مهاجرت و اقامت عمان

شرایط زندگی در عمان

شرایط زندگی در عمان

خارجی ها اخیرا حق قانونی برای خرید ملک را برای تحولات مشخصی در عمان به دست آورده اند، اما اجاره معمولا تنها گزینه برای اقامت است. اجاره هر ساله و نه ماهه پرداخت می شود، که برای مستاجران مستقل اینگونه نیست، زیرا آن ها باید مبلغ قابل توجهی برای پوشش اجاره برای یک سال تمام بپردازند. در ادامه مقاله به شرایط زندگی در عمان اشاره کرده ایم.

الزامات و شرایط زندگی در عمان

در صورت ورود به عمان محل اقامت معمولا در قرارداد کاری قرار دارد. برخی از شرکت ها کمک هزینه نقدی را برای صرف اجاره هزینه می کنند، تجربه زندگی در عمان اجازه می دهد که سرمایه گذار یک ملک را انتخاب کرده و حتی با صاحب خانه به طور مستقل ارتباط برقرار کند تا پرداخت را از طرف نماینده صادر نماید. مسقط یک شهر نسبتا کوچک است، بنابراین مدت زمان رانندگی در آن حداکثر 40 دقیقه است. این اجازه می دهد که مهاجران به دنبال اقامت ارزان تر از مرکز شهر باشند.

زندگی در عمان

عمان جمعیت قابل ملاحظه ای را شامل می شود که عمدتا شهروندان بریتانیایی، آمریکایی، کانادایی، استرالیایی، نیوزیلندی و آفریقای جنوبی است. نوع زندگی شگفت انگیز امروزی بستگی به جایی دارد که زندگی می کنید: مسقط بهترین شهر توسعه یافته با مراکز خرید، رستوران ها، بارها، باشگاه های ورزشی و محل های تفریحی است.

زندگی در عمان

به دلیل جمعیت بزرگ و تعداد زیادی از باشگاه های اجتماعی مهاجرین، سبک زندگی غربی در این شهر آسان است. شهرهای کوچکتر و بیشتر روستاها تقریبا غرب گرا نیستند، اما بسیاری جمعیت های بزرگ و گروه های اجتماعی را نیز دارند.

حتما بخوانید:  تجربه زندگی در عمان

جمعیت مهاجرین در عمان

عمان برای بسیاری از سلیقه ها و سبک های مختلف زندگی مناسب است. برای نسل جوان، باشگاه ها، کافه ها برای سرگرم کردن افراد در دسترس هستند و برای کسانی که در خارج از منزل هستند، فرصت زیادی برای کمپینگ در صحرا، در سواحل زیبا، کوهنوردی و شنا کردن در wadis خنثی وجود دارد. گرما در عمان در تابستان می تواند سرکوب گر باشد، به خصوص در ساحل، جایی که رطوبت به سطح بالا می رسد. مسقط شهر خاصی برای پیاده روی نیست و تنها راه ممکن برای سفر با ماشین یا حمل و نقل عمومی است. گرچه شهرهای روستایی بیابان ها و سواحل زیبای در ورودی خود را دارند.

کار در عمان

تحصیل در عمان به خاطر موقعیت بسیار امن و با کمترین میزان جرم و جنایت محیطی ویژه برای تحصیل کودکان و جوانان است. تصادف در عمان رایج است و میزان تصادفات بالا در جاده های عمومی وجود دارد. به منظور کار در عمان، سرمایه داران باید توسط یک کارفرما حمایت شوند، که می تواند مردم را به سمت کارفرمایان متصل کند. در صورت ترک شرکت، یک ویزای کار لغو خواهد شد و باید از طریق ایجاد مجوز اقامت جدید مجددا اقدام کرد. برای آشنایی بیشتر از فرصت های سرمایه گذاری در عمان بهتر است که با مشاورین موسسه میرداماد همراه باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *