071-91009294  | 021-88724227  |

تحصیل رایگان در نیوزلند

تحصیل رایگان در نیوزلند

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

کشور نیوزلند که در میان آب های اقیانوس آرام قرار دارد، دارای دانشگاه های معتبر و جهانی است که توجه بسیاری ازمتقاضیان تحصیلی ایرانی را به خود جلب کرده است. بر این اساس در این مقاله به تحصیل رایگان در نیوزلند می پردازیم. در این مقاله می خوانید:

 • چرا تحصیل در کشور نیوزلند؟
 • شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند
 • مدارک لازم اخذ بورسیه و تحصیل رایگان در نیوزلند
 • شرایط لازم اخذ بورسیه و تحصیل رایگان در نیوزلند
 • بورسیه های تحصیلی دانشگاه های نیوزلند
 • بورسیه تحصیلی دانشگاه ویکتوریا نیوزلند
 • بورسیه تحصیلی NZIDRS نیوزلند
 • بورسیه تحصیلی دانشگاه کانتربری نیوزلند
 • بورسیه تحصیلی دانشگاه اوکلند نیوزلند
 • بورسیه تحصیلی دانشگاه اوتاگو نیوزلند
 • تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی نیوزلند
 • تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد نیوزلند
 • تحصیل رایگان در مقطع دکترا نیوزلند
 • اشتغال و کار با تحصیل رایگان در نیوزلند
 • اقامت دائم با تحصیل رایگان در نیوزلند
 • مزایای تحصیل رایگان در نیوزلند
 • سخن آخر
 • سوال های متداول در مورد تحصیل رایگان در نیوزلند

چرا تحصیل در کشور نیوزلند؟

کشور نیوزلند یا زلاندنو با بالا بودن سطح رفاه اجتماعی و رعایت حقوق شهروندی یکی از برترین کشورهای جهان برای تحصیل و زندگی محسوب می شود. این کشور که به عنوان یکی از کم فسادترین کشورهای جهان شناخته شده است، کمتر در بحران های مالی و اقتصادی داخلی و جهانی درگیر شده است. نرخ بیکاری بسیار پایین این کشور فرصت خوبی را برای اشتغال فارغ تحصیلان دانشگاه های این کشور فراهم کرده است. همه این عوامل موجب شده است تا هر روز به تعداد متقاضیان تحصیل در این کشور اروپایی اضافه شود.بالا بودن کیفیت آموزشی و تحصیلی، اعتبار علمی جهانی دانشگاه های این کشور و بالا بودن رتبه و رنکینگ دانشگاه های این کشور در میان رتبه بندی و رنکینگ های جهانی را می توان از دلایل مهاجرت به نیوزلند از نوع تحصیلی به این کشور نام برد. به عنوان مهم ترین مزیت تحصیل در کشور نیوزلند وجود بورسیه های تحصیلی عالی و کمک هزینه های دانشجویی را می توان نام برد که شرایط تحصیل رایگان را برای دانشجویان فراهم می کند.

در همین راستا مشاوران و وکلای زبده و مجرب موسسه حقوقی و مهاجرتی میرداماد (توسعه گران عدالت و مهر) با تهیه این مقاله تلاش کرده اند تا شما را با همه جزئیات مربوط به تحصیل رایگان در نیوزلند آشنا کنند. با ما همراه باشید.

شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند

دولت نیوزلند با تسهیل روند تحصیل برای دانشجویان بین المللی شرایط لازم تحصیل کم هزینه و رایگان را فراهم می کند.شرایط تحصیل رایگان برای دانش آموزان و دانشجویان دارای تابعیت و شهروندی نیوزلند در این کشور امکان پذیر می باشد اما دانشجویان خارجی برای تحصیل در نیوزلند باید شهریه های تحصیلی را پرداخت کنند. تنها روش تحصیل رایگان برای دانشجویان خارجی و بین المللی در نیوزلند دریافت بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های دانشجویی است. در واقع با برخورداری از بورسیه های دانشگاه ها و کمک هزینه های دانشجویی شرایط تحصیل رایگان برای دانشجویان بین المللی فراهم می شود.دانشجویان با اخذ مجوز کار پاره وقت دانشجویی در حدود ۲۰ ساعت در هفته نه تنها زمینه لازم برای کسب درآمد و تامین بخشی از هزینه های زندگی و تحصیل خود در نیوزلند را فراهم می کنند، بلکه با کسب تجربه کاری و شغلی مقدمات کار و اشتغال پس از فارغ تحصیلی در این کشور را مهیا می کنند.

شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند
شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند

مدارک لازم اخذ بورسیه و تحصیل رایگان در نیوزلند

متقاضی دریافت بورسیه های تحصیلی نیوزلند و شرایط تحصیل رایگان در این کشور باید مدارک لازم را به دانشگاه محل تحصیل خود ارائه دهد. از جمله مدارک لازم برای اخذ بورسیه های تحصیلی نیوزلند موارد زیر را می توان برشمرد:

 • مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس و یا تافل
 • ارائه مقاله های چاپ شده در ژورنال های بین المللی
 • ارائه پایان نامه تحصیلی علمی تحقیقی
 • ارائه انگیزه نامه تحصیلی

شرایط لازم اخذ بورسیه و تحصیل رایگان در نیوزلند

متقاضیانی که قصد تحصیل رایگان و بدون پرداخت هزینه های تحصیل در نیوزلند را دارند، باید واجد شرایط باشند. از جمله مهم ترین شرایط لازم به منظور اخذ بورسیه های تحصیلی نیوزلند موارد زیر را می توان ذکر کرد:

 • دارا بودن رزومه علمی تحصیلی قوی
 • دارا بودن مقاله های علمی تحقیقی چاپ شده در مجله های ISI
 • دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی
 • دارا بودن نمره های درسی بالا
 • دارا بودن سطح و سواد علمی

بورسیه های تحصیلی دانشگاه های نیوزلند

دانشگاه های کشور نیوزلند به منظور حمایت مالی و پشتیبانی از دانشجویان ممتاز و برتر در مقاطع مختلف تحصیلی، بورسیه ها و کمک هزینه های خوبی را به آن ها ارائه می دهند. این بورسیه ها بیشتر به دانشجویان مقطع دکترا اعطا می شود، اما دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز می توانند از این بورسیه ها بهره مند شوند. از میان بورسیه های مهم مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه های نیوزلند که به دانشجویان برتر اعطا می شود، بورسیه های زیر را می توان نام برد.

بورسیه تحصیلی دانشگاه ویکتوریا نیوزلند

دانشجویان مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ویکتوریا نیوزلند می توانند در صورتی که واجد شرایط باشند از این بورسیه بهره مند شوند. این دانشگاه سالانه در حدود ۱۵۰۰۰ دلار را به عنوان بورسیه تحصیلی به دانشجویان برتر اعطا می کند.

بورسیه تحصیلی NZIDRS نیوزلند

بورسیه تحصیلی NZIDRS دانشگاه های نیوزلند مختص دانشجویان ممتاز به تحصیل در مقطع دکترا می باشد. دانشجویان با برخورداری از این بورسیه های تحصیلی می توانند شرایط تحصیل رایگان را فراهم کنند. این بورسیه هزینه شهریه دانشگاه و بیمه دانشجو را پوشش می دهد. میزان این بورسیه تحصیلی سالانه در حدود ۲۵.۰۰۰ دلار نیوزلند و تا ۶۰۰ دلار بیمه پزشکی می باشد.

