071-91009294  | 021-88724227  |

کالج فرانکفورت

کالج فرانکفورت

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

دانشگاه گوته فرانکفورت، در میان دانشگاه های برتر بین المللی قرار دارد و یکی از معروف ترین کالج های آلمان است. انواع مختلفی از دوره های تحصیلی، در این دانشگاه تدریس می شود که در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دانشگاه فرانکفورت و تحصیل در آلمان می توانید به صورت حضوری به دفاتر موسسه حقوقی مهاجرتی میرداماد در تهران و شیراز مراجعه نمایید.

درباره کالج فرانکفورت

دانشکده امور مالی و مدیریت فرانکفورت یک دانشکده تجاری معتبر AACSB، EQUIS و AMBA می باشد که بر اساس تحقیقات اداره می شود و تمامی رشته و گرایش های تجارت، مدیریتی، بانکداری و مالی را پوشش می دهد. خدمات چشمگیری (اعم از دوره های درسی تا برنامه های آموزش اجرایی، از پروژه های تحقیقاتی تا مشاوره) را ارائه می دهد که به معنای این است که کالج فرانکفورت به عنوان یک مشاور و یک شریک آموزشی برای شرکت ها و سازمان ها، افراد متعهد به مشاغل جدید و مدیران مجرب عمل می کند.

همچنین به عنوان یک مرکز فعالیت های فکری و عملی، دانشکده تجارت فرانکفورت راه حل های آینده نگری را برای دنیای تجارت و امور مالی و مدیریت در شرایطی که دوره ها و رشته ها دائما در حال تغییر هستند، تدوین می کند.

این کالج طیف وسیعی از رشته های تحصیلی را در مقاطع بالاتر در هفت دانشکده مختلف ارائه می دهد. همچنین چهار مرکز تحقیقاتی تخصصی و چندین پروژه مشاوره بین المللی دارد. کلیه فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای در امور مالی و مدیریت متمرکز است.

با این وجود که امروزه خدمات این کالج در سایر بخش های تجاری از ارزش های زیادی برخوردار می باشد، دانشکده مالی و مدیریت فرانکفورت از مسائل مالی روز سرچشمه گرفته است. هدف آتی کالج فرانکفورت اینست که به گسترش شبکه ملی و بین المللی خود با جامعه تجاری ادامه دهد.

شرایط تحصیل در کالج فرانکفورت :

ما به منظور کمک به تصمیم گیری شما تفاوت های کلیدی دو دوره کارشناسی مدیریت و کارشناسی مدیریت بازرگانی در کالج فرانکفورت آلمان را در پایین فهرست کرده ایم تا بتوانید رشته ای را انتخاب نمایید که به بهترین شکل با نیازها و علاقه شما تطابق داشته باشد.

زبان آموزش کارشناسی مدیریت، آلمانی یا انگلیسی می باشد. امکان انتخاب تحصیل به سه شکل مختلف تمام وقت، مدل سه روزه یا مدل بلوکی در این دوره برای شما وجود دارد. شرکت در این دوره شامل یک یا دو نیم سال تحصیلی به همراه کار آموزی است که باید 210 واحد درسی را با موفقیت به اتمام برسانید. علاوه بر آن امکان انتخاب بین هفت رشته تخصصی نیز وجود دارد.

زبان آموزش کارشناسی مدیریت بازرگانی، آلمانی است. در این رشته تحصیلی امکان انتخاب دوره ترکیبی کار به همراه آموزش (کار در اول هفته و تحصیل در آخر هفته) برای شما وجود دارد. این رشته تحصیلی در دو مکان هامبورگ و فرانکفورت ارائه می شود. دانشجویان این رشته باید 180 واحد درسی را بگذرانند.

دوره های بین المللی کالج فرانکفورت
دوره های بین المللی کالج فرانکفورت

دوره های تحصیلی کالج فرانکفورت

دوره های کارشناسی شرایط تحصیل انعطاف پذیر مختلفی را دارند. شما می توانید انتخاب کنید که به صورت تمام وقت درس بخوانید، در حین تحصیل کار کنید و یا اینکه به صورت تمام وقت کار کرده و آخر هفته ها را به تحصیل اختصاص دهید.

در صورتی که مایل به تحصیل به زبان انگلیسی در آلمان در کالج فرانکفورت باشید، باید بدانید که 4 تا 5 روز در هفته کلاس هایی برگزار می شود که کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شوند (کلاس های درس می توانند از دوشنبه تا شنبه تشکیل شوند).

در صورتی که در این دانشگاه مایل به تحصیل به زبان آلمانی باشید، باید بدانید که سه روز در هفته کلاس خواهید داشت (حتی شنبه ها) و سه روز دیگر برای کار آزاد خواهید بود. از این راه شما می توانید در حین تحصیل خود تجربه کاری ارزشمندی را کسب کنید. این مدل تحصیل تنها برای متقاضیان آلمانی زبان قابل استفاده است.

با انتخاب این مدل تحصیل، شما در طول دوره تحصیل خود بین 6 تا 8 مرتبه بین کار و تحصیل جا به جا خواهید شد. این روش به شما این این امکان را می دهد تا با همکار خود مشغول به تحصیل شوید. این مدل تنها برای دانشجویان آلمانی زبان در دسترس است.

دانشگاه فرانکفورت مجموعه ای از دوره های MBA و EMBA با اعتبار بین المللی را برای افراد حرفه ای و مشتاقی که به دنبال کسب مهارت های مدیریتی و توسعه شبکه تجاری خود هستند، تدارک دیده است.

دوره های MBA تمام وقت و نیمه وقت دانشگاه فرانکفورت را به متقاضیان مشتاق دارای بیش از سه سال سابقه کاری پیشنهاد می کند، همچنین دوره MBA اجرایی و MBA مدیریت بهداشت جهانی را نیز به مدیران و متخصاص با تجربه پیشنهاد می دهد.

دوره های ارائه شده از سوی این دانشگاه با چالش های روز در تجارت بین الملل سر و کار دارند و محیط آموزشی غنی ای را در اختیار شما قرار می دهند تا منجر به پیشرفت شخصی و توسعه کاری شما شود.

هزینه تحصیل در کالج فرانکفورت

درآمد موسسات خصوصی معمولاً برای تأمین بودجه خود به شهریه بستگی دارند (گر چه برخی از آن ها از بنیاد ها نیز حمایت می کنند) و خود این کالج ها هزینه های خود را تعیین می کنند که می تواند هر سال تا 20،000 یورو در سال (تقریبا 24,400 دلار امریکا) باشد.

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی باید شهریه ای حدود 36500 یورو را در نظر بگیرید. هزینه زندگی در آلمان در مقایسه با سایر کشور های اروپایی کاملاً منطقی می باشد. برای تأمین هزینه های زندگی خود در آلمان تا سال 2020 به حدود 853 یورو در ماه نیاز خواهید داشت.

به طور متوسط، برای تأمین هزینه های زندگی خود در آلمان به حدود 853 یورو در ماه (حدود 957 دلار آمریکا) یا 10.236 یورو در سال (حدود 11484 دلار آمریکا) نیاز دارید. قیمت غذا، محل اقامت، قبض، لباس و سرگرمی اساساً مطابق با میانگین اتحادیه اروپا می باشد. اجاره ماهانه بیشترین ترین هزینه در آلمان می باشد.

اگر قصد دارید به عنوان یک دانشجوی بین المللی در آلمان تحصیل و زندگی کنید، خوب است که درباره شرایط زندگی در آلمان و هزینه های زندگی در آلمان تحقیق کنید و انتظارات دقیقی داشته باشید.

دوره های بین المللی کالج فرانکفورت

امروزه مدیران در بازارهای بسیار متنوع و پویا، رقابت های رو به رشد جهانی و مشتریان و فروشندگان متکی به نفس با چالش های اساسی روبرو هستند.

در چنین محیط تجاری پیچیده، سازمان هایی که پابرجا مانده اند، سازمان هایی هستند که دارای استراتژی های پیشرفته و مدیران بسیار ماهر می باشند. برنامه های آموزش اجرایی می تواند به مدیران كمك كند تا مهارت های رهبری و مدیریتی خود را ارتقاء دهند، به آنها این فرصت را می دهد كه از بهترین شیوه ها بیاموزند و با برخی از موفق ترین مدیران و شركت ها از سراسر جهان، یك شبكه همتا ایجاد كنند.

دانشکده فرانکفورت آلمان دارای 50 سال تجربه در آموزش مدیران و کارمندان است. علاوه بر آن تعداد بیشماری از برنامه های آموزش اجرایی و سایر آموزش ها را ارائه می دهد، به گونه ای که مدیران قادر به پاسخگویی به شرایط نیاز بازار هستند.

رنکینگ 2020 کالج فرانکفورت

رتبه بندی های جهانی دانشگاه آموزش عالی تایمز تنها امتیاز بندی عملکرد جهانی است که در مورد دانشگاه های فشرده تحقیقاتی در تمام مأموریت های اصلی خود را ارزیابی می کند. از 13 شاخص عملکرد با دقت کالیبره شده برای ارائه جامع ترین و متعادل ترین مقایسه ها، مورد اعتماد دانش جویان، دانشگاهیان، اعضای دانشگاه، صنعت و دولت ها استفاده شده است.

شاخص های عملکرد به پنج بخش تقسیم می شوند: آموزش (محیط یادگیری)، تحقیق (حجم، درآمد و شهرت)، استناد ها (تأثیر تحقیق)، چشم انداز بین المللی (کارکنان، دانش جویان و تحقیقات) و صنعت درآمد (انتقال دانش)

علاوه بر بیان این که یک موسسه علمی به پرورش نسل بعدی دانشگاهیان متعهد است، بخش زیادی از دانش جویان تحقیق در مقطع تحصیلات تکمیلی، دریافت آموزش در بالا ترین سطح را خواهانند، که بدین ترتیب برای فارغ التحصیلان جذاب و در پرورش آن ها مؤثر می باشد. این شاخص برای در نظر گرفتن ترکیب موضوعی منحصر به فرد دانشگاه، مورد توجه قرار گرفته و نشان می دهد که میزان جوایز دکترا بر حسب رشته متفاوت است.

درآمد موسسه به تعداد کارمندان دانشگاهی تقسیم می شود و برای برابری قدرت خرید (PPP) تعیین می شود. این وضعیت عمومی یک مؤسسه را نشان می دهد و از زیر ساخت ها و امکاناتی که در اختیار دانش جویان و کارمندان قرار می دهد، احساس تکامل می کند. رتبه های کسب شده توسط کالج فرانکفورت در بین دانشگاه های آلمان و جهان را در زیر برای شما آورده ایم:

 • بیزینس کالج در آلمان : 1
 • در کل آلمان : 6
 • در سراسر جهان : 74
مراحل و مدارک لازم برای پذیرش کالج فرانکفورت
مراحل و مدارک لازم برای پذیرش کالج فرانکفورت

مراحل و مدارک لازم برای پذیرش کالج فرانکفورت

اولین گام در فرایند درخواست، پرکردن فرم آنلاین است. اگر می خواهید در رشته های علمی و در مقطع کارشناسی تحصیل کنید، شدیدا به شما پیشنهاد می شود که این کار را هر چه زود تر به انجام برسانید و به هر شکل از تاریخ 31 ماه می دیر تر نشود. شما می بایست همه مدارک لازم را به دانشگاه ارائه داده و فرایند درخواست را با موفقیت به پایان برسانید.

درخواست هایی که پس از 31 می هم ارسال می شوند در نظر گرفته خواهند شد، اما تنها در صورت وجود ظرفیت و شایستگی متقاضی به آن ها می توانند پذیرش دریافت نمایند.

شما می بایست مدارک زیر را برای اخذ پذیرش آپلود کنید:

 • دیپلم معتبر پایان دوره دبیرستان
 • دیپلم IB (PDF)
 • دیپلم دبیرستان آمریکا (PDF)
 • انگیزه نامه (حداکثر 500 کلمه)
 • رزومه
 • یک کپی از پاسپورت یا کارت شناسایی
 • مدارک دیگر در صورت وجود (معرف ها، توصیه نامه ها، فعالیت های فوق برنامه، گواهی ها، جایزه ها و غیره)
 • مدرک بین المللی زبان انگیسی یا آلمانی (بسته به زبان آموزشی رشته ای که برای آن اقدام می کنید).

اگر شما در دبیرستانی درس خوانده اید که دیپلمی به جز موارد ذکر شده در بالا را به شما ارائه داده است، لطفا جهت اطلاع از شرایط دقیق وب سایت DAAD را بررسی نمایید. این شرایط می توانند دستخوش تغییر شوند و کارشناسان موسسه حقوقی مهاجرتی میرداماد تلاش می کنند تا اطلاعات به روز را به شما ارائه دهند.

نیازی نیست که مدرک زبان در درخواست آنلاین ارسال شود. به هر صورت شما می بایست قبلا برای یک آزمون ثبت نام کرده باشید تا نتایج آن را تا پیش از 15 ام جولای ارسال کنید.

اگر درخواست شما موفقیت آمیز بود، شما به مرکز ارزیابی عودت خواهید شد. اگر شما مدارک قبولی در  آزمون های زیر را ارائه دهید در آن صورت نیازی به شرکت در این جلسه نخواهید داشت: SAT، ACT یا TestAS (آزمون اصلی و مدول اقتصاد).

کالج فرانکفورت برای راحتی شما هر ساله چندین جلسه مرکز ارزیابی را برگزار می کنند.. این جلسات در پردیس دانشگاه اجرا می شوند و شامل مصاحبه، آزمون علمی و آزمون تحلیلی و آزمون ریاضی می باشد. توجه داشته باشید که ارزیابی رایگان است.

با توجه به اطلاعات بالا با تحصیل در کالج فرانکفورت از مزایای تحصیل در پیشرفته ترین کشور اروپایی بهره مند خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به آلمان و تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان می توانید از طریق شماره های ذکر شده در سایت با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل نمایید.

 

اسکرول به بالا