071-91009294  | 021-88724227  |

اقامت اروپا از طریق سرمایه‌ گذاری

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

امروزه افراد از راه‌های مختلفی برای مهاجرت به کشورهای مختلف اقدام می‌کنند. مواردی مثل تحصیل، ازدواج، کارآفرینی، سرمایه‌‌گذاری و… از جمله راه‌هایی است که می‌توان به وسیله آن مهاجرت کرد. ما در این مقاله قصد داریم تا اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه‌ گذاری را بررسی کنیم؛ امیدوارم در پایان این مقاله با دریافت اطلاعات گسترده دست به انتخابی موفقیت‌‌آمیز بزنید. اگر می‌خواهید یک سرمایه‌گذاری مطمئن انجام دهید و یا یک شرکت ایمن و معتبر تأسیس کنید لازم است که از نکات جزئی و مهم مخصوص به آن کشور مطلع شوید. موسسه مهاجرتی میرداماد از ابتدا تا انتهای مسیر در کنار شماست تا سرمایه خود را بهترین شکل به کشور مورد نظر انتقال داده و برای مهاجرت اقدامات لازم را انجام دهید.

نکات مهم درباره اخذ اقامت از طریق سرمایه‌گذاری

دقت داشته باشید که کشور مدنظرتان تا چه اندازه در کنترل فساد موفق بوده است؛ این مسئله تا حد زیادی خیال شما را از امنیت و سلامت پولی که برای سرمایه‌گذاری انتقال می‌دهید راحت می‌کند. چگونگی سیستم قضایی و قوانین مربوط به جرایم و کلاه‌برداری‌ها در کشور مورد نظر شما مسئله دیگری است که باید به آن توجه داشته باشید. دقت کنید که تبعیض و نژادپرستی در کدام کشور به میزان کمتری وجود دارد؟ چرا که شما برای سرمایه‌گذاری و کار کردن در هر کشوری، در صورت مواجهه با افراد نژادپرست با سختی و مشکل‌های خاص در رابطه با این مسئله روبه‌رو خواهید شد. اگر به عنوان یک خانم قصد تأسیس شرکت دارید تا قبل از اقدام کشوری را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنید که به حقوق برابر زن و مرد اهمیت می‌دهد؛ چرا که امکان رشد و عملکرد موفقیت‌آمیز شما در کشورهای اين‌چنينی دوچندان خواهد بود و شما مجبور به جنگیدن با باور‌های جنسیتی نیستید.

خرید ملک یک راه مطمئن برای سرمایه‌گذاری در کشورهای اروپایی است که در نهایت می‌تواند به کسب اقامت منتهی شود. خرید ملک به شما این امکان را می‌دهد تا سرمایه‌گذاری ایمن‌تری را تجربه کنید و در صورت بروز مشکل امکان پیگیری جدی‌‌تر و مطمئن‌تری را داشته باشید. به طور کلی کلاهبرداری در این نوع سرمایه‌گذاری بسیار کمتر اتفاق می‌افتد و علاوه بر آن شما می‌توانید با اجاره دادن ملک خود، درآمدی سودآور داشته باشید و به تامین بخشی هزینه‌های خود بپردازید. اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری، برای شما امکاناتی مثل تحصیل رایگان فرزندان بالای ۳ سال، دریافت وام در صورت تاسیس شرکت‌های معتبر و مواردی دیگر بسته به نوع سرمایه‌گذاری‌تان فراهم می‌آورد.

بهترین کشور اروپایی برای سرمایه‌گذاری

اینکه کدام کشور برای اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه‌ گذاری مناسب‌تر است تا اندازه بسیار زیادی به نوع سرمایه‌گذاری شما بستگی دارد. افراد از راه‌های مختلف مثل بیزینس، تاسیس شرکت، خرید ملک، کارآفرینی، خرید اوراق بهادار و…  اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند. به طور کلی سرمایه‌گذاری نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی سهولت بیشتری دارد و از سریع‌ترین روش‌های کسب اقامت به حساب می‌آید.

ما در ادامه مقاله قصد داریم تا به بررسی چند کشور و چگونگی سرمایه‌گذاری و نهایتا رسیدن به اقامت آنها بپردازیم. سرمایه‌گذاری یک مسیر پر فراز و نشیب و دشوار است که نیازمند داشتن اطلاعات تخصصی می‌باشد. موسسه مهاجرتی میرداماد با داشتن تجربه بالا در این زمینه، سرمایه‌تان را ایمن نگه می‌دارد و با ارائه آگاهی تخصصی، شما را در انتخاب بهترین کشور یاری می‌کند.

