مهاجرت و اقامت کانادا

زندگی در کانادا چگونه است

زندگی در کانادا چگونه است

کانادا منطقه ی دوست داشتنی برای گذراندن زندگی است، و این که زندگی در کانادا چگونه است را بهتر میتوان ازین جنبه ها بررسی کرد.

شیوه زندگی در کانادا چگونه است

تحصیل و زندگی در کانادا می تواند تجربه ی یک زندگی در حال تحول باشد و کشوری است که به داشتن مناطق زیبای ییلاقی که در شهرهای مدرن پراکنده شده، می بالد. با افرادی که در عین لذت بردن از وسایل رفاهی مدرن که در دنیای غرب یافت می شود، غرق در زیبایی طبیعی هستند. این کشور همچنین بارها رتبه اول را در شاخص سالانه توسعه انسانی ملل متحد به خود اختصاص داده که عواملی مانند فرصت های شغلی، کیفیت تحصیل، امید به زندگی و هزینه زندگی را در بر می گیرد. این کشور دارنده ی یکی از قوی ترین اقتصادهای جهان و عضو G8 و موفقترین ملت های جهان است.شیوه زندگی در کانادا چگونه است

 از آنجا که کانادا منطقه ی وسیعی را پوشش می دهد، اکثریت مردم در شهرهایی زندگی می کنند که در فاصله 200 کیلومتری مرز ایالات متحده قرار دارند و بخش بزرگتر کشور ساکنین کمتری دارد. شمال و غرب کانادا محبوب دوستداران طبیعت از سراسر جهان است و این مناطق نیز خانه آخرین جوامع اینویت ها (شاخه ای از اسکیمو) است.

مهاجرت و زندگی در کانادا

کانادا در اصل خواستگاه اولین قبایل بومی کشور بود و تا قرن هفدهم و هجدهم میلادی که اروپایی ها  ساخت زیست گاهها را در اینجا شروع کردند، موجودیت یافت.

کانادا بعنوان بخشی از دول مشترک المنافع بریتانیا باقی می ماند و نتیجتا مهاجرین انگلیسی و فرانسوی بسیار آن را دوست دارند. با این حال، علی رغم پیشینه اروپایی آن، تشابهات اقتصادی و اجتماعی بیشتری با ایالات متحده دارد و به همین علت کشور بسیار محبوب مهاجران آمریکایی است که به دنبال تجربیات زندگی در خارج از کشور خود هستند.

حتما بخوانید:  مهاجرت به کانادا

اقتصاد در کانادا

امروزه اقتصاد قوی کانادا به این معنی است که آنها قادر به پذیرش مهاجران بیشتری از سراسر جهان نسبت به سایر ملل غربی (سرانه) هستند و در مقایسه با مکان های دیگر در جهان، برای اهالی ایالات متحده و انگلستان شرایط قانونی برای زندگی در کانادا و اخذ پذیرش نسبتا قابل فهم و صریح است.

مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی میرداماد میتوانند با تجربه خود در زمینه مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور شما را به صورت کاملا قانونی و پر محتوا از شرایط و راه های مهاجرت به کانادا راهنمایی کنند، تنها کافی است با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *