مهاجرت سرمایه گذاری سوئد

سرمایه گذاری در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد

سوئد سطح بالایی از زندگی درکنار هزینه های کم زندگی را ترویج می کند پس سرمایه گذاری در سوئد می تواند گزینه خوبی جهت سرمایه داران از کشورهای مختلف برای سرمایه گذاری در این کشور باشد.

اقامت و سرمایه گذاری در سوئد

سوئد یکی از اعضای شهروندی اتحادیه اروپا است و به دلیل زیرساخت های قوی و پایدار اقتصادی و چارچوب قانونی مورد احترام و توجه قرار گرفته است. سوئد سطح بالایی از زندگی درکنار هزینه های کم زندگی را ترویج می کند. این دارایی های کم قیمت بسیار زیاد است و به لحاظ استراتژیک دربین روابط تجاری کارآمد اروپایی قرار دارد. سوئد یک کشور دوستدار محیط زیست و یک مقصد سودمند در میان سرمایه گذاران خارجی محسوب می شود.

اجازه اقامت سوئد

به طور کلی یک متقاضی غیر اتحادیه اروپا که مایل به اقامت در سوئد برای مدت بیش از 90 روز است، درخواست مجوز اقامت موقت می کند.به طور معمول، این اجازه برای درخواست و بازدید از کشور مورد درخواست قرار می گیرد. متقاضی باید برای این نوع ویزای خاص از طریق کنسولگری یا سفارت سوئد در کشور اقامت خود درخواست کند.در این زمان است که متقاضی درخواست و تاییدیه برای اجازه اقامت را دریافت می کند. پس از این، آنها حق دارند در سوئد زندگی و کار کنند. علاوه بر این، متقاضیانی که حداقل 5 سال در سوئد زندگی می کنند، می توانند درخواست یک مجوز اقامت دائم کنند.مجوز اقامت سوئد به متقاضی این اجازه را خواهد داد که بدون گذرنامه برای مدت نامحدود، درسوئد زندگی کند.

اجازه اقامت سوئد

شرایط دریافت مجوز اقامت سوئد

اجازه اقامت معمولا در طبقه بندی و به افرادی که شرایط زیر را داشته باشند قرار می گیرد:

  • فردی با روابط خانوادگی در سوئد
  • فردی که تحصیل در سوئد را انتخاب کرده است
  • فردی که خود کار می کند و به دنبال کسب و کار خود در سوئد است
  • فردی که سوئد را بر اساس تحقیق ملاقات می کند

اگر به فکر سرمایه گذاری در سوئد هستید، می توانید بدون گرفتن مجوز کار،در کشور سوئد حین تحصیل کار کنید. بنابراین با ما در ارتباط باشید تا اطلاعات دقیق را در جلسه مشاوره موسسه میرداماد که توسط مشاورین ارشد ما ارائه می شود را به شما بازگو کنیم.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *