مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا

مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا
// // //

مشاوره تخصصی و تماس فوری

  فرم مشاوره تخصصی

  شما عزیزان جهت مشاوره تخصصی می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  و یا این فرم را تکمیل کنید تا مشاورین و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  کشور کانادا به دلیل داشتن شرایط مساعد زندگی و تحصیل و  همچنین داشتن بازار کار مناسب برای افراد، از دیر باز مقصد مهاجرتی افراد زیادی از سراسر جهان بوده است. این کشور از لحاظ اقتصادی، رتبه یازدهم اقتصاد برتر جهان را دارد و همین موضوع، یکی از دلایل اصلی مهاجرت به این کشور بوده است. از روش های مختلفی می توان به کشور کانادا مهاجرت نمود، از جمله مهاجرت تحصیلی، کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی. هر فردی بنا به شرایط خود یکی از این راه ها را برای مهاجرت انتخاب می کند. در این مقاله می خواهیم در مورد وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا توضیحاتی ارائه دهیم و اهمیت داشتن وکیل مهاجرت را بررسی کنیم. همچنین راجع به ویژگی های وکیل مهاجرت کانادا صحبت کنیم و برای انتخاب بهترین وکیل مهاجرتی توضیحات لازم را به شما عزیزان ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

  اهمیت انتخاب وکیل مهاجرت کانادا

  یکی از دغدغه های اصلی افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، گرفتن اقامت این کشور است. از آن جایی که این کشور مهاجر پذیر است و هر ساله افرادی زیادی از کشور های مختلف وارد آن می شوند، قوانین سختی برای اقامت این کشور وضع شده است. به این دلیل که از ورود افرادی که مفید نیستند جلوگیری شود و فقط افرادی به این کشور راه یابند که نیروی متخصص و مفید هستند. افرادی که به هر دلیل خواهان مهاجرت به کانادا هستند، برای آسان شدن دریافت ویزا و اقامت این کشور ، نیاز به یک وکیل با تجربه و متخصص دارند، تا زمینه را برای موفقیت این افراد هموار کرده و آن ها را به نتیجه مطلوب برساند. برخی از فرم ها و مراحل مهاجرت به کانادا ممکن است ساده به نظر برسد ولی ملاحظات حقوقی آن بسیار پیچیده است و افراد معمولی بدون داشتن دانش حقوقی، امکان رسیدگی به آن را نخواهند داشت.

  یکی دیگر از دلایل انتخاب وکیل برای مهاجرت به کانادا، انتخاب روش مهاجرت می باشد. وکیل کانادا با توجه به شرایط و وضعیتی که شما دارید و میزان توانایی ها و سرمایه تان، بهترین روش مهاجرت به این کشور را در اختیار شما می گذارد و در راه پر پیچ و خم مهاجرت، کمکتان می کند که به نتیجه درستی برسید.

  مطالب مرتبط:

  مهاجرت تحصیلی به کانادا

  مهاجرت به کانادا

  تحصیل پزشکی در کانادا

  ویژگی های یک وکیل مهاجرت به کانادا

  بهترین وکیل مهاجرت کانادا، باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ در این قسمت می خواهیم به بررسی خصوصیات لازم برای یک وکیل متخصص مهاجرت به کانادا بپردازیم:

  تسلط به قوانین مهاجرت به کانادا

  یک وکیل مهاجرتی کانادا باید با تمام قوانین جدید مهاجرتی به کشور کانادا آشنایی کامل داشته باشد. مثلا از قوانین کاری این کشور و بازار کاری کانادا به خوبی مطلع باشد و بداند در کدام ایالت کانادا شرایط کاری بهتر است و چه قوانین جدیدی برای کار در این کشور وضع شده است. بهتر است خود وکیل ساکن کانادا باشد تا به طور کامل بر قوانین و شرایط این کشور اشراف داشته باشد و بتواند تمامی موانع را از سر راه بردارد.

   

  وکیل مهاجرت بهترین روش مهاجرت به کانادا را به افراد پیشنهاد می دهد

  داشتن اطلاعات به روز از تحولات کانادا

  وکیل کانادا باید اطلاعات خود را مدام به روز کند و در جریان تغییرات صورت گرفته در این کشور باشد. وی باید با داشتن اطلاعات کافی از این تغییرات، اخبار جدید مهاجرتی را نیز در اختیار شما قرار دهد.

  داشتن ارتباط با سایر وکیلان بین المللی

  یک وکیل مهاجرتی خوب باید با سایر وکلای بین المللی ارتباط داشته باشد تا در صورتی که قانون خاصی تغییر کرد، بتواند سریع مطلع شود. همچنین اگر در پرونده مهاجرتی مسئله ای پیش آمد که لازم بود وکیل محلی همان کشور این کار را انجام دهد، داشتن ارتباط وکیل با سایر وکیلان کمک زیادی به پرونده خواهد کرد و باعث حل مشکل خواهد شد.

  داشتن سابقه کاری درخشان و پرونده های موفق

  همیشه برای پی بردن به اینکه یک وکیل مهاجرتی خوب است یا نه، رجوع کردن به پرونده های قبلی وی از موثر ترین راه ها خواهد بود. هر چقدر سابقه کار های قبلی یک وکیل مهاجرت، بهتر باشد و پرونده های موفقی داشته باشد، میزان موفقیت وی نیز بیشتر خواهد بود.

  برخی دیگر از ویژگی های وکیل مهاجرت به کانادا را به صورت موردی عنوان می کنیم:

  • منافع متقاضیان را در اولویت قرار دهد.
  • اطلاعات محرمانه متقاضیان را فاش نکند.
  • همواره در دسترس بوده و در کم ترین زمان ممکن پاسخ گو باشد.
  • متقاضی را همواره در جریان پیشرفت پرونده قرار دهد.
  • دارای دفاتر فعال در کانادا و ایران باشد.
  • واقع گرا و صادق باشد.
  • مسئولیت پذیر و قابل اعتماد باشد.
  • دستمزد معقولی مطابق با خدمات ارائه شده طلب کند.
  • بتواند اطلاعات کامل را از وضعیت متقاضیان دریافت کند.

  رزرو وقت مشاوره تخصصی مهاجرت به کانادا

  در صورتی قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید، مشاوران متخصصان ما در موسسه مهاجرتی میر داماد، آماده ارائه خدمات حقوقی و مشاوره تخصصی به شما عزیزان می باشند. شما می توانید با رزرو وقت از این مجموعه از مشاوران ما راهنمایی بگیرید. این مجموعه بنا به شرایط و وضعیتی که دارید، بهترین روش مهاجرت به کانادا را به شما معرفی خواهند کرد. وکلای ما از زمان تصمیم گیری برای مهاجرت تا دریافت اقامت کانادا، در کنارتان خواهند بود و مرحله به مرحله شما را یاری خواهند کرد.

  وکیل مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا

  وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا با دریافت رزومه تحصیلی متقاضی، مشاوره مناسب را به فرد ارائه می دهد تا به بهترین نتیجه برسد. وکیل مهاجرت تحصیلی ابتدا اقدام به جمع آوری مدارک تحصیلی و مالی فرد می کند و سپس به متقاضی کمک می کند تا یک رزومه تحصیلی مناسب تهیه کند، همچنین در نگارش انگیزه نامه و توصیه نامه به دانشجو کمک می کند. بعد از فراهم کردن مدارک لازم، اقدام به دریافت پذیرش از دانشگاه ها و موساسات عالی کانادا نموده و با دانشگاه ها مکاتبات لازم را انجام می دهد. وکیل مهاجرت تحصیلی برای گرفتن ویزای تحصیلی متقاضی اقدام می کند و همچنین بورسیه ها و کمک هزینه های لازم را برای فرد اخذ می نماید. وکیل مهاجرت تحصیلی باید دانشگاه های کانادا را به خوبی بشناسد و از امکانات و شرایط آن ها آگاهی کامل داشته باشد. مثلا بداند که هر دانشگاه چه امکانات رفاهی مانند خوابگاه دارد، در مورد بورسیه و کمک هزینه هایی که هر دانشگاه ارائه می کند، اطلاعات داشته باشد. در حال کلی دانستن هر مسئله ای که به دانشجو کمک کند، انتخاب بهتری  داشته باشد، از جمله وظایف وکیل مهاجرت تحصیلی به کانادا می باشد.

   

  یکی از ویژگی های وکیل مهاجرت به کانادا ارتباط با سایر وکلای بین المللی می باشد

  وکیل مهاجرت کاری به کشور کانادا

  یکی از روش های مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق کار می باشد. وکیل مهاجرتی کانادا می تواند با دریافت اطلاعات دقیق متقاضی در زمینه تخصص و مهارت های کاری ای که دارد، به وی مشاوره دهد و راهنمایی های لازم را در خصوص یافتن شغلی مناسب در کانادا به متقاضی ارائه نماید. وکیل مهاجرت کاری به کانادا می تواند از طریق انجام کار های زیر متقاضی را برای مهاجرت کاری به کانادا آماده کند:

   فرم مشاوره تخصصی

    فرم مشاوره تخصصی

    • بررسی توانمندی و صلاحیت های متقاضی برای شرکت در برنامه های مهاجرتی
    • تکمیل فرم های مربوطه
    • جمع آوری و بارگذاری مدارک
    • دریافت جاب آفر کانادا برای متقاضی
    • اخذ ویزای اقامت دائم کانادا برای متقاضی

    وکیل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا

    یکی از بهترین راه ها برای مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد، چرا که کانادا دارای پتانسیل های لازم برای سرمایه گذاری و همچنین توانایی های مدیریتی لازم می باشد و راه مناسبی برای دریافت اقامت برای متقاضیان به شمار می رود. بسته به شهر ها و ایالت های مختلف کانادا، شرایط و مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری متفاوت می باشد و یک فرد معمولی، بدون داشتن اطلاعات لازم برای سرمایه گذاری در کانادا، توانایی این کار را نخواهد داشت. با انتخاب یک وکیل با تجربه و آگاه در زمینه سرمایه گذاری می توان ریسک های مربوط به سرمایه گذاری را کاهش داده و یک کار تجاری موفق انجام داد. وکیل سرمایه گذاری با داشتن اطلاعات به روز و کامل در مورد شرایط سرمایه گذاری در شهر های مختلف، برنامه های مختلف اقتصادی که دولت کانادا وضع کرده و میزان سرمایه فرد متقاضی، بهترین روش سرمایه گذاری را به فرد ارائه خواهد داد. وکیل مهاجرتی می تواند با انجام موارد زیر، به افراد برای سرمایه گذاری در کانادا کمک کند:

    • تجربه کاری متقاضی را برای اداره مهاجرت کانادا اثبات می کند.
    • تمکن مالی افراد را اثبات می کند.
    • بنا به شرایط متقاضی، برنامه مهاجرتی مناسب برای او انتخاب می کند.
    • در تهیه بیزینس پلن به فرد کمک می کند.
    • تائیدیه های مالی لازم را از نهاد های مالی کانادا دریافت می کند.

    انتخاب موسسه مهاجرتی

    متقاضیان برای مهاجرت به کانادا از هر روشی، نیاز به وکیل و موسسات مهاجرتی دارند تا به صورت حرفه ای و با بررسی شرایط افراد، بهترین روش مهاجرت را به آن ها پیشنهاد دهد. همچنین با تسلط بر قوانین مهاجرت و آگاهی از اخبار به روز دولت کانادا درباره مهاجرین، این اطلاعات را در اختیار متقاضی قرار داده و بهترین تصمیم را برای مهاجرت افراد اتخاذ کند. موسسه مهاجرتی میر داماد با استاندارد های بالا، اقدام به ارائه خدمات مهاجرتی و حقوقی نموده است تا شما عزیزان بتوانید با سپردن پرونده خود به متخصصان این مجموعه، با اطمینان مهاجرت کنید.

    چرا مشاوره مهاجرت به کانادا ضروری است؟

    مشاور مهاجرت به کانادا به دلیل این که در زمینه قوانین مهاجرت،  تخصص داشته و به خوبی بر آن اشراف دارد، احتمال هر گونه اشتباهی که باعث می شود پرونده با مشکل برخورد کند را به صفر می رساند. بنابراین انجام مشاوره با وکیل مهاجرت سبب خواهد شد که پرونده بدون مشکل در سریع ترین لازم جلو برود. بودن وکیل و مشاور مهاجرت در کنار افراد باعث می شود، در هر مرحله که متقاضی نیاز به کمک داشت، به وی کمک کند.

     

    استفاده از وکیل مهاجرت احتمال اشتباه را در پروسه مهاجرت به صفر می رساند

    استفاده از وکیل مهاجرت احتمال اشتباه را در پروسه مهاجرت به صفر می رساند

    در ادامه دلایلی که نشان می دهد مشاوره مهاجرت به کانادا ضروری است را بررسی می کنیم:

    • پاسخ به سوالات مهاجرتی متقاضیان
    • انتخاب بهترین روش مهاجرتی
    • از بین بردن نگرانی های مربوط به مهاجرت
    • ایجاد اطمینان در انتخاب بهترین گزینه
    • دریافت اطلاعات از منابع مطمئن و آگاه
    • سریع پیش بردن پرونده و جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه
    • انجام کار های مهاجرت به نمایندگی از متقاضی

    وکیل مهاجرت  ونکوور

    بهترین راه برای رسیدن به اقامت کانادا مشاوره با یک وکیل مهاجرت می باشد، اما گرفتن راهنمایی از وکیل مهاجرت ونکوور تاثیر بیشتری دارد. دلیل آن هم این است که این وکلا، مدرک خود را در ونکوور گرفته اند و با قوانین این کشور آشنایی بیشتری دارند، در نتیجه به متقاضیان سریع ترین و کم ریسک ترین روش را برای مهاجرت پیشنهاد می دهند. در کشور کانادا قوانین مهاجرت دائما تغییر می کند و ممکن است وکیل ایرانی این مسئله را متوجه نشده و از آن غافل بماند. به همین دلیل داشتن وکیل مهاجرت در ونکوور به مراتب بهتر از ایران خواهد بود.

