071-91009294  | 021-88724227  |

دوره GRE

دوره GRE

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

ما به شما انواع مختلفی از ابزار ارزان را برای آمادگی در آزمون عمومی دوره GRE ارائه می دهیم؛

آمادگی برای آزمون عمومی دوره GRE

شما در روز آزمون اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. برای یادگیری مستقیم از یک متخصص GRE درباره ی آزمون عمومی GRE و ابزار آمادگی آزمون ما،  که در زبان های مختلف برگزار می شود، ثبت نام کنید.

دوره GRE

 آمادگی آزمون GRE

مواد رسمی آمادگی آزمون برای آزمون موضوعی GRE برای هرکسی که این وب سایت را مشاهده کند در دسترس است. اگر شما برای یک آزمون موضوعی ثبت نام کنید، شما به دانلود کتاب تمرین رایگان برای رشته ی خاصی که می خواهید امتحان دهید، تشویق می شوید. اگر دارای معلولیت هستید یا مشکلات جسمی (سلامتی) دارید و مواد آمادگی آزمون را به صورت متناوب دارید، با خدمات ناتوانی ETS تماس بگیرید.

مواد آزمون موضوعی GRE

هر کتاب تمرین موضوعی شامل یک آزمون کامل و کلید (پاسخ) ،استراتژی (روش های) آزمون دادن، و اطلاعاتی که به شما در فهمیدن شیوه ی نمره دهی کمک می کند.

آزمون زیست شناسی GRE به طور تقریبی از 190 پرسش چندگزینه ای، که در طول آزمون دسته بندی شده اند و بر اساس توصیفات آزمایشگاهی و شرایط رشته، نمودارها یا نتایج تجربی است، تشکیل شده است. زمان آزمون 2 ساعت و 50 دقیقه است و هیچ بخشی به طور جداگانه زمان ندارد (2 ساعت و 50 دقیقه برای کل سؤالات). این نشریه یک مرور کلی از تست زیست شناسی GRE را برای کمک به آماده شدن برای روز آزمون فراهم می کند.

این طراحی شده است که به شما کمک کند تا:

  • بدانید چه چیزی از شما آزمون گرفته می شود
  • با انواع سؤالات آشنا شوید
  • استراتژی های آزمون دادن را مرور کنید
  • فهمیدن شیوه ی نمره دهی
  • آزمون دادن را تمرین کنید

برای دانستن بیشتر در مورد آزمون های موضوعی GRE  و یا آزمون هایی مثل آزمون ورودی SAT ترکیه به وبسایت موسسه میرداماد و یا مشاورین حضوری موسسه مراجعه کنید.

اسکرول به بالا