071-91009294  | 021-88724227  |

دانشگاه هنر سوربن

دانشگاه هنر سوربن

مشاوره فوری و کاملا رایگان با برترین و مجرب ترین مشاوران در ایران

مشاوره رایگان فوری

مشاوره رایگان تهران

مشاوره رایگان شیراز

فرم ارزیابی رایگان

دانشجویان در دانشگاه هنر سوربن می توانند اوقات فراغت خود را صرف فعالیت های ورزشی در این دانشگاه کنند زیرا در این دانشگاه فعالیت ها و امکانات ورزشی متعددی وجود دارد.

مزایای دانشگاه هنر سوربن

Collège de Sorbonne در طول انقلاب فرانسه سرکوب شد، که توسط ناپلئون در سال 1808 بازسازی شد و در نهایت در سال 1882 بسته شد. این تنها یکی از کالج های دانشگاه فرانسه جهت پذیرش تحصیلی فرانسه بود که تا انقلاب این کشور وجود داشت. هاستینگز راشدال، در دانشگاه های اروپا در قرون وسطی (1895)، که هنوز هم یک مرجع استاندارد در این موضوع است توانست دانشگاه سوربن را جهت فعالیت های فرهنگی و ورزشی حمایت کند که جامعه ی دانشجویی و دانشگاهی را تقویت کرد. علاوه بر داشتن پردیس های اصلی که در قلب بخش لاتین پاریس واقع شده اند،برای همه ی کسانی که اشتهای فرهنگی دارند کافی است. نهادهای اجتماعی، بسیاری از رویدادهای فرهنگی با کیفیت بالا را سازماندهی می کنند. فعالیت های ورزشی برای دانشجویانی که برای اوقات فراغت ورزش می کنند، و نیز کسانی که در سطح رقابتی بازی می کنند، ارائه می شود.

فرهنگ در دانشگاه هنر سوربن

از چایکوفسکی، بوردین و پروکوفیف تا رقص معاصر از رابله تا مجموعه های کانی شناسی در موزه ی ملی تاریخ طبیعی فرانسه وجود دارد. تاریخ نسبیت، سینمای قومی جنبش جین روچ یا جایزه ی روبرال از دانشگاه فنی Compiègne که بهترین سخنرانی فرانسه در تکنولوژی رمزگشایی را به رسمیت می شناسد نیز در این دانشگاه وجود دارد.

فرهنگ در دانشگاه هنر سوربن

 دانشگاه سوربن رویدادهای فرهنگی متعدد در سراسر سال برای دانشجویان در محوطه ی دانشگاه را برگزار می کند: کنفرانس ها، جلسات، بحث ها، سخنرانی ها، جشنواره ها، نمایش ها، کنسرت ها، نمایش ها و غیره

ورزش در دانشگاه سوربن

بیش از 40 فعالیت ورزشی، 5120 متر مربع امکانات ورزشی و 175 جلسه ی زمانی هفته ای وجود دارد. برای تسهیل دسترسی دانشجویان به ورزش و ورزش های غیر فعال، موسسات دانشگاه سوربن تجهیزات و دوره های خاصی را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید ورزش را آزادانه انجام دهید.این موسسات همچنین بسیاری از رویدادهای مشترک را با برجسته بودن پیاده روی طولانی مدت دانشگاه سوربن، پیاده روی اراسموس و روزهای ورزشی به نام Sportbonnales برگزار می کنند.

وضعیت فعلی دانشگاه هنر سوربن

در سال 1970، دانشگاه پاریس به سیزده دانشگاه تقسیم شد، که توسط یک ریاست عمومی مشترک، اداره ی ثبت احوال دانشگاه پاریس و ادارات در سوربن اداره می شد. سه دانشگاه از این دانشگاه ها جهت شرایط تحصیل فرانسه 2018 از ساختمان تاریخی سوربن حمایت می کنند و به همین ترتیب از آنها نام برده می شود: دانشگاه پانتئون- سوربن، دانشگاه سوربن نوول و دانشگاه پاریس- سوربن. دانشگاه پاریس دکارت از ساختمان سوربن نیز استفاده می کند. این ساختمان همچنین مکان École Nationale des Chartes ، École pratique des Eute، Cours de Civilization Française de la Sorbonne و Bibliothèque de la Sorbonne. می باشد.

جهت اخذ شهروندی فرانسه و همچنین اطلاع از شرایط مهاجرت به فرانسه می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی میرداماد به گفت و گو بنشینید.

اسکرول به بالا