071-91009294  | 021-88724227  |

هزينه تحصيل در عمان

هزينه تحصيل در عمان

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

صندوق کمپون با ارائه بورس تحصیلی عمان بر اساس شایستگی و نیاز، دانشجویان را در برنامه های توسعه پایدار، پاداش می دهد. صندوق SIT عمومی ترین سازمان است و به طور شایسته به دانش آموزان اهدا می شود. بورس و هزينه تحصيل در عمان ممکن است از چند صد تا چند هزار دلار باشد.

شرایط و هزينه تحصيل در عمان

اگر شما به دنبال یک کشور نسبتا امن و مطمئن در خاورمیانه برای تحصیل در خارج از کشور هستید، عمان ممکن است مقصد مورد نظر شما باشد. عمان دومین کشور بزرگ در کنار عربستان سعودی در منطقه است و دارای فرصت های زیادی برای تحصیل در مرزهای خود است. آموزش عالی در عمان در یکی از دانشگاه های کشور عمان برگزار می شود. در حالی که سیستم دانشگاه نسبتا جدید است، با افتتاح اولین دانشگاه در دهه 1980، ثابت کرده است که یک تجربه تحصیلی جامع برای کسانی که تحصیل در داخل کشور را انتخاب می کنند.

دوره های تحصیل در عمان

تحصیل در عمان به دانش آموزان فرصتی برای تجربه زندگی در فرهنگ عربی پرطرفدار می دهد. دانش آموزان از آزادی بیشتر مذهب و تجارت در عمان لذت بیشتری می برند. همچنین، اکثر برنامه های درجه به زبان انگلیسی تدریس می شود و برای بسیاری از دانشجویان بین المللی برای شرکت در مدرسه و همچنین درک آنچه آموزش داده می شود آسان تر است.

دوره های تحصیل در عمان

از آنجایی که عمان یک دولت اسلامی است، تقویم دانشگاهی از تقویم اسلامی پیروی می کند، با گذراندن تعطیلات مهم اسلامی. بسیاری از مدارس سال را به سه دوره سه ماهه برمی گردانند، ابتدا در ماه اوت و سپتامبر و تا دسامبر یا ژانویه ادامه می یابند.

دانشجویان بین المللی در عمان

هزینه تحصیل در عمان توسط دولت تعیین نمی شود و به همین ترتیب بسته به برنامه تحصیلی و دانشگاه انتخاب می شود. به عنوان مثال، هزینه سالی یک مدرک لیسانس در یکی از کالج های عمان 1800 ORM است، علاوه بر 100 سپرده احتیاط OMR در اکثر موارد، هزینه و تجربه زندگی در عمان نسبت به سایر کشورهای خاورمیانه ارزان و مناسب تر است. از آنجا که عمان چندین دانشگاه دارد، فرصت های تحصیل برای دانشجویان بین المللی بسیار متفاوت است. تمرکز قوی بر کسب و کار، فناوری و مهندسی در بسیاری از دانشگاه های عمان یافت می شود.

فارغ التحصیلان در عمان

متقاضیان مدرک کارشناسی در عمان باید قبل از اعطای تحصیل فوق لیسانس یا معادل آن را امتحان کنند و برخی مدارس حداکثر سن را برای مهاجران تعیین می کنند. هر برنامه دارای خواسته های منحصر به فرد خود، از جمله تست و حداقل نمرات، برای دانش آموزان بین المللی که وارد برنامه می شوند، دارای نیازهای خاص خود خواهند بود. پس از فارغ التحصیلی، دانشجویانی که در عمان تحصیل کرده اند، به طور منحصر به فرد برای کار در کشورهای عربی یا شرکت هایی که با کشورهای عربی کار می کنند آماده می شوند. ماهیت چشمگیر تجربه آموزش در عمان باعث می شود که دانش آموزان پس از فارغ التحصیلی با کسب و کارهای عربی ارتباط برقرار کنند.

بورسیه تحصیلی عمان

فرهنگ سیاسی و توسعه سیاسی عمان، ارائه شده توسط دانشکده تربیت بین المللی (SIT) طراحی شده است به طور مشابه با دیگر برنامه های نوآورانه در خارج از کشور برنامه های آموزشی، با غوطه وری و انعطاف پذیری برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد خارجی طراحی شده است. SIT یک سازمان پیشرو در خارج از کشور است که بسته های متعددی از برنامه های مختلف بین المللی برای دانشجویان دانشگاهی را تهیه می کند. بورس تحصیلی در خاورمیانه و علوم اسلامی کمک هزینه هایی برای دانشجویان در برنامه عمان است. جوایز بر اساس شایستگی های علمی و نیاز مالی ارائه می شود.

شرایط زندگی در عمان و همچنین تحصیل در این کشور را می توانید از مشاورین موسسه میرداماد بخواهید، مشاورین ما می توانند در این زمینه به صورت کامل شما را راهنمایی کنند.

اسکرول به بالا