071-91009294  | 021-88724227  |

بررسی شرایط جدید ویزای Tier 2 ICT انگلستان

بررسی شرایط جدید ویزای Tier 2 ICT انگلستان

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

برای حضور در انگلستان و کار در انگلستان نیاز است تا ویزای کاری این کشور دریافت شود. اما محدودیت هایی برای دریافت ویزای کاری انگلستان وجود دارد. عموما بسیاری از کارمندان از محدودیت فعلی بسیار ناراضی هستند و حتی گاها تمایل بر این دارند که کارفرمای خود را تغییر دهند. برای رفع این محدودیت ها و مشکلات دولت انگلستان به تازگی شرایط خاصی برای ویزای Tier 2 ICT ارائه داده است. در ادامه به بررسی موراد مختلف در ارتباط با این مدل ویزا می پردازیم. 

بررسی شرایط جدید ویزای Tier 2 ICT انگلستان

وزیر کشور انگلستان، پریتی پاتل ، اصطلاح کمیته مشاوره مهاجرت (MAC) را برای بررسی دسته ویزای انتقال درون شرکت Tier 2 ICT خواسته است. پیش بینی می شود که این بررسی ها دوازده ماه به طول بیانجامد و بر طبق آن شرایط حقوقی یا مهارت های مورد نیاز برای این مدل ویزای انگلستان نیز اعلام شود. مطابق نامه وزیر کشور ، هدف بلند مدت برای ICT این است که این مدل ویزا در کنار مسیر مهاجرتی کارگاران ماهر قرار گیرد.

در این زمینه بررسی هایی برای شرایط پایه حقوق و مزایای مورد نیاز کارگران نیز صورت می گیرد. در این مورد لازم است تا شرایط مسیر مهاجرتی به انگلستان نیز مورد بررسی قرار گیرد. بر طبق بررسی ها به نظر می رسد که بیشتر درخواست ها برای این ویزا از کشور های هند،‌ استرالا،‌ نیجریه، فیلیپن و ایالات متحده آمریکا باشد. در واقع این افراد حجم بالایی از ویزا را خواهند داشت. 

بررسی هزینه های مربوط به ویزای Tier 2 ICT انگلستان

هزینه های مربوط به ویزای Tier 2 ICT انگلستان برای شرکت ها و هم برای متقاضیان کار در انگلستان کمی بالا می باشد. از این رو در این زمینه اقداماتی نیز صورت گرفته است. همراه با هزینه های ویزا، متقاضی باید هزینه های مهاجرت به انگلستان و هزینه های مربوط به بهداشت و درمان را نیز پرداخت نماید. به همین دلیل از دولت انگلستان خواسته شده تا توافق نامه تامین اجتماعی را برای برخی از شرایط داشته باشد. این مدل از ویزای انگلیس عموما مبتنی بر امتیاز افراد است و در این میان افراد علاوه بر هزینه های پیش رو با چالش های خاص دیگری هم مواجه می شوند.

انتقال تیم های کارگری با ویزای Tier 2 ICT انگلستان

علاوه بر بررسی مسیر ویزای ICT ، وزارت کشور انگلستان اعلام کرده است که قصد دارد شرایط انتقال یا همان تحرک افراد را گسترش دهد. این کار برای بهبود شرایط تجارت خارجی اعمال می شود. بر طبق این شرایط، به تجارت های خارج از کشور انگلستان اجازه داده می شود تا تیم های کارگری خود را برای تاسیس شعبه یا شرکت تابعه در انگلستان اعزام نمایند. البته برای این امر شرایطی هم لازم است.

در واقع میزان مهارت کارگران از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر آن نوع شرکت، اهمیت شرکت، ارزش سرمایه گذاری ها و قرار داده های شرکت، مشاغل ایجاد شده توسط شرکت و غیره نیز مورد بررسی قرار می گیرد. در این میان اقداماتی برای احراز هویت سهامداران نیز صورت می گیرد و به واسطه آن ویزای موجود برای افراد صادر می شود. دقت داشته باشید که برای دریافت این ویزا جدیدا امکان حمایت مالی نیز فراهم شده است. 

اسکرول به بالا