بورسیه تحصیلی NZIDRS نیوزلند
بورسیه تحصیلی NZIDRS نیوزلند

بورسیه تحصیلی دانشگاه کانتربری نیوزلند

دانشجویان مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه کانتربری نیوزلند می توانند در صورتی که واجد شرایط باشند از این بورسیه بهره مند شوند. این بورسیه تحصیلی هزینه شهریه، سفر و هزینه بیمه و هزینه زندگی دانشجو را در کشور نیوزلند پوشش می دهد. این دانشگاه سالانه در حدود ۱۰.۰۰۰ دلار تا ۲۰.۰۰۰ دلار را به عنوان بورسیه به دانشجویان برتر اعطا می کند.

بورسیه تحصیلی دانشگاه اوکلند نیوزلند

این بورسیه تحصیلی که به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا اعطا می شود، هزینه های شهریه، بیمه سلامت و هزینه های زندگی دانشجو در کشور نیوزلند را پوشش می دهد. علاوه بر این دانشگاه اوکلند نیوزلند با اعطای این بورسیه هزینه رفت و برگشت به کشور نیوزلند و هزینه های زندگی دانشجو در این کشور را تامین می کند. این بورسیه از طرف بورسیه های تحصیلی بانک ژاپن برای توسعه آسیا و شهروندان آسیایی تامین می شود.

بورسیه تحصیلی دانشگاه اوتاگو نیوزلند

دانشگاه اوتاگو نیوزلند این بورسیه را به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد اعطا می کند. میزان این بورسیه تحصیلی سالانه در حدود ۱۳۰۰۰ دلار نیوزلند می باشد. این بورسیه تحصیلی هزینه های تحصیل دانشجو در این کشور را تاحدودی تامین می کند.

تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی نیوزلند

مدت تحصیل در مقطع کارشناسی و لیسانس دانشگاه های کشور نیوزلند برخلاف دیگر کشورها در حدود ۳ سال است.متقاضی می تواند با ارائه مدارک و شرایط لازم در این مقطع به طور رایگان تحصیل کند. برخورداری از بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های دانشجویی شرایط تحصیل رایگان را برای دانشجویان در این مقطع فراهم می کند.اگر متقاضی فاقد مدرک مهارت زبان انگلیسی باشد و قصد تحصیل در دانشگاه های نیوزلند را داشته باشد، می تواند در دوره های آمادگی زبان پیش دانشگاهی شرکت کند و پس از کسب نمره لازم، تحصیل خود در رشته مورد نظر را شروع کند.به طور کلی مدرک مهارت زبان مورد نیاز برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی و لیسانس دانشگاه های نیوزلند مدرک مهارت زبان آیلتس با نمره ۶ می باشد. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه نیوزلند سالانه در حدود ۱۸۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار می باشد که دانشجویان می توانند با برخورداری از بورسیه های تحصیلی بخش زیادی از این هزینه را تامین کنند.

تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی نیوزلند
تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی نیوزلند

تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد نیوزلند

متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و فوق لیسانس دانشگاه های نیوزلند می توانند پس از تمام شدن دوره تحصیلی کارشناسی برای ثبت نام اقدام کنند. طول مدت تحصیل در این مقطع در کشور نیوزلند در حدود ۲ سال است.زبان تدریس مقطع کارشناسی ارشد نیوزلند به زبان انگلیسی می باشد، بنابراین متقاضی باید مهارت و تسلط به زبان انگلیسی داشته باشد. در صورتی که دانشجو فاقد مدرک مهارت زبان انگلیسی باشد؛ باید در دوره های آمادگی زبان انگلیسی شرکت کند که در دانشگاه های نیوزلند برگزار می شود. ارائه مدرک مهارت زبان آیلتس با نمره ۶.۵ برای متقاضیان الزامی است. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه های نیوزلند سالانه در حدود ۴۰۰۰۰ دلار می باشد.بیشتر بورسیه های تحصیلی دانشگاه های نیوزلند مختص دوره تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا می باشد و دانشجویان در این مقطع می توانند با اخذ بورسیه های تحصیلی بخش زیادی از هزینه های تحصیل و زندگی خود در کشور نیوزلند را تامین کنند.

