نیازمند ثبت شرکت یا LLC است به کار می رود.

مشخص کنید چه نوع نهاد تجاری شکل گرفته است : ثبت شرکت یا شرکت با مسئولیت محدود.

مشخص کنید چه کشوری مجوز ثبت شرکت یا شرکت با مسئولیت محدود را به شما داده است.

موارد لازم جهت شکل گیری ثبت شرکت یا شرکت با مسئولیت محدود در آمریکا چه چیزهایی هستند.

 • امتیاز ثبت شرکت یا شرکت با مسئولیت محدود را حفظ کنید.
 • نظم را از همین الان در راستای کار خود قرار دهید.
 • فرض کنید نمایندگی یک مکان را به عهده دارید.

مشخص کنید چه نوع نهاد تجاری شکل گرفته است : ثبت شرکت یا LLC

اگر صاحبان شرکت ها ( که سهام داران ثبت شرکت و یا اعضای LLC خوانده می شوند ) شهروند غیر آمریکایی باشند میبایست گزینه ثبت شرکت ( که ثبت شرکت C یا ثبت شرکت منظم خوانده می شود ) یا LLC را انتخاب نمایند. نهاد دیگری وجود دارد که ثبت شرکت S خوانده می شود، ثبت شرکت این نوع نهاد سهامدارانی که شهروند آمریکایی هستند را در بر می گیرد.

هیچ گونه محدودیتی برای صاحبان ثبت شرکت یا LLC ، کسانی که ثبت شرکت های خصوصی یا دیگر شرکت ها ( ثبت شرکت داخلی یا خارجی و … ) را به عهده گرفته اند در نظر گرفته نشده است. اگرچه کشور شما ممکن است محدودیت هایی را به دلیل ثبت شرکت در آمریکا اعمال کند لذا این بسیار مهم است که شما قوانین محلی را مطالعه کنید یا در صورت نیاز با وکیلی که با موقعیت و قوانین آمریکا آشنایی دارد تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت شرکت و LLC ، به سایت ” نوع نهاد تجاری انتخابی ” مراجعه نمایید چرا که این سایت اطلاعات بسیاری در مورد انواع شرکت ها و مزایای آنان را در اختیار شما قرار می دهد.

 • سوالات متداول در مورد LLC’s
 • سوالات متداول در مورد ثبت شرکت
 • مقاله تجارت های کوچک در دولت آمریکا : آیا من می توانم در آمریکا ثبت شرکت انجام دهم ؟
 • همین حالا ثبت شرکت کنید / همین حالا نسبت به LLC اقدام کنید.

مشخص کنید در چه کشوری میخواهید ثبت شرکت یا LLC را انجام دهید.

شما می توانید ثبت شرکت یا LLC را در آمریکا یا 50 ایالت دیگر یا در واشنگتن دی سی انجام دهید البته ناگفته نماند که کشور انتخابی شما بستگی به هدف شما از ثبت شرکت دارد. برخی از ایالت های آمریکا بانک های مورد پسند و بین المللی بسیاری مانند دلاور نوادا و وایومینگ را دارند. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ایالت ها و انتخاب آنان به وب سایت ” کشور منتخب شما برای ثبت شرکت یا LLC ” مراجعه نمایید. فراموش نکنید که شما قادر به ثبت شرکت در تمامی این 50 ایالت و دی سی هستید.

مثال:

.a اگر شما قصد ثبت شرکت، افتتاح حساب بانکی یا حساب تجاری ( با داشتن کارت اعتباری ) یا افتتاح شعبی در آمریکا را دارید میبایست بانک وایومینگ که هزینه سالانه ثبت شرکت و LLC ان پایین تر و معادل 50 دلار است را انتخاب کنید چرا که این هزینه در مقایسه با بانک دلاور ( ثبت شرکت :125 و LLC: 250 دلار) یا نوادا ( ثبت شرکت / LLC 325 دلار ) کم تر می باشد. ناگفته نماند که بانک های دلاور، نوادا و وایومینگ با چگونگی کنترل مشتریان نسب به دیگر بانک ها ی دیگر ایالت ها آشنایی بیشتری دارند. این امر باعث می شود که افتتاح حساب راحت تر صورت گیرد.

.B اگر شما قصد افتتاح شعبه ای بر اساس دفتر کار ( یا مبتنی بر کارکنان ) را دارید ابتدا میبایست کشوری که قرار است این شعبه در ان افتتاح گردد را مشخص کنید. برای مثال اگر شما قصد افتتاح دفتر کار در فلوریدا را دارید میبایست ثبت شرکت خود را در دلاور انجام دهید. اگرچه ممکن است جایی که شما در ان دفتر کار را افتتاح می کنید از شما ” ثبت ” شرکت دلاور در فلوریدا را بخواهد. این فرایند به عنوان ” میزان صلاحیت افراد خارجی ” خوانده می شود که به معنای صلاحیت نهاد دلاور در ایجاد کسب و کار در فلوریدا می باشد. البته ما قادر به همکاری با انان در صورت نیاز هستیم.

.C اگر شما قصد ثبت شرکت با هدف سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری های بزرگ در ایالت متحده را دارید میبایست دلاور را جهت همکاری انتخاب نمایید، نهادی که در آن بیشترین و بزرگترین سرمایه گذاری ها انجام می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید مقاله ی مربوط به این موضوع مانند : وکیلی که ثبت شرکت با همکاری دلاور را پیشنهاد می کند بخوانید.

برقراری ثبت شرکت یا LLC در آمریکا

برقراری ثبت شرکت یا LLC در آمریکا بسیار ساده است و به موارد زیر نیاز دارد :

 • فایل گزارش سالانه

فایل گزارش سالانه مدرک بسیار ساده ایست که اطلاعات صاحبان شرکت، ادرس ها و عوامل ثبت را به روز رسانی می کند. در بسیاری از کشور ها این اطلاعات به صورت آنلاین گزارش می شوند. عامل ثبت ممکن است گزارش هایی را دریافت و برای شما ارسال کند. لذا ما قادر به فایل بندی گزارشات در هر کشوری هستیم. اگر ارسال این گزارشات با مشکلاتی مواجه شود این به معنای غیر فعال بودن شرکت، دیرکرد در پرداخت مالیات و موارد اجرایی حل نشده می باشد.

 • حفظ یک عامل ثبت شده

اگر شما از خدمات استفاده می کنید، هزینه شما تنها 99 دلار در سال می باشد که این مبلغ با تضمین افزایش نخواهد یافت. اگر شما در حفظ یک عامل ثبت شده با شکست مواجه شوید، شرکت شما اطلاعات مهم و مدارک قانونی را دریافت نخواهد کرد بنابراین قادر به فهرست کردن گزارش های سالانه نخواهد بود و ممکن است طرح دعوی در دادگاه را به دلیل شکست در گزارش از دست بدهد.

 • شرایط موجود در کشور خود را مورد بررسی قرار دهید.

از شرایط موجود در کشور خود مانند تشکیل پرونده، مالیات یا دیگر اطلاعات که حدود اختیارات شما را مشخص می کنند آگاه شوید.

 • پرداخت مالیات در آمریکا ( در صورت نیاز )

نکته : توجه داشته باشید که مالیات های در نظر گرفته شده برای مقیمان غیر آمریکایی پیچیده تر است. ثبت مالیات رایگان تجارت هر هفته توسط شبکه مالیت شرکت ها صورت می گیرد و اطلاعات مورد نیاز مختلفی را در اختیار افراد قرار می دهد.

از دیگر موضوعات مورد توجه عبارتند از :

 • چرا ثبت شرکت در آمریکا
 • سرمایه گذاری
 • ساختار قانونی مورد استفاده کدام است
 • در کدام کشور سرمایه گذاری کنیم
 • روند ثبت شرکت
 • شرایط عاملان ثبت شرکت
 • طبقه بندی درآمد ها
 • کسر کسب و کار
 • موارد مورد نیاز جهت تشکیل پرونده
 • درآمد حاصل از سرمایه گذاری
 • افتتاح حساب در بانک آمریکا

