071-91009294  | 021-88724227  |

مجارستان

مجارستان

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

[vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

اگر مایل به زندگی در خارج از کشور هستید بیاد داشته باشید که کشور مجارستان کشوری محصور در خشکی می باشد که در حوزه کارپات واقع شده است.

اقامت کشور مجارستان

این کشور طولانی ترین رودخانه ها نظیر: دانوب و تیسزا را به خود اختصاص داده است. بیاد داشته باشید که کشور مجارستان به سه بخش نظیر: ترانسدانوبیا (به غرب و دانوب)، دشت بین رودخانه دانوب و تیسزا و منطقه ترانس تیسزا (به سمت شرق از تیسزا) نیز تقسیم خواهد شد. این در حالیست که کشور مجارستان کوه های بسیار مرتفع و با بیش 1000 متر ارتفاع را به خود اختصاص داده است. این در حالیست که حدود دو سوم از این مناطق جغرافیایی حدود200 متر از سطح دریا نیز فاصله دارند.

اقامت کشور مجارستان
دریاچه Balaton، به عنوان یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی در این کشور در نظر گرفته می شود. بخاطر داشته باشید که عمق متوسط این ​​دریاچه حدود دو تا سه متر می باشد، به طوری که در فصل تابستان آب گرم به وفور مشاهده خواهد شد.

طبیعت کشور مجارستان

به طور کلی ده پارک های ملی در کشور مجارستان وجود دارد. علاوه بر این سه دشت بزرگ در این کشور مشاهده می شود که مواردی نظیر: Hortobágy، Kiskunság و Körös-Maros را در بر خواهد گرفت. در این کشور مواردی نظیر: حفاظت در برابر حیات وحش و تالاب های شکننده، باتلاق ها و مراتع باز puszta به شدت مورد حمایت واقع می شود. تپه Bükk که تقریبا پوشیده از درختان متنوع می باشد و در منطقه Aggtelek واقع شده است با سیستم گسترده ای از غارها نیز در ارتباط می باشد. دانوب Ipoly در مرکز کشور مجارستان واقع شده است؛ بالاتون (Balaton) بسیار مرتفع می باشد که در غرب واقع شده است. پارک ملی دانوب دراوا و در جنوب غرب این کشور قرار گرفته است و در مرکز مرز کرواتی واقع شده است. این در حالیست که Őrség و Fertő-Hanság در مرز اتریش نیز قرار گرفته است.

مجارستان خانه بیش از 2000 گونه گیاهان گلدار می باشد؛ گیاهانی که در بسیاری از عرض های جغرافیایی نیز یافت نمی شود. از حیوانات مشترک در این منطقه و اروپا مواردی نظیر: (گوزن، خرگوش وحشی، گراز و سمور) و همچنین برخی از گونه های نادر نظیر: (گربه وحشی، خفاش دریاچه، مارمولک Pannonian) و سه چهارم از 450 مهره داران نظیر: پرندگان به خصوص پرندگان آبزی  که جذب رودخانه ها، دریاچه ها و تالاب ها می شوند را در بر خواهد گرفت.

آب و هوای کشور مجارستان

کشور مجارستان آب و هوایی معتدل را به خود اختصاص داده است و در قاره ای نسبتا خشک واقع شده است. بیاد داشته باشید که تفاوت چشمگیری در دمای بین چهار فصل مشاهده خواهد شد که به صورت تابستانهای گرم و زمستان های سرد می باشد. این میانگین دما از -1 ° C در ماه ژانویه به 21 درجه سانتی گراد در ژوئیه خواهد بود. کشور مجارستان به شدت تحت تاثیر آب و هوای رشته کوه های اطراف ، رشته کوه های آلپ و Carpathians نیز قرار خواهد گرفت.

مشاورین و کارشناسان مهاجرتی ما در موسسه میرداماد اطلاعات کامل تری را به نسبت مقالات در مورد اقامت قانونی مجارستان، در اختیار دارند که شما می توانید با بهره گیری از جلسات حضوری از اطلاعات آنها استفاده کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

اسکرول به بالا