تحصیل رایگان در مقطع دکترا نیوزلند

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه های نیوزلند را دارند، باید رزومه علمی تحصیلی خود را برای یک ناظر علمی و سوپروایزر در دانشگاه ها مورد نظر در نیوزلند ارسال کند. مدت تحصیل در مقطع دکترای نیوزلند بین ۳ تا ۵ سال است. دانشجویان در این مقطع می توانند با اخذ بورسیه های تحصیلی هزینه های زندگی و تحصیل خود را تامین کنند. معمولا به دانشجویان دوره دکترا در دانشگاه های نیوزلند ماهانه حقوق پرداخت می شود که می تواند کمک هزینه تحصیل و زندگی دانشجو باشد.دانشجویان مقطع دکترا دانشگاه های نیوزلند می توانند هفته ای ۳۰ ساعت کار کنند. دانشجویان به منظور پذیرش در مقطع دکترا دانشگاه های نیوزلند نیازمند ارائه مدرک مهارت زبان آیلتس با نمره ۶.۵ می باشند. اما دانشجویانی که فاقد این مدرک زبان می باشند و قصد ادامه تحصیل در دوره دکترا دانشگاه نیوزلند بدون مدرک زبان را دارند، باید در دوره ها و کورس های آمادگی زبان انگلیسی شرکت کنند که دانشگاه ها برای ورود به دوره دکترا برگزار می کنند. دانشجویان با شرکت در این دوره های آمادگی زبان انگلیسی و آزمون زبان و کسب نمره لازم می توانند تحصیل خود در دانشگاه های بدون مدرک زبان را آغاز کنند.هزینه تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه های نیوزلند سالانه در حدود ۴۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار می باشد که دانشجویان با اخذ بورسیه های تحصیلی می توانند هزینه تحصیل خود را تاحدودی تامین کنند. علاوه بر این کار دانشجویی تمام وقت و همچنین مقرری دوره دکترا می تواند به تامین هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویان در نیوزلند کمک کند.

اشتغال و کار با تحصیل رایگان در نیوزلند

دولت نیوزلند فرصت کار و اشتغال را برای فارغ تحصیلان این کشور فراهم کرده است و با تمدید مدت اقامت آن ها اخذ ویزای کار را برای آن ها امکان پذیر کرده است. فارغ تحصیلان در مدت یک سال جست و جوی کار می توانند کار مورد نظر را پیدا کرده و ویزای تحصیلی نیوزلند خود را به ویزای کار تبدیل کنند. فارغ تحصیلان با اشتغال می توانند ویزای کار این کشور را اخذ کنند.کشور نیوزلند از جمله کشورهایی است که درصد بیکاری پایین در حدود ۴ درصد دارد. این نرخ پایین بیکاری عامل مهمی در اشتغال و کار فارغ تحصیلان بین المللی محسوب می شود. دانشجویان پس از تمام شده دوره تحصیلی خود در کشور نیوزلند می توانند برای اخذ مجوز کار در این کشور اقدام کنند. بدین منظور دانشجویان با تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کار می توانند با اخذ مجوز کار در این کشور وارد بازار کار شوند.

اقامت دائم با تحصیل رایگان در نیوزلند

اگر فارغ تحصیل دانشگاه های نیوزلند پس از یافتن کار و تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری به مدت ۵ سال در کار مرتبط با رشته تحصیلی خود مشغول به کار باشد، می تواند برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کند. از دیگر شرایط مهم در اخذتابعیت و اقامت نیوزلند از نوع دائم آن این است که فارغ تحصیل در مدت ۵ سال اشتغال مستمر در نیوزلند مالیات های خود را پرداخت کرده باشد و با قوانین و مقررات کشور نیوزلند آشنا باشد و از همه این قوانین و مقررات تبعیت کند.علاوه بر این فارغ تحصیل باید با فرهنگ و آداب و رسوم کشور نیوزلند آشنا باشد و با شرایط زندگی در جامعه نیوزلند سازگاری پیدا کرده باشد. اگر فارغ تحصیل همه شرایط ذکر شده را داشته باشد، می تواند پس از ۳ تا ۵ سال اشتغال و کار در این کشور برای اخذ تابعیت و شهروندی و پاسپورت نیوزلند اقدام کند.

