مهاجرت کاری آفریقای جنوبی

راه اندازی تجارت در آفریقای جنوبی

راه اندازی تجارت در آفریقای جنوبی

ویزای کسب و کار و راه اندازی تجارت در آفریقای جنوبی برای افرادی می باشد که به دنبال سرمایه گذاری در فرایندهای کسب و کار و یا شروع کار نیز می باشند.

درخواست راه اندازی تجارت در آفریقای جنوبی

بیاد داشته باشید که مجوز مهارت های مستقل مالی در یک فعالیت اقتصادی خاص محدود نخواهد شد. به این ترتیب، اشخاصی که آزادی در مبحث سرمایه گذاری و یا شروع یک کسب و کار را دارند در این مسیر قرار نخواهند گرفت. همچنین هیچ تعهدی برای سرمایه گذاری و یا ایجاد یک کسب و کار وجود نخواهد داشت. به طور خلاصه، دارندگان مجوز مستقل قابلیت انجام تصمیم گیری در خصوص اجرای کسب و کار به صورت آزادانه را خواهند داشت.درخواست راه اندازی تجارت در آفریقای جنوبی

آیا مالکیت بایستی به صورت محلی باشد؟
بدون راه اندازی کسب و کار انتظار می رود که اشخاص 100٪ از مالکیت خارجی را دارا باشند.  با این حال افرادی که به عنوان شریک محلی در نظر گرفته می شوند بایستی ویزای کسب و کار و یا ویزای تمکن مالی را  نیز دریافت نمایند.

حداقل سرمایه برای آفریقای جنوبی

شما به عنوان یک دارنده ویزای کسب و کار باید به طور معمول بیش از 25٪ از کسب و کار را دارا باشید. بخاطر داشته باشید که برای دارندگان ویزای تمکن مالی هیچ محدودیتی در نظر گرفته نشده است.

حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز برای سهامداران

برای اخذ ویزای کسب و کار کسب و کار شما نیاز به سرمایه گذاری معادل با ZAR 5 میلیون نیز خواهید داشت. در فرایند کسب و کار، شما واجد شرایط برای لغو نیز می باشید. مبالغ در نظر گرفته شده برای حداقل سرمایه گذاری را در اینجا مشاهده نمایید.

هیچ مجوزی برای دارندگان مجوز تمکن مالی و برای امر سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. این درحالیست که انتظار می رود اشخاص اندازه و میزان کافی برای سرمایه گذاری را مد نظر داشته باشند. توجه داشته باشید، برای رسیدن به موفقیت اشخاص بایستی تمکن مالی معادل با ارزش خالص و معادل 12000000 ZAR  میلیون را نیز به اثبات برسانند. بخاطر داشته باشید که نیازی نیست که این هزینه ها به کشور آفریقای جنوبی نیز منتقل شود.

اخذ ویزای خانوادگی سرمایه گذاری آفریقای جنوبی

همکارانی که صاحب ویزای کسب و کار می باشند نیازی نیست که هزینه هایی را برای فرزندان نیز متقبل شوند. بخاطر داشته باشید که  کودکان قادر به فعالیت در فرایند کسب و کار نخواهند بود، مگر اینکه یک ویزای کار به آنان نیز اعطا گردد. اگر فرزندانتان هنوز در سال تحصیلی هستند، ویزای تحصیلی مورد نیاز خواهد بود.
همکاران صاحب مجوز تمکن مالی قادر به دادن درخواست برای ویزای همسر یا شریک زندگی نیز خواهند بود. بیاد داشته باشید که کودکان آنان به ویزای تحصیلی نیاز خواهند داشت.

آیا فرد بایستی در آفریقای جنوبی استخدام گردد؟
این الزام وجود دارد که حداقل 60٪ از افرادی که در آفریقای جنوبی (شهروندان یا صاحبان اقامت دائم) می باشند بایستی ضمن تحصیل دوره زبان در آفریقای جنوبی، ویزای کسب و کار را نیز اخذ نمایند. بنابراین برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید با مشاورین موسسه حقوقی میرداماد گفت و گو کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *