071-91009294  | 021-88724227  |

ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

کسانی که میخواهند در انگلستان کار کنند باید ویزای انگلستان و همچنین مهارت لازم را در زمینه کاری که انتخاب می کنند داشته باشند تا بتوانند در کار خود موفق باشند.

کار و ویزای انگلستان

در ابتدا کارفرما باید این موضوع را در نظر بگیرد که کار از لحاظ مهارتی باید با سواد و دانش متقاضی هم خوانی داشته باشد، درکل قبل از ارائه پیشنهاد کاری به فرد متقاضی باید ابتدا مهارت وی سنجیده شده و فرد مورد آزمایش قرار گیرد. درضمن حقوق پیشنهادی فرد متقاضی از کمپانی ارائه دهنده پیشنهاد کاری باید به اندازه ای باشد که جواب کسانی که برای اخذ تابعیت انگلستان اقدام کرده اند،در مورد هزینه زندگی فرد متقاضی و وابستگان وی را بدهد.

کارفرما باید حتما این پیشنهاد کاری را قبل از ارائه به فرد متقاضی آگهی کرده باشد. این آگهی نشان دهنده این است که برای این شغل هیچ گونه متقاضی کاری وجود نداشته و شرکت مجبور به فراهم کردن نیرو از خارج این کشور شده است.

شرایط کار در انگلستان

شغل در انگلستان طبق یک سری شرایط خاص می باشد و از لحاظ محتوایی باید محتوای خاصی درون آگهی های شغلی گنجانده شود مثلا ویزای کار تحصیل. و اگر این شرایط رعایت نشود مطمئنا پیشنهاد کاری مورد نظر برای فرد متقاضی بی فایده خواهد بود.

شرایط کار در انگلستان

شرکت در آزمون های آگهی های کاری در صورت قبول نشدن بسیار ناامید کننده است و این بدان علت است که کارفرما مجبور است تمامی قضایای مربوط به آگهی را مجدد از سر گیرد و دوباره بدنبال کارمندی باشد که از لحاظ مهارتی کاملا برای آن کار ساخته شده باشد.

موسسه حقوقی میرداماد علاوه بر این در زمینه مهاجرت انگلستان طریق تحصیل فعالیت دارد و می تواند هم زمان خدماتی مثبت را در زمینه مهاجرت به کارفرما و متقاضی کار ارائه دهد. درضمن این موسسه می تواند اطلاعات جامع را در مورد شرایط آگهی و میزان مهارت به کارفرما و فرد متقاضی ارائه دهد. درواقع موسسه ما از ابتدای درخواست فرد متقاضی تمامی راهنمایی ها و کارهای مربوط به اخذ ویزای TIER2 را به تنهایی انجام خواهد داد و قدم به قدم فرد متقاضی را در جریان روند کار قرار خواهد داد.

اسکرول به بالا