071-91009294  | 021-88724227  |

مهاجرت پرستاران به آمریکا

مهاجرت پرستاران به آمریکا

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

مقررات ویزا نشان می دهد که اگر یک پرستار در خارج از آمریکا مجوز لازم را اخذ نمود و آموزش های لازم را دیده باشد، باید یک گواهی ویزا اسکرین مهاجرت پرستاران به آمریکا را نیز دریافت کند.

شرایط مهاجرت پرستاران به آمریکا

پرستاران متقاضی ممکن است بتوانند یک گواهی بر یک مبنای پایه بدست آورند. دریافت چنین مدرکی مستلزم یک زمان کافی، تلاش و مقداری پول (بیش از 300دلار) است.

مهاجرت پرستاران به آمریکا

مگراینکه پرستار در کشور انگلیسی زبان (آمریکا، استرالیا، نیوزیلند، ایرلند، بریتانیا یا کانادا، همه استان ها بجز کبک) تحصیل کرده باشد، او باید یک نمره حداقلی در آزمون های نوشتاری و گفتاری زبان انگلیسی تافل (امتحان انگلیسی به عنوان زبان خارجی)، آیلتس (خدمات آزمون بین المللی زبان انگلیسی) یا توئیک (آزمون انگلیسی در ارتباطات بین المللی) دریافت کند. همچنین، اگر پرستار متقاضی برای مِلاب قبل از 27نوامبر 2002 ثبت نام کرده باشد، این نتیجه امکان دارد به CGFNC برای اخذ ویزا اسکرین ارسال شود.

قوانین اقامت و مهاجرت پرستاران به آمریکا

مقررات سی آی سی نشان می دهد که فقط کمیسیون در فارغ التحصیلان مدارس پرستاری خارجی (سی جی اِف اِن سی) سازمان مجاز برای صدور گواهی های ویزا اسکرین برای پرستاران متقاضی است، سازمانی که 343 بخش است.

نمرات قبولی پرستاران برای مهاجرت به آمریکا

نمرات قبولی برای پرستاران در آزمون های انگلیسی به شرح زیر است:

  • آیلتس: 6.5 مدل آکادمیک یا آموزش عمومی، نمره کلی، اسپیکینگ 7
  • تافل: 540 کاغذی؛ 207 تافل کامپیوتری؛ 4.0 امتحان نوشتاری انگلیسی (تی دبلیو ای)؛ 50 ازمون صحبت کردن انگلیسی (تی سی ای).
  • توئیک: 725؛ به علاوه تی دبلیو ای: 4.0 و تی سی ای: 50
  • نمرات قبولی برای مِلاب به شرح زیر است: +79نمره نهایی؛ +3 مصاحبه شفاهی

بطور کلی طبق نظر موسسه حقوقی میرداماد ، فرآیند دریافت اقامت موقت با فرض اینکه سهم ویزای مهاجر از کشور محل تولد پرستار متقاضی به عقب نیفتاده باشد، ممکن است بین 12 تا 18 ماه طول بکشد. البته باز هم نیاز است تا شما اطلاعات خود را با مشاورین موسسه بروز کنید. با ما در تماس باشید و اطلاعات لازم در زمینه تحصیل پرستاری و یا پزشکی در آمریکا را کسب کنید.

اسکرول به بالا