مقررات حسابداری و درآمد حاصل از مالیات در ثبت شرکت آمریکا

با توجه به شرایط کشور و دیگر عوامل ( برای مثال، اگر شما ساکن آمریکا هستید ) شرکت شما یا صاحبان شرکت های خصوصی میبایست مالیات هایی را بر اساس در آمد خود پرداخت کنند چرا که بسیاری از کشور ها ” مالیات بر معاهدات ” را دارند این بدین معناست که آنان قادر به پرداخت مالیات کم تر هستند و نیازی نیست که کل مالیات را پرداخت کنند. ناگفته نماند که ما مشاوران مالیاتی نیستیم ( و از دادن مشاوره مالیاتی منع شده ایم ) ، لذا ما قادر به حمایت از بخش مالیاتی شرکت های شما نیستیم. اگرچه دولت آمریکا منابع حمایتی بسیاری را برای شرکت ها در نظر گرفته است، منابعی که افراد را علاقه مند به استفاده از خدمات مالیات آمریکا می کند. ( یکی از این موارد معرفی مشاوران آشنا با قوانین مالیات در هر دو کشور است ).

منابع مالیاتی در آمریکا عبارتند از :

 • مالیلت ثبت شرکت خارجی
 • انتشار 519 : راهنمای پرداخت مالیات افراد بیگانه
 • صادرات و واردات
 • معاهدات مالیات

برای نوشتن بیزنس پلن یا برنامه تجاری برای ثبت شرکت در آمریکا باید موراد زیر را در نظر گرفت:

 • خلاصه ی کارهای اجرایی اولیه و اهداف کسب و کار
 • انتظاراتی که از محصولات و خدمات می رود
 • تعیین تیم مدیریت
 • نوع سهام شرکت و همچنین شرایط خرید سهام شرکت در آمریکا بایستی مشخص گردد.
 • برآوردهای مالی و هزینه ها:
 • هزینه ثبت شرکت
 • هزینه نگهداری سالانه شرکت
 • تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت

توجه به هزینه های پرداختی : پرداخت ها از طریق ویزا، کارت دانشجویی، دلار پی پال ( بدون مخابره کردن، دسته چک یا پول ) قابل قبول است. کارت های شناسایی میبایست در یکی از بانک های ذکر شده در بالا صادر شوند. در واقع این کارت ها میبایست در کشور های مشابه یا بانک های آمریکایی صادر شوند. توجه داشته باشید که مدارک شناسایی اضافی دیگری نیاز است که بستگی به ساماندهی جزئی شما قبل از این فرایند ها دارد. ( برای پیشگیری از تقلب و اهداف امنیتی ).

اگر کشور شما در این فهرست قرار نگرفته است، گزینه انتخابی دیگری فرستادن بسته برای دوست یا اعضای خانواده در ایالت متحده می باشد. اگرچه این پرداخت ها میبایست از طریق کارت شناسایی آمریکا یا حساب پی پال پرداخت شود. ناگفته نماند که آنان نام دارنده کارت و آدرس او را با کارت شناساییش تطبیق می دهند.

 • نمایندگی های فروش را در نظر بگیرید

آیا شما می دانید که دیگر افراد کشور شما به خدمات ما نیاز دارند ؟ نمایندگی های فروش ما امکان بردن محصولات به محل سفارش مشتریان و فرستادن سفارشات برای شما ( با توجه به نشانی و نام تجاری ) را دارند. لذا ما به عنوان شریک آمریکایی به شما مجوز ارائه خط مشی های جدید برای سفارشات را می دهیم.

نکته : اگر شما وب سایت دارید مطمعنا به شبکه برنامه های نمایندگی فروش ما پیوسته اید. برنامه های نمایندگی فروش به شما امکان ثبت نام آنلاین سریع، محل کد لینک و قرار دادن بنر روی وب سایت و … را به شما می دهند.

آشنایی با هزینه های مربوط به ثبت شرکت ایالات متحده آمریکا

برای ثبت یک شرکت باید همه مسائل راجع به مسائل مالی در آن کشور مورد بررسی قرار گیرد و مواردی نظیر ، هزینه ثبت شرکت در آمریکا ، هزینه نگهداری سالانه شرکت در آمریکا ، شرایط خرید سهام شرکت در آمریکا ، قیمت ملک در آمریکا، هزینه زندگی در آمریکا ، حداقل سرمایه برای ثبت شرکت، تمکن یا ساپورت مالی برای ثبت شرکت در آمریکا قبل از شروع کار به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

در ثبت شرکت های شریکی مانند تعداد سهامداران برای ثبت شرکت در آمریکا وثبت شرکت با چند نفر بایستی به دلیل موارد کلاهبرداری دقت بسیاری به عمل آورد.

اسکرول به بالا