071-91009294  | 021-88724227  |

پاتفک

پاتفک

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

دبیرستان های زیادی هستند که دوره های در سطح بین الملل را در قالب نام پاتفک ارائه می دهند و دانشجویان را برای دوره های سخت تر و سنگین تر کالج آماده می کنند.

دوره پاتفک

کالج ها و گروه های سوم شخصی هستند که اغلب دوره های آمادگی کالج را برای دانش آموزان فراهم می کنند. ذکر این نکته بسیار مهم است که لزوما فرمول استانداردی برای دوره های پیش نیاز کالج وجود ندارد، زیرا پذیرش ها و استانداردها و کارکرد دوره ها از یک موسسه به یک موسسه آموزشی دیگر تفاوت دارد.

حقایق مهم درباره این نوع تحصیل

دوره پاتفک 

دوره های پاتفک برای دانش آموزان دبیرستانی

Collegeboard.com بیان می کند که کلاس ها در برنامه AP در بیشتر دبیرستان ها طراحی شده و برای آماده سازی دانش آموزان برای کالج در دسترس است(برنامه ای شبیه تحصیل در مدارس و کالج های انگلستان). دوره دیپلم IB، که توسط بیش از 800 مدرسه در امریکا پیشنهاد می شود، دانش آموزان را با شانس بالا بردن تفکر انتقادی و مهارت های زبانی لازم برای کالج و موفقیت در سطح بین الملل آماده می سازد. اینگونه که گزارش وبسایت است www.ibo.org. دانش آموزانی که کلاس های AP و IB را گذرانیده اند، می توانند برخی از دوره های کالج را با امتیاز بالا بر روی آزمون های محتوایی نادیده بگیرند.

دوره های پاتفک در خارج از کشور

پاتفک

برخی از کالج ها، مانند Nicolet www.nicoletcollege.edu در Wisconsin و کالج شمال غربی فلوریدا www.nwfsc.edu دوره های آمادگی کالج را به دانش آموختگان دبیرستان ها ارائه می دهد همانطور که شما برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در روسیه و یا تحصیل در کالج های پزشکی آلمان به همین طریق اقدام فرمایید. این دوره ها به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های ادراکی و تحلیلی و ارتباطی خود را بهبود بخشند و از اینرو می توانند براحتی از پس دروس کالج بر آیند. برخی از شرکت های مستقل سمینارهایی را برای دانش آموزان آماده می کنند تا بتوانند توانایی های آکادمیک خود را قبل از کالج ارتقا دهند. مدارس زیادی به دانش آموزان گزینه حذف دوره و یا درسی را نمی دهند اگر دوره های آمادگی کالج را در خارج از دبیرستان گذرانیده باشند.

بعلاوه، این دوره های بطور معمول اعتبار کالج را دارد. اما نیاز است که شما به صورت دقیق از شرایط و قوانین شرکت در این دوره ها باخبر شوید، و بدین منظور ما مشاوره و گفت و گو با متخصصین موسسه حقوقی میرداماد را پیشنهاد میکنیم. همچنین شما می توانید از فرصت مشاوره رایگان مشاورین تلفنی ما بهره ببرید.

اسکرول به بالا