071-91009294  | 021-88724227  |

ویزای تحصیلی سنگاپور

ویزای تحصیلی سنگاپور

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

کارشناسان ما در موسسه میرداماد می توانند بهترین راهنمای شما در امور مهاجرت و همچنین تحصیل در سنگاپور باشند و تمام اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهند. متخصصان ما می توانند به صورت کاملا قانونی و فراهم کردن تمامی شرایط شما را به هدفتان که اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور می باشد برسانند.

شرایط و روال اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور

درخواست های جدید برای اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور باید حداقل یک ماه قبل از شروع دوره ارائه شود. درخواست باید از طریق سیستم Pass-on-Line ثبت گردد. قبل از اینکه دانشجوی خارجی یک درخواست برای Pass-through SOLAR جهت دریافت ویزای تحصیلی سنگاپور ارسال نماید، ابتدا باید در دانشگاه مورد پذیرش قرار گیرد. برای ثبت نام در موسسه آموزش عالی به صورت اینترنتی اطلاعات زیر ضروری است.

 • نام، تاریخ تولد، جنسیت و ملیت دانشجو
 • جزئیات دوره، شروع دوره، و تاریخ پایان دوره
 • شماره مرجع درخواست SOLAR

هنگامی که دانشجو در دانشگاه ثبت نام کرد، می تواند برای ارسال فرم فرم 16به SOLAR اقدام نماید. پس از ارسال فرم 16 از طریق SOLAR، دانشجویان مجبورند نسخه ای از eForm را برای ارسال به واحد برای تکمیل مراحل صدور ویزای دانشجویی ICA نگه دارند و چاپ کنند. همسر و فرزندان دانشجویان تحصیلات تکمیلی تمام وقت می توانند از دانشگاه برای دریافت پاسپورت خانوادگی اقدام نمایند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید برای همسر و فرزندان خود درخواست ویزای ورود به سنگاپور را دریافت کنند.

شما می توانید به صورت نیمه وقت تا 16 ساعت در هفته کار کنید. مجوزهای کار برای کسانی که مایل به کار در تعطیلات هستند نیازی نیست زیرا آنها می توانند تمام وقت بدون محدودیت ویزا در تعطیلات کار کنند. پس از پایان دوره، دانشجویان بین المللی می توانند برای گذراندن یک ساله به ICA (اداره مهاجرت و بازرسی از سنگاپور) درخواست ارسال کنند تا به جستجو و مجوز کار در سنگاپور بپردازند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور

برای اخذ ویزای هر کشور نیاز به فراهم کردن مدارک مورد نیاز است. بدیهی است عدم وجود برخی از مدارک باعث رد شدن درخواست شما می گردد. بنابراین قبل از ارسال درخواست از آخرین تغییرات مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی سنگاپور مطلع شوید و همه مدارک را به صورت صحیح جمع آوری کنید. اسناد زیر برای ارسال درخواست اخذ ویزای دانشجویی جهت تحصیل در سنگاپور مورد نیاز است:

 • گذرنامه معتبر – گذرنامه شما باید حداقل سه ماه پس از مدت اقامت شمادر سنگاپور معتبر باشد.
 • فرم درخواست تحصیلی ویزای دانشجویی تکمیل شده باشد- فرهایی که بایستی تکمیل و ارسال گردد عبارتند از فرم ICA 16 و فرم V36 می باشد.
 • پرداخت هزینه درخواست ویزای دانشجویی، مبلغ 30 دلاری و هزینه گذرنامه 60 دلار می باشد. باید پس از اخذ گذرنامه دانشجویی مورد تأیید برای صدور ویزا اقدام کنید.
 • نامه پیشنهاددانشگاه – شما باید پیشنهاد معتبر از یک موسسه/ دانشگاه سنگاپور داشته باشید. این نامه های پذیرش معمولا بعد از دریافت هزینه های تحصیل دانشجو، صادر می شوند.
 • دو عکس پاسپورتی (الزاما این عتکس ها بایستی اخیرا گرفته شده باشند)
 • بیانیه بانکی – وجهی که نشان دهد شما توانایی پرداخت هزینه های تحصیلی و زندگی خود را در طول مدت زمان اقامت در سنگاپورد دارید این هزینه بر ابر است با = هزینه تحصیل + 8400 دلار
 • نامه ای که توضیح دهد که چگونه قرار است تمام هزینه های آموزشی، زندگی و مسافرت را پرداخت میکنید.
 • دریافت سپرده ثابت (در صورت لزوم)
 • نامه وام بانکی (در صورت لزوم)
 • مدرک ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی یا مدارک دوره هایی که در آن حضور داشتید
 • نمرات آزمون که برای کالجی که در آن ثبت نام کردید مورد نیاز است، مانند TOEFL، GRE، یا GMAT

