071-91009294  | 021-88724227  |

تحصیل دوره زبان در آفریقای جنوبی

تحصیل دوره زبان در آفریقای جنوبی

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

آفریقای جنوبی یا جمهوری آفریقای جنوبی دولتی مستقل در جنوب آفریقا می باشد و پنجمین کشور پهناور جهان می باشد. ساکنین آفریقای جنوبی از فرهنگ ها، مذاهب و دارای زبان های مختلف می باشد. آفریقای جنوبی دارای 3 پایتخت و 11 زبان رسمی می باشد زبان انگلیسی نسبت به سایر زبان ها فراگیرتر بوده. آفریقای جنوبی از نظر علمی پیشرفت های چشمگیری داشته و دارای دانشگاه و کالج های زبان معتبری در سطح بین المللی می باشد. تحصیل در اغلب کشورها به زبان انگلیسی می باشد. با توجه به این که اقامت و ادامه تحصیل در غالب کشورها انگلیسی زبان مستلزم تسلط به زبان انگلیسی می باشد اما آفریقای جنوبی به دلیل داشتن دوره زبان در آفریقای جنوبی در کالج های زبان برتر در سطح بین المللی یکی از بهترین کشورهایی می باشد که برای یادگیری زبان انگلیسی به افراد پیشنهاد داده می شود. دانشگاه های دولتی در آفریقای جنوبی به سه گروه تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • دانشگاه های سنتی که دانشگاه هایی در طبیعت می باشد.
 • دانشگاه فناوری که دانشگاهی بر پایه فنی و حرفه ای می باشد.
 • دانشگاه جامع که ترکیبی از هر دو دانشگاه سنتی و فناوری می باشد.

وکلای مجرب به شما در اخذ پذیرش تحصیل از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران  برای افرادی که تمایل به تحصیل در آفریقای جنوبی کمک کنند. همچنین متقاضیان جهت کسب مشاوره در زمینه شرایط اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی به صورت تضمینی می توانند به مشاورین موسسه های مهاجرتی تماس حاصل فرمایند.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در دوره زبان در آفریقای جنوبی

بسیاری افراد جهت مهاجرت به آفریقای جنوبی معمولا از طریق مهاجرت تحصیلی اقدام می کنند، که پس از اخذ اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیل در آفریقای جنوبی نسبت به اخذ تابعیت یا شهروندی میتوانند اقدام کنند، البته شایان ذکر است این روش یکی از روش های مهاجرت به آفریقای جنوبی می باشد روش های دیگر نظیر ویزای کار و سرمایه گذاری در آفریقای جنوبی نیز وجود دارند. تابعیت آفریقای جنوبی از طریق تولد فرزند در این کشور وجود ندارد. زبان تحصیل دوره زبان در آفریقای جنوبی انگلیسی می باشد. بورسیه تحصیلی در کالج ها ، مدارس ، مدرسه و … آموزش زبان وجود ندارد بنابراین تحصیل رایگان وجود ندارد.

افراد می توانند برای مهاجرت کاری به افریقای جنوبی نیز اقدام نمایند و از این طریق در این کشور مشغول شوند.

زبان های تدریس شده در کالج های زبان

زبان همواره موضوعی مهم در آموزش آفریقای جنوبی بوده و آفریقای جنوبی یکی از مناسب ترین کشورها برای کسانی است که خواهان سپری کردن دوره های زبان می باشند. در آفریقای جنوبی کالج های زبان دولتی و خصوصی بسیاری وجود دارد. گذراندن دوره زبان در آفریقای جنوبی هم به صورت پاره وقت و هم به صورت تمام وقت امکان پذیر می باشد. آفریقای جنوبی دارای 11 زبان رسمی می باشد و کالج های زبان در آفریقای جنوبی هم زبان های محلی را ارائه می دهند و هم بسیاری از زبان های اروپایی همچون: انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، هلندی و …

لازم به ذکر است متقاضیانی که علاقند به تحصیل پزشکی در افریقای جنوبی هستند می توانند برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایند.

