071-91009294  | 021-88724227  |

بورسیه تحصیلی کره جنوبی

شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی در کره جنوبی

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

معادل برنامه کارشناسی “بورس جهانی کره” (GKS) نام دارد و قصد دارد از دانشجویان عالی بین المللی از کشورهای در حال توسعه پشتیبانی کند. بدین ترتیب، شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی در کره جنوبی بسته به نوع دانش آموز کشور مبدا، به استثنای ایالات متحده آمریکا، اروپایی (به استثنای اوکراین) و اکثر دانش آموزان آفریقایی، دارد.

الزامات و شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی در کره جنوبی

بورس تحصیلی زیادی در کره وجود دارد که توسط دانشگاه های عالی کره ای به دانشجویان بین المللی ارائه می شود. دولت کمک هزینه تحصیل در کره جنوبی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. این کمک هزینه تحصیلی به طور کامل تأمین مالی شده است که هزینه تحصیل و زندگی را پوشش می دهد.

هدف این بورس تحصیلی جذب دانش آموزان با استعداد بین المللی برای تحصیل در کره و کمک به جامعه کره ای است. دانش آموزانی که مدرک تحصیلی دولتی کره را دریافت می کنند واجد شرایط تحصیل در هر دانشگاهی هستند که وابسته به این برنامه می باشد. این بورس شامل مسکن کامل، هزینه ماهانه، بلیط هواپیما، هزینه آموزش زبان، کمک هزینه اقامت، بیمه درمانی می شود.

بورسیه تحصیلی در دانشگاه ملی سئول

بورسیه دانشگاه ملی سئول یکی از لیگ های آیوی کره به نام دانشگاه های “SKY” است. دانشگاه های “آسمان” شامل دانشگاه ملی سئول، دانشگاه Yonsei و دانشگاه کره است. این دانشگاه یکی از مشهورترین دانشگاههای کره می باشد و بسیاری از دانشجویان کره ای در این دانشگاه عالی حضور دارند.

بورسیه تحصیلی در دانشگاه ملی سئول

این دانشگاه برای کمک هزینه تحصیلی دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری که مایل به تحصیل در SNU هستند، ارائه می دهد. بسیاری از بورس های تحصیلی هر ساله اعطا می شود، اما به دلیل رقابت سخت، این بورس های تحصیلی بسیار دشوار است. به طور کامل برای دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا تامین می شود.

بورسیه تحصیلی در دانشگاه کره

دانشگاه کره یک دانشگاه معتبر در کره جنوبی است، که ارائه کمک هزینه تحصیلی کامل به دانش آموزان بین المللی را ارائه می دهد. این دانشگاه به ویژه برای رشته های غیر STEM مانند علوم انسانی، کسب و کار و علوم سیاسی شناخته شده است. اگر چه دانشگاه کره برای رشته های غیر ساحر شناخته شده است، برنامه های STEM آنها یکی از برنامه های پیشرو در کره است. این دانشگاه عالی، بورس تحصیلی زیادی را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد.

اهداف بورسیه تحصیلی در کره

در دسترس بودن عمومی بورسیه، سهولت در دسترس بودن و میزان بودجه (برای اقامت و متقاضی) به طور گسترده ای متفاوت است، بورسیه تحصیلی کره به مدت زمان مطالعه یا تحقیق مورد نظر و بالاترین درجه تحصیلی متقاضی بستگی دارد. اهدا کنندگان کمک مالی و موسسات علمی بسیاری وجود دارد. اهداف مشترک اهدا کنندگان کمک هزینه تحصیلی در کره به قرار زیر می باشد:

  • اعطای دانش آموزان عالی برای نمایش عملکرد تحصیلی
  • ادامه تحصیلات دانشگاهی و عملی در کره، به خصوص در علوم و فناوری اطلاعات
  • حمایت و توسعه استعدادهای نادر در رشته های بسیار خاص و فنی
  • تبادل دانشمندان دانشگاهی در سراسر آسیا و جهان
  • تسهیل هزینه تحصیل در دانشجویان و کاندیداهای دکترا

متقاضیان تحصیل در کره جنوبی می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با متخصصان و کارشناسان موسسه میرداماد در دفاتر شیراز و تهران تماس حاصل نموده و از راهنمایی های آنان به صورت رایگان استفاده نمایند.

اسکرول به بالا