مزایای تحصیل رایگان در نیوزلند

دانشجویانی که با اخذ بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های دانشجویی در مقاطع و رشته های مختلف دانشگاه های نیوزلند تحصیل می کنند، در حین تحصیل از مزایا و امتیازهایی برخوردار می شوند. از جمله امتیازهای مهم می توان موارد زیر را ذکر کرد:

 • برخورداری از بیمه خدمات درمانی و امکان استفاده از بورسیه های تحصیلی برای کمک به هزینه های تحصیل و زندگی
 • امکان همراهی خانواده در نیوزلند و بالا بودن کیفیت تحصیلی دانشگاه های نیوزلند
 • امکان استفاده از کمک هزینه های دانشجویی و بورسیه های تحصیلی و شرایط تحصیل رایگان
 • حمایت دانشگاه از دانشجو و تحصیل به زبان انگلیسی
 • تسهیل در اشتغال و کار پس از تمام شدن دوره تحصیلی و تحصیل در یکی از امن ترین کشورهای جهان
 • تحصیل در دانشگاه های معتبر بین المللی و برخورداری از سیستم آموزشی پیشرفته
 • بالا بودن رفاه اجتماعی و رعایت حقوق شهروندی در کشور نیوزلند
 • ثبات سیاسی و اجتماعی کشور نیوزلند و فرهنگ و آداب و رسوم غنی مردم نیوزلند
مزایای تحصیل رایگان در نیوزلند
مزایای تحصیل رایگان در نیوزلند

سخن آخر

در این مقاله تحصیل رایگان نیوزلند مورد بررسی مستند و علمی قرار گرفت. از مجموع موارد شرح داده شده می توان نتیجه گیری کرد که متقاضی تحصیل در نیوزلند با برخورداری از بورسیه ها و کمک هزینه های دانشجویی و فاندهای تحصیلی می تواند شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند را فراهم کند. دانشجو می تواند با برخورداری از بیمه خدمات درمانی و با استفاده از بورسیه های تحصیلی هزینه های تحصیل و زندگی خود در نیوزلند را تامین کند. از مزیت های تحصیل در نیوزلند می توان به امکان همراهی خانواده، بالا بودن کیفیت تحصیلی دانشگاه های نیوزلند و حمایت دانشگاه از دانشجو و تحصیل به زبان انگلیسی را نام برد. دانشجویان با اخذ مجوز دانشجویی می توانند تا حدودی هزینه های زندگی و تحصیل خود را تامین کنند.

اگر قصد تحصیل در نیوزلند را دارید و فاقد تمکن مالی کافی برای تحصیل می باشید، می توانید با بهره مندی از مشاوره های مهاجرتی کارشناسان مجرب موسسه حقوقی و مهاجرتی میرداماد (توسعه گران عدالت و مهر) زمینه لازم در جهت تحصیل رایگان در نیوزلند را برای خود فراهم کنید. مشاوران موسسه ما در شعبه های تهران و شیراز با سابقه صدها پرونده مهاجرت تحصیلی و شغلی همه تلاش خود را به کار می بندند تا بهترین گزینه مهاجرت را به متقاضیان ارائه دهند.در این مقاله به چگونگی تحصیل رایگان در نیوزلند پرداختیم. اگر قصد تحصیل در معتبرترین دانشگاه های جهان را دارید، اگر قصد تحصیل رایگان در بهترین کشور جهان برای زندگی و تحصیل را دارید، اگر قصد زندگی در باکیفیت ترین کشور جهان از لحاظ زندگی را دارید، اگر فاقد تمکن مالی کافی برای تحصیل می باشید، ما به شما تحصیل رایگان در نیوزلند را پیشنهاد می کنیم. در واقع با برخورداری از بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های دانشجویی می توانید شرایط تحصیل رایگان را در کانادا فراهم کنید. اگر برای تحصیل رایگان در کشورهای اروپایی، استرالیا و کانادا نیاز به مشاوره با متخصصان مهاجرت دارید، می توانید از خدمات مشاوره ای موسسه حقوقی و مهاجرتی میرداماد (توسعه گران عدالت و مهر) برخوردار شوید. مشاوران زبده و مجرب موسسه میرداماد با راهنمایی های مفید و سودمند کمک می کنند تا متقاضی بهترین گزینه مهاجرتی را انتخاب کند. با مطالعه مقاله های این موسسه بدون پرداخت هزینه بهترین خدمات مهاجرت تحصیلی را دریافت کنید.

