071-91009294  | 021-88724227  |

بلژیک

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

اطلاعات کلی کشور بلژیک

  • پایتخت: بروکسل
  • نوع حکومت: مشروطه سلطنتی
  • جمعیت: حدود 11 میلیون و 400 هزار نفر
  • واحد پول: یورو
  • دامنه اینترنتی: .be
  • پیش شماره: +32

مهاجرت به بلژیک

امروزه مهاجرت به کشورهای اروپایی در سراسر دنیا طرفداران بسیاری دارد. بلژیک یکی از کشورهای اروپایی می باشد که همه ساله افراد بسیاری از سراسر دنیا به آن مهاجرت می نمایند. مهاجرت به بلژیک به دلیل شرایط مناسب زندگی، شرایط کاری خوب، اقتصاد بالا، تحصیلات با کیفیت، امنیت اجتماعی بالا و … طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و متقاضیان مهاجرت به بلژیک از طرق مختلفی به این کشور مهاجرت نمایند.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در بلژیک

بلژیک بیشتر به عنوان مرکز سیاست و تجارت شناخته می شود، اما همچنین مقصدی محبوب بین دانشجویان بین المللی است که به دنبال آموزش پزشکی هستند. دوره های تحصیل پزشکی و دندانپزشکی‌ د‌ر بلژیک شش سال به طول می انجامد این دوره ها شامل کارشناسی پزشکی و همچنین تخصص پزشکی می باشد، دانشکده پزشکی بلژیک را می توان جزء برترین ها در اروپا دانست.

کار در بلژیک

شهروندان غیر اتحادیه اروپا از اخذ مجوز کار یا اقامت در بلژیک معاف نیستند. آنها از لحاظ قانونی باید قبل از شروع به کار تمام وقت در بلژیک، اجازه کار و ویزای اقامت دریافت کنند. آنها همچنین باید قبل از شروع پروسه درخواست برای مجوز های مربوطه، یک پیشنهاد رسمی از کارفرمای بلژیکی داشته باشند.

شهروندی و تابعیت بلژیک

کشور بلژیک یکی از برترین کشورها برای شهروندان می باشد. اما بخاطر داشته باشید که برای ماندن در این کشور افراد بایستی مالیات زیادی را پرداخت نمایند مالیات هایی که برای سرمایه گذاری موثر است. به طور کلی کشور بلژیک مکان خوبی برای شهروندان می باشد و در صورتی که شما قصد گذراندن اوقات خود مابین ملت اروپایی را دارید این کشور بهترین گزینه انتخابی برای شما می باشد.

تحصیل در بلژیک

در چندسال اخیر مهاجرت به کشورهای خارجی برای تحصیل و یا کار رواج زیادی یافته است و بسیاری از جوانان به کشورهای مختلف دنیا مهاجرت می کنند. یکی از کشورهای مورد نظر بسیاری از افراد کشور بلژیک می باشد. دلایل بسیاری برای تحصیل در بلژیک وجود دارد: دانشگاه های معروف در سطح جهان، موقعیت عالی برای ارتباط بین المللی، شهرهای معروف چند فرهنگی و چند زبانه و سطح زندگی بالا.

اسکرول به بالا