لوکزامبورگ

مشاوره تخصصی و تماس فوری

  فرم مشاوره تخصصی

  شما عزیزان جهت مشاوره تخصصی می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  و یا این فرم را تکمیل کنید تا مشاورین و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  لوکزامبورگ

  اطلاعات کلی کشور لوکزامبورگ

  • پایتخت: لوکزامبورگ
  • نوع حکومت: پادشاهی مشروطه
  • جمعیت: حدود 600 هزار نفر
  • واحد پول: یورو
  • دامنه اینترنتی: .lu
  • پیش شماره: +352
  مهاجرت به لوکزامبورگ

  مهاجرت به لوکزامبورگ

  مهاجرت به اروپا آرزوی دیرینه بسیاری از افراد جهان سومی برای زندگی راحت و پردرآمد است. لوکزامبورگ نیز یکی از کشور های اروپایی در همسایگی کشور های آلمان و اترش است که سالانه متقاضیان زیادی دارد. این کشور یکی از کوچکترین و امن ترین کشورهای جهان می باشد و یک سوم کشور تحت پوشش جنگل قرار دارد.اکثر لوکزامبورگ ها حداقل سه زبانه هستند؛ زبان آلمانی و لوکزامبورگ (گویش آلمانی)، انگلیسی یا فرانسوی. هزینه های زندگی در لوکزامبورگ نسبت به بقیه کشورهای اروپایی پایین تر است.

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لوکزامبورگ

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لوکزامبورگ

  دانش تحصیل در لوکزامبورگ در مقطع پزشکی به مدت شش سال با قیمت 300 هزار یورو در هر سال تحصیلی برای هر دانشجو در دانشگاه اجرا می شود. با توجه به این مساله دانشگاه لوکزامبورگ، پزشکان از بیمارستان های لوکزامبورگ را مورد ارزیابی و مطالعه قرار خواهد داد. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در لوکزامبورگ به زبان انگلیسی در دسترس می باشد.

  تحصیل در لوکزامبورگ

  تحصیل در لوکزامبورگ

  لوکزامبورگ یکی از بهترین مکان های دنیا جهت تحصیل و اقامت می باشد که افراد زیادی از کشورهای مختلف دنیا خواهان زندگی در آن می باشند. سیستم آموزشی دانشگاه لوکزامبورگ، دانشجویان را قادر می سازد تا از طریق فرایند درخواست آنلاین، دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را دنبال کنند. نزدیک به 400 برنامه درسی و دوره های آموزشی بین المللی به زبان انگلیسی وجود دارد.

   فرم مشاوره تخصصی

    فرم مشاوره تخصصی

    مطالب مرتبط

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.