مهاجرت و اقامت

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه‌ گذاری در کشور استرالیا

شما می‌توانید با دریافت ویزایی با نام  ۱۸۸، اقامت ۴ ساله این کشور را به دست بیاورید. برای دریافت این ویزا به سابقه مدیریتی و کسب و کار بالا نیازمندید و مبلغی حدود ۸۰۰ هزار دلار را برای سرمایه‌گذاری نیاز دارید. برای دریافت این ویزا محدودیت سنی 55 سال به بالا نیاز است. از نکات مثبت اخذ این ویزا عدم الزام برای داشتن مدرک زبان است.

ویزای طلایی کشور پرتغال

این یک فرصت طلایی برای اقامت دائم شماست. با داشتن مبلغ حدود ۲۸۰ یورو و با گذر زمان تقریبی ۵ سال می‌توانید اقامت این کشور را به دست آورید. دقت داشته باشید که قبل از دادن این ویزا به شما پروژه مورد نظرتان از همه جهات بررسی می‌شود؛ البته با خرید ملک نیز می‌توانید اقامت کشور پرتغال را به دست آورید.

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه‌ گذاری پاناما

دریافت اقامت این کشور با داشتن مبلغ ۵ هزار دلار در بانک برای شما امکان‌پذیر خواهد بود.

کانادا

کانادا به عنوان یک کشور مهاجر‌پذیر و مرفه از لحاظ اقتصادی، امکان سرمایه‌گذاری با روش‌های متفاوت را فراهم می‌کند. سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی، ثبت شرکت، بیزینس، خود اشتغالی، سرمایه‌گذاری استانی، از جمله راه‌های اخذ اقامت این کشور به حساب می‌آید‌. کبک، پرنس ادوارد، بریتیش کلمبیا و نیورا نزویک نام چهار استانی هستند که برای سرمایه‌گذاری در این کشور پیشنهاد می‌شود.

اقامت اروپا از طریق سرمایه‌ گذاری لتونی

اگر سرمایه کمی دارید ولی می‌خواهید اقامت اروپا را دریافت کنید، با مبلغی نزدیک به ۵۰ هزار یورو و خرید ملک، می‌توانید اقدامات لازم برای اخذ اقامت کشور لتونی را انجام دهید.

نیوزلند

ثبات شغلی در کشور نیوزلند خیال شما را برای ایجاد سرمایه‌گذاری امن، تاسیس یک شرکت یا موسسه و انجامِ عملیاتی طرح‌های کارآفرینی راحت می‌کند. شما این امکان را دارید تا با مبالغ مختلف از ۷۵۰ هزار دلار تا ۱۰ میلیون دلار، با توجه به شغل مورد نظر و منطقه‌ای که قصد سرمایه‌گذاری دارید، اقدام به مهاجرت کنید.

قوانین حاکم بر هر کشور متفاوت است؛ بنابراین شما نسبت به اقدام برای سرمایه‌گذاری واکنش متفاوتی از هر کشور دریافت خواهید کرد. در هر صورت اطمینان داشته باشید که اقدام برای اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری، یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین راه‌های مهاجرتی به حساب می‌آید. به طور کلی سابقه ثبت اختراع، رشد بیزینسی، موفقیت و مهارت شغلی، مقاله‌های علمی و معتبر مرتبط با رشته، داشتن مدرک زبان انگلیسی، داشتن مدرک زبان که کشوری که می‌خواهید به آن مهاجرت کنید، از جمله مواردی است که این راه پر فراز و نشیب را برای شما هموار‌تر می‌کند.

علاوه بر بررسی امنیت کشور مورد نظرتان جهت سرمایه‌گذاری، بررسی مواردی مثل رفاه، ثبات اقتصادی، روند رو به رشد یا منفی شغلی که می‌خواهید برای سرمایه‌گذاری در آن اقدام کنید، می‌تواند بسیار سودمند باشد و اطلاعات مفیدی جهت انتخاب بهتر به شما ارائه دهد. دقت کنید تا سرمایه خود را با یک اشتباه جبران‌ناپذیر هدر ندهید! اگر می‌خواهید ملک خریداری کنید، از صحت آن مطلع شوید.

موسسه مهاجرتی میرداماد با توان و تخصص بالا در کنار شماست تا با حفاظت از سرمایه ارزشمندتان، یک مهاجرت موفقیت‌آمیز و درخشان را برای خود رقم بزنید و به سودآوری و کسب درآمد بالا دسترسی پیدا کنید.

اسکرول به بالا