071-91009294  | 021-88724227  |

اقامت نیکاراگوئه

اقامت نیکاراگوئه

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

در حال حاضر اکثر اشخاص متقاضی از تمامی فرایندهای درخواست اقامت نیکاراگوئه آگاهی دارند و ارتباط خوبی را برقرار کرده اند.

اقامت نیکاراگوئه

بیاد داشته باشید که اکثر مهاجران ساکن در نیکاراگوئه نیستند. بر طبق منابع بدست آمده، کمتر از 1300 ساکن مهاجرتی در نیکاراگوئه و در62 سال گذشته اقامت داشتند این امر بدین معناست که درخواست های اقامتی هر هفته یکبار پردازش می گردد؛ تا حدودی شبیه به اقامت فرانسه. اکثریت قریب افرادی که در کشور نیکاراگوئه ساکن می باشند خواهان اخذ ویزای توریستی هستند.

در نهایت، مقامات حتی کسانی که از کشور خارج می شوند، بایستی فرایندهای ماورای ویزای توریستی را به طور جد بررسی نمایند. در بسیاری از کشورها تعداد گردشگران دائمی در حال سقوط می باشد، زیرا هیچ اطلاعات و پس زمینه ای در مورد گردشگران وجود ندارد و این باعث شده است که افراد به شدت این امر را پیگیری نمایند. به طور کلی نیکاراگوئه خواهان گردشگران بسیاری می باشد و از اشخاص انتظار دارد که به سمت آن حرکت نمایند.اقامت نیکاراگوئه

مدارک برای درخواست اقامت نیکاراگوئه

اکثر مشکلات مشاهده شده ناشی از ارائه اسناد و مدارک نادرست می باشد چرا که تمامی آنان طبق قوانین می باشد. بخاطر داشته باشید که زمینه های جالبی برای روند های اقامتی در نظر گرفته شده است که ورود به این منطقه را دشوارتر می سازد. مهاجرت به کانادا را در نظر بگیرید،تصور کنید که یک زن شهروند کانادایی با یک مرد بولیوی ازدواج کرده است که در 10 سال گذشته در بالی زندگی کرده اند اما اخیرا ازدواج کرده اند لذا تهیه اسناد مورد نیاز در این خصوص دشوارتر به نظر می رسد.

در نتیجه لازم است که قبل از آمدن به نیکاراگوئه اشخاص تمام اسناد و مدارک مورد نیاز را تهیه نمایند البته در صورتی که این امر امکان پذیر باشد. شرایط گردشگرانی که در 10 سال گذشته و برای اقامت درخواست داده اند دشوار تر از هم اکنون نیز می باشد.

روند اخذ اقامت نیکاراگوئه

اولین سوال مطرح شده در مورد چگونگی تلاش برای اخذ اقامت می باشد. لذا توصیه می گردد که برای انجام تمامی امور اشخاص از یک وکیل، یک وکیل متخصص در مهاجرت و یا یک مهاجر که پروسه اقامت را کاملا می داند و قابلیت صحبت کردن به زبان اسپانیایی را دارد کمک بگیرند. در سال های اخیر ما شاهد موفقیت های متعددی درخصوص استفاده از این روش ها و چندین شکست بوده ایم.

پیشنهاد می شود که جهت کسب اطلاعات بیشتر ماورای این موضوع افراد به رزومه و کارکرد مشتریان قبلی مراجعه نمایند تا از میزان رضایت و یا نارضایتی آنان آگاه شوند. ما قبل از ورود به کنسولگری نیکاراگوئه تمامی شرایط را در ایالت ها بررسی می نماییم، بنابراین تمامی موارد صورت گرفته از ترتیب خاصی برخوردار است. زمانی که اورتگا هنوز رئیس جمهور نبود، فرایند مهاجرت بیشتر به عنوان یک هرج و مرج در نظر گرفته می شد.

هزینه اقامت در نیکاراگوئه

در حال حاضر اکثر اشخاص متقاضی از تمامی فرایندهای درخواست آگاهی دارند و ارتباط خوبی را برقرار کرده اند. با یک بررسی جامع مشخص می گردد که چه میزان پول برای رفع مشکلات نیاز می باشد. به عنوان مثال، در اقامت اتریش در یک برهه از زمان آنها نامه کارفرما را به عنوان مدرک بازنشستگی نمی پذیرفتند و پس از آن با پرداخت 140 دلار دیگر این نامه ناگهان پذیرفته می شد. لذا در نظر داشته باشید که فساد هنوز هم وجود دارد، اما با وجود اورتگا تمامی فرایندهای مهاجرتی تسریع گردید.

یکی از موارد خسته کننده در اداره مهاجرت شنیدن این است که اسناد شما تأیید نشده است و امکان دریافت اقامت برای شما وجود ندارد. در پنجره مهاجرت شما ممکن است با یک کارمند که همه چیز را بازبینی می کند برخورد نمایید و سپس همه امور را در دستور کار قرار دهید. این روند را مشاورین و وکلای ما در موسسه حقوقی میرداماد به بهترین نحو پیگیری میکنند تا بتوانید با خیال راحت در جهت اخذ اقامت نیکاراگوئه اقدام کنید.

اسکرول به بالا