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی سنگاپور

نکته: ممکن است اسناد اضافی مورد نیاز باشد. در مصاحبه شخصی، مصاحبه کننده ممکن است مدارک اضافی را درخواست کند. این مدارک ممکن است اسنادی برای اثبات شواهد وضعیت تحصیلی یا مالی باشد.

شرایط اخذ ویزای همسر و همراه سنگاپور

اگر قصد سفر به سنگاپور و ملحق شدن به یکی از اعضای خانواده را دارید که برای کار به آنجا رفته، به ویزای همراه نیاز دارید. ویزای همراه سنگاپور ویزای جابجایی است که برای اعضای خانواده ی دارندگان ویزای کار، ویزای متخصصان خارجی، ویزای سرمایه گذاران خارجی و ویزای کارکنان حرفه ای صادر می شود. ویزای همراه تا زمانی معتبر است که دارنده ی ویزای کار سنگاپور بصورت فعال در سنگاپور کار کند.

دارندگان ویزای همراه می توانند آزادانه در سنگاپور زندگی کنند، و بدن نیاز به ویزای دیگری از مرز های این کشور عبور کنند. همسران و فرزندان مجرد زیر 21 سال دارندگان ویزا های ذکر شده، که ماهانه 6000 دلار درآمد دارند میتوانند درخواست خود را برای ویزای همراه سنگاپور مطرح کنند. مدارک لازم برای درخواست ویزای همراه سنگاپور:

 • فرم تکمیل شده ی درخواست ویزای همراه
 • کپی صفحه ی مشخصات شما یا فرزندتان
 • کپی سند ازدواج، یا شناسنامه بعنوان مدرک رابطه ی متقاضی با اسپانسر
 • در صورت داشتن تحصیلات، مدارک لازم را ارائه کنید.
 • در صورت نام نویسی در مدارس سنگاپور، جزئیات ثبت نام را ذکر کنید
 • مقدار حقوق دریافتی شغل قبلی شما

هزینه ویزای تحصیلی سنگاپور

برای تحصیل و اقامت در سنگاپور نیاز به اخذ ویزای تحصیلی این کشور است. هزینه ویزای تحصیلی سنگاپور شامل دو پرداخت است. هزینه پردازش و هزینه صدور ویزا می باشد. این هزینه برای همیشه یکسان نیست و متغیر می باشد بنابراین همیشه قبل از درخواست از طریق اینترنت از آخرین تغییرات هزینه ویزا و مدارک مورد نظر آن مطلع شوید. برای هر درخواستی که به ICA داده می شود هزینه پردازش 30 دلار مورد نیاز است. هزینه غیر قابل استرداد است و در صورت عدم قبولی نیز هزینه بازگشت داده نمی شود. برای ارسال درخواست، هزینه بایستی از طریق SOLAR + کارت اعتباری / به صورت اینترنتی پرداخت شود.

هزینه ویزای تحصیلی سنگاپور

پس از آنکه درخواست شما مورد پذیرش قرار گرفت برای اخذ ویزا بایستی هزینه صدور 60 دلار را پرداخت نمایید. برای تمدید ویزا هر دانشجو باید هزینه 30 دلار را پرداخت نماید. هزینه زمانی پرداخت می شود که متقاضی موفق متقاضی به دریافت پاسپورت دانشجویی شود. موسسه میرداماد با داشتن مشاورین متخصص می توانند شما را در زمینه های گفته شده در این مقاله بیشتر راهنمایی کنند.

اسکرول به بالا