سوالات متداول در مورد تحصیل رایگان در نیوزلند

1- شرایط تحصیل رایگان در نیوزلند چیست؟

اخذ بورسیه های تحصیلی و کمک هزینه های دانشجویی و دریافت مقرری ماهانه در مقطع دکترا

2- بورسیه تحصیلی دانشگاه اوکلند نیوزلند چه مواردی را پوشش می دهد؟

این بورسیه تحصیلی که به دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا اعطا می شود، هزینه های شهریه، بیمه سلامت و هزینه های زندگی دانشجو در کشور نیوزلند را پوشش می دهد

3- مدارک لازم اخذ بورسیه های تحصیلی و تحصیل رایگان نیوزلند چیست؟

مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس و یا تافلارائه مقاله های چاپ شده در ژورنال های بین المللی ارائه پایان نامه تحصیلی علمی تحقیقیارائه انگیزه نامه تحصیلی

4- شرایط لازم اخذ بورسیه های تحصیلی و تحصیل رایگان نیوزلند چیست؟

دارا بودن رزومه تحصیلی قویدارا بودن مقاله های تحقیقی چاپ شده در مجله های ISIدارا بودن مدرک زبان انگلیسیدارا بودن نمره های درسی بالا

5- میزان بورسیه تحصیلی دانشگاه ویکتوریا نیوزلند چقدر است؟

این دانشگاه سالانه در حدود ۱۵۰۰۰ دلار را به عنوان بورسیه تحصیلی به دانشجویان برتر اعطا می کند.

6- میزان بورسیه تحصیلی دانشگاه کانتربری نیوزلند چقدر است؟

این دانشگاه سالانه در حدود ۱۰.۰۰۰ دلار تا ۲۰.۰۰۰ دلار را به عنوان بورسیه به دانشجویان برتر اعطا می کند.

7- بورسیه تحصیلی NZIDRS نیوزلند چه مواردی را پوشش می دهد؟

این بورسیه هزینه شهریه دانشگاه و بیمه دانشجو را پوشش می دهد. میزان این بورسیه تحصیلی سالانه در حدود ۲۵.۰۰۰ دلار نیوزلند و تا ۶۰۰ دلار بیمه پزشکی می باشد.

8- آیا امکان اشتغال و کار با تحصیل رایگان در نیوزلند وجود دارد؟

فارغ تحصیلان در مدت یک سال جست و جوی کار می توانند کار مورد نظر را پیدا کرده و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار تبدیل کنند.

9- اقامت دائم با تحصیل رایگان در نیوزلند پس از چند سال امکان پذیر است؟

پس از ۳ تا ۵ سال اشتغال و کار

10- شرایط اخذ تابعیت نیوزلند با تحصیل رایگان چیست؟

فارغ تحصیل در مدت ۵ سال اشتغال مستمر مالیات های خود را پرداخت کرده و با قوانین و مقررات و فرهنگ و آداب و رسوم کشور نیوزلند آشنا باشد و با شرایط زندگی در جامعه نیوزلند سازگاری پیدا کرده باشد.

11- مهم ترین مزایای تحصیل رایگان در دانشگاه های نیوزلند چیست؟

برخورداری از بیمه خدمات درمانی و استفاده از بورسیه های تحصیلی برای کمک به هزینه های تحصیل و زندگیامکان همراهی خانواده در نیوزلند حمایت دانشگاه از دانشجو و تحصیل به زبان انگلیسی

نظرات کاربران

 • توسط علیرضا
  تاریخ: دی 24, 1397
  نفر
  نفر

  با سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی
  بنده دیپلم برق دارم و برای ادامه تحصیل در رشته دندان پزشکی را دارم خواستم بدانم که امکان ادامه تحصيل هست و چه مدارکی در این مقطع نیاز دارم اصلا می‌توانم یا می‌پذیرند. ممنونم

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: دی 26, 1397
   نفر
   نفر

   سلام دوست عزيز برای اخذ پذيرش پزشكی بايد مدرک ديپلم و پيش دانشگاهی شما شاخه نظری (تجربی يا رياضی) باشد. شما می توانيد با مدرک پيش دانشگاهی يكی از اين شاخه ها، اقدام به پذيرش نماييد.

 • توسط علیرضا
  تاریخ: فروردین 15, 1398
  نفر
  نفر

  آیا امکانش هست هم درسم را ادامه بدم هم کار کنم برای مخارج تحصیل، ممنونم

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: فروردین 17, 1398
   نفر
   نفر

   سلام شما با پذیرش تحصیلی در کشور های اروپایی اجازه ی کار هفته ای 20 ساعت را بدنبال خواهید داشت.

 • توسط Sara
  تاریخ: فروردین 24, 1398
  نفر
  نفر

  سلام.من دیپلم تجربی دارم گایا امکان گرفتن بورس تحصیلی در رشتهای علوم پایه دارم؟

  • توسط مشاور مهاجرت و اعزام دانشجو
   تاریخ: فروردین 26, 1398
   نفر
   نفر

   سلام در خصوص مقطع لیسانس بورسیه لحاظ نمی گردد و مختص مقاطع بالاتر می باشد.

 • توسط مهرسا
  تاریخ: خرداد 30, 1399
  نفر
  نفر

  با سلام و وقت به خیر. بنده ۳۴ سال دارم و دیپلم ریاضی و فیزیک با معدل کل ۱۸ و کارشناسی و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی هر دو با معدل بالای ۱۸ دارم. از بین کشورهایی که دانشگاه های رایگان دارند، کدام کشور برای اینجانب شرایط بهتری دارد؟ ( قصدم گرفتن ارشد مجدد و پس از آن دکترا است)

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: تیر 2, 1399
   نفر
   نفر

   سلام روزتون بخیر
   در صورتیکه رزومه علمی و پژوهشی قوی داشته باشید می توانید برای کارشناسی ارشد اکثر کشور ها مانند آلمان، کانادا و غیره اقدام نمایید.

 • توسط سپیده تکشی
  تاریخ: اردیبهشت 23, 1400
  نفر
  نفر

  سلام من 29 سال دارم متاهل هستم لیسانس هنر با معدل 18.70 از دانشگاه سوره تهران و فوق لیسانس با معدل 19.90از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران دارای مقاله ISI و همچنین شرکت در نمایشگاه‌های مختلف از جمله آمریکا و امارات متحده و نگارش در مجلات معتبر هنری داخلی دارای مدرک آیلتس 6.5 بنده متقاضی دریافت فاند از دانشگاههای استرالیا یا نیوزیلند می‌باشم آیا امکان تحصیل رایگان در مقطع دکتری به همراه هزینه زندگی برای اینجانب فراهم میباشد؟

  • توسط مهدی کیوانی
   تاریخ: اردیبهشت 25, 1400
   نفر
   نفر

   با سلام و عرض ادب
   بله، رزومه شما برای تحصیل دکترا و دریافت فاند در کشوری مانند استرالیا مناسب می باشد.

دیدگاهتان را با ما در میان بزارید