    از طرف دیگر هزینه وکیل مهاجرت به کانادا در ونکوور بالاتر است، اما گرفتن مشاوره از وکیل ایرانی در این شهر هزینه کم تری داشته و مقرون به صرفه تر است. بهره مندی از مشاوره وکیل مهاجرت مونترال نیز مانند ونکوور شرایط خوبی را برای متقاضی ایجاد خواهد کرد.

    وکیل مهاجرت در تورنتو

    در سال های اخیر کانادا تبدیل به مقصد مهاجرتی افراد شده است و استقبال زیادی از از انواع مهاجرت تحصیلی
    ، کاری، سرمایه گذاری و… به این کشور شده است. تورنتو یکی از شهر های معروف کانادا به شمار می رود که متقاضیان زیادی آرزوی مهاجرت به آن را دارند. با گرفتن مشاوره از وکیل مهاجرتی در تورنتو می توان، شرایط لازم برای رفتن به این شهر را کسب کرده و از طریق یکی از راه های گفته شده، به این شهر شلوغ و پیشرفته مهاجرت نمود.

    شما می توانید با گرفتن مشاوره از وکیل ایرانی در تورنتو، اقدام به مهاجرت به کشور کانادا  نمایید. همان طور که در قسمت وکیل مهاجرت در ونکوور گفته شد، از آن جایی که این وکیل در تورنتو زندگی می کند، به قوانین و شراایط کانادا آگاهی بیشتری دارد و راحت تر می تواند پرونده مهاجرتی شما را پیش ببرد.

    جهت به دست آوردن لیست وکیل مهاجرت تورنتو می توانید در اینترنت به جستجو بپردازید. توصیه ما به شما این است که حنما مراقب کلاهبردارانی که همواره در پروسه مهاجرت کمین کرده اند باشید. قبل از اقدام برای بستن قرار داد با هر وکیلی، ابتدا از مورد اعتماد بودن وی، اطمینان حاصل کنید. برای این کار می توانید اسامی وکلا را در سایت رسمی کشور کانادا جستجو کنید و پس از یافتن اسم وکیل مورد نظر، کار های مهاجرتی خود را به او بسپارید.

    سخن آخر

    در این مقاله به بررسی وکیل و مشاور مهاجرت به کانادا پرداختیم و ویژگی های مربوط به یک وکیل خوب را بررسی کردیم. همچنین در رابطه با لزوم انجام مشاوره برای مهاجرت به کانادا موضوعاتی مطرح کردیم. موسسه مهاجرتی میرداماد وکلای خبره ای در زمینه مهاجرت دارد که می توانند به متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند، مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا ارائه کنند.

    پس اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید و نمی دانید کدام روش مناسب شماست و یا نیاز به راهنمایی در این زمینه دارید، به شما پیشنهاد می کنیم به متخصصان ما در این مجموعه مراجعه کنید و دیگر نگران پرونده مهاجرتی خود نباشید.

     

    سوالات متداول در زمینه وکیل مهاجرت به کانادا

    1. از کجا بفهمیم یک وکیل مهاجرت به کانادا قابل اعتماد می باشد؟
    • داشتن دفاتر قانونی در ایران
    • داشتن تجربه در امور مهاجرت
    • ندادن تضمین قطعی برای دریافت ویزای کانادا
    • قانونی بودن فعالیت وکیل مهاجرت
    1. آیا وکیل مهاجرت در انجام کار های مهارجرت از طریق ازدواج هم به افراد کمک می کند؟

    بله. وکیل مهاجرت می تواند در جمع آوری مدارک و هر گونه مکاتبات اداری و تکمیل فرم ها به افراد کمک کند و به موقع اقدامات لازم را انجام دهد.

    1. آیا داشتن پرونده های موفق مهاجرتی می تواند معیار خوبی برای انتخاب وکیل باشد؟

    بله. یکی از ویژگی های اصلی وکیل مهاجرت خوب داشتن پرونده های موفق در زمینه مهاجرت می باشد.

    1. چه افرادی صلاحیت قبول وکالت و انجام امور مربوط به مهاجرت را دارند؟

    فرد مورد نظر باید تحصیلات مرتبط داشته باشد و وکیل باشد، همچنین وکیل مورد نظر باید دارای مجوز لازم از طرف شورای ICCRC باشد. در نهایت با بررسی سوابق و تجربیات وکیل مورد نظر می توانید پرونده خود را به وی بسپارید

     فرم مشاوره تخصصی

      فرم مشاوره تخصصی

      حتما بخوانید:  زندگی در کلگری کانادا

      دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.