071-91009294  | 021-88724227  |

بهترین دانشگاه‌های مهندسی آلمان

بهترین دانشگاه‌های مهندسی آلمان

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

دانشگاه‌های آلمان به دلیل رنکینگ بالای آموزشی در بین دیگر دانشگاه‌های جهان، مقصد بسیاری از دانشجویان برای ادامه تحصیل می‌باشند. افراد زیادی سالانه برای تحصیل در بهترین دانشگاه‌های مهندسی آلمان به این کشور مهاجرت می‌کنند. ما در ادامه به شما برترین دانشگاه‌های آلمان را معرفی می‌کنیم.

بهترین دانشگاه‌های مهندسی آلمان

بهترین دانشگاه‌های مهندسی آلمان

کشور آلمان از عالی‌ترین دانشگاه‌های مهندسی برخوردار است. این دانشگاه‌ها رتبه‌های برتر جهانی را در بین دیگر دانشگاه‌ها به خود اختصاص داده‌اند.

دانشگاه فنی مونیخ یکی از بهترین دانشگاه‌های مهندسی آلمان

تاسیس این دانشگاه در سال 1868 صورت گرفته است. این دانشگاه در رتبه 50ام از بین برترین دانشگاه‌های جهان قرار دارد. دانشگاه فنی مونیخ در مدت فعالیت آموزشی‌اش 13 جایزه نوبل را از آن خود کرده است. افراد می‌توانند با هزینه پایین تحصیلات خود را در این دانشگاه ادامه دهند. همچنین دانشجویان خارجی می‌توانند با گرفتن بورسیه و کمک هزینه بین المللی رایگان، در این دانشگاه تحصیل کنند.

دانشگاه آخن یکی از بهترین دانشگاه‌های مهندسی آلمان

این دانشگاه در شهر آخن در کشور آلمان قرار دارد و در سال 1870 تاسیس شده است. این دانشگاه در رشته‌های مهندسی مکانیک، برق، صنایع و کامپیوتر شهرت بسیار زیادی در کشور آلمان دارد. امروزه افراد زیادی برای تحصیل مهندسی خود به کشور آلمان سفر می‌کنند. دانشگاه آخن در رتبه 138 جهانی در بین دانشگاه‌های فنی قرار دارد و جایگاه آن در کشور آلمان 7 می‌باشد. در بین دانشگاه‌های جهان نیز رتبه 99 را دارا است. تحصیل در آلمان در دانشگاه آحن گزینه مناسبی می باشد.

دانشگاه مهندسی برلین

دانشگاه فنی برلین یکی از چهار دانشگاه شهر برلین می‌باشد که در سال 1884 ساخته شده است. 25 درصد از دانشجویان این دانشگاه را، دانشجویان خارجی و بین‌المللی شامل می‌شود. دانشگاه فنی برلین افتخار دریافت 7 جایزه نوبل را دارد.

دانشگاه فنی کارلسروهه

موسسه فناوری کارلسروهه که در شهر کارلسروهه کشور آلمان قرار دارد، از ادغام دانشگاه (دانشگاه کارلسروهه) و یک مرکز تحقیقاتی( مرکز تحقیقاتی کارلسروهه) تشکیل شده است. این دانشگاه در سال 1825 تاسیس شد و با نام فریدریسیانا شناخته می‌شده است. دانشگاه فنی کارلسروهه در رتبه 9 بهترین دانشگاه‌های مهندسی آلمان قرار دارد. سالانه افراد زیادی از اکثر نقاط دنیا برای تحصیل در دانشگاه فنی کارلسروهه، به شهر زیبای کارلسروهه آلمان مهاجرت می‌کنند.

دانشگاه فنی دارمشتاد

دانشگاه فنی دارمشتاد در سال 1877 تاسیس شده است و یکی از بهترین دانشگاه‌های فنی کشور آلمان می‌باشد. دانشگاه دارمشتاد اولین موسسه رشته مهندسی برق در کشور آلمان است. دانشگاه فنی دارمشتاد یکی از عضوهای انجمن TU9 است و از 9 دانشگاه فنی برتر آلمان تشکیل شده است. در بین دانشگاه‌های فنی آلمان رتبه برترین دانشگاه را به خود اختصاص داده است.

دانشگاه اشتوتگارت

دانشگاه اشتوتگارت یکی از دانشگاه‌های برتر کشور آلمان در زمینه فناوری و تحقیقات است که در سال 1829 در شهر اشتوتگارت تاسیس شده است. این دانشگاه از 9 دانشکده تشکیل شده است و در زمینه رشته های فنی، از دانشگاه‌های برتر کشور آلمان می‌باشد. در این دانشگاه می‌توان در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ادامه تحصیل داد. دانشجویان بین‌المللی زیادی برای تحصیل در این دانشگاه مهاجرت می‌کنند.

دانشگاه هومبولت برلین

این دانشگاه در سال 1809 در شهر برلین تاسیس شده است و در طول دوره آموزشی خود دانشمندان ایرانی زیادی در این دانشگاه تحصیل کرده‌اند. دانشگاه هومبولت برلین رتبه 74 جهان و در کشور آلمان رتبه 4 را در جدول رتبه‌بندی به خود اختصاص داده است. این دانشگاه از 8 دانشکده دیگر تشکیل شده است. دانشگاه هومبولت برلین 29 جایزه نوبل را به خود اختصاص داده است و دانشجویان ایرانی بسیاری در حال تحصیل در این دانشگاه هستند.

دانشگاه ارلانگن نورنبرگ

دانشگاه ارلانگن دومین دانشگاه دولتی ایالت بایرن است که در سال 1743 تاسیس گردیده است. این دانشگاه از 5 دانشکده برتر تشکیل شده است. دانشگاه ارلانگن در بین دانشگاه‌های برتر جهان رتبه 50 را دارد و در بین برترین دانشگاه‌های فنی آلمان رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. همچنین جزء رتبه‌های برتر در اروپا می‌باشد. دانشجویان این دانشگاه آثار ارزشمند بسیاری را از خود انتشار داده‌اند.

دانشگاه اتو فون گریک ماگدبورگ

این دانشگاه جزء نوسازترین دانشگاه‌های کشور آلمان است. دانشگاه اتو فون گریک ماگدبورگ در سال 1993 در شهر ماگدبورگ تاسیس شد. این دانشگاه با ادغام سه دانشکده فنی، پزشکی و تربیت معلم شکل گرفته است. نام دانشگاه اتو فون گریک از فیزیکدان آلمانی اتو فن گریک برگرفته شده است. این دانشگاه از 9 دانشکده برتر ماگدبورگ تشکیل شده است. 20 درصد از دانشجویان این دانشگاه را دانشجویان بین‌المللی شامل می‌شوند. دانشگاه اتو فون گریک رتبه 45 را بین دانشگاه‌های آلمان از آن خود کرد. می‌توان این دانشگاه را از رتبه‌دارترین و سطح بالاترین دانشگاه‌های جهان در نظر گرفت.

دانشگاه‌های مهندسی آلمان، جزء برترین دانشگاه‌های جهان می‌باشند. این دانشگاه‌ها از شرایط بسیار عالی برای ادامه تحصیل دانشجویان بین‌المللی برخوردار هستند. دانشجویانی که قصد مهاجرت به آلمان در راستای تحصیل در این دانشگاه‌ها را دارند و می‌خواهند بیشتر با شرایط تحصیل در آلمان آشنا شوند، می‌توانند با مشاوران باتجربه موسسه مهاجرتی اصطهباناتی تماس بگیرند. ما شما را در راه تحقق رویاهایتان همراهی خواهیم کرد.

اسکرول به بالا