071-91009294  | 021-88724227  |

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

مهاجرت یکی از برنامه های رسمی کشور های مختلف می باشد، مبحث مهاجرت با توجه با سیاست و مسائل اجتماعی بعضی کشور ممکن است بسیار پیچیده و در عین حال در بعضی کشور ها بسیار ساده است. وکیل مهاجرت وکیلی است که با توجه به آگاهی به اطلاعات در زمینه حقوق بین الملل خصوصی و قوانین مهاجرت در کشور های مختلف می تواند کمک شایانی در بحث مهاجرت به افراد کنند. وکیل مهاجرت در بعضی کشور ها مثل استرالیا ، نیوزلند ، کانادا باید از دولت مجوز های لازم را اخذ نمایند.

در این جا به این نکته می پردازیم که وکیل مهاجرت در ایران به صورت رشته تحصیلی و یک مدرک قانونی معتبر وجود ندارد، و این بدان معناست کسی در ایران نمی تواند تحت عنوان وکیل مهاجرت فعالیت نماید ولی اکثر دفاتری که در زمینه مهاجرت فعالیت می نمایند از واژه های وکیل مهاجرت در معنای عرفی آن استفاده می کنند. وکیل مهاجرت در استرالیا دارای کد مارا می باشند و افرادی قصد مهاجرت به استرالیا از طریق این وکلا را دارند می توانند، وکیل را از طریق سایت مهاجرت استرالیا بررسی نمایند.

وکیل مهاجرتما در این صفحه با تعدادی از دفاتر معتبر مهاجرتی که به صورت عرفی از وکیل مهاجرت بهره مند هستند را معرفی می کنیم. شایان ذکر است در این صفحه فقط وکلای مهاجرت معرفی می گردد و وظیفه اخذ تاییدات نهایی و قرارداد بر عهده خود متقاضیان است. وکیل مهاجرت در واقع افرادی می باشند که با توجه به آگاهی از قوانین و مقررات مهاجرت در کشور های مختلف و همچنین داشتن تجربه که به مراتب از اولویت بهتری برخوردار است، راهنمایی و مشاوره در زمینه های مربوطه به افراد می دهند. البته شایان ذکر است وزارت علوم به تعدادی از شرکت ها و موسسات مجوز در زمینه اعزام دانشجو اعطا کرده است و این موسسات اجازه فعالیت قانونی در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی در کشور های مختلف را دارند.

وکیل مهاجرت در شیراز:

 اطلاعات در حال بروز رسانی است.

وکیل مهاجرت در تهران:

 اطلاعات در حال بروز رسانی است.

وکیل مهاجرت در مشهد:

 اطلاعات در حال بروز رسانی است.

وکیل مهاجرت در سیدنی:

Suite 10&11, Level 3, 48 George St, Parramatta, NSW,2150, Australia

Tel : +61 – 2 – 9 6 5 9 1 6 9 4

وکیل مهاجرت در وین:

 اطلاعات در حال بروز رسانی است.

وکیل مهاجرت در کوالالامپور:

 اطلاعات در حال بروز رسانی است.

نظرات کاربران

 • توسط سلمان صفایی زاده
  تاریخ: خرداد 16, 1396
  نفر
  نفر

  سلام
  قصد ادامه تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه سوئد را دارم.

  • توسط مشاور بخش تحصیل و اعزام دانشجو
   تاریخ: خرداد 16, 1396
   نفر
   نفر

   با سلام
   طبق اطلاعات ما؛ امکان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد برای خارجی ها بسیار سخت می باشد. ظرفیت دانشگاه های پزشکی این کشور به صورتی است که حتی ورود تحصیل پزشکی برای خود سوئدی ها سخت است.

دیدگاهتان را با ما در میان بزارید

اسکرول به بالا