مشاوره تخصصی و تماس فوری

شما عزیزان جهت مشاوره تخصصی می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

روسیه

اطلاعات کلی کشور روسیه

  • پایتخت: مسکو
  • نوع حکومت: جمهوری پارلمانی چند حزبی مشروطه فدرال
  • جمعیت: حدود 145 میلیون نفر
  • واحد پول: روبل
  • دامنه اینترنتی: .ru
  • پیش شماره: +7
مهاجرت به روسیه

مهاجرت به روسیه

امروزه اغلب افراد در سراسر دنیا خواهان مهاجرت به کشورهای پیشرفته و مدرن دنیا می باشند جاییکه شرایط مناسبی برای کار، تحصیل، مهاجرت به روسیه از طریق ویزای سرمایه گذاری و … را داشته باشد. یکی از کشورهایی که متقاضیان بسیاری برای مهاجرت دارد روسیه می باشد. این کشور یکی از اعضای شورای امنیت سازمان ملل، گروه هشت، شورای اروپا و سازمان تجارت جهانی می باشد. روسیه همچنین یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان نفت و گاز در جهان می باشد. ادیان مختلفی در این کشور وجود دارد از جمله مسیحیت، یهودی، اسلام و بودایی البته دین اغلب مردم مسیحی می باشد. روسیه شرایط مناسبی را برای زندگی ، کار، تحصیل و … در اختیار شهروندان و مهاجرین قرار می دهد از این رو مهاجرت به روسیه طرفداران بسیاری دارد.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه

روسیه از جمله کشورهایی است که از نظر علمی بسیار پیشرفته و مدرن می باشد و مدارک علمی آن در سراسر دنیا معتبر می باشد. از جمله رشته های تحصیلی که در این کشور بسیار حائز اهمیت و پرطرفدار می باشد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه می باشد. انتخاب روسیه به عنوان کشوری جهت تحصیل پزشکی با هزینه مقرون به صرفه و ارزان منطقی به نظر می رسد. دانشگاه پزشکی مسکو ، سن پیطرزبورگ از بهترین انتخاب ها جهت تحصیل رشته های داروسازی و پزشکی در روسیه می باشند.

اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری

اقامت روسیه از طریق سرمایه گذاری

روسیه یک قانون شهروندی اقتصادی جدید را پیشنهاد داده است که طبق آن سرمایه گذاران می توانند با پرداخت هزینه ای مستقیما به حساب یک خیریه در روسیه، اقامت روسیه سرمایه گذاری را کسب کنند. حق مالکیت مشخص و سود حاصل از سرمایه گذاری در فدراسیون روسیه برای سرمایه گذاران خارجی تضمین شده است. سرمایه گذاری های خارجی هم در سطح فدرال و هم در سطح منطقه ای انجام می شود.

تحصیل در روسیه

تحصیل در روسیه

نزدیک بودن روسیه به ایران و اشتراکات فرهنگی بسیار باعث شده که دانشجویان ایرانی زیادی هرسال جهت تحصیل در روسیه به این کشور بروند. امکانات رفاهی، تحصیلی و زندگی مناسب برای دانشجویان در تمام دوران تحصیل فراهم شده است. در حال حاضر در کشور روسیه 24 دانشگاه وجود دارد که در سیستم رتبه بندی و رنیکینگ دانشگاه های دنیا در Q.S در سال 2018 وجود دارند و ده مورد از این 24 مورد جزو 400 دانشگاه های برتر روسیه و دنیا محسوب می شدند.