مهاجرت و اقامت چین

املاک در چین

املاک در چین

در سالهای اخیر قیمت املاک در چین به پایین ترین سطح خود رسیده است همچنین شاخص مسکن در چین در سال 2011 تا 2017 به میزان 3.73 درصدی محسوب می شود.

مالیات املاک در چین

مقامات چینی از ماه مارس حداقل ده شهر را برای تسریع در بازار املاک، انتخاب کردند و تدابیر شدیدتری را اتخاذ کرده اند. شاخص مسکن در چین در سال 2011 تا 2017 به میزان 3.73 درصدی محسوب می شود و در ماه نوامبر سال 2016 به بالاترین سطح خود یعنی 12.60 درصد و در ماه مارس 2015 رسیده است.ما به سرمایه گذاران ملکی مسکونی که می خواهند خانه ها یا آپارتمان ها را در کشورهای دیگر بخرند می گوییم تمرکز ما مالی است شما ممکن است قبلا بدانید که کشورهای مورد علاقه شما چه نوع خانه ای را دارند و شما چه خانه ای می خواهید خریداری کنید. چیزی که شما احتمالا نمی دانید، میزان مالیات پرداختی و قانون مالک و مستاجر و  اجاره ای است که ممکن است در یک کشور پرداخت کنید .

سرمایه گذاری در چین

چرا سرمایه گذاری املاک در یک کشور دیگر گاهی ایده خوبی است؟

  • می تواند درآمد خوبی کسب کند. انتخاب کشور «رو به رشد» می تواند بازده را به حداکثر برساند.
  • می تواند سود سرمایه را به دست آورد. باز هم حق انتخاب بسیار مهم است.
  • هر پروژه ای باید بیشتر طیف وسیعی از دارایی ها (سهام، پول نقد، دارایی) داشته باشد. اگر برخی از این دارایی ها در کشورهای مختلف باشند واقعا کمک می کند

خرید و فروش ملک در چین

ما به شدت به یک فلسفه “سرمایه گذاری اساسی” در اموال، مانند بازار سهام معتقدیم. ما تاکید می کنیم که برای به دست آوردن بازده خوب، خرید و فروش اجاره ها، هزینه های پایین و مالیات کم ضروری است پس از افزایش قیمت 19 درصدی در سال جاری، قیمت های خانه های چینی به پایین ترین سطح خود رسیده است.اگر می خواهید در کشورهایی مثل چین و هلند سرمایه گذاری کنید،خرید ملک هلند می تواند گزینه خوبی برای شما باشد بر این اساس به شما پیشنهاد می کنیم که با مشاورین ما در موسسه حقوقی میرداماد مشورت کنید تا مناسب ترین راه را به شما معرفی کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *