071-91009294  | 021-88724227  |

دانشگاه پزشکی هاروارد

دانشگاه پزشکی هاروارد

دانشگاه پزشکی هاروارد

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

امروزه دانشجویان دانشگاه پزشکی هاروارد به پنج جامعه دانشگاهی تقسیم می شوند که مشاوره و راهنمایی و آموزش تحت نظارت اعضای هیات علمی را فراهم می کنند.

تاسیس دانشگاه پزشکی هاروارد

 دانشکده پزشکی هاروارد (HMS) دانشکده پزشکی فارغ التحصیلی دانشگاه هاروارد است. این دانشگاه در بوستون، ایالت متحده امریکا در سال 1782 تاسیس شده است.دکتر هاروارد کسی است که برای او دستیابی به برتری، هم حرفه ای و شخصی، راهی از زندگی است. امروزه دانشجویان به پنج جامعه دانشگاهی تقسیم می شوند که مشاوره و راهنمایی و آموزش تحت نظارت اعضای هیات علمی را فراهم می کنند. دانشجویانی که علاقه مند به فعالیت در زمینه تحقیقات پزشکی در آمریکا هستند، می توانند برای برنامه بهداشت و سلامت هاروارد-MIT درخواست دهند.

مهارت های بالینی در دانشگاه هاروارد

پس از مراسم سالانه لباس سفید برای کلاس ورودی، اکثر دانشجویان برنامه آموزشی Pathways را دنبال می کنند که در این برنامه، آنها مفاهیم اصلی علمی را مطالعه می کنند و مهارت های بالینی را قبل از شروع تجربیات بالینی اصلی در سال دوم شکل می دهند. دانشجویانی که تابعیت آمریکا دارند در محوطه دانشکده پزشکی لانگوود بوستون به تحصیل مشغول هستند و می توانند خدمات بالینی را در موسسات وابسته در سراسر شهر کامل کنند.

مهارت های بالینی در دانشگاه هاروارد

برنامه تحصیلی دانشگاه هاروارد

دانشکده پزشکی هاروارد و دانشکده بازرگانی هاروارد (HBS) با درک نیاز به رهبران تحصیل کرده در زمینه پزشکی و مدیریت و همچنین ثبت شرکت در آمریکا، برنامه تحصیلی MD /MBA را تاسیس کردند و اولین دانشجویان خود را در پاییز سال 2005 ثبت نام کرند.هدف این برنامه، پرورش رهبران برجسته و ماهر در زمینه پزشکی و مدیریت برای گرفتن جایگاه های نفوذی است، که از طریق آنها به میزان قابل توجهی به سلامت و رفاه افراد و جامعه کمک خواهند کرد.اگر شما قادرید برای تحصیل رشته های ذکر شده و یا اخذ ویزای کشور آمریکا اقدام کنید، بهتر است که با مشاورین و متخصصان موسسه حقوقی میرداماد گفت و گو کنید تا کامل ترین اطلاعات و روش های صحیح و قانونی را در اختیار شما قرار دهند.

سوالات متداول در مورد پذیرش پزشکی دانشگاه هاروارد

1- پذیرش پزشکی دانشگاه هاروارد چگونه است و هزینه آن چقدر است؟

دانشجویان جهت پذیرش پزشکی دانشگاه هاروارد باید فرم تقاضانامه استاندارد را از طریق خدمات تقاضانامه کالج پزشکی امریکا تکمیل کنند که آنها باید حدود 85 دلار امریکا را پرداخت کنند .

2- هزینه تحصیل در دانشگاه هاروارد امریکا چقدر است؟

هزینه تحصیل برای دانشکده پزشکی هاروارد در حال حاضر 53.581 دلار امریکاست .این هزینه برای دانشجویان خارج و داخل ایالت برابراست.هزینه هاروارد بالاتر از دیگر مدارس پزشکی است.

3- مدارک مورد نیاز جهت درخواست برای پذیرش متقاضیان در دانشگاه هاروارد به چه صورت است؟

  • درخواست نامه آنلاین
  • رزومه برنامه تحصیلی جاری
  • معرفی نامه( از بخش/ مدیر بخش یا سرپرست)
  • دانشجویان ملزم به تکمیل حداقل سه سال کار کالج و یک مدرک لیسانس قبل از ثبت نام دانشکده هستند .

4- چه افرادی واجد شرایط تحصیل در دانشگاه هاروارد نیستند ؟

دانشجویانی که در دانشکده پزشکی ثبت نام کرده اند ، برای پذیرش درکلاس سال اول واجد شرایط نیستند . دانشجویانی که دوبار قبلا به HMS تقاضا نامه داده اند فاقد شرایط لازم هستند.

5- آیا HMS دانشجویان انتقالی دانشگاه هاروارد را میپذیرد؟

خیر

6- متقاضیان برای برنامه معرفی آموز تحقیقات بالینی در دانشگاه هاروارد به چه مدارکی نیاز دارند؟

DN PharmDDDSDMDphDMDMBBSیا مدارک معادل برای درخواست دارند .

7- پروسه بررسی تقاضانامه چه مدت زمان میبرد و گزینش دانشگاه هاروارد به چه صورت است؟

حدود 46 هفته طول میکشد. گزینش در این دانشکده بسیار مشکل است، پس توصیه میشود که همزمان به د یگر د انشکده های پزشکی نیز درخواست بدهید، به طوری که گزینه های پشتیبان را نیز داشته باشید .

8- دانشگاه پزشکی هاروارد در رتبه چندم دانشکده های پزشکی قرار دارد؟

در رتبه هفتم قرار دارد .

9- متقاضیان دانشگاه هاروارد باید چه چیزی ارائه دهند ؟

تمام متقاضیان دانشگاه هاروارد باید فرم تقاضانامه استاندارد را از طریق خدمت تقاضانامه کالج پزشکی در امریکا(AMCAS) تکمیل و ارائه دهند .

10- هزینه تکمیلی دانشگاه هاروارد چقدر است؟

دانشگاه پزشکی هاروارد علاوه بر هزینه درخواست نامه ، هزینه تکمیلی 85 دلار امریکا را نیز اضافه میکند .

11- فرصت های آموزشی دانشگاه هاروارد به چه صورت ارائه میشود ؟

فرصت های آموزشی با کیفیت بسیار بالا ارائه می شوند.

اسکرول به بالا