هزینه تحصیل دوره زبان در آفریقای جنوبی

دوره زبان در آفریقای جنوبی از دو هفته تا یکسال با توجه به سطح آموزش و یادگیری افراد متفاوت می باشد.. هزینه دوره زبان در آفریقای جنوبی حدود 6000 تا 10000 دلار در سال می باشد. از مزایای شرکت در دوره های زبان آفریقای جنوبی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه زندگی دانشجویی مقرون به صرفه؛ هزینه دوره زبان در آفریقای جنوبی از بسیاری از کشورهای دیگر که ارائه دهنده دوره های زبان می باشند بسیار کمتر و با کیفیتی بسیار بالا می باشد.
 • آفریقای جنوبی برگذار کننده دوره های آموزشی خاص برای مشاغل مختلف همچون: تجارت، بازرگانی، هتل داری و … می باشد.
 • انگلیسی زبان بودن ساکنین آفریقای جنوبی که این باعث یادگیری هر چه سریع تر زبان انگلیسی می شود.
 • متقاضیان شرکت در دوره زبان در آفریقای جنوبی می توانند به همراه خانواده ویزای آفریقای جنوبی را اخذ نمایند.
 • آفریقای جنوبی برگذار کننده دوره های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی می باشد.

سیستم آموزش زبان در آفریقای جنوبی

سیستم آموزش زبان در کالج های زبان آفریقای جنوبی همانند سیستم آموزشی انگلستان می باشد که از کیفیتی بسیار بالا برخوردار است. دوره زبان در آفریقای جنوبی شامل 4 دوره اصلی می شود که عبارتند از:

 • دوره های غیر فشرده زبان آکادمیک: این دوره زبان به صورت 17 ساعت در هفته برگذار می شود.
 • دوره های فشرده زبان آکادمیک: این دوره زبان در آفریقای جنوبی بیست و یک ساعت در هفته برگذار می شود.
 • دوره های زبان تخصصی جهت شرکت در آزمون آیلتس و تافل که 21 ساعت در هفته برگذار می شود.
 • دوره های آموزشی زبان جهت مشاغل خاصی همچون: بازاریابی، هتل داری، تجارت و …

یکی از برترین کالج های زبان در آفریقای جنوبی کالج زبان International House و کالج  زبان IF  می باشند که از برترین و معتبرترین کالج های زبان در سطح بین المللی می باشند و در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی قرار دارند.

کالج های بین المللی IH  و EF برگذار کننده تمامی دوره های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی و سایر زبان های بین المللی در آفریقای جنوبی می باشند. اساتید این کالج ها همگی از اساتید مجرب انگلستان و آمریکا هستند. این دو کالج بیش از 150 شعبه در 50 کشور جهان دارند و از معتبرترین کالج های آموزش زبان در دنیا می باشند.

یکی دیگر از مراکز بین المللی آموزش زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی موسسه ABC نام دارد که در سال 1992 در شهر پر جنب و جوش ژوهانسبورگ تاسیس گردید. مزکز آموزش زبان ABC با استفاده از آخرین تکنولوژی و استانداردهای آموزشی در جهت دستیابی هرچه بهتر و سریع تر دانشجویان به سطح علمی بالا تلاش می نماید. در هر ماه بیش از 400 دانشجو از سراسر جهان در دوره های آموزشی زبان انگلیسی موسسه ABC  ثبت نام می نمایند. آموزش زبان در موسسه ABC  با استفاده از برترین روش های آموزش بین المللی که شامل تجهیزات صوتی و تصویری، کامپیوتر، DVD  های آموزشی و … ارائه می شود. موسسه زبان ABC  برترین روش های آموزشی را در جهت پیشرفت گفتاری و نوشتاری زبان انگلیسی با بالاترین کیفیت را ارائه می دهد.

دوره زبان در آفریقای جنوبی به صورت تعاملی می باشد که باعث یادگیری آسان تر، سریع تر و حتی سرگرم کننده می باشد از این رو برترین کشور ارائه دهنده دوره های زبان انگلیسی در جهان می باشد.

علاقه مندان به تحصیل در  آفریقای جنوبی برای کسب اطلاعات در رابطه شرایط اعزام دانشجو به آفریقای جنوبی و اخذ ویزای تحصیلی می توانید با موسسات اعزام دانشجو یا موسسات حقوقی معتبر تماس حاصل فرمایید.

اسکرول به بالا