071-91009294  | 021-88724227  |

تحصیل در دانشگاه‌های سیدنی کشور استرالیا

تحصیل در دانشگاه‌های سیدنی کشور استرالیا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

شهر سیدنی مرکز ایالت نیو ساوث ویلز است. سیدنی یکی از پرجمعیت‌ترین و بزرگ‌ترین شهرهای کشور استرالیا است. این شهر در جنوب شرق استرالیا قرار دارد و جمعیت آن بیش از 5 میلیون نفر می‌باشد. سیدنی یکی از 10 شهر برتر جهان از لحاظ کیفیت زندگی است و می‌توان گفت که تحصیل در دانشگاه‌های سیدنی کشور استرالیا، هدف بسیاری از دانشجویان و مهاجران تحصیلی می‌باشد. این شهر از لحاظ تولید و بازار اقتصادی، پیشرفت بسیار چشم‌گیری در جهان دارد.

قدیمی‌ترین دانشگاه‌های استرالیا در شهر سیدنی قرار دارند. سیدنی یک شهر فعال و زنده و سرشار از تنوع است. آب و هوای این شهر در تابستان گرم و در زمستان معتدل است. افرادی که قصد تحصیل در استرالیا را دارند می‌توانند شهر سیدنی را برای ادامه تحصیل خود انتخاب نمایند.

تحصیل در دانشگاه‌های سیدنی کشور استرالیا

تحصیل در دانشگاه‌های سیدنی کشور استرالیا
دانشگاه ایالتی سیدنی-سیدنی

گزینه‌های بسیار زیادی وجود دارد که دانشجویان برای تحصیل خود می‌توانند مورد بررسی قرار دهند. دانشگاه‌های برتر با سطح آموزشی بسیار خوب یکی از مواردی است که در مورد آن بحث می‌شود. شهر سیدنی دارای دانشگاه‌های بسیار خوب و معتبری است و می‌توان این شهر را برای تحصیل انتخاب نمود. همچنین کشور استرالیا، یکی از بهترین کشورها برای زندگی و تحصیل دانشجویان است.

مزایای تحصیل در دانشگاه‌های سیدنی کشور استرالیا

سیدنی یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین شهرهای استرالیا می‌باشد، که مورد توجه بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است. موارد زیر برخی از مزیت‌‌های تحصیل در این کشور هستند:

  • از بهترین سیستم آموزشی جهان برخوردار است.
  • مردم کشور استرالیا به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و لهجه آن‌ها بسیار روان است.
  • کشور استرالیا امنیت بسیار بالایی برای دانشجویان بین‌المللی دارد.
  • زندگی در کشور استرالیا از استانداردهای بالایی برخوردار است.
  • نداشتن محدودیت سنی برای اخذ ویزای تحصیلی
  • دانشجویان پس از پایان تحصیل فرصت‌های شغلی بسیار زیادی دارند.

سیستم آموزشی کشور استرالیا

تحصیل در استرالیا و نظام آموزشی به سه مقطع دبستان، دبیرستان و دانشگاه تقسیم می‌شود.

آموزش در مدارس استرالیا، در سراسر کشور یکسان می‌باشد؛ اما ممکن است در بعضی از شهرها و استان‌ها کمی متفاوت باشد. افراد در این کشور از سن 6 تا 16 سالگی، به تحصیل در مدارس مشغول می‌شوند.

زبان مورد استفاده برای آموزش در این کشور انگلیسی است؛ ولی بعضی از واحدهای درسی به زبان‌های دیگر نیز آموزش داده می‌شوند. افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های این کشور را دارند، باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشند.

تحصیل در دانشگاه‌های استرالیا، به دو دوره آکادمیک و مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای تقسیم می‌شود.

دانشگاه‌های کشور استرالیا، از بهترین سیستم‌های آموزشی در دنیا برخوردار هستند. همچنین این دانشگاه‌ها در رتبه‌های برتر جهانی قرار دارند. دانشگاه‌های استرالیایی، پذیرای دانشجویان بین‌‌المللی از تمامی کشورها می‌باشند.

چرا کشور استرالیا را برای تحصیل انتخاب کنیم؟

کشور استرالیا یکی از پرطرفدارترین کشورها برای ادامه تحصیل است. هزینه زندگی و تحصیل در این کشور، به صرفه‌تر از دیگر کشورهای انگلیسی زبان می‌باشد. تعلیم دیدن در دانشگاه‌های استرالیا، به زبان انگلیسی خواهد بود.

دانشجویان بین‌المللی که در این دانشگاه‌ها به تحصیلات خود می‌پردازند، می‌توانند برای بدست آوردن هزینه‌های زندگی خود در زمان تحصیل، به انجام کارهای دانشجویی و نیمه‌وقت بپردازند. با این کار دانشجویان می‌توانند قسمتی از هزینه‌های زندگی خود را فراهم نمایند.

کشور استرالیا به دلیل داشتن نظام آموزشی بسیار قوی و تنوع در رشته‌های تحصیلی، از محبوبیت زیادی در بین دانشجویان بین‌المللی برخوردار است.

برترین رشته‌های تحصیلی در استرالیا

بهترین رشته‌های تحصیلی که دانشجویان بین‌المللی می‌توانند در کشور استرالیا آن‌ها را آموزش ببینند، عبارت‌اند از:

مهندسی فناوری

رشته مهندسی فناوری یکی از پر مخاطب‌ترین رشته‌ها، در بین دانشجویان بین‌المللی کشور استرالیا است. این رشته زیرشاخه‌های بسیاری دارد. تضمین شغل و کار پس از فارغ‌التحصیلی در این رشته و اعتبار جهانی مدرک دانشگاهی موجب می‌شود تا ایرانیان بسیاری برای تحصیل در رشته مهندسی فناوری، به این کشور مهاجرت کنند.

حسابداری

یکی از محبوب‌ترین رشته‌ها در بین دانشجویان بین‌المللی،حسابداری است. برای ادامه تحصیل در این رشته نیازی به ارائه مدرک پیشین نخواهید داشت.

مدیریت

مدیریت یکی از پرطرفدارترین رشته‌های دانشگاهی در جهان به حساب می‌آید. این رشته تحصیلی در بهترین دانشگاه‌های استرالیا مانند: دانشگاه ملبورن و دانشگاه ملی استرالیا ارائه می‌شود.

آموزش و پرورش

دانشگاه‌های استرالیا یکی از بهترین مقاصد، برای تحصیل رشته‌های آموزش و پرورش هستند که می‌توان برای تحصیلات تکمیلی خود دانشگاه‌های برتر استرالیا را انتخاب کرد.

شهر سیدنی به دلیل داشتن دانشگاه‌های برتر در سطح جهانی، می‌تواند جایگاه خوبی برای دانشجویان بین‌المللی که قصد تحصیل در خارج را دارند، باشد. افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به استرالیا را دارند، می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین دانشگاه های سیدنی کشور استرالیا، بهترین شهرهای استرالیا برای تحصیل و هزینه زندگی در استرالیا با موسسه مهاجرتی میرداماد تماس حاصل فرمایند.

اسکرول به بالا