071-91009294  | 021-88724227  |

هزینه زندگی و تحصیل در فیلیپین

هزینه زندگی و تحصیل در فیلیپین

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

هزینه فرستادن فرزندان به کالج به عبارتی هزینه زندگی و تحصیل در فیلیپین این روزها چگونه است؟ طبق محاسبات اینها ارقام بزرگی است…

برنامه ها و هزینه زندگی و تحصیل در فیلیپین

سخنی را از مرد بزرگ نلسون ماندلا می آوریم که می گفت “تحصیل سلاح قدرتمندی است که میتوانید از آن برای تغییر دنیا استفاده کنید”. ولی داستان غم انگیز زندگی آنجاست که تحصیل خوب ارزان نیست. برای بیشتر خانواده هایی با درآمد معمولی، پرداخت شهریه دانشگاه و سایر مخارج دانشگاهی فشار مالی بسیار سنگینی را در هر سال وارد می آورد. فشار مالی بسته به این دارد که در چه کالج یا دانشگاهی باشید، و چه رشته ای را انتخاب کنید، و چقدر هزینه زندگی و هزینه های جانبی داشته باشید.

برنامه ها و هزینه زندگی و تحصیل در فیلیپین

هزینه تحصیل در فیلیپین

هزینه تحصیل در فیلیپین

 کار و تحصیل در فیلیپین

اگر فرزند شما، سرآشپز است، و یا می خواهد حرفه ای را در صنعت هتلداری و رستوران داری در کالج های Endrum در McKinley Hill بگذراند، می توانید آن ها را با برخی از بهترین آموزش ها و تحصیلات در این کشور تجهیز کنید. یک ترم شامل 18 واحد در طول 18 هفته است که حدود 116.000 P در می آید. این مبلغ شامل هزینه های اضافی برای همایش ها و هزینه های آزمایشگاه و کامپیوتر ها نمی باشد. اگر هزینه های خوابگاه در نظر گرفته شود، یک 17.500 تا 35.000 بصورت ماهیانه است.

دوره های تحصیلی در دانشگاه فیلیپین

دانشگاه Asia and Pacific در شهر Pasig دوره هایی را در رشته های هنر و علوم، ارتباطات، مدیریت، اقتصاد، آموزش و بهبود فعالیت های فردی و نیز علوم مهندسی ارائه می دهد. یک سال در این دانشگاه خصوصی تحصیل کردن، ترمی بالغ بر 112.000 P  برای هر 23 واحد هزینه بر میدارد.

اگر ترجیح می دهید تا فرزند خود را به دانشگاه De La Salle در خیابان Taft، Manila برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی فیلیپین بفرستید، آماده باشید تا ترمی 77.000 P در هر سال هزینه کنید. ارزان ترین رشته پیشنهادی این دانشگاه، آموزش هست، که حدود 65.000 P هزینه بر میدارد. گران قیمت ترین دوره ها، دوره های مهندسی هستند که حدود ترمی 77.000 P هزینه بر میدارد. در نظر داشته باشید که هر سال 3 ترم تحصیلی در DLSU دارد.

برای آگاهی بیشتر می توانید با مشاورین و کارشناسان موسسه حقوقی میرداماد گفت و گو کنید تا شما را با اطلاعات خود به صورت کامل راهنمایی کنند.

اسکرول به بالا